LLC WEIGHING EQUIPMENT PLANT - Manufacturer of industrial weighing and dosing equipment

Rusko

Factory icon Výrobce

LLC WEIGHING EQUIPMENT PLANT

Rusko

ZVO poskytuje objednávky na modely VTA-DS určené pro zatížení 20, 30, 40, 60, 80, 100, 150, 200 tun. Vstupují do místnosti s 1 až 5 moduly. Vestavěné automobilové výtahy umožňují montáž betonu odolného proti opotřebení. Vlastnosti půjčovny aut Sériová vozidla ZVO pro výkon po zavěšení také zahrnují: • záruka až 36 měsíců; • stupeň ochrany dat teploměru IP68; • horní část stěny před výše uvedenou instalací; • kabeláž s kovovými úchyty na ochranu izolace; • možnost dokončení štítových plotů, plotů; • naléhavost práce, trvanlivost a přesnost měření. Automatické váhy pro vážení náprav automobilů.

Rusko

PRŮTOKOMĚR VES-Ter v současné době používají v široké škále průmyslových aplikací. Nejčastěji se používají: • tam, kde je požadováno zpracování různého zboží; • v potravinářském průmyslu dodržovat dávkování jednotlivých složek; • v procesu výroby stavebních materiálů; • v chemickém průmyslu. Princip činnosti výtahové váhy Aby bylo možné provést vážení požadovaného objemu sypkého materiálu, kontinuální dávkovač nutně určuje vlastnosti odstředivé síly vznikající při kontaktu zboží s plošinou. Jeho speciální tvar umožňuje zobrazit výsledky vážení co nejpřesněji na monitoru, což trvá jen několik minut. Aby bylo možné co nejjasněji shromažďovat indikátory odstředivé síly, používá se speciální senzor instalovaný na základně misky v „závodě na vážení“. Získané informace jsou pečlivě zpracovány a poté přeneseny do řídicí jednotky váhy.

Rusko

Vagónové váhy závodu vážicích zařízení jsou spolehlivá kovová konstrukce se sadou vysoce kvalitní elektroniky, určená k vážení zboží přepravovaného po železnici bez ohledu na jeho povahu a způsob přepravy (plošiny, cisterny). Váhy jsou schopné vážit břemena o hmotnosti od 30 do 200 tun. Hlavní výhodou automobilových vah Závodu vážících zařízení je kvalita, spolehlivost, trvanlivost, vytrvalost a schopnost pracovat v nejnáročnějších provozních podmínkách kdekoli v Rusku a sousedních zemích. Nejprve doporučujeme seznámit se s některými hlavními výhodami železničních vah ZVO: • Maximální zatížení od 30 do 200 tun; • Délka sekce nosiče zatížení je od 3 do 7 metrů; • Počet sekcí zařízení pro příjem zátěže od 1 do 7 kusů; • Rozsah provozních teplot od - 50 do + 50 ° С.

Rusko

V zařízeních na výrobu, zpracování a skladování nebezpečných látek existuje vysoké riziko nehod. Na zařízení těchto podniků, včetně vážících zařízení, jsou kladeny zvláštní bezpečnostní požadavky. Vážení chemických, toxických látek, ropných produktů a plynů na zařízeních do výbušného prostředí. Výbušné a požárně nebezpečné látky se přepravují železniční, silniční, leteckou a námořní dopravou. Zvažte závaží na speciální stupnici odolné proti výbuchu. Jsou chráněny jiskrově bezpečnou elektrickou sítí. Váhy pro nákladní automobily a kolejnice v nevýbušném provedení mohou mít maximální rozsah měření až 200 tun. Železniční vlaky jsou zváženy: • naložený a prázdný vlak; • vagóny bez zastavení dopravy, bez odpojení vlaku; • vozy v procesu nakládky (v dávkách). Moderní váhy do výbušného prostředí podléhají povinné certifikaci. Správná volba vážícího zařízení zachrání materiálové hodnoty a lidské životy.

Rusko

Pro podniky, které uvažují o nákupu zařízení pro dávkování, vyvstává úkol navrhnout linku od nuly nebo integrovat zařízení do stávající výrobní linky. Měkké kontejnery big-bag jsou široce používány. V tomto případě nastává problém s plněním měkkých obalů velkých pytlů, což je nezbytné pro přesné a rychlé získání dané hmoty. Náš závod se zaměřuje na perspektivu využití velkých pytlů a navrhuje a vyrábí stanice pro plnění flexibilních kontejnerů, jako jsou velké pytle se spodním vážením. Stanice pro plnění flexibilních kontejnerů typu big-bag sypkými materiály s objemovou hmotností až 2 500 kg / m, rozsahem dávkování od 300 do 2 000 kg, s přihlédnutím k hmotnosti jak v podniku, tak k vážení zboží.

Rusko

Vysoce kvalitní vážící zařízení z nerezové oceli je žádané v různých oblastech chemického, potravinářského průmyslu, průmyslu s určitým množstvím možností, kde je vyžadována antikorozní ochrana. Robustní stupnice z nerezové oceli je postavena s ohledem na prostor. „Linie ochrany“ - třída ochrany používaná ve specializovaných zařízeních, jejíž indikátor je IP 68. Tento model váhy je odolný vůči kyselinám, vlhkosti, nečistotám, zásadám. Váhy jsou připojeny k elektronickému terminálu, který umožňuje okamžitě zaznamenat přijaté hodnoty hmotnosti. Další možností je přítomnost dobíjecí baterie (akumulátoru), která umožňuje vahám pracovat v autonomním režimu. Z doprovodných dokumentů vyplývá, že vážicí zařízení pro zpracovatelský průmysl je vybaveno vysokou úrovní ochrany před agresivními médii, špínou a prachem.

Rusko

Odpeňovací desky „PP“ jsou určeny pro statické suroviny a hotové výrobky. Váhy tohoto typu Průmysl v různých průmyslových odvětvích: metalurgie, průmysl, sekundární metalurgie a další průmyslová odvětví, jak pro komerční vážení, tak pro technologická. Tyto klobouky jsou ideální pro zatahovací zařízení. Výhody plošinových lišt: • Protizávaží mají krátkodobou dodávku od 200 (standardní) do 500 (speciální)%. • Držáky jako svislé, např. Příborníky. • Chrání ochranu magnetického hřídele na nápravách při práci s magnetickým ventilem.

Rusko

Rotační dávkovač DFSM-RP je určen k balení sypkých, práškových a sypkých produktů, jako je cement, písek, vápno, suché stavební směsi atd. Ve ventilových pytlích o hmotnosti od 10 do 50 kg při rychlosti až 200 balení za hodinu ( 50 kg / pytel) a rychlostí až 350 balení za hodinu (při rychlosti 25 kg / pytel). Dávkovač plnění ventilového vaku je svařovaný základní rám, ve kterém je uložen rotor, rotační motor, snímač hmotnosti a sklápěč vaku. Rotační podavač je vybaven bočním krytem pro rychlé uvolnění pro snadný přístup pro čištění a vizuální kontrolu. Konstrukce dávkovače pro plnění vaků ventilů umožňuje rychle opravit jakýkoli mechanismus. Při dávkování hmotnosti materiálu - hmotnosti se pro měření hmotnosti používá tenzometr. Prováděno na hrubém základě. Při plnění se materiál průběžně váží spolu s vakem. Algoritmus dávkování je dvourychlostní, díky čemuž se výrazně zvyšuje přesnost dávkování.

Rusko

PRŮTOKOMĚR VES-Ter v současné době běží v široké škále průmyslových aplikací. Nejčastěji se vyrábí: • tam, kde je požadováno zpracování různého zboží; • v potravinářském průmyslu dodržovat dávkování jednotlivých složek; • v procesu výroby stavebních materiálů; • v chemickém průmyslu. Princip činnosti výtahové váhy Aby bylo možné provést vážení požadovaného objemu sypkého materiálu, kontinuální dávkovač nutně určuje vlastnosti odstředivé síly vznikající při kontaktu zboouí s při kontaktu zboouí s p Jeho speciální tvar umožňuje zobrazit výsledky vážení co nejpřesněji sledovat, co trvá jen několik minut. Aby bylo možné co nejjasněji hromadit indikátory odstředivé síly, používat speciální senzor funkční na základně misky v „závodě na vážení“. Získané informace jsou pečlivě zpracovány a poté přeneseny do řídicí jednotky váhy.

Rusko

Весы этого типа используются для взвешивания транспортных средств с полным доступом к платформе приема груза. Эти автомобильные весы используются в различных сферах деятельности: в торговле, сельском хозяйстве, строительстве, металлургии, переработке зерна, мясной, молочной, пищевой и других отраслях промышленности, как для коммерческого учета веса, так и в технологических целях. Весы этого типа устанавливаются постоянно, так как их передача очень трудоемка. Автомобильные весы устанавливаются на прямолинейном участке на предварительно построенном основании (задание на проектирование предоставляется производителем). Автомобильные весы нашего производства пользуются большим спросом на рынке, ведь мы производим качественную продукцию, выполняем надежный монтаж и доставляем весы в срок!

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na Europages