HLAS ZÁKAZNÍKA: TBA PLASTOVÉ OBALY OPTIMALIZACE VIDITELNOSTI V ZAHRANIČÍ

HLAS ZÁKAZNÍKA: TBA PLASTOVÉ OBALY OPTIMALIZACE VIDITELNOSTI V ZAHRANIČÍ

Hana Pavlovičová – manažerka obchodu

FIREMNÍ PROFIL

TBA Plastové obaly je dynamicky produkující a obchodující společnost, patřící mezi hlavní dodavatele přepravních, manipulačních a úložných kontejnerů. Naší prioritou a hlavním cílem je navrhovat a umožňovat využívání plastových obalů při optimalizaci výnosů - poměr výnosů a nákladů. Díky vynikající poloze uprostřed České republiky a našim rozsáhlým zkušenostem v logistice můžeme zvládat velmi komplexní logistické požadavky a zajistit kvalitu distribuce našich produktů.

Vize
• Stabilní, respektovaný a renomovaný dodavatel v oblasti průmyslových obalových materiálů
• Neustálé zlepšování služeb
• Průběžné vzdělávání zaměstnanců
• Účast na alespoň jednom specializovaném obchodním veletrhu ročně
• Dodržování všech zákonů České Republiky a Evropské Unie řídí veškeré naše obchodní aktivity a rozvoj společnosti

Hovořili jsme s paní Hanou Pavlovičovou, manažerkou obchodu ze společnosti TBA Plastové obaly, abychom sdíleli její názor, že se reklama vždy vyplatí, když se někdo obrátí na specialisty jako jsou EUROPAGES a wlw.

Řekněte nám něco o historii TBA Plastové obaly - Jak jste se stali tak úspěšnou společností?

Naše společnost byla založena v roce 2007 s cílem stát se spolehlivým dodavatelem pro všechny společnosti, které chtějí kupovat logistické vybavení pro svou produkci, sklady, dílny a kanceláře s minimálními náklady. Zakladatelé pracovali vytvrale na tom, aby jméno společnosti bylo spojeno s takovými pojmy, jako je vysoká kvalita, ochota a flexibilita. Díky proaktivnímu řešení požadavků zákazníků, si společnost rychle získala oblibu mnoha zákazníků ve své domovské zemi, stejně jako po celém světě. TBA Plastové obaly jsou nyní moderním, dynamickým a angažovaným výrobcem plastových obalových materiálů pro všechny průmyslové oblasti. Jsme vynikající volbou pro všechny, kdo dávají přednost dobrému poměru ceny a kvality.

Jaký typ výrobků nabízíte?

Nejoblíbenějšími produkty v našem katalogu jsou přepravní, manipulační a úložné eurokontejnery. Vyrábíme také kanystry.

Co se Vašim zákazníkům obzvláště líbí na TBA Plastové obaly?

Našimi zákazníky jsou společnosti z potravinářských, strojírenských, automobilových, technických a spotřebních branží. Permanentně usilujeme o to, abychom plně uspokojili zákazníkovy požadavky, bez ohledu na to, jaký to je požadavek. Naší silnou stránkou je komunikace a dodavatelská flexibilita. Snažíme se starat o své zákazníky přímo a brát ohled na lidský rozměr, od velkých společností až po individuální zákazníky.

Jakou roli hrají evropské a mezinárodní trhy při růstu vašeho obchodu?

Evropské a mezinárodní trhy jsou nepostradatelné, pokud mluvíme o získávání zkušeností, inspiraci pro inovace, růst a vývoj atd. Český trh je relativně malý a pro růst naší firmy je tedy důležité oslovit zákazníky na evropské nebo mezinárodní úrovni.

Jaká je Vaše vize pro globální růst?

Globální růst vyžaduje jasnou a strategickou vizi, proto v současné době pracujeme na posílení našeho týmu a na posílení marketingových nástrojů, abychom byli připraveni na významnější proniknutí na mezinárodní trh. Věříme, že naše nabídka je uzpůsobena tak, aby vyhověla rostoucím potřebám našich zákazníků ve světě.

Co bylo důvodem k založení profilu na Visable (EUROPAGES & “Wer liefert was”)?

Důvody jsou velmi jednoduché, chceme vytěžit maximum z marketingových příležitostí, abychom optimalizovali naši viditelnost v zahraničí a rozvíjeli obchodní příležitosti. Náš profil na EUROPAGES je přeložen do 15 jazyků, potenciální zákazníci tak mohou zaslat svůj požadavek ve svém rodném jazyce. Na náš profil "Wer liefert was" je cíleno více, neboť přitahuje kupce v našich nejdůležitějších cílovým trzích - v Německu, Rakousku a Švýcarsku.

Byla vaše přítomnost na Visable (EUROPAGES/wlw) úspěšná a jaká byla návratnost vaší investice?

Dnes, ve změti informací a on-line marketingových možností je dobrá viditelnost díky reklamě pro úspěch naší společnosti nejdůležitější. Díky EUROPAGES/wlw jsme obdrželi mnoho mezinárodních poptávek, které podporují naši strategii ke zvýšení prodeje na celosvětové úrovni. Jejich týmy nás krok za krokem vedly ke zviditelnění na internetu.

Doporučili byste Visable?

Určitě ano.

Jakou radu byste dala ambiciózním českým a slovenským společnostem, které chtějí exportovat?

Buďte hladoví po informacích a sebezlepšování, nebojte se investovat do dobře cílených marketingových akcí, obraťte se na specialisty jako EUROPAGES a wlw. Reklama se vždy vyplatí.

Pokud si přejete zdůraznit větu nebo konkrétní citaci, zmiňte to prosím zde:

Díky EUROPAGES/wlw jsme dostali mnoho zahraničních poptávek a podpořili tak naši strategii s cílem zvýšit prodej na globální úrovni. TBA Plastové obaly je skvělá volba pro ty, kteří upřednostňují rozumný poměr kvality a ceny.

HLAS ZÁKAZNÍKA: TBA PLASTOVÉ OBALY OPTIMALIZACE VIDITELNOSTI V ZAHRANIČÍ