• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • řezačky- textilní

Výsledky hledání pro

Řezačky- textilní - Dovoz vývoz

 1. EUROLASER GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Eurolaser is your partner in the world of laser technology, the specialist for laser systems for cutting, engraving and marking of different materials such as acrylic, wood, textiles and plastic films. We provide extensive support from a single source. Our cutting machines are used in the advertising industry, automotive industry, clothing industry, for furniture manufacture and interiors, for membrane keyboards and the electronics industry, for model building and architecture and much more.

 2. GARDINERY INTERNATIONAL

  Rumunsko

  Společnost GARDINERY INTERNATIONAL, je Výrobce, která působí v Řezačky, textilní sektoru. Působí rovněž v sektorech Přírodní textilní vlákna, Tkaniny směsové, Přírodní textilní vlákna, a Tkaniny směsové. Sídlí v Cluj-Napoca, Rumunsko.

 3. MULTI-PLOT EUROPE GMBH

  Německo

  Společnost MULTI-PLOT EUROPE GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Řezačky, textilní sektoru. Působí rovněž v sektorech Textilní tisk - stroje a zařízení, Inkousty, tiskové barvy, Textilní tisk - stroje a zařízení, Inkousty, tiskové barvy, CAD applications for cutting, a electronic tintometers. Sídlí v Bad Emstal, Německo.

 4. MIRAMAC MACHINERY

  Turecko

  Společnost MIRAMAC MACHINERY, je Výrobce, která působí v Řezačky, textilní sektoru. Sídlí v Kayseri, Turecko.

 5. DKTEX

  Bulharsko

  Společnost DKTEX, je Výrobce, která působí v Řezačky, textilní sektoru. Působí rovněž v sektorech Textil - sběr a recyklace, wadding, stapling textiles and textile products, a Textil - sběr a recyklace. Sídlí v Shipkovo, Bulharsko.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. SANODOR

  Rumunsko

  Společnost SANODOR, je Výrobce, která působí v Přikrývky, přehozy, prošívané přikrývky sektoru. Působí rovněž v sektorech Pánská konfekce, Řezačky, textilní, Konfekce - dámská, Ložní prádlo, Pánská konfekce, Řezačky, textilní, Konfekce - dámská, a Ložní prádlo. Sídlí v Piatra Neamt, Rumunsko.

 2. BAJAS INDUSTRIE - DÉCOUPE INDUSTRIELLE

  Francie

  Společnost BAJAS INDUSTRIE - DÉCOUPE INDUSTRIELLE, je Subdodavatel, která působí v Řezačky, textilní sektoru. Sídlí v La Clayette, Francie.

 3. ZUND BENELUX

  Nizozemsko

  Společnost ZUND BENELUX, je Výrobce, která působí v Řezačky, textilní sektoru. Působí rovněž v sektorech cutters, a Cutting system. Sídlí v Eersel, Nizozemsko.

 4. COMHAIRE INTERNATIONAL

  Belgie

  Společnost COMHAIRE INTERNATIONAL, je Poskytovatel služeb, která působí v Textil - stroje pro přípravu, spřádání a tkaní sektoru. Působí rovněž v sektorech Textilní tisk - stroje a zařízení, Řezačky, textilní, Povločkování textilu - stroje a zařízení, Textilní tisk - stroje a zařízení, Řezačky, textilní, Povločkování textilu - stroje a zařízení, a machines for treating and finishing textile fibres. Sídlí v Gent, Belgie.

 5. WILHELM HOLZHAUSER SERVICE E.K.

  Německo

  Společnost WILHELM HOLZHAUSER SERVICE E.K., je Výrobce, která působí v Řezačky, textilní sektoru. Působí rovněž v sektorech Textilní návrhářství, Textilní návrhářství, textile machinery, a sample cases. Sídlí v Vierkirchen, Německo.

 1. HAMON

  Francie

  Společnost HAMON, je Distributor, která působí v Řezačky, textilní sektoru. Sídlí v Paris, Francie.

 2. COBBY'S

  Belgie

  Společnost COBBY'S, je Velkoprodejce, která působí v Sběr a recyklace různých produktů sektoru. Působí rovněž v sektorech Přebytky zboží, Nitě a příze, přírodní, Řezačky, textilní, Látky a tkaniny, Přebytky zboží, Nitě a příze, přírodní, Řezačky, textilní, a Látky a tkaniny. Sídlí v Drongen, Belgie.

 1. VAELLA MASCHINEN SRL

  Rumunsko

  Společnost VAELLA MASCHINEN SRL, je Distributor, která působí v Šicí stroje a příslušenství, průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech Šicí stroje pro domácnost, Řezačky, textilní, Žehlicí stroje, průmyslové, Pletené zboží - stroje a příslušenství, Šicí stroje pro domácnost, Řezačky, textilní, Žehlicí stroje, průmyslové, a Pletené zboží - stroje a příslušenství. Sídlí v Bucuresti, Rumunsko.

 2. KONMAKSAN

  Turecko

  Společnost KONMAKSAN, je Výrobce, která působí v Řezačky, textilní sektoru. Působí rovněž v sektorech sewing tables. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 3. STITCHER GMBH SEWING-MACHINES

  Německo

  Společnost STITCHER GMBH SEWING-MACHINES, je Velkoprodejce, která působí v Textil - stroje pro přípravu, spřádání a tkaní sektoru. Působí rovněž v sektorech Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, Šicí stroje a příslušenství, průmyslové, Pletací stroje a příslušenství, průmyslové, Řezačky, textilní, Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, Šicí stroje a příslušenství, průmyslové, Pletací stroje a příslušenství, průmyslové, a Řezačky, textilní. Sídlí v Hagen, Německo.

 4. OZBILIM TEXTILE MACHINERY

  Turecko

  Společnost OZBILIM TEXTILE MACHINERY, je Výrobce, která působí v Řezačky, textilní sektoru. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 5. FREEMAN SCHWABE MACHINERY

  Spojené státy americké

  Společnost FREEMAN SCHWABE MACHINERY, která působí v Průmyslové obráběcí stroje pro řezání sektoru. Působí rovněž v sektorech Řezání papíru - stroje a zařízení, Obráběcí stroje pro řezání, Řezačky, textilní, Řezání plastů - stroje, Řezání papíru - stroje a zařízení, Obráběcí stroje pro řezání, Řezačky, textilní, a Řezání plastů - stroje. Sídlí v Cincinnati, Spojené státy americké.

 6. MERCERIE NET

  Rumunsko

  Společnost MERCERIE NET, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Šicí stroje pro domácnost sektoru. Působí rovněž v sektorech Šicí stroje a příslušenství, průmyslové, Žehličky pro domácnost, Řezačky, textilní, Vyšívací stroje a příslušenství, Šicí stroje a příslušenství, průmyslové, Žehličky pro domácnost, Řezačky, textilní, a Vyšívací stroje a příslušenství. Sídlí v Bucuresti, Rumunsko.

 7. ALPHAFORM AG

  Německo

  Společnost ALPHAFORM AG, která působí v Optika - nástroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Optika léčebná a chirurgická - nástroje, Řezačky, textilní, Elektřina - přístroje, Zkušební zařízení, Optika léčebná a chirurgická - nástroje, Řezačky, textilní, Elektřina - přístroje, a Zkušební zařízení. Sídlí v Feldkirchen, Německo.

 8. INTERFASHION PRODESIGN S.R.L.

  Rumunsko

  Společnost INTERFASHION PRODESIGN S.R.L., je Výrobce, která působí v Řezačky, textilní sektoru. Působí rovněž v sektorech Konečná úprava textilií, Pánská konfekce, Konfekce - dámská, Konečná úprava textilií, Pánská konfekce, a Konfekce - dámská. Sídlí v Bradu, Rumunsko.

 1. CHARLES SMALL LDA - AGÊNCIA DE MÁQUINAS E PRODUTOS TEXTÊIS

  Portugalsko

  Společnost CHARLES SMALL LDA - AGÊNCIA DE MÁQUINAS E PRODUTOS TEXTÊIS, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Řezačky, textilní sektoru. Působí rovněž v sektorech machinery for textile products, Sewing machines for textiles, textile machinery, a textile machinery maintenance. Sídlí v Vila Nova De Famalicão, Portugalsko.

 2. DUO TAILOR SRL

  Rumunsko

  Společnost DUO TAILOR SRL, je Výrobce, která působí v Řezačky, textilní sektoru. Působí rovněž v sektorech Konfekce - dámská, Pánská konfekce, Oděvy pracovní a ochranné, Oděvy na spaní, Konfekce - dámská, Pánská konfekce, Oděvy pracovní a ochranné, a Oděvy na spaní. Sídlí v Brad, Rumunsko.

 3. LAMOTEX

  Belgie

  Společnost LAMOTEX, je Velkoprodejce, která působí v Řezačky, textilní sektoru. Sídlí v Deerlijk, Belgie.

 4. OZER MACHINE TEXTILE INDUSTRY TRADE LTD. CO.

  Turecko

  Společnost OZER MACHINE TEXTILE INDUSTRY TRADE LTD. CO., je Výrobce, která působí v Řezačky, textilní sektoru. Působí rovněž v sektorech Textile machine manufacture, a Machine manufacturing. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 5. MARIA KILIC

  Turecko

  Společnost MARIA KILIC, je Velkoprodejce, která působí v Řezačky, textilní sektoru. Působí rovněž v sektorech Ložní prádlo, Ručníky a osušky, Doplňky k oděvům k slavnostním příležitostem, Ložní prádlo, Ručníky a osušky, a Doplňky k oděvům k slavnostním příležitostem. Sídlí v Izmir, Turecko.

 6. ZAELLA PARIS

  Francie

  Společnost ZAELLA PARIS, je Výrobce, která působí v Řezačky, textilní sektoru. Sídlí v Paris, Francie.

 7. T.W. EATON & CO. LIMITED

  Spojené království

  Společnost T.W. EATON & CO. LIMITED, je Výrobce, která působí v Oděvy - průmyslové stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Řezačky, textilní, a Řezačky, textilní. Sídlí v Nottingham, Spojené království.

 8. KFM PRAZISIONSMECHANIK AG

  Švýcarsko

  Společnost KFM PRAZISIONSMECHANIK AG, která působí v Oděvy - průmyslové stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Řezačky, textilní, a Řezačky, textilní. Sídlí v Spreitenbach, Švýcarsko.

 9. BITEXMA GMBH

  Německo

  Společnost BITEXMA GMBH, je Výrobce, která působí v Oděvy - průmyslové stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Řezačky, textilní, a Řezačky, textilní. Sídlí v Herbertingen, Německo.

 10. BEGA CHIM S. A.

  Rumunsko

  Společnost BEGA CHIM S. A., je Výrobce, která působí v Čisticí prostředky pro domácnost sektoru. Působí rovněž v sektorech Textilní nitě a příze, Řezačky, textilní, Kožené výrobky pro technické a lékařské účely, Textilní nitě a příze, Řezačky, textilní, a Kožené výrobky pro technické a lékařské účely. Sídlí v Timisoara, Rumunsko.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma