• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • asanace půd

Výsledky hledání pro

Asanace půd - Dovoz vývoz

 1. ACRYTEC FLOORING GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Our experience for your top quality success – from a single source. At acrytec flooring, no two jobs are the same. Every solution is precisely tailored to customer requirements. Our specialist advice is based on long-standing experience and in-depth technical expertise. Our qualified team of 20 experts will guarantee that your project runs smoothly and reliably. Precise scheduling guarantees short blocking times and thereby a low production downtimes. acrytec flooring was founded in 1997. The company creates heavy duty functional floors for the food industry and is now one of the Germany's specialists in complete flooring solutions. Owners Sabine and Horst Stamm learned the craft of flooring construction from scratch. The company's long-standing experience in different areas of the industry makes acrytec flooring an expert partner and valuable advisor.

 2. SPAQUE

  Belgie

  Verified by europages badge

  Společnost SPAQUE, je Poskytovatel služeb, která působí v Životní prostředí - poradenství a monitorování sektoru. Působí rovněž v sektorech Životní prostředí - služby, Půdy - analýza, Asanace půd, Brownfield decontamination, Landfill decontamination, Soil investigations, Waste-water treatment facility management, environmental analyses, a Životní prostředí - služby. Sídlí v Liège, Belgie.

 3. ALPHASOIL TECHNICAL SOLUTIONS GMBH

  Německo

  Společnost ALPHASOIL TECHNICAL SOLUTIONS GMBH, je Výrobce, která působí v Projektové kanceláře - stavby a veřejné stavby sektoru. Působí rovněž v sektorech Suroviny pro stavebnictví a veřejné stavby, Asanace půd, Suroviny pro stavebnictví a veřejné stavby, stabilisers, Asanace půd, a compacting building plots. Sídlí v Groß-gerau, Německo.

 4. IBS INTERNATIONAL GMBH

  Německo

  Společnost IBS INTERNATIONAL GMBH, je Výrobce, která působí v Asanace půd sektoru. Sídlí v Sulzfeld, Německo.

 5. MEGA CLEAN GEBÄUDEMANAGEMENT GMBH

  Německo

  Společnost MEGA CLEAN GEBÄUDEMANAGEMENT GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Asanace půd sektoru. Sídlí v Frankfurt Am Main, Německo.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. KORODUR INTERNATIONAL GMBH

  Německo

  Společnost KORODUR INTERNATIONAL GMBH, je Výrobce, která působí v Stavební materiál sektoru. Působí rovněž v sektorech Asanace půd, bentonite, Asanace půd, litter boxes, a hardening and tempering. Sídlí v Amberg, Německo.

 2. PTC PUR-TECHNIC GMBH

  Německo

  Společnost PTC PUR-TECHNIC GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Asanace půd sektoru. Působí rovněž v sektorech Industrial floor coating. Sídlí v Filderstadt, Německo.

 3. APOLLON PSALTIRAS SUCCESSORS

  Řecko

  Společnost APOLLON PSALTIRAS SUCCESSORS, je Výrobce, která působí v Dlažby a obklady - dodavatelé sektoru. Působí rovněž v sektorech Asanace půd, a Asanace půd. Sídlí v Ano Liosia Athens, Řecko.

 4. GE GROUND ENGINEERING

  Itálie

  Společnost GE GROUND ENGINEERING, je Poskytovatel služeb, která působí v Vědecký výzkum - ústavy a laboratoře sektoru. Působí rovněž v sektorech Asanace půd, hardening and tempering, environmental analyses, Asanace půd, a land analysis. Sídlí v Campolongo Maggiore, Itálie.

 5. BOWATECH

  Lucembursko

  Společnost BOWATECH, je Poskytovatel služeb, která působí v Asanace půd sektoru. Sídlí v Lorentzweiler, Lucembursko.

 1. RECYTERRE

  Belgie

  Společnost RECYTERRE, je Poskytovatel služeb, která působí v Sběr a recyklace různých produktů sektoru. Působí rovněž v sektorech Životní prostředí - služby, Úklid, průmyslový, Asanace půd, Životní prostředí - služby, Úklid, průmyslový, Asanace půd, a waste treatment services. Sídlí v Pont-De-Loup, Belgie.

 2. RIMATHERM

  Německo

  Společnost RIMATHERM, je Poskytovatel služeb, která působí v Asanace půd sektoru. Působí rovněž v sektorech floor heating systems. Sídlí v Rheine, Německo.

 1. DE VLIEGER GUY

  Belgie

  Společnost DE VLIEGER GUY, je Poskytovatel služeb, která působí v Asanace půd sektoru. Sídlí v Merendree, Belgie.

 2. P.R.B. REM-BUD

  Polsko

  Společnost P.R.B. REM-BUD, je Multi-Category, která působí v Asanace půd sektoru. Působí rovněž v sektorech Úklid budov, sludge and sewage treatment plant drainage, gutter repairs, gas channelling, a Úklid budov. Sídlí v Gliwice, Polsko.

 3. GEOPARTNER

  Lucembursko

  Společnost GEOPARTNER, je Poskytovatel služeb, která působí v Energie geotermální - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Asanace půd, Analýza vody a půdy, Asanace půd, Analýza vody a půdy, geotechnical surveys, a Geotechnical solutions for ground surfaces. Sídlí v Niederanven, Lucembursko.

 4. KOZAK PHU

  Polsko

  Společnost KOZAK PHU, je Multi-Category, která působí v Asanace půd sektoru. Působí rovněž v sektorech Zpracování a recyklace odpadů - stroje a zařízení, ducting systems, Zpracování a recyklace odpadů - stroje a zařízení, industrial installation recovery, a environmental protection. Sídlí v Warszawa, Polsko.

 5. SAGRO

  Nizozemsko

  Společnost SAGRO, je Výrobce, která působí v Demolice - dodavatelé sektoru. Působí rovněž v sektorech Odstraňování azbestu - práce, Odpad stavební - recyklace, Asanace půd, Odstraňování azbestu - práce, Odpad stavební - recyklace, a Asanace půd. Sídlí v 'S-Heerenhoek, Nizozemsko.

 6. BRADERS LAND DRAINAGE

  Spojené království

  Společnost BRADERS LAND DRAINAGE, je Výrobce, která působí v Asanace půd sektoru. Sídlí v Louth, Lincolnshire, Spojené království.

 7. ALL IN ONE - IHR DIENSTLEISTER RUND UM HAUS, GARTEN & TECHNI

  Německo

  Společnost ALL IN ONE - IHR DIENSTLEISTER RUND UM HAUS, GARTEN & TECHNI, je Poskytovatel služeb, která působí v Asanace půd sektoru. Působí rovněž v sektorech Furniture assembly, kitchen assembly, a refrigeration plant and equipment bulkheads. Sídlí v Bad Liebenzell, Německo.

 8. HENS

  Belgie

  Společnost HENS, je Poskytovatel služeb, která působí v Asanace půd sektoru. Působí rovněž v sektorech Komunikace - konstrukce, Odpad stavební - recyklace, Stavba silnic a dálnic - dodavatelé, Komunikace - konstrukce, Odpad stavební - recyklace, a Stavba silnic a dálnic - dodavatelé. Sídlí v Wuustwezel, Belgie.

 1. AO GEUSSENS K

  Belgie

  Společnost AO GEUSSENS K, je Poskytovatel služeb, která působí v Asanace půd sektoru. Působí rovněž v sektorech building demolitions, construction of sewage systems, a pipes for drainage. Sídlí v Lanklaar, Belgie.

 2. DEN OUDEN GRUPPE

  Nizozemsko

  Společnost DEN OUDEN GRUPPE, je Poskytovatel služeb, která působí v Asanace půd sektoru. Sídlí v Schijndel, Nizozemsko.

 3. VERHOEVEN MILIEUTECHNIEK

  Nizozemsko

  Společnost VERHOEVEN MILIEUTECHNIEK, je Poskytovatel služeb, která působí v Asanace půd sektoru. Působí rovněž v sektorech Úprava průmyslových odpadních vod, Odstraňování znečištění životního prostředí - služby, surveys, Úprava průmyslových odpadních vod, a Odstraňování znečištění životního prostředí - služby. Sídlí v Zaltbommel, Nizozemsko.

 4. JACKY KNOOPS - KASSINGER

  Belgie

  Společnost JACKY KNOOPS - KASSINGER, je Poskytovatel služeb, která působí v Asanace půd sektoru. Působí rovněž v sektorech building demolitions, construction of sewage systems, a container services. Sídlí v Opglabbeek, Belgie.

 5. BE-CON BVBA

  Belgie

  Společnost BE-CON BVBA, je Poskytovatel služeb, která působí v Asanace půd sektoru. Působí rovněž v sektorech Odstraňovaní znečištění ovzduší - služby, consulting for environmental improvement and controls, Odstraňovaní znečištění ovzduší - služby, land tillage for reclamation, a Clearing. Sídlí v Herselt, Belgie.

 6. BETTINESCHI SRL

  Itálie

  Společnost BETTINESCHI SRL, je Výrobce, která působí v Asanace půd sektoru. Působí rovněž v sektorech road building, plumbing and sewage works, a demolitions. Sídlí v Rovetta, Itálie.

 7. FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA AS-EKO

  Polsko

  Společnost FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA AS-EKO, je Multi-Category, která působí v Asanace půd sektoru. Působí rovněž v sektorech ducting systems, sludge and sewage treatment plant drainage, ducts, a gutter repairs. Sídlí v Tomaszów Mazowiecki, Polsko.

 8. CNOCKAERT

  Belgie

  Společnost CNOCKAERT, která působí v Asanace půd sektoru. Působí rovněž v sektorech Komunikace - konstrukce, Odvodňovací práce, Komunikace - konstrukce, a Odvodňovací práce. Sídlí v Wervik, Belgie.

 9. ENVI

  Belgie

  Společnost ENVI, která působí v Asanace půd sektoru. Působí rovněž v sektorech Odstraňování znečištění životního prostředí - služby, Odstraňování znečištění životního prostředí - služby, a industrial installation recovery. Sídlí v Hoeselt, Belgie.

 10. CHERRETTE JORIS

  Belgie

  Společnost CHERRETTE JORIS, je Poskytovatel služeb, která působí v Doprava silniční sektoru. Působí rovněž v sektorech Asanace půd, building demolitions, a Asanace půd. Sídlí v Nieuwerkerken, Belgie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma