• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • cementárny - stroje a zařízení

Výsledky hledání pro

Cementárny - stroje a zařízení - Dovoz vývoz

 1. SANTA SANAYI LTD. STI.

  Turecko

  Společnost SANTA SANAYI LTD. STI., je Výrobce, která působí v Cementárny - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Ankara, Turecko.

 2. FABO CRUSHING SCREENING & CONCRETE BATCHING PLANT

  Turecko

  Společnost FABO CRUSHING SCREENING & CONCRETE BATCHING PLANT, je Výrobce, která působí v Cementárny - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Izmir, Turecko.

 3. DOUDOUX JULES ET FILS

  Francie

  Společnost DOUDOUX JULES ET FILS, je Distributor, která působí v Výroba šroubů a matic sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocele a kovy - obrábění, Cementárny - stroje a zařízení, Armatury pro ropný a petrochemický průmysl, Ocele a kovy - obrábění, industrial mechanics, Cementárny - stroje a zařízení, a Armatury pro ropný a petrochemický průmysl. Sídlí v Thilay, Francie.

 4. BETOMIX

  Belgie

  Společnost BETOMIX, je Výrobce, která působí v Sběr a recyklace různých produktů sektoru. Působí rovněž v sektorech Cementárny - stroje a zařízení, Tvárnice, Cementárny - stroje a zařízení, cement mortars, Tvárnice, a case-hardened steels. Sídlí v Hever, Belgie.

 5. JOOS WEYLAND

  Belgie

  Společnost JOOS WEYLAND, je Poskytovatel služeb, která působí v Cementárny - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Hrubé omítky, case hardening, ceilings and false ceilings, a Hrubé omítky. Sídlí v Balen, Belgie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. HENAN FOTE HEAVY MACHINERY CO., LTD

  Čína

  Společnost HENAN FOTE HEAVY MACHINERY CO., LTD, je Výrobce, která působí v Cementárny - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Zhengzhou, Čína.

 2. CEMENTO COLA GRUPO EVITA

  Rovníková Guinea

  Společnost CEMENTO COLA GRUPO EVITA, je Výrobce, která působí v Cementárny - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Bata, Rovníková Guinea.

 3. GEORGIOS MARMARAS

  Řecko

  Společnost GEORGIOS MARMARAS, je Výrobce, která působí v Cementárny - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Acharnes, Řecko.

 4. KHM GMBH

  Německo

  Společnost KHM GMBH, je Výrobce, která působí v Stavební materiály - průmyslové stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Cementárny - stroje a zařízení, a Cementárny - stroje a zařízení. Sídlí v Tuntenhausen, Německo.

 5. REMIND INTERNACIONAL

  Mexiko

  Společnost REMIND INTERNACIONAL, je Distributor, která působí v Cementárny - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Ciudad De México, Mexiko.

 1. BUILDING DRYER

  Belgie

  Společnost BUILDING DRYER, je Distributor, která působí v Cementárny - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Rijkevorsel, Belgie.

 2. MEGA EXPORT & IMPORT

  Turecko

  Společnost MEGA EXPORT & IMPORT, je Výrobce, která působí v Cementárny - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Trabzon, Turecko.

 1. INEKON POWER, A.S.

  Česká republika

  Společnost INEKON POWER, A.S., je Velkoprodejce, která působí v Cementárny - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Metro - zařízení a vybavení, Elektrárny jaderné - zařízení a vybavení, Elektrárny tepelné - zařízení a vybavení, Metro - zařízení a vybavení, Elektrárny jaderné - zařízení a vybavení, a Elektrárny tepelné - zařízení a vybavení. Sídlí v Praha 7, Česká republika.

 2. EDIL - SER S.R.L.

  Itálie

  Společnost EDIL - SER S.R.L., je Velkoprodejce, která působí v Stavební materiály - průmyslové stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Cementárny - stroje a zařízení, Sádra a sádrové výrobky - stroje a zařízení, Cementárny - stroje a zařízení, a Sádra a sádrové výrobky - stroje a zařízení. Sídlí v Serravalle Sesia, Itálie.

 3. G.S.G. GLOBAL SERVIZI GENERALI S.R.L.

  Itálie

  Společnost G.S.G. GLOBAL SERVIZI GENERALI S.R.L., která působí v Stavební materiály - průmyslové stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Cementárny - stroje a zařízení, Sádra a sádrové výrobky - stroje a zařízení, Cementárny - stroje a zařízení, a Sádra a sádrové výrobky - stroje a zařízení. Sídlí v Imperia, Itálie.

 4. DI.MA S.R.L.

  Itálie

  Společnost DI.MA S.R.L., je Výrobce, která působí v Stavební materiály - průmyslové stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Cementárny - stroje a zařízení, Sádra a sádrové výrobky - stroje a zařízení, Cementárny - stroje a zařízení, a Sádra a sádrové výrobky - stroje a zařízení. Sídlí v Rozzano, Itálie.

 5. CEMTEC CEMENT AND MINING TECHNOLOGY GMBH

  Rakousko

  Společnost CEMTEC CEMENT AND MINING TECHNOLOGY GMBH, je Výrobce, která působí v Cementárny - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Cement a přísady, Půjčovny průmyslového vybavení, Cement a přísady, a Půjčovny průmyslového vybavení. Sídlí v Enns, Rakousko.

 6. VENPA S.P.A.

  Itálie

  Společnost VENPA S.P.A., je Poskytovatel služeb, která působí v Zdvihání - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Stavební materiály - průmyslové stroje a zařízení, Cementárny - stroje a zařízení, Stavební materiály - průmyslové stroje a zařízení, a Cementárny - stroje a zařízení. Sídlí v Dolo, Itálie.

 7. POZZATO S.R.L.

  Itálie

  Společnost POZZATO S.R.L., je Výrobce, která působí v Stavební materiály - průmyslové stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Cementárny - stroje a zařízení, Sádra a sádrové výrobky - stroje a zařízení, Cementárny - stroje a zařízení, a Sádra a sádrové výrobky - stroje a zařízení. Sídlí v Sandrigo, Itálie.

 8. S.I.R.I. S.R.L.

  Itálie

  Společnost S.I.R.I. S.R.L., je Výrobce, která působí v Stavební materiály - průmyslové stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Cementárny - stroje a zařízení, Sádra a sádrové výrobky - stroje a zařízení, Cementárny - stroje a zařízení, a Sádra a sádrové výrobky - stroje a zařízení. Sídlí v Modena, Itálie.

 1. NEGROPAL S.R.L.

  Itálie

  Společnost NEGROPAL S.R.L., je Subdodavatel, která působí v Stavební materiály - průmyslové stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Zakládání staveb, Cementárny - stroje a zařízení, Zakládání staveb, a Cementárny - stroje a zařízení. Sídlí v Chiampo, Itálie.

 2. DOKA ITALIA S.P.A.

  Itálie

  Společnost DOKA ITALIA S.P.A., je Velkoprodejce, která působí v Stavební materiály - průmyslové stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Cementárny - stroje a zařízení, Sádra a sádrové výrobky - stroje a zařízení, Cementárny - stroje a zařízení, a Sádra a sádrové výrobky - stroje a zařízení. Sídlí v Colturano, Itálie.

 3. CLAUDIUS PETERS TECHNOLOGIES GMBH

  Německo

  Společnost CLAUDIUS PETERS TECHNOLOGIES GMBH, je Výrobce, která působí v Cementárny - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Metalurgie - stroje a zařízení, Energetika - výrobní zařízení a vybavení, Zařízení a vybavení uhelných elektráren, Metalurgie - stroje a zařízení, Energetika - výrobní zařízení a vybavení, a Zařízení a vybavení uhelných elektráren. Sídlí v Buxtehude, Německo.

 4. RIGHES S.R.L.

  Itálie

  Společnost RIGHES S.R.L., která působí v Stavební materiály - průmyslové stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Cementárny - stroje a zařízení, Sádra a sádrové výrobky - stroje a zařízení, Cementárny - stroje a zařízení, a Sádra a sádrové výrobky - stroje a zařízení. Sídlí v Sedico, Itálie.

 5. FERREDIL CERU' S.P.A.

  Itálie

  Společnost FERREDIL CERU' S.P.A., je Velkoprodejce, která působí v Stavební materiály - průmyslové stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Cementárny - stroje a zařízení, Sádra a sádrové výrobky - stroje a zařízení, Cementárny - stroje a zařízení, a Sádra a sádrové výrobky - stroje a zařízení. Sídlí v Perugia, Itálie.

 6. BUKET

  Turecko

  Společnost BUKET, je Výrobce, která působí v Cementárny - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech building products, a skip for rocks. Sídlí v Ostim / Ankara, Turecko.

 7. SHANDONG SEPER GROUP CO.,LTD

  Čína

  Společnost SHANDONG SEPER GROUP CO.,LTD, je Výrobce, která působí v Cementárny - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Laiwu, Čína.

 8. TECNOEDILIZIA S.R.L.

  Itálie

  Společnost TECNOEDILIZIA S.R.L., je Výrobce, která působí v Stavební materiály - průmyslové stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Cementárny - stroje a zařízení, Sádra a sádrové výrobky - stroje a zařízení, Cementárny - stroje a zařízení, a Sádra a sádrové výrobky - stroje a zařízení. Sídlí v Solbiate Arno, Itálie.

 9. CONTIGIANI & GIACOMINI S.R.L.

  Itálie

  Společnost CONTIGIANI & GIACOMINI S.R.L., je Výrobce, která působí v Stavební materiály - průmyslové stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Beton - stroje a zařízení pro přípravu, Cementárny - stroje a zařízení, Beton - stroje a zařízení pro přípravu, a Cementárny - stroje a zařízení. Sídlí v Mogliano, Itálie.

 10. EMPRIN E VAGNONE S.A.S.

  Itálie

  Společnost EMPRIN E VAGNONE S.A.S., je Maloprodejce, která působí v Stavební materiály - průmyslové stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Servis a odtahy kamionů, Cementárny - stroje a zařízení, Servis a odtahy kamionů, a Cementárny - stroje a zařízení. Sídlí v Venaria Reale, Itálie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Cementárny - stroje a zařízení - Dovoz vývoz

Počet výsledků

28 876 Podniky