• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • chladicí věže

Výsledky hledání pro

Chladicí věže - Dovoz vývoz

 1. TECHNOTRANS SOLUTIONS GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  The fact that the gwk Gesellschaft Wärme Kältetechnik mbH company enjoys such a great reputation as a top expert and innovative specialist in high-quality temperature control and cooling technology is based on an abundance of experience that stretches back more than five decades. Anyone in need of well-thought-out high-tech products ranging from cooling plants via temperature control systems to water treatment solutions will find gwk to be a system provider that manages the entire thermal process, generating individually tailored designs and also delivering engineering and all the necessary components. Also in the area of close-to-cavity temperature control for mould inserts and mould cleaning, gwk offers its customers intensive and individual support. At present over 400 employees are engaged in producing complete process solutions for customers from the plastics, metal processing, food and chemicals industry on every continent. The technotrans group of companies focuses successfully on applications involving liquid technology as its core competence. With 21 sites and about 1, 250 employees, it has a presence in all major markets worldwide. For many years, technotrans has opened up new areas of application based on its core competences of cooling, temperature control, filtration as well as measuring and dosing technology. The strategy aims at a sustainable, result-oriented development.

 2. KELVION HOLDING GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Vítejte ve společnosti Kelvion! Tam, kde se zabýváme výměnou tepla Kelvion je globálním výrobcem průmyslových výměníků tepla pro velmi diverzifikovanou řadu segmentů trhu. Od roku 1920 společnost vyrábí a dodává své produkty prostřednictvím mnoha odvětvových trhů – a od listopadu 2015 působí pod novou značkou Kelvion. Specializovaná profesionální kompetence, rozsáhlé odborné znalosti, blízkost k zákazníkovi a multidimenzionální portfolio produktů umožňují společnosti Kelvion být preferovaným partnerem výměníků tepla. Společnost dodává deskové výměníky tepla, plášťové výměníky tepla s žebrovanými trubkami, systémy modulárních chladicích věží a výměníky tepla pro chlazení svým zákazníkům na globální úrovni v celé řadě odvětví: energetika, datacentra, chemický průmysl, těžba a zpracování ropy a zemního plynu, použití v oblasti námořní dopravy, vzduchotechnika a chlazení, oblast ochrany životního prostředí, ale i potravinářský průmysl a výroba nápojů. Kelvion je specialistou na dodávku produktů a služeb specifických pro jednotlivé odběratele a podporuje své cílové zákazníky v rámci globální sítě prodeje, služeb a výroby. Kelvion – Experti na výměnu tepla.

 3. STAFROID GROUP

  Tunisko

  Verified by europages badge

  Společnost STAFROID GROUP, je Výrobce, která působí v Chladírny sektoru. Působí rovněž v sektorech Chladicí věže, a Chladicí věže. Sídlí v Tunis, Tunisko.

 4. LUDGER GIERSE INDUSTRIE MARKETING

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost LUDGER GIERSE INDUSTRIE MARKETING, je Poskytovatel služeb, která působí v Chladicí věže sektoru. Sídlí v Lüdenscheid, Německo.

 5. IKS INDUSTRIEKÜHLUNG SCHNEEBERG GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost IKS INDUSTRIEKÜHLUNG SCHNEEBERG GMBH, je Výrobce, která působí v Chladicí věže sektoru. Sídlí v Schneeberg, Německo.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. EWK KÜHLTURM GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost EWK KÜHLTURM GMBH, je Výrobce, která působí v Chladicí věže sektoru. Sídlí v Ochtrup, Německo.

 2. MITA COOLING TECHNOLOGIES

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost MITA COOLING TECHNOLOGIES, je Distributor, která působí v Chladicí věže sektoru. Působí rovněž v sektorech packs for cooling towers, evaporative condenser, cooling towers, dry cooler, adiabatic dry cooler, water chilling facilities, chilling machinery, cooling tower manufacturer, a adiabatic cooling. Sídlí v Siziano, Itálie.

 3. ANNEN VERFAHRENSTECHNIK GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost ANNEN VERFAHRENSTECHNIK GMBH, je Výrobce, která působí v Chladicí věže sektoru. Sídlí v Wasserburg, Německo.

 4. WALUTECH UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT) & CO. KG

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost WALUTECH UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT) & CO. KG, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Chladicí věže sektoru. Sídlí v Ochtrup, Německo.

 5. AGGREKO DEUTSCHLAND GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost AGGREKO DEUTSCHLAND GMBH, je Výrobce, která působí v Chladicí věže sektoru. Sídlí v Dorsten, Německo.

 1. AGGREKO CANNOCK

  Spojené království

  Verified by europages badge

  Společnost AGGREKO CANNOCK, je Výrobce, která působí v Elektrogenerátory sektoru. Působí rovněž v sektorech Výměníky tepla, Chladicí věže, Výměníky tepla, a Chladicí věže. Sídlí v Cannock, Spojené království.

 2. AGGREKO DEUTSCHLAND

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost AGGREKO DEUTSCHLAND, je Výrobce, která působí v Chladicí věže sektoru. Sídlí v Dorsten, Německo.

 1. AGGREKO EURASIA

  Rusko

  Verified by europages badge

  Společnost AGGREKO EURASIA, je Výrobce, která působí v Půjčovny průmyslového vybavení sektoru. Působí rovněž v sektorech Výroba elektřiny, Transformátory, Chladicí věže, Výroba elektřiny, Transformátory, a Chladicí věže. Sídlí v Moscow, Rusko.

 2. JSC BROTEP ECO

  Ukrajina

  Chladicích věže výrobce BROTEP, přední výrobce chladicích věží na Ukrajině, má schopnost a přání nabídnout různé typy chladičů s atraktivní cenou.Chladicí věže značky BROTEP získaly na popředí mezi podnikateli všech odvětví průmyslu na Ukrajině, v Polsku, Rusku, Bělorusku a Moldavsku. Domníváme se, že naše vybavení řádně zajistí i Vaše požadavky.Nepoužíváme marketingové klišé s důrazem na jedinečnost našeho vybavení. V zásadě se neliší od produktů jiných evropských výrobců. Výroba chladicích věží nevyžaduje nanotechnologii. V podstatě se jedná o velkou krabici pro efektivní odvod tepla. Skutečným „know-how“ je schopnost výplně - komponenty a zařízení chladící věže se skládají z. Pro zajištění důvěry zákazníků v kvalitu našich výrobků používá společnost BROTEP pouze komponenty od předních dodavatelů: chladicí výplně Brentwood Industries, GEA 2H Plast and etc.; ventilátorové jednotky Multi-Wing, Ilmed and etc.; - motorů ABB, Siemens and etc.Nejlepší komponenty však ne vždy zaručují správný tepelný výkon a optimální hodnotu. Navíc můžeme konstatovat, že každý projekt je ojedinělý sám o sobě a vyžaduje pochopení technologického procesu pro optimální výběr chlazení. To je také důvod, proč se společnost BROTEP stala v roce 2006 členem korporace CTI (Cooling Technology Institute, Houston, USA). Kódy CTI, technické dokumenty, softwarová podpora a účast na workshopech nám umožňují neustále zlepšovat znalosti o procesu chlazení a být na špičce technologických vylepšení.

 3. EWK FRANCE

  Francie

  Společnost EWK FRANCE, je Výrobce, která působí v Chladicí věže sektoru. Sídlí v Neyron, Francie.

 4. NORDICO-AVAC.CO COOLING TOWERS & HVAC EQUIPMENTS

  Portugalsko

  Společnost NORDICO-AVAC.CO COOLING TOWERS & HVAC EQUIPMENTS, je Výrobce, která působí v Chladicí věže sektoru. Působí rovněž v sektorech air conditioners for industrial use, a exposed solar panels. Sídlí v Lx, Portugalsko.

 5. JACIR

  Francie

  Společnost JACIR, je Výrobce, která působí v Chladicí věže sektoru. Působí rovněž v sektorech adiabatic humidifiers. Sídlí v Pontault Combault, Francie.

 6. HAMON

  Belgie

  Společnost HAMON, je Výrobce, která působí v Chladicí věže sektoru. Působí rovněž v sektorech Komíny průmyslové, Cooling systems, Plume abated cooling towers, Komíny průmyslové, a smoke cooling system. Sídlí v Mont-saint-guibert, Belgie.

 7. BENNDORF UND HILDEBRAND GMBH

  Německo

  Společnost BENNDORF UND HILDEBRAND GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Chladicí věže sektoru. Sídlí v Berlin, Německo.

 8. ISISO REFRIGERATION HEATING AND AIR CONDITION SYSTEM

  Turecko

  Společnost ISISO REFRIGERATION HEATING AND AIR CONDITION SYSTEM, je Výrobce, která působí v Chladicí věže sektoru. Působí rovněž v sektorech Průmyslové chlazení - zařízení, industrial ventilation, refrigerated tanks for goods storage, Průmyslové chlazení - zařízení, a cold rooms, cooling systems. Sídlí v Ankara, Turecko.

 1. RICHTER COOLING SYSTEMS GMBH

  Německo

  Společnost RICHTER COOLING SYSTEMS GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Chladicí věže sektoru. Sídlí v Bochum, Německo.

 2. REHSLER KÜHLSYSTEME GMBH

  Německo

  Společnost REHSLER KÜHLSYSTEME GMBH, je Výrobce, která působí v Chladicí věže sektoru. Sídlí v Lindau, Německo.

 3. PLOG ANLAGENBAU

  Německo

  Společnost PLOG ANLAGENBAU, je Výrobce, která působí v Práce topenářské a klimatizace sektoru. Působí rovněž v sektorech Chladicí věže, Chladicí věže, air conditioning systems, Plant construction, a air conditioning systems for industrial use. Sídlí v Stuttgart, Německo.

 4. REFRICA

  Španělsko

  Společnost REFRICA, je Výrobce, která působí v Chladicí věže sektoru. Působí rovněž v sektorech Klimatizace, větrání a ventilace - zařízení, Klimatizace, větrání a ventilace - zařízení, drying chambers, machines for the hotel trade, a industrial cooling. Sídlí v Fornells De La Selva-Girona, Španělsko.

 5. BROTEP ECO S.A.

  Ukrajina

  Společnost BROTEP ECO S.A., je Výrobce, která působí v Chladicí věže sektoru. Působí rovněž v sektorech Visable supports the Ukrainian companies, cooling towers, a Visable supports the Ukrainian companies. Sídlí v Brovary, Ukrajina.

 6. ARACQUE SRL

  Itálie

  Společnost ARACQUE SRL, je Poskytovatel služeb, která působí v Průmyslová zařízení - projektování sektoru. Působí rovněž v sektorech Průmyslová údržba, Chladicí věže, Čištění vod - služby, water treatment, Průmyslová údržba, Chladicí věže, a Čištění vod - služby. Sídlí v Tolentino, Itálie.

 7. W-TECH SRL

  Itálie

  Společnost W-TECH SRL, je Výrobce, která působí v Chladicí věže sektoru. Působí rovněž v sektorech water chilling facilities. Sídlí v Sasso Marconi, Itálie.

 8. MARCOOL INDUSTRIES

  Saúdská Arábie

  Společnost MARCOOL INDUSTRIES, je Výrobce, která působí v Chladicí věže sektoru. Působí rovněž v sektorech Chladicí věže suché, Výměníky tepla, Kondenzátory, Chladicí věže suché, Výměníky tepla, a Kondenzátory. Sídlí v Jeddah, Saúdská Arábie.

 9. CLIMAVIV

  Francie

  Společnost CLIMAVIV, je Výrobce, která působí v Chladicí věže sektoru. Působí rovněž v sektorech Suché chladiče vzduchu, a Suché chladiče vzduchu. Sídlí v Villeurbanne, Francie.

 10. SOL-TECH SRL

  Itálie

  Společnost SOL-TECH SRL, je Výrobce, která působí v Chladicí věže sektoru. Působí rovněž v sektorech heat exchangers, a refrigerating units. Sídlí v Mozzate, Itálie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma