• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • cukrovarnictví - stroje a zařízení

Výsledky hledání pro

Cukrovarnictví - stroje a zařízení - Dovoz vývoz

 1. GÖKTUGGRUP

  Turecko

  Společnost GÖKTUGGRUP, je Výrobce, která působí v Cukrovarnictví - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Ankara, Turecko.

 2. DORU MACHINERY

  Turecko

  Společnost DORU MACHINERY, je Výrobce, která působí v Cukrovarnictví - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Ankara, Turecko.

 3. MEURA

  Belgie

  Společnost MEURA, která působí v Hrubé stavby sektoru. Působí rovněž v sektorech Kotlářství, Cukrovarnictví - stroje a zařízení, grinders, Kotlářství, a Cukrovarnictví - stroje a zařízení. Sídlí v Peruwelz, Belgie.

 4. CARRIER EUROPE

  Belgie

  Společnost CARRIER EUROPE, je Výrobce, která působí v Cukrovarnictví - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech dryers. Sídlí v Nivelles, Belgie.

 5. THERMIBEL

  Belgie

  Společnost THERMIBEL, je Výrobce, která působí v Sklo průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech Cukrovarnictví - stroje a zařízení, a Cukrovarnictví - stroje a zařízení. Sídlí v Strepy-bracquegnies, Belgie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. TEREOS SA

  Francie

  Společnost TEREOS SA, je Výrobce, která působí v Potravinářský průmysl různé - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Cukrovarnictví - stroje a zařízení, Cukr, Cukrovarnictví - stroje a zařízení, Cukr, a alcohols. Sídlí v Lille, Francie.

 2. RAR - REFINARIAS DE AÇUCAR REUNIDAS, S.A.

  Portugalsko

  Společnost RAR - REFINARIAS DE AÇUCAR REUNIDAS, S.A., je Výrobce, která působí v Potravinářský průmysl různé - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Cukrovarnictví - stroje a zařízení, Cukr, Cukrovarnictví - stroje a zařízení, sugar packaging, a Cukr. Sídlí v Porto, Portugalsko.

 3. TEKNIKELLER SUGAR MACHINE COMPANY

  Turecko

  Společnost TEKNIKELLER SUGAR MACHINE COMPANY, je Výrobce, která působí v Cukrovarnictví - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Ankara, Turecko.

 4. HAWKE TRANSIT SYSTEM S.L

  Španělsko

  Společnost HAWKE TRANSIT SYSTEM S.L, je Distributor, která působí v Cukrovarnictví - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech stamping. Sídlí v Torrelavega, Cantabria, Španělsko.

 5. BWS TECHNOLOGIE GMBH

  Německo

  Společnost BWS TECHNOLOGIE GMBH, je Výrobce, která působí v Cukrovarnictví - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Míchačky a drtičky pro potravinářský průmysl, Míchačky a drtičky pro potravinářský průmysl, a industrial mixers. Sídlí v Grevenbroich, Německo.

 1. AXIVAL CONSTRUCT

  Rumunsko

  Společnost AXIVAL CONSTRUCT, je Distributor, která působí v Cukrovarnictví - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Pitesti, Rumunsko.

 2. ARNO H. HEINRICH GMBH

  Německo

  Společnost ARNO H. HEINRICH GMBH, je Výrobce, která působí v Cukrovarnictví - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Sieving machines, a bucket elevators. Sídlí v Düren, Německo.

 1. NORDZUCKER AG

  Německo

  Společnost NORDZUCKER AG, je Poskytovatel služeb, která působí v Potravinářský průmysl různé - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Cukrovarnictví - stroje a zařízení, Cukr, Cukrovarnictví - stroje a zařízení, a Cukr. Sídlí v Braunschweig, Německo.

 2. GRONEMAN B.V.

  Nizozemsko

  Společnost GRONEMAN B.V., je Velkoprodejce, která působí v Mlynářství - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Cukrovarnictví - stroje a zařízení, Potravinářský průmysl různé - stroje a zařízení, Cukrovarnictví - stroje a zařízení, a Potravinářský průmysl různé - stroje a zařízení. Sídlí v Hengelo Ov, Nizozemsko.

 3. TEKNIKELLER MACHINE

  Turecko

  Společnost TEKNIKELLER MACHINE, je Výrobce, která působí v Cukrovarnictví - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Ankara, Turecko.

 4. HARPLEY ENGINEERING LTD

  Spojené království

  Společnost HARPLEY ENGINEERING LTD, je Výrobce, která působí v Potravinářský průmysl různé - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Cukrovarnictví - stroje a zařízení, a Cukrovarnictví - stroje a zařízení. Sídlí v King'S Lynn, Spojené království.

 5. ALW INDUSTRY, S.R.O.

  Česká republika

  Společnost ALW INDUSTRY, S.R.O., je Výrobce, která působí v Potravinářský průmysl různé - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Cukrovarnictví - stroje a zařízení, a Cukrovarnictví - stroje a zařízení. Sídlí v Olomouc, Česká republika.

 6. TEROM SPA

  Itálie

  Společnost TEROM SPA, je Výrobce, která působí v Potravinářský průmysl různé - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Cukrovarnictví - stroje a zařízení, a Cukrovarnictví - stroje a zařízení. Sídlí v Argelato (BO), Itálie.

 7. SUDECO INTERNATIONAL LTD

  Spojené království

  Společnost SUDECO INTERNATIONAL LTD, je Velkoprodejce, která působí v Potravinářský průmysl různé - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Cukrovarnictví - stroje a zařízení, a Cukrovarnictví - stroje a zařízení. Sídlí v Croydon, Spojené království.

 8. CHOCOLADE- EN SUIKERWERKENFABRIEK ELJO B.V.

  Nizozemsko

  Společnost CHOCOLADE- EN SUIKERWERKENFABRIEK ELJO B.V., je Distributor, která působí v Cukrovarnictví - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Cukrovinky čokoládové, a Cukrovinky čokoládové. Sídlí v Ijsselstein Ut, Nizozemsko.

 1. PUTSCH NERVA SA

  Španělsko

  Společnost PUTSCH NERVA SA, je Výrobce, která působí v Potravinářský průmysl různé - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Cukrovarnictví - stroje a zařízení, a Cukrovarnictví - stroje a zařízení. Sídlí v Valladolid, Španělsko.

 2. GOKTUG GRUP

  Turecko

  Společnost GOKTUG GRUP, je Výrobce, která působí v Cukrovarnictví - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Ankara, Turecko.

 3. SA CORDONNIER

  Francie

  Společnost SA CORDONNIER, která působí v Potravinářský průmysl různé - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Cukrovarnictví - stroje a zařízení, a Cukrovarnictví - stroje a zařízení. Sídlí v Orchies, Francie.

 4. TEKNIKELLER MACHINE

  Turecko

  Společnost TEKNIKELLER MACHINE, je Výrobce, která působí v Cukrovarnictví - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Ankara, Turecko.

 5. PVT. LTD.

  Indie

  Společnost PVT. LTD., je Maloprodejce, která působí v Cukrovarnictví - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Pune, Indie.

 6. FLETCHER SMITH LTD

  Spojené království

  Společnost FLETCHER SMITH LTD, je Výrobce, která působí v Cukrovarnictví - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Derby, Spojené království.

 7. DE SMEDT

  Belgie

 8. KRYGER INTERNATIONAL TECHNICS B.V.

  Nizozemsko

 9. TERVEZO ES MERNOKI IRODA KFT

  Maďarsko

 10. UGUR MAKINA CRUSHING & SCREENING

  Turecko

  Verified by europages badge

  Uğur Makina is a leading company serving our country and over 40 different countries in the field of mining machinery, road, and construction machinery. Since our establishment, we have been dedicated to manufacturing high-quality stone crushing, screening, and washing equipment. Our mission is to provide innovative solutions that support the creation of sustainable spaces. Under the renowned brand of Uğurmak®, we specialize in the production of a wide range of equipment for the crushing-screening sector. Our extensive product line includes: •Crushers: jaw crushers, impact crushers, vertical shaft impact crushers, secondary crushers, and tertiary crushers. •Screens: vibrating horizontal screens, inclined screens and grizzly screens, •Feeders: vibrating grizzly feeders, tunnel feeders, belt feeders, wobbler feeders and apron feeders •Washing: dewatering screen, screw classifier •Conveyors: belt conveyor and radial conveyor •Mobile Crushing Screening Plant •Mechanical Stabilization Plants Our machines and plants are designed and manufactured with precision and reliability to ensure optimal performance and longevity. We are committed to providing exceptional service throughout the entire customer journey. Our dedicated team offers comprehensive pre-sales, after-sales, and spare parts support to guarantee the smooth operation of our equipment. Please contact us for more information!

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Cukrovarnictví - stroje a zařízení - Dovoz vývoz

Počet výsledků

28 855 Podniky