• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • filtry vzduchové

Výsledky hledání pro

Filtry vzduchové - Dovoz vývoz

 1. EKONN FILTRE SANAYI VE TICARET A.Ş.

  Turecko

  Společnost EKONN FILTRE SANAYI VE TICARET A.Ş., je Výrobce, která působí v Sila kovová sektoru. Působí rovněž v sektorech Filtry vzduchové, Zpracování a recyklace odpadů - stroje a zařízení, Conveyors, conveying systems, cheese storage, Filtry vzduchové, a Zpracování a recyklace odpadů - stroje a zařízení. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 2. ELECTRONICA TORCAL SL.

  Španělsko

  Společnost ELECTRONICA TORCAL SL., je Poskytovatel služeb, která působí v Filtry vzduchové sektoru. Působí rovněž v sektorech Klimatizace, větrání a ventilace - zařízení, air conditioned, a Klimatizace, větrání a ventilace - zařízení. Sídlí v Antequera, Španělsko.

 3. KONSTRACK LLC

  Ukrajina

  Společnost KONSTRACK LLC, je Výrobce, která působí v Filtry vzduchové sektoru. Působí rovněž v sektorech Čištění vzduchu - zařízení, air cleaning filter installation, filtering bags, dust catcher, a Čištění vzduchu - zařízení. Sídlí v Kyiv, Ukrajina.

 4. FINDEX FILTRATION SRL

  Itálie

  Společnost FINDEX FILTRATION SRL, je Výrobce, která působí v Filtry olejové sektoru. Působí rovněž v sektorech Filtry vzduchové, Filtry kapalinové, Filtry pro vozidla, kamiony, stavební stroje, Filtry vzduchové, Filtry kapalinové, a Filtry pro vozidla, kamiony, stavební stroje. Sídlí v Nerviano, Itálie.

 5. MARKA FILTRE

  Turecko

  Společnost MARKA FILTRE, je Velkoprodejce, která působí v Filtry olejové sektoru. Působí rovněž v sektorech Filtry vzduchové, Filtry pro vozidla, kamiony, stavební stroje, filtration equipment, Chocolate pots, Filtry vzduchové, a Filtry pro vozidla, kamiony, stavební stroje. Sídlí v Istanbul, Turecko.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. HANN FILTER IND. TRADE. CO. LTD.

  Turecko

  Společnost HANN FILTER IND. TRADE. CO. LTD., je Výrobce, která působí v Filtry olejové sektoru. Působí rovněž v sektorech Filtry vzduchové, Náhradní díly pro automobily, spiral filters, Chocolate pots, Filtry vzduchové, a Náhradní díly pro automobily. Sídlí v Bursa, Turecko.

 2. MOTOEC FILTER

  Turecko

  Společnost MOTOEC FILTER, je Výrobce, která působí v Filtry vzduchové sektoru. Působí rovněž v sektorech Automobily, vehicle oil filters, Chocolate pots, a Automobily. Sídlí v Konya, Turecko.

 3. TEKFIL FILTRE SAN. VE TIC. A.S.

  Turecko

  Společnost TEKFIL FILTRE SAN. VE TIC. A.S., je Výrobce, která působí v Filtry vzduchové sektoru. Působí rovněž v sektorech Filtrování vzduchu, Filtrování vzduchu, ventilation filters, HEPA filtration system, a HVAC ventilation system. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 4. LE TEUFF SAS

  Francie

  Společnost LE TEUFF SAS, je Distributor, která působí v Filtry olejové sektoru. Působí rovněž v sektorech Filtry vzduchové, Filtry pro vozidla, kamiony, stavební stroje, liquid filters, filters and filter elements, Filtry vzduchové, a Filtry pro vozidla, kamiony, stavební stroje. Sídlí v Queven, Francie.

 5. OTILA GROUPS COMPANY

  Nizozemsko

  Společnost OTILA GROUPS COMPANY, je Velkoprodejce, která působí v Kompresory pneumatické sektoru. Působí rovněž v sektorech Filtry vzduchové, air ducting for air conditioning systems, Air heating systems, air heating appliances, Filtry vzduchové, a Air-to-air exchangers. Sídlí v Zeeland, Nizozemsko.

 1. EURO-FILTER GMBH LUFTFILTER FÜR KLIMA- UND INDUSTRIE

  Německo

  Společnost EURO-FILTER GMBH LUFTFILTER FÜR KLIMA- UND INDUSTRIE, která působí v Filtrace - zařízení a materiál sektoru. Působí rovněž v sektorech Čističe plynu, Filtrační sklo, Filtry kapalinové, Filtry vzduchové, Čističe plynu, Filtrační sklo, Filtry kapalinové, a Filtry vzduchové. Sídlí v Dortmund, Německo.

 2. AIRFILTERS GMBH

  Německo

  Společnost AIRFILTERS GMBH, která působí v Filtrace - zařízení a materiál sektoru. Působí rovněž v sektorech Filtry vzduchové, a Filtry vzduchové. Sídlí v Essen, Německo.

 1. TIANLUN INDUSTRIAL CO., LTD.

  Čína

  Společnost TIANLUN INDUSTRIAL CO., LTD., která působí v Filtry vzduchové sektoru. Sídlí v Shunde,, Čína.

 2. BRABEC VZDUCHOTECHNIKA S.R.O.

  Česká republika

  Vyrábíme vzduchové filtry a dodáváme klimatizace i vše pro vzduchotechniku. Kromě prodeje a instalace nového zařízení se zabýváme také servisem stávajících a výměnou vzduchových filtrů.

 3. LASPA

  Polsko

  Verified by europages badge

  LaSpa, a Polish-based cosmetics company, specializes in premium spa treatment attire and spa equipment. Established in 1993, our unwavering commitment to top-quality products is evident in our continuous facility expansion, technological advancements, and skilled workforce. Recognized by experts, we've received accolades like the Quality of the Year Gold Award, Medal-winning Enterprise Award, and Discovery of the Year 2010 – Consumer’s Laurel, with a Teraz Polska nomination. In the beauty and spa industry, discerning customers seek effective, modern, and comfortable treatments. LaSpa caters to these needs with attire designed for slimming and anti-cellulite treatments, specifically for endomassage – a vacuum massage method. This attire ensures unparalleled comfort and eliminates discomfort during treatments. Our commitment extends to environmental responsibility. We aim for zero CO2 emissions and hold a patent for exceptionally low particle dispersion during treatments. We also offer custom branding on attire. Based in Warsaw, operating in GMT+2, we promptly respond to customer inquiries. Within the EU, we use leading courier services for reliable delivery, while outside the EU, we ship priority mail. In summary, LaSpa, since 1993, excels in the cosmetics industry. Our dedication to quality, innovation, and the environment sets us apart. We meet modern spa and beauty professionals' needs with premium attire and equipment, enhancing the overall client experience.

  Všechny produkty odpovídající "filtry vzduchové"

 4. CHOQUENET SAS

  Francie

  Verified by europages badge

  Since 1925 CHOQUENET has been specialised in the design and manufacture of filter presses and thickener filters for industry. We design filter-presses or tray filters and thickener filters and candle filters according to the client's needs to optimise the filtering or dehydrating products to be treated according to their volume and their density. We manufacture a wide range of filtering devices to adapt to your installation whose capacity varies from 50L to 17000L and pressure from 2 to 50 bars. Our fields of activity are the sugar industry, food, chemicals, metalworking, the pharmaceutical industry, urban and industrial waste water treatment, mining and paper industry. Our clients include SOLVAY, ARCHEMA, SANOFI, TEREOS, PEUGEOT, RENAULT, CITROEN, VEOLIA, Lyonnaise des eaux, etc.

 5. TEMLOS INDUSTRY S.R.O.

  Česká republika

  Společnost TEMLOS, založená v roce 2015, je výrobcem termostatů, topných těles, ventilátorů s filtrem, LED osvětlení a příslušenství pro rozvaděče a další zařízení. Abychom našim zákazníkům nabídli výrobky nejvyšší kvality, jsou všechny naše produkty vyrobené z protipožárního materiálu. Všechny naše produkty prochází testováním, jak v průběhu výroby, tak před jejich odesláním zákazníkům. Nabízíme také OEM služby, které již využívají naši zákazníci po celém světě jako Rusko, Austrálie, Indie, Kazachstán, Ázerbájdžán, Německo atd. Jsme schopni nabídnout balení a značení dle potřeb zákazníků. Většina našich produktů je skladem v České republice. Děláme vše pro to, aby byla rychlost dodání výrobků co nejkratší a nejefektivnější. Klademe velký důraz na kvalitu našich výrobků a služeb, kterou se snažíme neustále zvyšovat. Usilujeme o to, aby nás zákazníci vnímali jako spolehlivého partnera a měli v naší společnosti důvěru. Potřeby a přání zákazníků jsou pro naši činnost klíčové a snažíme se udělat maximum k jejich uspokojení.

  Všechny produkty odpovídající "filtry vzduchové"

 6. AIRWATEC

  Belgie

  Společnost AIRWATEC, je Velkoprodejce, která působí v Filtry kapalinové sektoru. Působí rovněž v sektorech Filtrování vzduchu, pvc water filters, a Filtrování vzduchu. Sídlí v Eupen, Belgie.

 7. H.B.B. INDUSTRIETECHNIK VERTRIEBS GMBH

  Německo

  Společnost H.B.B. INDUSTRIETECHNIK VERTRIEBS GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Obráběcí stroje - obrábění kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Filtrace - zařízení a materiál, Filtry kapalinové, Výměníky tepla, Filtrování vzduchu, Filtrace - zařízení a materiál, Filtry kapalinové, Výměníky tepla, a Filtrování vzduchu. Sídlí v Wachtendonk, Německo.

 8. BESTAIR GMBH

  Německo

  Společnost BESTAIR GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Obráběcí stroje - obrábění kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Filtrace - zařízení a materiál, Filtry kapalinové, Výměníky tepla, Filtrování vzduchu, Filtrace - zařízení a materiál, Filtry kapalinové, Výměníky tepla, a Filtrování vzduchu. Sídlí v Mannheim, Německo.

 1. PALL BELGIUM

  Belgie

  Společnost PALL BELGIUM, je Výrobce, která působí v Filtry kapalinové sektoru. Působí rovněž v sektorech Úprava vzduchu - zařízení, Filtrování vzduchu, industrial filters, Úprava vzduchu - zařízení, Filters, air and gas, a Filtrování vzduchu. Sídlí v Zaventem, Belgie.

 2. VOTECH FILTER GMBH

  Německo

  Společnost VOTECH FILTER GMBH, je Výrobce, která působí v Obráběcí stroje - obrábění kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Filtrace - zařízení a materiál, Filtry kapalinové, Výměníky tepla, Filtrování vzduchu, Filtrace - zařízení a materiál, Filtry kapalinové, Výměníky tepla, a Filtrování vzduchu. Sídlí v Heinsberg, Německo.

 3. FILTEGA GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost FILTEGA GMBH & CO. KG, je Velkoprodejce, která působí v Obráběcí stroje - obrábění kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Filtrace - zařízení a materiál, Filtry kapalinové, Výměníky tepla, Filtrování vzduchu, Filtrace - zařízení a materiál, Filtry kapalinové, Výměníky tepla, a Filtrování vzduchu. Sídlí v Dingelstädt, Německo.

 4. FRANKE-FILTER GMBH

  Německo

  Společnost FRANKE-FILTER GMBH, je Výrobce, která působí v Filtrace - zařízení a materiál sektoru. Působí rovněž v sektorech Filtry kapalinové, Hydraulika - vybavení a zařízení, Odsávání plynu a kouře - zařízení, Filtrování vzduchu, Filtry kapalinové, Hydraulika - vybavení a zařízení, Odsávání plynu a kouře - zařízení, a Filtrování vzduchu. Sídlí v Bad Salzdetfurth, Německo.

 5. ER-SA FILTER

  Turecko

  Společnost ER-SA FILTER, je Výrobce, která působí v Filtrování vzduchu sektoru. Působí rovněž v sektorech Filtry pro vozidla, kamiony, stavební stroje, vehicle air filters, motor cooling fans, Filtry pro vozidla, kamiony, stavební stroje, a filters and filter elements. Sídlí v Konya, Turecko.

 6. NEUFILTER GMBH

  Německo

  Společnost NEUFILTER GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Obráběcí stroje - obrábění kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Filtrace - zařízení a materiál, Filtry kapalinové, Výměníky tepla, Filtrování vzduchu, Filtrace - zařízení a materiál, Filtry kapalinové, Výměníky tepla, a Filtrování vzduchu. Sídlí v Gronau, Německo.

 7. IFT GMBH

  Rakousko

  Společnost IFT GMBH, je Výrobce, která působí v Filtrace - zařízení a materiál sektoru. Působí rovněž v sektorech Filtry kapalinové, Výměníky tepla, Odsávání plynu a kouře - zařízení, Filtrování vzduchu, Filtry kapalinové, Výměníky tepla, Odsávání plynu a kouře - zařízení, a Filtrování vzduchu. Sídlí v Uderns, Rakousko.

 8. FTB-FILTERTECHNIK BROCKMANN GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost FTB-FILTERTECHNIK BROCKMANN GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Obráběcí stroje - obrábění kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Filtrace - zařízení a materiál, Filtry kapalinové, Výměníky tepla, Filtrování vzduchu, Filtrace - zařízení a materiál, Filtry kapalinové, Výměníky tepla, a Filtrování vzduchu. Sídlí v Veitshöchheim, Německo.

 9. LOSMA GMBH

  Německo

  Společnost LOSMA GMBH, je Výrobce, která působí v Filtrace - zařízení a materiál sektoru. Působí rovněž v sektorech Čističe plynu, Filtrování vzduchu, Filtry pro vozidla, kamiony, stavební stroje, Čističe plynu, Filtrování vzduchu, a Filtry pro vozidla, kamiony, stavební stroje. Sídlí v Kornwestheim, Německo.

 10. FILTER-SHOP24 TOBIAS GRUCHOT

  Německo

  Společnost FILTER-SHOP24 TOBIAS GRUCHOT, je Velkoprodejce, která působí v Obráběcí stroje - obrábění kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Filtrace - zařízení a materiál, Filtry kapalinové, Výměníky tepla, Filtrování vzduchu, Filtrace - zařízení a materiál, Filtry kapalinové, Výměníky tepla, a Filtrování vzduchu. Sídlí v Dortmund, Německo.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma