• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • filtry vzduchové

Výsledky hledání pro

Filtry vzduchové - Dovoz vývoz

 1. EKONN FILTRE SANAYI VE TICARET A.Ş.

  Turecko

 2. ELECTRONICA TORCAL SL.

  Španělsko

 3. MARKA FILTRE

  Turecko

 4. KONSTRACK LLC

  Ukrajina

 5. TEKFIL FILTRE SAN. VE TIC. A.S.

  Turecko

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. AIRFILTERS GMBH

  Německo

 2. TIANLUN INDUSTRIAL CO., LTD.

  Čína

 3. FINDEX FILTRATION SRL

  Itálie

 4. EURO-FILTER GMBH LUFTFILTER FÜR KLIMA- UND INDUSTRIE

  Německo

 5. BRABEC VZDUCHOTECHNIKA S.R.O.

  Česká republika

  Vyrábíme vzduchové filtry a dodáváme klimatizace i vše pro vzduchotechniku. Kromě prodeje a instalace nového zařízení se zabýváme také servisem stávajících a výměnou vzduchových filtrů.

 1. A³ VLIESSTOFFE GMBH

  Německo

  We provide reliable, long-lasting and customised solutions in the field of liquid and air filtration. Our customers benefit from over 30 years' experience in advising, servicing and delivering tailor-made nonwoven fabrics for industry. These days, there are very few modern production facilities that do not make use of hi-tech nonwoven fabrics: The fabrics provide protection against polluting emissions, create a reliable filter for liquids and absorb oils and chemicals. A³ Vliesstoffe® GmbH, a subsidiary of EuroVlies Nord GmbH, and its professional, dedicated staff have been providing expert skills and in-depth technical knowledge since the company was founded in 2010, helping clients in every sector to optimise their processes. Filtraking Plus & Filtraloom, our innovative 3D nonwoven fabrics for depth filtration, are revolutionising liquid filtration with their special blend of fibres. We provide advice and supplies to the metal, woodworking and chemical industries.

 2. CHOQUENET SAS

  Francie

  Since 1925 CHOQUENET has been specialised in the design and manufacture of filter presses and thickener filters for industry. We design filter-presses or tray filters and thickener filters and candle filters according to the client's needs to optimise the filtering or dehydrating products to be treated according to their volume and their density. We manufacture a wide range of filtering devices to adapt to your installation whose capacity varies from 50L to 17000L and pressure from 2 to 50 bars. Our fields of activity are the sugar industry, food, chemicals, metalworking, the pharmaceutical industry, urban and industrial waste water treatment, mining and paper industry. Our clients include SOLVAY, ARCHEMA, SANOFI, TEREOS, PEUGEOT, RENAULT, CITROEN, VEOLIA, Lyonnaise des eaux, etc.

 1. TEMLOS INDUSTRY S.R.O.

  Česká republika

  Společnost TEMLOS, založená v roce 2015, je výrobcem termostatů, topných těles, ventilátorů s filtrem, LED osvětlení a příslušenství pro rozvaděče a další zařízení. Abychom našim zákazníkům nabídli výrobky nejvyšší kvality, jsou všechny naše produkty vyrobené z protipožárního materiálu. Všechny naše produkty prochází testováním, jak v průběhu výroby, tak před jejich odesláním zákazníkům. Nabízíme také OEM služby, které již využívají naši zákazníci po celém světě jako Rusko, Austrálie, Indie, Kazachstán, Ázerbájdžán, Německo atd. Jsme schopni nabídnout balení a značení dle potřeb zákazníků. Většina našich produktů je skladem v České republice. Děláme vše pro to, aby byla rychlost dodání výrobků co nejkratší a nejefektivnější. Klademe velký důraz na kvalitu našich výrobků a služeb, kterou se snažíme neustále zvyšovat. Usilujeme o to, aby nás zákazníci vnímali jako spolehlivého partnera a měli v naší společnosti důvěru. Potřeby a přání zákazníků jsou pro naši činnost klíčové a snažíme se udělat maximum k jejich uspokojení.

  Všechny produkty odpovídající "filtry vzduchové"

 2. FRANKE-FILTER GMBH

  Německo

 3. COMEXIMAG GMBH

  Německo

 4. ER-SA FILTER

  Turecko

 5. PALL BELGIUM

  Belgie

 6. FILTER-SHOP24 TOBIAS GRUCHOT

  Německo

 7. FTB-FILTERTECHNIK BROCKMANN GMBH & CO. KG

  Německo

 8. AIRWATEC

  Belgie

 1. NEUFILTER GMBH

  Německo

 2. BESTAIR GMBH

  Německo

 3. LOSMA GMBH

  Německo

 4. IFT GMBH

  Rakousko

 5. H.B.B. INDUSTRIETECHNIK VERTRIEBS GMBH

  Německo

 6. FILTEGA GMBH & CO. KG

  Německo

 7. FILTRUM GMBH

  Německo

 8. VOTECH FILTER GMBH

  Německo

 9. MICRONFILTER S.R.L.

  Itálie