• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • mlýnky a řezačky na maso

Výsledky hledání pro

Mlýnky a řezačky na maso - Dovoz vývoz

 1. PAULUS STUART SPRL

  Belgie

  Verified by europages badge

  Tenderstar has specialised in manufacturing quality butchery machines for professionals for over 25 years.We have developed a wide range of tenderisers, mincers and presses. We are very focused on quality, in terms of hygiene as much as safety and ease of maintenance. Our machines are all CE-approved and have a reputation for robustness and longevity, being made entirely from stainless steel and polycetal to prevent rust.

 2. ALCE ANLAGENTECHNIK GES.M.B.H.

  Rakousko

  Verified by europages badge

  Společnost ALCE ANLAGENTECHNIK GES.M.B.H., je Velkoprodejce, která působí v Mlýnky a řezačky na maso sektoru. Sídlí v Wels/thalheim, Rakousko.

 3. C.M.D. DI CARLINI GIUSEPPE&C S.N.C.

  Itálie

  Společnost C.M.D. DI CARLINI GIUSEPPE&C S.N.C., je Výrobce, která působí v Zařízení na zpracování masa sektoru. Působí rovněž v sektorech Mlýnky a řezačky na maso, Mlýnky a řezačky na maso, electric graters for commercial use, household electric graters, a electric coffee grinders. Sídlí v Verucchio, Itálie.

 4. FIRMA GEORG MALUCK (EINZELUNTERNEHMEN)

  Německo

  Společnost FIRMA GEORG MALUCK (EINZELUNTERNEHMEN), je Prodejce/ Zástupce, která působí v Mlýnky a řezačky na maso sektoru. Sídlí v Oschatz, Německo.

 5. ALOYS PLENTER

  Německo

  Společnost ALOYS PLENTER, je Výrobce, která působí v Mlýnky a řezačky na maso sektoru. Sídlí v Legden, Německo.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. RADUS INDUSTRIAL LTD

  Čína

  Společnost RADUS INDUSTRIAL LTD, je Výrobce, která působí v Díly a součástky pro malé elektrospotřebiče sektoru. Působí rovněž v sektorech Mlýnky a řezačky na maso, slicers, a Mlýnky a řezačky na maso. Sídlí v Hongkong, Čína.

 2. S.A. WATHELET

  Belgie

  Společnost S.A. WATHELET, je Multi-Category, která působí v Komerční kuchyně - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Mlýnky a řezačky na maso, Zmrzliny - stroje pro komerční použití, kitchen hoods, Mlýnky a řezačky na maso, Zmrzliny - stroje pro komerční použití, a convection oven. Sídlí v Bruxelles, Belgie.

 3. BRITEK

  Francie

  Společnost BRITEK, je Výrobce, která působí v Míchačky a drtičky pro potravinářský průmysl sektoru. Působí rovněž v sektorech Mlýnky a řezačky na maso, Mlýnky a řezačky na maso, a vacuum packaging machines. Sídlí v Pleucadeuc, Francie.

 4. BIRO FRANCE

  Francie

  Společnost BIRO FRANCE, je Výrobce, která působí v Mlýnky a řezačky na maso sektoru. Působí rovněž v sektorech industrial mincers. Sídlí v Marne La Vallée Cedex 4, Francie.

 5. MOHN GMBH

  Německo

  Společnost MOHN GMBH, je Výrobce, která působí v Mlýnky a řezačky na maso sektoru. Sídlí v Meinerzhagen, Německo.

 1. EGGERMONT

  Belgie

  Společnost EGGERMONT, je Velkoprodejce, která působí v Mlýnky a řezačky na maso sektoru. Působí rovněž v sektorech Hotely, kavárny, restaurace - stroje a zařízení, Mlýnky na maso pro hromadné stravování, Hotely, kavárny, restaurace - stroje a zařízení, Mlýnky na maso pro hromadné stravování, small electrical goods for the kitchen, a kitchen utensils for institutions. Sídlí v Ieper, Belgie.

 2. FIMAR S.P.A.

  Itálie

  Společnost FIMAR S.P.A., je Výrobce, která působí v Škrabky a struhadla sektoru. Působí rovněž v sektorech Mlýnky a řezačky na maso, Potravinářský průmysl různé - stroje a zařízení, Mlýnky a řezačky na maso, mixers for the food industry, electric stoves, a Potravinářský průmysl různé - stroje a zařízení. Sídlí v Verucchio, Itálie.

 1. RISCO S.P.A.

  Itálie

  Společnost RISCO S.P.A., je Výrobce, která působí v Výroba konzerv - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Potravinářský průmysl různé - stroje a zařízení, Mlýnky a řezačky na maso, Potravinářský průmysl různé - stroje a zařízení, systems and equipment for processing meat and sausages, Mlýnky a řezačky na maso, a delicatessen meat packaging equipment and appliances. Sídlí v Thiene, Itálie.

 2. CLAES MACHINES

  Belgie

  Společnost CLAES MACHINES, je Velkoprodejce, která působí v Řeznictví - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Mlýnky a řezačky na maso, food industry machinery repairs, machines for cutting and slicing meats, Conveyors for the meat industry, a Mlýnky a řezačky na maso. Sídlí v Paal-Beringen, Belgie.

 3. AMB FOOD TECH S.R.L.

  Itálie

  Společnost AMB FOOD TECH S.R.L., je Výrobce, která působí v Maso a uzeniny - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Jatka - stroje a zařízení, Řeznictví - stroje a zařízení, Mlýnky a řezačky na maso, Jatka - stroje a zařízení, Řeznictví - stroje a zařízení, meat processing, a Mlýnky a řezačky na maso. Sídlí v San Lazzaro Di Savena, Itálie.

 4. POWINOX

  Turecko

  Společnost POWINOX, je Výrobce, která působí v Potravinářský průmysl - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Mlýnky a řezačky na maso, Balení a adjustace - stroje a zařízení, Stroje na krájení plátků pro řeznictví a uzenářství, Mlýnky a řezačky na maso, Balení a adjustace - stroje a zařízení, a Stroje na krájení plátků pro řeznictví a uzenářství. Sídlí v Kayseri, Turecko.

 5. HTS FLEISCHEREIMASCHINEN REPARATUR UND HANDEL GES.M.B.H.

  Rakousko

  Společnost HTS FLEISCHEREIMASCHINEN REPARATUR UND HANDEL GES.M.B.H., je Distributor, která působí v Pekárny, cukrářství, výrobny trvanlivého pečiva, výrobny cukrovinek - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Maso a uzeniny - stroje a zařízení, Mlýnky a řezačky na maso, Řeznictví - stroje a zařízení, Mlékárny a sýrárny - stroje a zařízení, Maso a uzeniny - stroje a zařízení, Mlýnky a řezačky na maso, Řeznictví - stroje a zařízení, a Mlékárny a sýrárny - stroje a zařízení. Sídlí v Thalgau, Rakousko.

 6. LORZ SERVICE GMBH

  Německo

  Společnost LORZ SERVICE GMBH, je Distributor, která působí v Maso a drůbež čerstvé sektoru. Působí rovněž v sektorech Pekárny, cukrářství, výrobny trvanlivého pečiva, výrobny cukrovinek - stroje a zařízení, Maso a uzeniny - stroje a zařízení, Mlýnky a řezačky na maso, Řeznictví - stroje a zařízení, Pekárny, cukrářství, výrobny trvanlivého pečiva, výrobny cukrovinek - stroje a zařízení, Maso a uzeniny - stroje a zařízení, Mlýnky a řezačky na maso, a Řeznictví - stroje a zařízení. Sídlí v Nürnberg, Německo.

 7. STE COMMERC ETUDES REALISAT AGROALIMENTAIRE

  Francie

  Společnost STE COMMERC ETUDES REALISAT AGROALIMENTAIRE, která působí v Mlýnky a řezačky na maso sektoru. Působí rovněž v sektorech Zařízení na solení masa aj. potravin, Výroba trvanlivého pečiva - profesionální stroje a zařízení, Jatka - stroje a zařízení, Zařízení na vaření a uzení uzenin, Zařízení na solení masa aj. potravin, Výroba trvanlivého pečiva - profesionální stroje a zařízení, Jatka - stroje a zařízení, a Zařízení na vaření a uzení uzenin. Sídlí v Solesmes, Francie.

 8. KARAKUS IND. KITCH. EQ

  Turecko

  Společnost KARAKUS IND. KITCH. EQ, je Velkoprodejce, která působí v Mlýnky a řezačky na maso sektoru. Působí rovněž v sektorech Komerční kuchyně - stroje a zařízení, Bars, public houses and cafés - machines and equipment, Komerční kuchyně - stroje a zařízení, Fast-food outlet equipment, a Refrigerated cabinet for pastry shops and cafes. Sídlí v Ankara, Turecko.

 1. HPM E.K.

  Německo

  Společnost HPM E.K., je Velkoprodejce, která působí v Maso a drůbež čerstvé sektoru. Působí rovněž v sektorech Nožířské zboží pro domácnost a průmyslové použití, Pekárny, cukrářství, výrobny trvanlivého pečiva, výrobny cukrovinek - stroje a zařízení, Maso a uzeniny - stroje a zařízení, Mlýnky a řezačky na maso, Nožířské zboží pro domácnost a průmyslové použití, Pekárny, cukrářství, výrobny trvanlivého pečiva, výrobny cukrovinek - stroje a zařízení, Maso a uzeniny - stroje a zařízení, a Mlýnky a řezačky na maso. Sídlí v Wolfhagen, Německo.

 2. CLAES DISTRIBUTION

  Belgie

  Společnost CLAES DISTRIBUTION, která působí v Maso a uzeniny - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Mlýnky a řezačky na maso, Řeznictví - stroje a zařízení, Mlýnky a řezačky na maso, a Řeznictví - stroje a zařízení. Sídlí v Paal, Belgie.

 3. MINERVA OMEGA GROUP S.R.L.

  Itálie

  Společnost MINERVA OMEGA GROUP S.R.L., je Výrobce, která působí v Mlýnky a řezačky na maso sektoru. Působí rovněž v sektorech Potravinářský průmysl různé - stroje a zařízení, Míchačky a drtičky pro potravinářský průmysl, bone saws, Potravinářský průmysl různé - stroje a zařízení, a Míchačky a drtičky pro potravinářský průmysl. Sídlí v Bologna, Itálie.

 4. QINGDAO XIAODAO FOOD MACHINERY CO.,LTD

  Čína

  Společnost QINGDAO XIAODAO FOOD MACHINERY CO.,LTD, je Výrobce, která působí v Mlýnky a řezačky na maso sektoru. Sídlí v Qingdao, Čína.

 5. JUPITER KÜCHENMASCHINEN GMBH

  Německo

  Společnost JUPITER KÜCHENMASCHINEN GMBH, je Výrobce, která působí v Mlýnky a řezačky na maso sektoru. Působí rovněž v sektorech mincers. Sídlí v Wernau, Německo.

 6. SHIJIAZHUANG HELPER FOOD MACHINERY CO.,LTD.

  Čína

  Společnost SHIJIAZHUANG HELPER FOOD MACHINERY CO.,LTD., je Výrobce, která působí v Mlýnky a řezačky na maso sektoru. Sídlí v Shijiazhuang, Čína.

 7. SIRMAN S.P.A.

  Itálie

  Společnost SIRMAN S.P.A., je Výrobce, která působí v Zařízení na zpracování masa sektoru. Působí rovněž v sektorech Mlýnky a řezačky na maso, Stroje na krájení plátků pro řeznictví a uzenářství, Mlýnky a řezačky na maso, a Stroje na krájení plátků pro řeznictví a uzenářství. Sídlí v Curtarolo, Itálie.

 8. ITALIANA MACCHI S.P.A.

  Itálie

  Společnost ITALIANA MACCHI S.P.A., je Výrobce, která působí v Vážení a dávkování - zařízení a přístroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Pokladny registrační, Mlýnky a řezačky na maso, Pokladny registrační, a Mlýnky a řezačky na maso. Sídlí v Oggiona Con Santo Stefano, Itálie.

 9. CAVAZZA CARLO

  Itálie

  Společnost CAVAZZA CARLO, která působí v Vážení a dávkování - zařízení a přístroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Mlýnky a řezačky na maso, Stroje na krájení plátků pro řeznictví a uzenářství, Mlýnky a řezačky na maso, a Stroje na krájení plátků pro řeznictví a uzenářství. Sídlí v Sasso Marconi, Itálie.

 10. UTALIM

  Rumunsko

  Společnost UTALIM, je Výrobce, která působí v Maso a uzeniny - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Mlýnky a řezačky na maso, Konstrukce kovové - lehké, Mlýnky a řezačky na maso, a Konstrukce kovové - lehké. Sídlí v Slatina, Rumunsko.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma