• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • navíječky cívek

Výsledky hledání pro

Navíječky cívek - Dovoz vývoz

 1. F.U.R. WICKELTECHNOLOGIE GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Our range of machines includes, among others, toroidal winding machines and robots, stator winding machines and robots, combined wire winding and strip winding systems, taping machines and semi-robotic machines, wire brakes, mica-strip winding machines, taping machines for generator bars, hot strip and spiral winding machines, turret winding machines, layer winding machines and ring winding machines. The company's profile of services also includes the following: Reconditioning of used winding machines and systems to state-of-the-art condition in terms of both technology and control. Mechanical processing of all materials that are conventional in machine construction. Mechanical and electromechanical assembly of modules. PLC programming. The company offers extensive help and advice to customers to develop a solution for their winding tasks. Since the opening of the CWIEME in Berlin more than 20 years ago, F.U.R. has been present there and shows its latest generation of machines to the national and international public every year.

 2. MARSILLI DEUTSCHLAND GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost MARSILLI DEUTSCHLAND GMBH, je Výrobce, která působí v Navíječky cívek sektoru. Sídlí v Karlsruhe, Německo.

 3. CABLE EQUIPEMENTS

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost CABLE EQUIPEMENTS, je Výrobce, která působí v Navíječky cívek sektoru. Sídlí v Köln, Německo.

 4. KABELMAT WICKELTECHNIK GMBH

  Německo

  Společnost KABELMAT WICKELTECHNIK GMBH, je Výrobce, která působí v Systémy - zařízení a systémy sektoru. Působí rovněž v sektorech Navíječky cívek, wrappers, a Navíječky cívek. Sídlí v Glatten, Německo.

 5. CHERUBINI S.P.A.

  Itálie

  Společnost CHERUBINI S.P.A., je Výrobce, která působí v Navíječky cívek sektoru. Sídlí v Bedizzole, Itálie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. RUFF GMBH

  Německo

  Společnost RUFF GMBH, je Výrobce, která působí v Navíječky cívek sektoru. Působí rovněž v sektorech coiling machines for wires, winders, a cutters for rubber. Sídlí v Grafing, Německo.

 2. BR TECHNOLOGIES GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost BR TECHNOLOGIES GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Navíječky cívek sektoru. Sídlí v Hannover, Německo.

 3. JOACHIM UHING GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost JOACHIM UHING GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Elektrické a elektronické součástky - stroje na výrobu sektoru. Působí rovněž v sektorech Navíječky cívek, Navíječky cívek, a toothed belts. Sídlí v Mielkendorf, Německo.

 4. PAFF MAKINA

  Turecko

  Společnost PAFF MAKINA, je Výrobce, která působí v Navíječky cívek sektoru. Působí rovněž v sektorech mechanical engineering, powder glues, manufacture of special machinery, a ERP - integrated management software. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 5. THONAUER - CRIMPVOLLAUTOMATEN & VERBINDUNGSTECHNIK

  Rakousko

  Společnost THONAUER - CRIMPVOLLAUTOMATEN & VERBINDUNGSTECHNIK, je Velkoprodejce, která působí v Navíječky cívek sektoru. Sídlí v Wien, Rakousko.

 1. CHANGZHOU CHANGSONG METAL COMPOSITE MATERIAL CO., LTD

  Čína

  Společnost CHANGZHOU CHANGSONG METAL COMPOSITE MATERIAL CO., LTD, je Výrobce, která působí v Navíječky cívek sektoru. Sídlí v Changzhou, Čína.

 2. MECATRONIC S.R.L.

  Itálie

  Společnost MECATRONIC S.R.L., je Velkoprodejce, která působí v Elektrické a elektronické součástky - stroje na výrobu sektoru. Působí rovněž v sektorech Navíječky cívek, systems and machines for drawing metal wire, a Navíječky cívek. Sídlí v Grugliasco, Itálie.

 1. H O P T G.M.B.H.

  Německo

  Společnost H O P T G.M.B.H., je Výrobce, která působí v Cívky a solenoidy sektoru. Působí rovněž v sektorech Převody mechanické a jejich díly, Navíječky cívek, Převody mechanické a jejich díly, a Navíječky cívek. Sídlí v Schömberg, Německo.

 2. B F C MACCHINE S.R.L.

  Itálie

  Společnost B F C MACCHINE S.R.L., která působí v Elektrické a elektronické součástky - stroje na výrobu sektoru. Působí rovněž v sektorech Navíječky cívek, electric winders, a Navíječky cívek. Sídlí v Carrara, Itálie.

 3. TRATOS CAVI S.P.A.

  Itálie

  Společnost TRATOS CAVI S.P.A., je Výrobce, která působí v Elektrické a telefonní kabely a dráty sektoru. Působí rovněž v sektorech Navíječky cívek, Kabely a sítě, Navíječky cívek, a Kabely a sítě. Sídlí v Pieve Santo Stefano, Itálie.

 4. CABLELETTRA S.P.A.

  Itálie

  Společnost CABLELETTRA S.P.A., je Subdodavatel, která působí v Elektrické a elektronické součástky - stroje na výrobu sektoru. Působí rovněž v sektorech Elektrické a telefonní kabely a dráty, Navíječky cívek, Elektrické a telefonní kabely a dráty, a Navíječky cívek. Sídlí v Robbio, Itálie.

 5. COIEC ELETTRODOTTI

  Itálie

  Společnost COIEC ELETTRODOTTI, je Výrobce, která působí v Domotika, domácí automatizace sektoru. Působí rovněž v sektorech Navíječky cívek, Práce elektrikářské, Navíječky cívek, a Práce elektrikářské. Sídlí v Crespina Lorenzana, Itálie.

 6. EDSON MACHINERY CO LTD

  Spojené království

  Společnost EDSON MACHINERY CO LTD, je Velkoprodejce, která působí v Elektrické a elektronické součástky - stroje na výrobu sektoru. Působí rovněž v sektorech Navíječky cívek, a Navíječky cívek. Sídlí v Crawley, Spojené království.

 7. JINAN SUN-WIND ELECTRONIC EQUIPMENT CORPORATION XIAMEN OFFICE

  Čína

  Společnost JINAN SUN-WIND ELECTRONIC EQUIPMENT CORPORATION XIAMEN OFFICE, je Výrobce, která působí v Navíječky cívek sektoru. Působí rovněž v sektorech winding machines. Sídlí v Xiamen, Čína.

 8. EUROWINDINGS LTD

  Španělsko

  Společnost EUROWINDINGS LTD, je Výrobce, která působí v Navíječky cívek sektoru. Sídlí v Lorca, Španělsko.

 1. ELEKTRA WIRE S.R.L.

  Itálie

  Společnost ELEKTRA WIRE S.R.L., je Výrobce, která působí v Elektrické a telefonní kabely a dráty sektoru. Působí rovněž v sektorech Elektrické a elektronické součástky - stroje na výrobu, Navíječky cívek, Elektrické a elektronické součástky - stroje na výrobu, a Navíječky cívek. Sídlí v Pogliano Milanese, Itálie.

 2. HACOBA SPULTECHNIK GMBH

  Německo

  Společnost HACOBA SPULTECHNIK GMBH, je Výrobce, která působí v Navíječky cívek sektoru. Působí rovněž v sektorech Cívky a solenoidy, a Cívky a solenoidy. Sídlí v Wuppertal, Německo.

 3. SUZUKI CONTACT LTD.

  Japonsko

  Společnost SUZUKI CONTACT LTD., je Výrobce, která působí v Navíječky cívek sektoru. Sídlí v Yamato, Japonsko.

 4. VELTRON ENGINEERING S.R.L.

  Itálie

 5. PALMARIN MARIO S.N.C. DI PALMARIN ENRICO & C.

  Itálie

 6. EMME BI CABLAGGI S.R.L.

  Itálie

 7. I.T.E.M. S.R.L.

  Itálie

 8. BELLINI LETIZIA

  Itálie

 9. MCA CONNECTORS S.R.L.

  Itálie

 10. AEC ITALIA

  Itálie

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma