• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • papír - stroje na zpracování

Výsledky hledání pro

Papír - stroje na zpracování - Dovoz vývoz

 1. YMCUP

  Turecko

  Verified by europages badge

  Established in 2016, YMCUP is a paper cup and printing cutting machine manufacturer from Istanbul, Turkey. From the beginning of our journey, we have focused on providing the best quality products and services to our customers with effective and fast delivery. Our company sees innovation as the key to sustainable success, considers every new day with a new perspective, and attaches importance to innovation activities with this awareness. We aim to expand our product range by following technological developments closely. We continue our investments rapidly with the happiness of producing products by following the sensitivity to human health and the environment. We have a wide product portfolio such as : •Paper Cup Machines, •Double Wall Paper Cup Machines, •Paper Bowl Machines, •Paper Salad Bowl Machines, •Packaging Machines, •Printing & Punching Machines, •Press Machine, •Machine Accessories and spare parts. Our paper cup machines can produce different sizes and volumes for various paper cup sizes such as 12 oz, 8 oz, 9 oz many more! Please visit our website to discover more about our product portfolio. Our mission is to follow the quality standards with the selection of raw materials and covers all processes from production to deliver to our customers. As YMCUP, our production follows international quality standards such as ISO 9001: 2008 – ISO 14001-2004 – OHSAS 18001-2007 Quality Management System certifications. Contact us for more infomation!

 2. PME SERVICES GBR

  Německo

  Společnost PME SERVICES GBR, je Výrobce, která působí v Papír - stroje na zpracování sektoru. Působí rovněž v sektorech Laminovačky a laminátory, a Laminovačky a laminátory. Sídlí v Kammerstein, Německo.

 3. CPERKIN

  Spojené království

  Společnost CPERKIN, je Výrobce, která působí v Papír - stroje na zpracování sektoru. Působí rovněž v sektorech Papír a karton - průmyslové stroje a zařízení, Řezání papíru - stroje a zařízení, core cutters, Papír a karton - průmyslové stroje a zařízení, a Řezání papíru - stroje a zařízení. Sídlí v Birstall, Spojené království.

 4. BOLINMACHINE

  Čína

  Společnost BOLINMACHINE, je Výrobce, která působí v Papír - stroje na zpracování sektoru. Sídlí v Quanzhou City, Čína.

 5. PERONI RUGGERO

  Itálie

  Společnost PERONI RUGGERO, je Výrobce, která působí v Papír - stroje na zpracování sektoru. Sídlí v Varese, Itálie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. MÜLLER MARTINI AG

  Švýcarsko

  Společnost MÜLLER MARTINI AG, je Výrobce, která působí v Stroje a zařízení pro knihařství sektoru. Působí rovněž v sektorech Papír - stroje na zpracování, Papír - stroje na zpracování, bookbinder, seaming machines for binding, a collating machines. Sídlí v Zofingen, Švýcarsko.

 2. ECO MECCANICA S.R.L.

  Itálie

  Společnost ECO MECCANICA S.R.L., je Výrobce, která působí v Všeobecné strojírenství - práce bez dodání suroviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Papír - stroje na zpracování, machining, mechanical design, Papír - stroje na zpracování, a plastic cutting. Sídlí v Lonate Pozzolo, Itálie.

 3. SHENA CORRUGATING SOLUTIONS

  Řecko

  Společnost SHENA CORRUGATING SOLUTIONS, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Papír - stroje na zpracování sektoru. Působí rovněž v sektorech machinery for cutting and shearing paper and cardboard, a special pneumatic tools. Sídlí v Peristeri, Řecko.

 4. MAFIM

  Francie

  Společnost MAFIM, je Distributor, která působí v Papír - stroje na zpracování sektoru. Sídlí v Le Perreux Sur Marne, Francie.

 5. ALLIMAND

  Francie

  Společnost ALLIMAND, je Výrobce, která působí v Papír a karton - průmyslové stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Papír - stroje na zpracování, Papírnictví - výrobky, Papír - stroje na zpracování, a Papírnictví - výrobky. Sídlí v Rives Sur Fure, Francie.

 1. AYYILDIZ MACHINE / PAPER TUBE MAKING MACHINERY

  Turecko

  Společnost AYYILDIZ MACHINE / PAPER TUBE MAKING MACHINERY, je Výrobce, která působí v Papír - stroje na zpracování sektoru. Působí rovněž v sektorech paper tubes, edge protectors, winding machines, a paper roll core cutters. Sídlí v Adana, Turecko.

 2. SATE SRL

  Itálie

  Společnost SATE SRL, je Výrobce, která působí v Papír - stroje na zpracování sektoru. Působí rovněž v sektorech Papír a karton - průmyslové stroje a zařízení, a Papír a karton - průmyslové stroje a zařízení. Sídlí v Serravalle Pistoiese, Itálie.

 1. GUIDI GABRIELE

  Itálie

  Společnost GUIDI GABRIELE, je Výrobce, která působí v Papír - stroje na zpracování sektoru. Působí rovněž v sektorech steel dies, a thermoforming presses. Sídlí v Castel Bolognese, Itálie.

 2. MEKANIK KALIP

  Turecko

  Společnost MEKANIK KALIP, je Výrobce, která působí v Nádobí a výrobky k jednorázovému použití, karton sektoru. Působí rovněž v sektorech Papír - stroje na zpracování, Nádobí a výrobky k jednorázovému použití, papír a plast, Papír - stroje na zpracování, Nádobí a výrobky k jednorázovému použití, papír a plast, a systems, machinery and equipment for the paper and cardboard industry. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 3. LOCANIS AG

  Německo

  Společnost LOCANIS AG, je Výrobce, která působí v Potravinářský průmysl různé - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Osobní automobily, Papír - stroje na zpracování, Brusky na dřevo, Osobní automobily, Papír - stroje na zpracování, a Brusky na dřevo. Sídlí v Unterföhring, Německo.

 4. AIRINOTEC GMBH

  Německo

  Společnost AIRINOTEC GMBH, je Výrobce, která působí v Potraviny a nápoje - suroviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Papír - stroje na zpracování, Textil - stroje pro přípravu, spřádání a tkaní, Tabák - průmyslové stroje a zařízení, Papír - stroje na zpracování, Textil - stroje pro přípravu, spřádání a tkaní, a Tabák - průmyslové stroje a zařízení. Sídlí v Bayreuth, Německo.

 5. BESCHUTTE WERKPLAATS IJSEDAL

  Belgie

  Společnost BESCHUTTE WERKPLAATS IJSEDAL, je Poskytovatel služeb, která působí v Balení na zakázku sektoru. Působí rovněž v sektorech Obaly - podniky, Papír - stroje na zpracování, Obaly - podniky, packaging and packing, a Papír - stroje na zpracování. Sídlí v Overijse, Belgie.

 6. KUKA ROBOTER GMBH

  Německo

  Společnost KUKA ROBOTER GMBH, je Výrobce, která působí v Papír - stroje na zpracování sektoru. Působí rovněž v sektorech Chemický a farmaceutický průmysl - adjustační stroje, Textil - stroje pro přípravu, spřádání a tkaní, Osobní automobily, Potraviny a nápoje - suroviny, Chemický a farmaceutický průmysl - adjustační stroje, Textil - stroje pro přípravu, spřádání a tkaní, Osobní automobily, a Potraviny a nápoje - suroviny. Sídlí v Augsburg, Německo.

 7. MEM

  Maroko

  Společnost MEM, je Výrobce, která působí v Papír - stroje na zpracování sektoru. Působí rovněž v sektorech aluminium foil rolls, accessories for machine tools, aluminium containers, a aluminium trays. Sídlí v Casablanca, Maroko.

 8. ROLF PITZEN

  Německo

  Společnost ROLF PITZEN, je Výrobce, která působí v Papír a karton - průmyslové stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Papír - stroje na zpracování, Tisk a sazba - stroje a zařízení, Dokončovací práce a vazba - stroje a zařízení, Všeobecné strojírenství - práce bez dodání suroviny, Papír - stroje na zpracování, Tisk a sazba - stroje a zařízení, Dokončovací práce a vazba - stroje a zařízení, a Všeobecné strojírenství - práce bez dodání suroviny. Sídlí v Dümpelfeld, Německo.

 1. Köster GmbH

  Německo

  Společnost Köster GmbH, je Výrobce, která působí v Papír - stroje na zpracování sektoru. Působí rovněž v sektorech banknote counting machines, a stationery sheet counters. Sídlí v Obersulm, Německo.

 2. STEFI MACHINES

  Řecko

  Společnost STEFI MACHINES, je Výrobce, která působí v Papír - stroje na zpracování sektoru. Působí rovněž v sektorech Papír - stroje na výrobu, Řezání papíru - stroje a zařízení, Balení a adjustace - stroje a zařízení, Papír - stroje na výrobu, Řezání papíru - stroje a zařízení, paper cutting machines, a Balení a adjustace - stroje a zařízení. Sídlí v Aspropyrgos, Řecko.

 3. YOVON FIREWORKS & FIRECRACKERS MACHINE FACTORY

  Čína

  Společnost YOVON FIREWORKS & FIRECRACKERS MACHINE FACTORY, je Výrobce, která působí v Papír - stroje na zpracování sektoru. Sídlí v Liuyang, Čína.

 4. CYKLOS PAPÍRIPARI GÉPEK FORGALMAZÁSA

  Maďarsko

  Společnost CYKLOS PAPÍRIPARI GÉPEK FORGALMAZÁSA, je Distributor, která působí v Papír - stroje na zpracování sektoru. Působí rovněž v sektorech paper and cardboard folding machines, a paper and cardboard perforating machinery. Sídlí v Nagytarcsa, Maďarsko.

 5. BIANCO MACHINE

  Turecko

  Společnost BIANCO MACHINE, je Výrobce, která působí v Papír - stroje na zpracování sektoru. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 6. HSM-TECHNOLOGY GMBH

  Německo

  Společnost HSM-TECHNOLOGY GMBH, je Výrobce, která působí v Obráběcí stroje - obrábění kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Plasty - průmyslové stroje, Značení a etiketování - stroje, Papír - stroje na zpracování, Tisk a sazba - stroje a zařízení, Plasty - průmyslové stroje, Značení a etiketování - stroje, Papír - stroje na zpracování, a Tisk a sazba - stroje a zařízení. Sídlí v Bad Oeynhausen, Německo.

 7. C.M.N SRLS

  Itálie

  Společnost C.M.N SRLS, je Výrobce, která působí v Papír - stroje na zpracování sektoru. Působí rovněž v sektorech flexography - machines, a italian handicrafts. Sídlí v Porcari, Itálie.

 8. UNIPAP A.S.

  Česká republika

  Společnost UNIPAP A.S., je Výrobce, která působí v Papír a karton - průmyslové stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Papír - stroje na zpracování, Plasty - obaly, Papír - stroje na zpracování, a Plasty - obaly. Sídlí v Byst, Česká republika.

 9. GERD WINTERLING GRAFISCHE MASCHINENHANDELS GMBH

  Německo

  Společnost GERD WINTERLING GRAFISCHE MASCHINENHANDELS GMBH, je Výrobce, která působí v Papír - stroje na zpracování sektoru. Působí rovněž v sektorech staplers. Sídlí v Neuffen, Německo.

 10. AUTOMAZIONI INDUSTRIALI MODOLO S.R.L.

  Itálie

  Společnost AUTOMAZIONI INDUSTRIALI MODOLO S.R.L., je Výrobce, která působí v Papír - stroje na zpracování sektoru. Působí rovněž v sektorech loaders, a plant engineering. Sídlí v San Vendemiano, Itálie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Papír - stroje na zpracování - Dovoz vývoz

Počet výsledků

2 214 Podniky