• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • pece tavicí

Výsledky hledání pro

Pece tavicí - Dovoz vývoz

 1. INDUCTOHEAT EUROPE GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Welcome to six decades of induction expertise. Inductoheat Europe – Your contact for all matters relating to induction heating and heat treatment. As part of the global Inductotherm Group, we are technology leaders in the inductive heating sector in Europe. We develop, produce and sell induction heating systems for a wide range of industrial applications at our main plant in Reichenbach. We manufacture standard and special hardening systems as well as inverters in large bandwidths. Inductoheat Europe also operates two contract hardening facilities in Reichenbach and Darmstadt, in which our customers have their small and large batches hardened. Our induction manufacturing plant produces these application-specific wear parts in original equipment quality and, if requested, at top speed.

 2. BOREL SWISS

  Švýcarsko

  Společnost BOREL SWISS, je Výrobce, která působí v Pece na tepelné zpracování sektoru. Působí rovněž v sektorech Pece tavicí, laboratory ovens, Pece tavicí, industrial electric furnaces, a metallurgy furnaces. Sídlí v Porrentruy, Švýcarsko.

 3. INSERTEC- INGENIERÍA Y SERVICIOS TÉCNICOS, S.A

  Španělsko

  Společnost INSERTEC- INGENIERÍA Y SERVICIOS TÉCNICOS, S.A, je Výrobce, která působí v Pece tavicí sektoru. Působí rovněž v sektorech industrial furnaces, a refractory materials. Sídlí v Basauri, Španělsko.

 4. FIVES CELES

  Francie

  Společnost FIVES CELES, je Výrobce, která působí v Pece na tepelné zpracování sektoru. Působí rovněž v sektorech Pece tavicí, induction furnaces, a Pece tavicí. Sídlí v Lautenbach, Francie.

 5. GRUPPO PEDERCINI

  Itálie

  Společnost GRUPPO PEDERCINI, je Výrobce, která působí v Metalurgie a železárny - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Průmyslové pece, Pece průmyslové elektrické, Pece tavicí, Pece na tepelné zpracování, Průmyslové pece, Pece průmyslové elektrické, Pece tavicí, a Pece na tepelné zpracování. Sídlí v Nuvolera, Itálie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. SOCIETE THERMIDOR

  Francie

  Společnost SOCIETE THERMIDOR, je Výrobce, která působí v Pece na tepelné zpracování sektoru. Působí rovněž v sektorech Pece tavicí, Průmyslové pece, Pece tavicí, forges, a Průmyslové pece. Sídlí v Romans Sur Isère, Francie.

 2. LAC, S.R.O.

  Česká republika

  Společnost LAC, S.R.O., je Výrobce, která působí v Pece na tepelné zpracování sektoru. Působí rovněž v sektorech Pece průmyslové elektrické, Pece tavicí, industrial furnaces, Pece průmyslové elektrické, a Pece tavicí. Sídlí v Židlochovice, Česká republika.

 3. TERMOLITMASH

  Ukrajina

  Společnost TERMOLITMASH, je Výrobce, která působí v Pece tavicí sektoru. Působí rovněž v sektorech arc electric ovens, a ladles. Sídlí v Melitopol, Ukrajina.

 4. BREFOND

  Francie

  Společnost BREFOND, je Výrobce, která působí v Ocel sektoru. Působí rovněž v sektorech Pece tavicí, special machines, a Pece tavicí. Sídlí v Clichy-Sous-Bois, Francie.

 5. ZPF THERM MASCHINENBAU GMBH

  Německo

  Společnost ZPF THERM MASCHINENBAU GMBH, je Výrobce, která působí v Konstrukce kovové - lehké sektoru. Působí rovněž v sektorech Průmyslové stavebnictví, Pece tavicí, Průmyslové stavebnictví, Pece tavicí, a industrial furnaces. Sídlí v Siegelsbach, Německo.

 1. IAS GMBH

  Německo

  Společnost IAS GMBH, je Výrobce, která působí v Zušlechťování ocele a kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Pece a komíny, průmyslové, Pece tavicí, Elektrické a elektronické součástky - stroje na výrobu, Všeobecné strojírenství - práce bez dodání suroviny, Pece a komíny, průmyslové, Pece tavicí, Elektrické a elektronické součástky - stroje na výrobu, a Všeobecné strojírenství - práce bez dodání suroviny. Sídlí v Iserlohn, Německo.

 2. MELTECH LTD

  Spojené království

  Společnost MELTECH LTD, je Výrobce, která působí v Pece průmyslové elektrické sektoru. Působí rovněž v sektorech Pece tavicí, induction furnaces, industrial medium frequency electric furnaces, a Pece tavicí. Sídlí v Wolverhampton, Spojené království.

 1. TERMEL SK SPOL.S.R.O.

  Slovensko

  Společnost TERMEL SK SPOL.S.R.O., je Multi-Category, která působí v Pece a komíny, průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech Výměníky tepla, Pece tavicí, Výměníky tepla, a Pece tavicí. Sídlí v Kysucké Nové Mesto , Slovensko.

 2. MARX OFENBAU GMBH

  Německo

  Společnost MARX OFENBAU GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Pece a komíny, průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech Elektrické a elektronické součástky - stroje na výrobu, Pece tavicí, Elektrické a elektronické součástky - stroje na výrobu, a Pece tavicí. Sídlí v Donauwörth, Německo.

 3. VGN REFRATTARI

  Itálie

  Společnost VGN REFRATTARI, je Výrobce, která působí v Pece tavicí sektoru. Sídlí v Lograto, Itálie.

 4. OISCHINGER APPARATEBAU GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG

  Německo

  Společnost OISCHINGER APPARATEBAU GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG, je Výrobce, která působí v Vysokotlaké čištění sektoru. Působí rovněž v sektorech Pece tavicí, a Pece tavicí. Sídlí v Wiesbaden, Německo.

 5. IWG INGENIEURBÜRO WAGENBAUER GLASOFENBAU GMBH

  Německo

  Společnost IWG INGENIEURBÜRO WAGENBAUER GLASOFENBAU GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Pece a komíny, průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech Pece tavicí, a Pece tavicí. Sídlí v Zwiesel, Německo.

 6. HORNOS Y METALES SA

  Španělsko

  Společnost HORNOS Y METALES SA, je Výrobce, která působí v Pece a komíny, průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech Pece tavicí, a Pece tavicí. Sídlí v Ajalvir, Španělsko.

 7. REALISTIC, A.S.

  Česká republika

  Společnost REALISTIC, A.S., je Výrobce, která působí v Pece tavicí sektoru. Působí rovněž v sektorech Pece průmyslové elektrické, a Pece průmyslové elektrické. Sídlí v Karlovy Vary, Česká republika.

 8. K S O - GOBI OFENBAU GMBH

  Německo

  Společnost K S O - GOBI OFENBAU GMBH, je Výrobce, která působí v Pece a komíny, průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech Pece tavicí, a Pece tavicí. Sídlí v Geldern, Německo.

 1. ELEKO- PRAHA, S.R.O.

  Česká republika

  Společnost ELEKO- PRAHA, S.R.O., je Výrobce, která působí v Pece a komíny, průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech Pece tavicí, a Pece tavicí. Sídlí v Praha 9 , Česká republika.

 2. VEZAS SPOL. S R.O.

  Česká republika

 3. HI-STRUT SYSTEMS LTD

  Spojené království

 4. JUNKER INDUSTRIAL EQUIPMENT, S.R.O.

  Česká republika