• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • průmyslové kabely a vedení

Výsledky hledání pro

Průmyslové kabely a vedení - Dovoz vývoz

 1. BEMKA CABLE

  Turecko

  Verified by europages badge

  Established in 1986, Emka Cable started its manufacturing process in Istanbul, Turkey. We serve domestic and international customers with plug-in cable production following quality standards and an affordable, high-quality production approach. At Bemka Cable, we combine our production capabilities with changing technologies and offer high-quality and up-to-date products to our customers following their needs. We produce world-quality cables with our technical infrastructure in Bemka Cable production facility. Lines and machines in our facility: •4 Fully automatic plug cable production machine •15 Hanke terminal press machine •4 Injection molding machines •8 Packing lines •4 Cable lines •1 Pvc granule production machine •1 Copper bending line •1 Isolated bending line We have a wide product portfolio : •PVC Cables such as H05VV-F / H05VVH2-F AND H03VVH2-F / H07VV-K - H05VV-K / H05V2V2-F products from 2x0.50 to 3G1.5 as cables. •Plug Cables: 2.5A / 16A HYDROPONIC / 16A EUROPEAN TYPE / 16A TURKISH TYPE and many more to be discovered on our website ! Our mission is to follow quality standards and management systems in a way that will give confidence and satisfaction to domestic and foreign customers with an understanding of production and post-production service to serve our customers. Please do not hesitate to contact us for more information!

  Všechny produkty odpovídající "průmyslové kabely a vedení"

 2. C.M. OTTAVI PRODUCTIVE S.R.L.

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost C.M. OTTAVI PRODUCTIVE S.R.L., je Poskytovatel služeb, která působí v Průmyslové kabely a vedení sektoru. Působí rovněž v sektorech Všeobecné strojírenství - práce bez dodání suroviny, electronic component assembly, Part finishing service, manual assembly, Všeobecné strojírenství - práce bez dodání suroviny, assembly of PTH electronic components, assembly of electrical equipment, subcontract cable assembly, a crimping. Sídlí v Rivoli, Itálie.

 3. NOVACABLE - FABRICAÇÃO E COMERCIALIZAÇÃO DE CABLAGENS, LDA

  Portugalsko

  Společnost NOVACABLE - FABRICAÇÃO E COMERCIALIZAÇÃO DE CABLAGENS, LDA, je Výrobce, která působí v Letectví - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Průmyslové kabely a vedení, cabling, a Průmyslové kabely a vedení. Sídlí v Vila Nova De Paiva, Portugalsko.

 4. ERREBI GROUP SRL

  Itálie

  Společnost ERREBI GROUP SRL, je Výrobce, která působí v Ovládací panely - elektřina sektoru. Působí rovněž v sektorech Průmyslové kabely a vedení, distribution panel, cabling, Průmyslové kabely a vedení, a electric panel wiring. Sídlí v Reggello, Itálie.

 5. CONFECTA AG

  Švýcarsko

  Společnost CONFECTA AG, je Výrobce, která působí v Průmyslové kabely a vedení sektoru. Sídlí v Sulgen, Švýcarsko.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. IGUS SCHWEIZ GMBH

  Švýcarsko

  Společnost IGUS SCHWEIZ GMBH, je Výrobce, která působí v Průmyslové kabely a vedení sektoru. Sídlí v Egerkingen, Švýcarsko.

 2. INDUSTRIA CABLE S.R.L.

  Itálie

  Společnost INDUSTRIA CABLE S.R.L., je Výrobce, která působí v Průmyslové kabely a vedení sektoru. Působí rovněž v sektorech Automaty, Elektrické nářadí, Elektronické komponenty, cables for industry, Automaty, Elektrické nářadí, a Elektronické komponenty. Sídlí v Tavullia, Itálie.

 3. ALGAFE SRL CABLAGGI ELETTRICI - PRODUZIONE CAVI SPIRALATI -CABLAGGI INDUSTRIALI

  Itálie

  Společnost ALGAFE SRL CABLAGGI ELETTRICI - PRODUZIONE CAVI SPIRALATI -CABLAGGI INDUSTRIALI, je Výrobce, která působí v Průmyslové kabely a vedení sektoru. Působí rovněž v sektorech assembly of electric boards, subcontract cable assembly, a manufacture of electric cables. Sídlí v Pieve Vergonte, Itálie.

 4. CRESO S.R.L.

  Itálie

  Společnost CRESO S.R.L., je Poskytovatel služeb, která působí v Průmyslové kabely a vedení sektoru. Působí rovněž v sektorech electric panel wiring, Electrical and electronic cabling, wiring harness, a electric wiring for motor vehicles. Sídlí v Piacenza, Itálie.

 5. KURZ ELEKTRONIK GMBH

  Německo

  Společnost KURZ ELEKTRONIK GMBH, je Výrobce, která působí v Průmyslové kabely a vedení sektoru. Sídlí v Althengstett, Německo.

 1. SICAP ELECTRONIQUE

  Francie

  Společnost SICAP ELECTRONIQUE, je Subdodavatel, která působí v Průmyslové kabely a vedení sektoru. Působí rovněž v sektorech Subcontracting. Sídlí v Coudeville-Sur-Mer, Francie.

 2. REALCABLE SRL

  Itálie

  Společnost REALCABLE SRL, je Výrobce, která působí v Průmyslové kabely a vedení sektoru. Působí rovněž v sektorech electric panel wiring, led home lighting, a LED Street Light. Sídlí v Pordenone, Itálie.

 1. ISO 9001 - ISO 14001

  Turecko

  Společnost ISO 9001 - ISO 14001, je Výrobce, která působí v Průmyslové kabely a vedení sektoru. Sídlí v Bornova/izmir, Turecko.

 2. DIETER SCHLOMS KABELKONFEKTION GESELLSCHAFT M.B.H.

  Rakousko

  Společnost DIETER SCHLOMS KABELKONFEKTION GESELLSCHAFT M.B.H., je Výrobce, která působí v Průmyslové kabely a vedení sektoru. Sídlí v Frastanz, Rakousko.

 3. ANT AUSTRIA NETWORK TECHNOLOGY HANDELS- U. DIENSTLEISTUNGS GMBH

  Rakousko

  Společnost ANT AUSTRIA NETWORK TECHNOLOGY HANDELS- U. DIENSTLEISTUNGS GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Průmyslové kabely a vedení sektoru. Sídlí v Kematen An Der Krems, Rakousko.

 4. NIDO

  Belgie

  Společnost NIDO, je Poskytovatel služeb, která působí v Kabely a sítě sektoru. Působí rovněž v sektorech Vedení vysokého napětí, Průmyslové kabely a vedení, Vedení vysokého napětí, a Průmyslové kabely a vedení. Sídlí v Zele, Belgie.

 5. ADESA KABLO

  Turecko

  Společnost ADESA KABLO, je Velkoprodejce, která působí v Elektřina - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech Vedení vysokého napětí, Průmyslové kabely a vedení, cables, Control cables (elec.), Vedení vysokého napětí, a Průmyslové kabely a vedení. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 6. EFINDON.DE H. DIETER AHLERS

  Německo

  Společnost EFINDON.DE H. DIETER AHLERS, je Poskytovatel služeb, která působí v Ocelové dráty a lana sektoru. Působí rovněž v sektorech Elektrické a elektronické součástky - stroje na výrobu, Převody mechanické - díly, Elektrotechnické a elektronické součástky, Průmyslové kabely a vedení, Elektrické a elektronické součástky - stroje na výrobu, Převody mechanické - díly, Elektrotechnické a elektronické součástky, a Průmyslové kabely a vedení. Sídlí v Gleichen, Německo.

 7. COOPTEK

  Francie

  Společnost COOPTEK, je Výrobce, která působí v Průmyslové kabely a vedení sektoru. Působí rovněž v sektorech Elektronika - studie a výzkum, Elektronické komponenty, Elektronika - studie a výzkum, assembly of electronic cards, a Elektronické komponenty. Sídlí v Lattes, Francie.

 8. ICAME

  Francie

  Společnost ICAME, je Poskytovatel služeb, která působí v Práce elektrikářské sektoru. Působí rovněž v sektorech Elektřina - díly a součástky, Průmyslové kabely a vedení, wiring harness, electric automatic controls, Elektřina - díly a součástky, a Průmyslové kabely a vedení. Sídlí v Lachapelle Sous Rougemont, Francie.

 1. LED S.R.L.

  Itálie

  Společnost LED S.R.L., je Poskytovatel služeb, která působí v Průmyslové kabely a vedení sektoru. Působí rovněž v sektorech subcontract cable assembly, a electric panel wiring. Sídlí v Prato, Itálie.

 2. GLENAIR

  Francie

  Společnost GLENAIR, je Výrobce, která působí v Průmyslové kabely a vedení sektoru. Působí rovněž v sektorech girdle, harness design, Cabling accessories, a connectors. Sídlí v Toulouse, Francie.

 3. QUADRI SERGIO - MONTAGGIO APP. ELETTRICI

  Itálie

  Společnost QUADRI SERGIO - MONTAGGIO APP. ELETTRICI, je Poskytovatel služeb, která působí v Průmyslové kabely a vedení sektoru. Působí rovněž v sektorech subcontract cable assembly, assembly of electric boards, electrotechnical wiring, a structured wiring. Sídlí v Bergamo, Itálie.

 4. CABLESCOM

  Španělsko

  Společnost CABLESCOM, je Výrobce, která působí v Průmyslové kabely a vedení sektoru. Působí rovněž v sektorech wires and cables for the electronics and telecommunications industry. Sídlí v Zaragoza, Španělsko.

 5. IM.SER.PU SRL

  Itálie

  Společnost IM.SER.PU SRL, je Výrobce, která působí v Průmyslové kabely a vedení sektoru. Působí rovněž v sektorech subcontract cable assembly, consulting and design of electro-mechanical systems, technical consultancy and design services for electric lighting systems, a electrotechnical wiring. Sídlí v Terni, Itálie.

 6. NUOVA CABLATORI SRL

  Itálie

  Společnost NUOVA CABLATORI SRL, je Subdodavatel, která působí v Průmyslové kabely a vedení sektoru. Působí rovněž v sektorech telephone components and accessories, subcontract cable assembly, a electric boards wiring. Sídlí v Asti, Itálie.

 7. G - INTERNATIONAL TRADE

  Turecko

  Společnost G - INTERNATIONAL TRADE, je Poskytovatel služeb, která působí v Měděné dráty a lana sektoru. Působí rovněž v sektorech Průmyslové kabely a vedení, cables, cabling, special cables, a Průmyslové kabely a vedení. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 8. ESTE KABELVERLEGUNG GMBH

  Německo

  Společnost ESTE KABELVERLEGUNG GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Průmyslové kabely a vedení sektoru. Působí rovněž v sektorech cable stays. Sídlí v Neu Wulmstorf, Německo.

 9. A.I.M.E. S.R.L.

  Itálie

  Společnost A.I.M.E. S.R.L., je Výrobce, která působí v Automatizace - instalace a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Průmyslové kabely a vedení, Servomechanismy, Průmyslové kabely a vedení, a Servomechanismy. Sídlí v Modena, Itálie.

 10. SPEZIALKABEL SCHMID GMBH

  Německo

  Společnost SPEZIALKABEL SCHMID GMBH, je Výrobce, která působí v Ocelové dráty a lana sektoru. Působí rovněž v sektorech Převody mechanické - díly, Konektory pro elektroniku, Průmyslové kabely a vedení, Převody mechanické - díly, Konektory pro elektroniku, a Průmyslové kabely a vedení. Sídlí v Affing-Mühlhausen, Německo.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Průmyslové kabely a vedení - Dovoz vývoz

Počet výsledků

1 952 Podniky