• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • stroj na kovové obaly

Výsledky hledání pro

Stroj na kovové obaly - Dovoz vývoz

 1. WEBER MASCHINENBAU GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Od váhově přesného krájení až po precizní vkládání a balení uzenin, masa a sýrů: Weber Maschinenbau je jedním z předních poskytovatelů systémů pro krájení, jakož i automatizaci a balení čerstvých produktů. Hlavním cílem společnosti je usnadnit zákazníkům život pomocí na míru šitých individuálních řešení a umožnit jim optimální provoz strojů po celou dobu jejich životnosti. Weber Maschinenbau dnes zaměstnává cca 1.450 zaměstnanců na 22 místech v 18 zemích, kteří přispívají svým úsilím a snahou k úspěchu skupiny Weber. Společnost je i dnes rodinnou firmou, kterou řídí generální ředitel Tobias Weber, nejstarší syn zakladatele společnosti Günthera Webera.

 2. MULTIVAC SEPP HAGGENMÜLLER SE & CO. KG

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost MULTIVAC SEPP HAGGENMÜLLER SE & CO. KG, je Výrobce, která působí v Chemický a farmaceutický průmysl - adjustační stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Stroj na kovové obaly, Deep-drawing films, Tray sealers, Multivac hoovers, Packaging technologies, Butcher's vacuum machine, Heat-shrinkable packaging, Packaging for meat, a Inspection systems. Sídlí v Wolfertschwenden, Německo.

 3. EXAKTAPACK DEUTSCHLAND GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost EXAKTAPACK DEUTSCHLAND GMBH, je Výrobce, která působí v Stroj na kovové obaly sektoru. Sídlí v Leipzig, Německo.

 4. FEFLER GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost FEFLER GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Stroj na kovové obaly sektoru. Sídlí v Oberreidenbach, Německo.

 5. MOPLAST KUNSTSTOFF AG

  Švýcarsko

  Verified by europages badge

  Společnost MOPLAST KUNSTSTOFF AG, je Výrobce, která působí v Stroj na kovové obaly sektoru. Sídlí v Liestal, Švýcarsko.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. MULTIVAC EXPORT AG

  Švýcarsko

  Verified by europages badge

  Společnost MULTIVAC EXPORT AG, je Výrobce, která působí v Stroj na kovové obaly sektoru. Sídlí v Hünenberg, Švýcarsko.

 2. SEMATEC - INDUSTRIESERVICE

  Rakousko

  Verified by europages badge

  Společnost SEMATEC - INDUSTRIESERVICE, je Výrobce, která působí v Stroj na kovové obaly sektoru. Sídlí v Rankweil, Vorarlberg, Rakousko.

 3. VF TECHNIK

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost VF TECHNIK, je Poskytovatel služeb, která působí v Stroj na kovové obaly sektoru. Sídlí v Nürtingen, Německo.

 4. NICEPAC GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost NICEPAC GMBH, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Stroj na kovové obaly sektoru. Sídlí v Altusried, Německo.

 5. MEVEMA PACKAGING SYSTEMS UG

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost MEVEMA PACKAGING SYSTEMS UG, je Výrobce, která působí v Stroj na kovové obaly sektoru. Sídlí v Frankfurt, Německo.

 1. DONAUPAC LABOR- U. VERPACKUNGSTECHNIK GMBH.

  Rakousko

  Společnost DONAUPAC LABOR- U. VERPACKUNGSTECHNIK GMBH., je Prodejce/ Zástupce, která působí v Stroj na kovové obaly sektoru. Sídlí v Wien, Rakousko.

 2. SCHREYER SONDERMASCHINEN GMBH

  Německo

  Společnost SCHREYER SONDERMASCHINEN GMBH, je Výrobce, která působí v Stroj na kovové obaly sektoru. Sídlí v Auenwald, Německo.

 1. PROFILLS DO BRASIL

  Brazílie

  Společnost PROFILLS DO BRASIL, je Výrobce, která působí v Stroj na kovové obaly sektoru. Působí rovněž v sektorech Značení - stroje, packaging machines for packing, Značení - stroje, a Machine manufacturing. Sídlí v Curitiba, Brazílie.

 2. WELDING MACHINE S.R.L.

  Itálie

  Společnost WELDING MACHINE S.R.L., je Výrobce, která působí v Frézování ocele a kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Stroj na kovové obaly, Stroj na kovové obaly, Automatic Welding Machines, plastic stopper applicators, a bespoke mechanical machining. Sídlí v Cambiago, Itálie.

 3. AFTECH INH. JÜRGEN FETZER

  Německo

  Společnost AFTECH INH. JÜRGEN FETZER, je Poskytovatel služeb, která působí v Vyztužení - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Reprodukční technika - stroje a zařízení, Stroj na kovové obaly, Reprodukční technika - stroje a zařízení, a Stroj na kovové obaly. Sídlí v Zimmern O.r., Německo.

 4. FARBAL

  Francie

  Společnost FARBAL, je Výrobce, která působí v Stroj na kovové obaly sektoru. Sídlí v Blois, Francie.

 5. GLOBAL PRINT TEC GMBH

  Švýcarsko

  Společnost GLOBAL PRINT TEC GMBH, je Výrobce, která působí v Stroj na kovové obaly sektoru. Sídlí v Kreuzlingen, Švýcarsko.

 6. BOJKO PROJECT MANAGEMENT

  Německo

  Společnost BOJKO PROJECT MANAGEMENT, je Poskytovatel služeb, která působí v Stroj na kovové obaly sektoru. Sídlí v Kempten, Německo.

 7. OCEAN SYSTEMS

  Polsko

  Společnost OCEAN SYSTEMS, je Výrobce, která působí v Stroj na kovové obaly sektoru. Působí rovněž v sektorech stuffing machines. Sídlí v Stara Iwiczna, Polsko.

 8. MASSILLY PORTUGAL, S.A.

  Portugalsko

  Společnost MASSILLY PORTUGAL, S.A., je Výrobce, která působí v Stroj na kovové obaly sektoru. Působí rovněž v sektorech metal packaging, a metal packaging for paint. Sídlí v Vale De Cambra, Portugalsko.

 1. MARMARA MAKINA KALIP MUH. VE MUM. SANAYI TIC. A.S

  Turecko

  Společnost MARMARA MAKINA KALIP MUH. VE MUM. SANAYI TIC. A.S, je Výrobce, která působí v Stroj na kovové obaly sektoru. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 2. MASTEKS TEKSTIL MAKINALARI SANAYI

  Turecko

  Společnost MASTEKS TEKSTIL MAKINALARI SANAYI, je Výrobce, která působí v Stroj na kovové obaly sektoru. Působí rovněž v sektorech bags, a packing. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 3. PACKAGING MACHINERY SOLUTIONS S.A.S. DI MALFERRARI IVANO E C.

  Itálie

  Společnost PACKAGING MACHINERY SOLUTIONS S.A.S. DI MALFERRARI IVANO E C., je Velkoprodejce, která působí v Balení a adjustace - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Stroj na kovové obaly, Navíječky a navíjecí stroje, Stroj na kovové obaly, a Navíječky a navíjecí stroje. Sídlí v Bologna, Itálie.

 4. SMI INDUSTRIES S.R.L. CON UNICO SOCIO

  Itálie

  Společnost SMI INDUSTRIES S.R.L. CON UNICO SOCIO, je Výrobce, která působí v Balení a adjustace - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Stroj na kovové obaly, Navíječky a navíjecí stroje, Stroj na kovové obaly, a Navíječky a navíjecí stroje. Sídlí v San Giovanni Bianco, Itálie.

 5. MONDIAL PACK S.R.L.

  Itálie

  Společnost MONDIAL PACK S.R.L., je Výrobce, která působí v Balení a adjustace - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Stroj na kovové obaly, Navíječky a navíjecí stroje, Stroj na kovové obaly, a Navíječky a navíjecí stroje. Sídlí v Ternate, Itálie.

 6. TECLA S.R.L.

  Itálie

  Společnost TECLA S.R.L., je Výrobce, která působí v Balení a adjustace - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Hotely, kavárny, restaurace - stroje a zařízení, Stroj na kovové obaly, Hotely, kavárny, restaurace - stroje a zařízení, a Stroj na kovové obaly. Sídlí v Verona, Itálie.

 7. MARPAK S.R.L.

  Itálie

  Společnost MARPAK S.R.L., je Výrobce, která působí v Balení a adjustace - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Stroj na kovové obaly, Navíječky a navíjecí stroje, Stroj na kovové obaly, a Navíječky a navíjecí stroje. Sídlí v Maranello, Itálie.

 8. EURIMPEX S.R.L.

  Itálie

  Společnost EURIMPEX S.R.L., je Velkoprodejce, která působí v Balení a adjustace - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Stroj na kovové obaly, Navíječky a navíjecí stroje, Stroj na kovové obaly, a Navíječky a navíjecí stroje. Sídlí v Castel San Pietro Terme, Itálie.

 9. GS & T S.R.L.

  Itálie

  Společnost GS & T S.R.L., je Výrobce, která působí v Balení a adjustace - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Sváření a pájení - stroje a potřeby, Stroj na kovové obaly, Sváření a pájení - stroje a potřeby, a Stroj na kovové obaly. Sídlí v Alpignano, Itálie.

 10. CAMA 1 S.P.A.

  Itálie

  Společnost CAMA 1 S.P.A., je Výrobce, která působí v Balení a adjustace - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Stroj na kovové obaly, Navíječky a navíjecí stroje, Stroj na kovové obaly, a Navíječky a navíjecí stroje. Sídlí v Garbagnate Monastero, Itálie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Stroj na kovové obaly - Dovoz vývoz

Počet výsledků

14 366 Podniky