• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • stroje na potažení textilu

Výsledky hledání pro

Stroje na potažení textilu - Dovoz vývoz

 1. SALER SAS

  Itálie

  Verified by europages badge

  Saler has been producing artists' canvases under the Caravaggio® brand name since 1966. Our canvases use different types of fibre, cotton, linen, jute and polyester and are made entirely at our own premises, from the preparatory treatment of the raw fabrics to the coating and final packaging, including all the quality control operations. Our wide selection of canvases meets every possible artistic requirement and is sold in Italy, Europe, and worldwide.

 2. KILAVUZ KONVEYOR BANT VE KAYIS SISTEMLERI

  Turecko

  Společnost KILAVUZ KONVEYOR BANT VE KAYIS SISTEMLERI, je Výrobce, která působí v Stroje na potažení textilu sektoru. Působí rovněž v sektorech pvc conveyor belts, polytetrafluorethylene, a conveyor belts. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 3. ELEKTROSIS

  Turecko

  Společnost ELEKTROSIS, je Výrobce, která působí v Stroje na potažení textilu sektoru. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 4. GROUP MEERSSCHAERT

  Belgie

  Společnost GROUP MEERSSCHAERT, je Výrobce, která působí v Stroje na potažení textilu sektoru. Působí rovněž v sektorech Textile machine manufacture, fashion accessories, a textile industry. Sídlí v Kuurne, Belgie.

 5. PRICOTEX DE LA SUBBÉTICA

  Španělsko

  Společnost PRICOTEX DE LA SUBBÉTICA, je Distributor, která působí v Šicí stroje pro domácnost sektoru. Působí rovněž v sektorech Stroje na potažení textilu, supplies and accessories for the clothing industry, sewing machines, a Stroje na potažení textilu. Sídlí v Priego De Córdoba, Španělsko.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. TECNO PETTINI

  Itálie

  Společnost TECNO PETTINI, je Subdodavatel, která působí v Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení sektoru. Působí rovněž v sektorech Textil - stroje a zařízení, Stroje na potažení textilu, Textil - stroje a zařízení, a Stroje na potažení textilu. Sídlí v Carpiano, Itálie.

 2. COBRA S.R.L.

  Itálie

  Společnost COBRA S.R.L., je Velkoprodejce, která působí v Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení sektoru. Působí rovněž v sektorech Textil - stroje a zařízení, Stroje na potažení textilu, Textil - stroje a zařízení, a Stroje na potažení textilu. Sídlí v Castel Goffredo, Itálie.

 3. GIORGIO GIAMMINOLA & C. S.P.A.

  Itálie

  Společnost GIORGIO GIAMMINOLA & C. S.P.A., je Velkoprodejce, která působí v Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení sektoru. Působí rovněž v sektorech Textil - stroje a zařízení, Stroje na potažení textilu, Textil - stroje a zařízení, a Stroje na potažení textilu. Sídlí v Como, Itálie.

 4. PROSINO S.R.L.

  Itálie

  Společnost PROSINO S.R.L., je Výrobce, která působí v Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení sektoru. Působí rovněž v sektorech Textil - stroje a zařízení, Stroje na potažení textilu, Textil - stroje a zařízení, a Stroje na potažení textilu. Sídlí v Grignasco, Itálie.

 5. R.M.B. MASSARDI

  Itálie

  Společnost R.M.B. MASSARDI, je Výrobce, která působí v Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení sektoru. Působí rovněž v sektorech Textil - stroje a zařízení, Stroje na potažení textilu, Textil - stroje a zařízení, a Stroje na potažení textilu. Sídlí v Brescia, Itálie.

 1. COLCIAGO

  Itálie

  Společnost COLCIAGO, je Výrobce, která působí v Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení sektoru. Působí rovněž v sektorech Textil - stroje a zařízení, Stroje na potažení textilu, Textil - stroje a zařízení, a Stroje na potažení textilu. Sídlí v Carate Brianza, Itálie.

 2. CASTELLO OFFICINE S.R.L.

  Itálie

  Společnost CASTELLO OFFICINE S.R.L., je Výrobce, která působí v Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení sektoru. Působí rovněž v sektorech Textil - stroje a zařízení, Stroje na potažení textilu, Textil - stroje a zařízení, a Stroje na potažení textilu. Sídlí v Valdilana, Itálie.

 1. A.T.S. ZAMARETTI

  Itálie

  Společnost A.T.S. ZAMARETTI, je Velkoprodejce, která působí v Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení sektoru. Působí rovněž v sektorech Textil - stroje a zařízení, Stroje na potažení textilu, Textil - stroje a zařízení, a Stroje na potažení textilu. Sídlí v Legnano, Itálie.

 2. BIOTTI FABBRICA DI SCARDASSI S.R.L.

  Itálie

  Společnost BIOTTI FABBRICA DI SCARDASSI S.R.L., je Výrobce, která působí v Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení sektoru. Působí rovněž v sektorech Textil - stroje a zařízení, Stroje na potažení textilu, Textil - stroje a zařízení, a Stroje na potažení textilu. Sídlí v Verbania, Itálie.

 3. A. MALINVERNO E FIGLIO S.A.S. DI FABRIZIO MALINVERNO & C.

  Itálie

  Společnost A. MALINVERNO E FIGLIO S.A.S. DI FABRIZIO MALINVERNO & C., která působí v Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení sektoru. Působí rovněž v sektorech Textil - stroje a zařízení, Stroje na potažení textilu, Textil - stroje a zařízení, a Stroje na potažení textilu. Sídlí v Como, Itálie.

 4. SONICK

  Řecko

  Společnost SONICK, je Výrobce, která působí v Stroje na potažení textilu sektoru. Sídlí v Sindos, Řecko.

 5. SER.MA.TES. S.R.L.

  Itálie

  Společnost SER.MA.TES. S.R.L., je Výrobce, která působí v Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení sektoru. Působí rovněž v sektorech Textil - stroje a zařízení, Stroje na potažení textilu, Textil - stroje a zařízení, a Stroje na potažení textilu. Sídlí v Cologne, Itálie.

 6. MAQUINAS DE COSER ALFA.SINGER.SIGMA

  Španělsko

  Společnost MAQUINAS DE COSER ALFA.SINGER.SIGMA, je Maloprodejce, která působí v Stroje na potažení textilu sektoru. Působí rovněž v sektorech Šicí stroje a příslušenství, průmyslové, a Šicí stroje a příslušenství, průmyslové. Sídlí v Santa Cruz De Tenerife, Španělsko.

 7. SAVIO MACCHINE S.R.L.

  Itálie

  Společnost SAVIO MACCHINE S.R.L., je Velkoprodejce, která působí v Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení sektoru. Působí rovněž v sektorech Textil - stroje a zařízení, Stroje na potažení textilu, Textil - stroje a zařízení, a Stroje na potažení textilu. Sídlí v Lainate, Itálie.

 8. RIVA S.A.S. DI ING. LUIGI POZZI C. S.A.S.

  Itálie

  Společnost RIVA S.A.S. DI ING. LUIGI POZZI C. S.A.S., která působí v Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení sektoru. Působí rovněž v sektorech Textil - stroje a zařízení, Stroje na potažení textilu, Textil - stroje a zařízení, a Stroje na potažení textilu. Sídlí v Pollone, Itálie.

 1. LAUREX L. BUSSOLOTTI

  Itálie

  Společnost LAUREX L. BUSSOLOTTI, je Výrobce, která působí v Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení sektoru. Působí rovněž v sektorech Textil - stroje a zařízení, Stroje na potažení textilu, Textil - stroje a zařízení, a Stroje na potažení textilu. Sídlí v Travedona Monate, Itálie.

 2. MA-TEX

  Itálie

  Společnost MA-TEX, je Velkoprodejce, která působí v Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení sektoru. Působí rovněž v sektorech Textil - stroje a zařízení, Stroje na potažení textilu, Textil - stroje a zařízení, a Stroje na potažení textilu. Sídlí v Sirone, Itálie.

 3. ECLAIR VALTER

  Itálie

  Společnost ECLAIR VALTER, je Poskytovatel služeb, která působí v Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení sektoru. Působí rovněž v sektorech Textil - stroje a zařízení, Stroje na potažení textilu, Textil - stroje a zařízení, a Stroje na potažení textilu. Sídlí v Muzzano, Itálie.

 4. GLB TECHNOLOGIES INDUSTRIES

  Itálie

  Společnost GLB TECHNOLOGIES INDUSTRIES, je Výrobce, která působí v Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení sektoru. Působí rovněž v sektorech Textil - stroje a zařízení, Stroje na potažení textilu, Textil - stroje a zařízení, a Stroje na potažení textilu. Sídlí v Prato, Itálie.

 5. EUROMEKATRONİK MAKİNA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

  Turecko

  Společnost EUROMEKATRONİK MAKİNA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, je Výrobce, která působí v Stroje na potažení textilu sektoru. Sídlí v Corlu, Turecko.

 6. O.M.R. S.R.L.

  Itálie

  Společnost O.M.R. S.R.L., je Výrobce, která působí v Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení sektoru. Působí rovněž v sektorech Textil - stroje a zařízení, Stroje na potažení textilu, Textil - stroje a zařízení, a Stroje na potažení textilu. Sídlí v Torre Boldone, Itálie.

 7. T.A.T. S.R.L.

  Itálie

  Společnost T.A.T. S.R.L., je Subdodavatel, která působí v Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení sektoru. Působí rovněž v sektorech Textil - stroje a zařízení, Stroje na potažení textilu, Textil - stroje a zařízení, a Stroje na potažení textilu. Sídlí v Prato, Itálie.

 8. ALFREDO DENNA S.R.L.

  Itálie

  Společnost ALFREDO DENNA S.R.L., je Výrobce, která působí v Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení sektoru. Působí rovněž v sektorech Textil - stroje a zařízení, Stroje na potažení textilu, Textil - stroje a zařízení, a Stroje na potažení textilu. Sídlí v Busto Arsizio, Itálie.

 9. ALBA S.R.L.

  Itálie

  Společnost ALBA S.R.L., která působí v Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení sektoru. Působí rovněž v sektorech Textil - stroje a zařízení, Stroje na potažení textilu, Textil - stroje a zařízení, a Stroje na potažení textilu. Sídlí v Casarano, Itálie.

 10. TUBETTIFICIO SENESE S.R.L.

  Itálie

  Společnost TUBETTIFICIO SENESE S.R.L., je Výrobce, která působí v Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení sektoru. Působí rovněž v sektorech Textil - stroje a zařízení, Stroje na potažení textilu, Textil - stroje a zařízení, a Stroje na potažení textilu. Sídlí v Trequanda, Itálie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Stroje na potažení textilu - Dovoz vývoz

Počet výsledků

1 287 Podniky