• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • turbíny parní

Výsledky hledání pro

Turbíny parní - Dovoz vývoz

 1. G-TEAM A.S.

  Česká republika

  Výroba, dodávky a montáž malých parních turbín, to? ivých redukcí, olejových systém? , chladi? ? páry a regula? ních ventil? a klapek. Zajišt? ní servisu. Nabízíme montáže potrubních systém? , instalaci a nastavení servopohon? , energetické audity a další. P? sobíme jak v ? eské Republice, tak p? edevším v zemí po celém sv? te, kde naše parní trubíny využívají elektrárny, továrny a podniky s poptávkou práv? na naše parní turbíny.

 2. JORDAN PROZESSTECHNIK GMBH

  Německo

  Společnost JORDAN PROZESSTECHNIK GMBH, je Výrobce, která působí v Turbíny parní sektoru. Sídlí v Köln, Německo.

 3. FRANK GMBH

  Německo

  Společnost FRANK GMBH, je Výrobce, která působí v Turbíny parní sektoru. Sídlí v Sinn, Německo.

 4. PROMPRIVOD

  Bělorusko

  Společnost PROMPRIVOD, je Výrobce, která působí v Turbíny parní sektoru. Působí rovněž v sektorech steam ejector, vacuum pumps, Heat exchangers-savers, a cooling systems for communities. Sídlí v Minsk, Bělorusko.

 5. SPIRAX SARCO

  Belgie

  Společnost SPIRAX SARCO, je Výrobce, která působí v Turbíny parní sektoru. Působí rovněž v sektorech steam machines, gas flow metering instruments, flow gauges, a servo motors. Sídlí v Zwijnaarde, Belgie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. NORMANDY CONTROL GROUP SAS

  Francie

  Společnost NORMANDY CONTROL GROUP SAS, je Poskytovatel služeb, která působí v Turbíny parní sektoru. Sídlí v Harfleur, Francie.

 2. TCS-H GMBH // TURBINENSERVICE & KOMPRESSOR SERVICE

  Německo

  Společnost TCS-H GMBH // TURBINENSERVICE & KOMPRESSOR SERVICE, je Výrobce, která působí v Turbíny parní sektoru. Působí rovněž v sektorech system maintenance. Sídlí v Auerbach, Německo.

 3. INNCO

  Írán

  Společnost INNCO, je Výrobce, která působí v Turbíny parní sektoru. Působí rovněž v sektorech steam turbines, turbines, a gas turbines. Sídlí v Tehran, Írán.

 4. G-TEAM A.S.

  Česká republika

  Společnost G-TEAM A.S., je Výrobce, která působí v Turbíny parní sektoru. Sídlí v Plzen, Česká republika.

 5. ENKOTHERM GMBH

  Německo

  Společnost ENKOTHERM GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Kotlárenské výrobky těžké sektoru. Působí rovněž v sektorech Kotlárenské výrobky nerez, Výměníky tepla, Turbíny parní, Přípravky k chlazení plynu, Kotlárenské výrobky nerez, Výměníky tepla, Turbíny parní, a Přípravky k chlazení plynu. Sídlí v Merkendorf, Německo.

 1. DRESSER RAND SA

  Francie

  Společnost DRESSER RAND SA, je Výrobce, která působí v Profesní federace, sdružení a asociace sektoru. Působí rovněž v sektorech Kompresory, Turbíny plynové, Turbíny parní, Kompresory, Centrifuges, Turbíny plynové, a Turbíny parní. Sídlí v Le Havre, Francie.

 2. REINHARDT ENERGIETECHNIK GMBH

  Německo

  Společnost REINHARDT ENERGIETECHNIK GMBH, je Výrobce, která působí v Rozvod elektřiny sektoru. Působí rovněž v sektorech Zařízení - klimatizace, Turbíny parní, Zařízení - klimatizace, a Turbíny parní. Sídlí v Vilshofen an der Donau, Německo.

 1. LORENZ GMBH & CO. BEHÄLTER UND APPARATEBAU KG

  Německo

  Společnost LORENZ GMBH & CO. BEHÄLTER UND APPARATEBAU KG, je Výrobce, která působí v Turbíny parní sektoru. Působí rovněž v sektorech Zásobníky a skříňky pro skladování, Pece průmyslové elektrické, Zásobníky a skříňky pro skladování, a Pece průmyslové elektrické. Sídlí v Landshut, Německo.

 2. ZWECKVERBAND FERNWASSERVERSORGUNG OBERFRANKEN

  Německo

  Společnost ZWECKVERBAND FERNWASSERVERSORGUNG OBERFRANKEN, je Výrobce, která působí v Rozvod elektřiny sektoru. Působí rovněž v sektorech Zařízení - klimatizace, Turbíny parní, Zařízení - klimatizace, a Turbíny parní. Sídlí v Kronach, Německo.

 3. SCHARR TEC GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost SCHARR TEC GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Rozvod elektřiny sektoru. Působí rovněž v sektorech Zařízení - klimatizace, Turbíny parní, Zařízení - klimatizace, a Turbíny parní. Sídlí v Neukirchen, Německo.

 4. COGEFROID

  Francie

  Společnost COGEFROID, je Multi-Category, která působí v Chladírny sektoru. Působí rovněž v sektorech Turbíny parní, Turbíny parní, Cogeneration, a heat pump heating. Sídlí v Vaux Et Chantegrue, Francie.

 5. STANDART BUHAR KAZANI

  Turecko

  Společnost STANDART BUHAR KAZANI, která působí v Turbíny parní sektoru. Působí rovněž v sektorech steam machines, a steaming machines. Sídlí v Ankara, Turecko.

 6. VAPOR

  Belgie

  Společnost VAPOR, je Poskytovatel služeb, která působí v Turbíny parní sektoru. Působí rovněž v sektorech steam boilers for industrial use, a hot air generators for industrial use. Sídlí v Oudenaarde, Belgie.

 7. SHANGHAI BETTER INDUSTRY CO., LTD

  Čína

  Společnost SHANGHAI BETTER INDUSTRY CO., LTD, je Distributor, která působí v Turbíny parní sektoru. Sídlí v Shanghai, Čína.

 8. TRANSTECHNIK GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost TRANSTECHNIK GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Turbíny parní sektoru. Působí rovněž v sektorech Zařízení - klimatizace, Rozvod elektřiny, Zařízení - klimatizace, a Rozvod elektřiny. Sídlí v Holzkirchen, Německo.

 1. TURBINE S.A.S.

  Itálie

  Společnost TURBINE S.A.S., je Poskytovatel služeb, která působí v Turbíny sektoru. Působí rovněž v sektorech Zařízení a vybavení elektráren poháněných turbínami, Turbíny parní, Zařízení a vybavení elektráren poháněných turbínami, a Turbíny parní. Sídlí v Como, Itálie.

 2. ROPATEC S.R.L.

  Itálie

  Společnost ROPATEC S.R.L., je Výrobce, která působí v Turbíny sektoru. Působí rovněž v sektorech Zařízení a vybavení elektráren poháněných turbínami, Turbíny parní, Zařízení a vybavení elektráren poháněných turbínami, a Turbíny parní. Sídlí v Bolzano, Itálie.

 3. EXMONT-ENERGO, A.S.

  Česká republika

  Společnost EXMONT-ENERGO, A.S., je Multi-Category, která působí v Průmyslové stavebnictví sektoru. Působí rovněž v sektorech Turbíny, Turbíny parní, Turbíny, a Turbíny parní. Sídlí v Brno , Česká republika.

 4. PJ DIESEL ENGINEERING A/S

  Dánsko

  Společnost PJ DIESEL ENGINEERING A/S, je Výrobce, která působí v Turbíny plynové sektoru. Působí rovněž v sektorech Turbíny, Turbíny parní, Turbíny, a Turbíny parní. Sídlí v Koebenhavn Oe, Dánsko.

 5. D&D MARINE ENGINEERING GMBH

  Německo

  Společnost D&D MARINE ENGINEERING GMBH, je Výrobce, která působí v Turbíny sektoru. Působí rovněž v sektorech Turbíny parní, a Turbíny parní. Sídlí v Bremen, Německo.

 6. ENERGETICKÉ OPRAVNY, A.S.

  Česká republika

  Společnost ENERGETICKÉ OPRAVNY, A.S., je Multi-Category, která působí v Doprava těžkých nákladů sektoru. Působí rovněž v sektorech Turbíny parní, Potrubí dálkové, Turbíny parní, a Potrubí dálkové. Sídlí v Kadan, Česká republika.

 7. CINK HYDRO - ENERGY S.R.O.

  Česká republika

  Společnost CINK HYDRO - ENERGY S.R.O., je Multi-Category, která působí v Elektrárny vodní sektoru. Působí rovněž v sektorech Turbíny parní, Turbíny, Turbíny parní, a Turbíny. Sídlí v Sadov, Česká republika.

 8. SORA' S.R.L.

  Itálie

  Společnost SORA' S.R.L., je Výrobce, která působí v Všeobecné strojírenství - práce bez dodání suroviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Zařízení a vybavení elektráren poháněných turbínami, Turbíny parní, Zařízení a vybavení elektráren poháněných turbínami, a Turbíny parní. Sídlí v Chienes, Itálie.

 9. C BLADE FORGING & MANUFACTORING S.P.A.

  Itálie

  Společnost C BLADE FORGING & MANUFACTORING S.P.A., je Výrobce, která působí v Turbíny sektoru. Působí rovněž v sektorech Zařízení a vybavení elektráren poháněných turbínami, Turbíny parní, Zařízení a vybavení elektráren poháněných turbínami, a Turbíny parní. Sídlí v Maniago, Itálie.

 10. VA TECH ESCHER WYSS S.R.L.

  Itálie

  Společnost VA TECH ESCHER WYSS S.R.L., je Výrobce, která působí v Turbíny sektoru. Působí rovněž v sektorech Zařízení a vybavení elektráren poháněných turbínami, Turbíny parní, Zařízení a vybavení elektráren poháněných turbínami, a Turbíny parní. Sídlí v Schio, Itálie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma