• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • zařízení na solení masa aj. potravin

Výsledky hledání pro

Zařízení na solení masa aj. potravin - Dovoz vývoz

 1. GROS SMOKEHOUSES POLAND

  Polsko

  Verified by europages badge

  Společnost GROS SMOKEHOUSES POLAND, je Výrobce, která působí v Potravinářský průmysl různé - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Maso a uzeniny - stroje a zařízení, Zařízení na vaření a uzení uzenin, Pece průmyslové na dřevo, Zařízení na solení masa aj. potravin, Maso a uzeniny - stroje a zařízení, Zařízení na vaření a uzení uzenin, Pece průmyslové na dřevo, Cooking systems for butcheries, a meat smoking equipment. Sídlí v Goczałkowice Zdrój, Polsko.

 2. ROVOM

  Itálie

  Společnost ROVOM, je Výrobce, která působí v Maso a uzeniny - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Zařízení na solení masa aj. potravin, plants and equipment for boning meats, work tables for the meat industry, Zařízení na solení masa aj. potravin, a rail guideways for slaughterhouses. Sídlí v Basilicanova-Montechiarugolo, Itálie.

 3. SA SALAISONS PYRENEENNES

  Francie

  Společnost SA SALAISONS PYRENEENNES, je Výrobce, která působí v Uzeniny a solená masa sektoru. Působí rovněž v sektorech Šunky, Zařízení na solení masa aj. potravin, Šunky, Zařízení na solení masa aj. potravin, a mountain ham. Sídlí v Ibos, Francie.

 4. STE COMMERC ETUDES REALISAT AGROALIMENTAIRE

  Francie

  Společnost STE COMMERC ETUDES REALISAT AGROALIMENTAIRE, která působí v Mlýnky a řezačky na maso sektoru. Působí rovněž v sektorech Zařízení na solení masa aj. potravin, Výroba trvanlivého pečiva - profesionální stroje a zařízení, Jatka - stroje a zařízení, Zařízení na vaření a uzení uzenin, Zařízení na solení masa aj. potravin, Výroba trvanlivého pečiva - profesionální stroje a zařízení, Jatka - stroje a zařízení, a Zařízení na vaření a uzení uzenin. Sídlí v Solesmes, Francie.

 5. FRATELLI COSTANZINI S.R.L.

  Itálie

  Společnost FRATELLI COSTANZINI S.R.L., je Výrobce, která působí v Maso a uzeniny - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Zařízení na solení masa aj. potravin, Zařízení na vaření a uzení uzenin, Zařízení na solení masa aj. potravin, a Zařízení na vaření a uzení uzenin. Sídlí v Castelnuovo Rangone, Itálie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. DAGLI ALBERI UMBERTO DI L.MANTOVANI &C. S.A.S.

  Itálie

  Společnost DAGLI ALBERI UMBERTO DI L.MANTOVANI &C. S.A.S., která působí v Maso a uzeniny - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Zařízení na solení masa aj. potravin, Zařízení na vaření a uzení uzenin, Zařízení na solení masa aj. potravin, a Zařízení na vaření a uzení uzenin. Sídlí v Felino, Itálie.

 2. L.M. DI GIANLUCA MANZINI & C. S.R.L.

  Itálie

  Společnost L.M. DI GIANLUCA MANZINI & C. S.R.L., je Velkoprodejce, která působí v Maso a uzeniny - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Zařízení na solení masa aj. potravin, Zařízení na vaření a uzení uzenin, Zařízení na solení masa aj. potravin, a Zařízení na vaření a uzení uzenin. Sídlí v Mamiano Di Traversetolo, Itálie.

 3. GRASSELLI S.P.A.

  Itálie

  Společnost GRASSELLI S.P.A., je Výrobce, která působí v Maso a uzeniny - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Zařízení na solení masa aj. potravin, Zařízení na vaření a uzení uzenin, Zařízení na solení masa aj. potravin, a Zařízení na vaření a uzení uzenin. Sídlí v Albinea, Itálie.

 4. BERTOLOTTI MAURO

  Itálie

  Společnost BERTOLOTTI MAURO, je Výrobce, která působí v Maso a uzeniny - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Zařízení na solení masa aj. potravin, Zařízení na vaření a uzení uzenin, Zařízení na solení masa aj. potravin, a Zařízení na vaření a uzení uzenin. Sídlí v Parma, Itálie.

 5. MACCHINE SONCINI ALBERTO S.P.A.

  Itálie

  Společnost MACCHINE SONCINI ALBERTO S.P.A., je Výrobce, která působí v Maso a uzeniny - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Zařízení na solení masa aj. potravin, Zařízení na vaření a uzení uzenin, Zařízení na solení masa aj. potravin, a Zařízení na vaření a uzení uzenin. Sídlí v Langhirano, Itálie.

 1. ZN BEARING CO.,LTD

  Čína

  Společnost ZN BEARING CO.,LTD, je Výrobce, která působí v Zařízení na solení masa aj. potravin sektoru. Působí rovněž v sektorech sliding bearings. Sídlí v Jiaxing, Čína.

 2. LATIK

  Itálie

  Společnost LATIK, je Výrobce, která působí v Maso a uzeniny - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Zařízení na solení masa aj. potravin, Zařízení na vaření a uzení uzenin, Zařízení na solení masa aj. potravin, a Zařízení na vaření a uzení uzenin. Sídlí v Coseano, Itálie.

 1. SALSI LUCIANO

  Itálie

  Společnost SALSI LUCIANO, je Velkoprodejce, která působí v Maso a uzeniny - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Zařízení na solení masa aj. potravin, Zařízení na vaření a uzení uzenin, Zařízení na solení masa aj. potravin, a Zařízení na vaření a uzení uzenin. Sídlí v Maranello, Itálie.

 2. MARICAN S.A.S. DI CANETTI ROBERTO E C.

  Itálie

  Společnost MARICAN S.A.S. DI CANETTI ROBERTO E C., je Výrobce, která působí v Nápoje - průmyslové stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Maso a uzeniny - stroje a zařízení, Zařízení na solení masa aj. potravin, Maso a uzeniny - stroje a zařízení, a Zařízení na solení masa aj. potravin. Sídlí v Langhirano, Itálie.

 3. TRH CLIMATIC SYSTEM S.N.C. DI TOMARELLI RENZO E POLIDORI IGOR

  Itálie

  Společnost TRH CLIMATIC SYSTEM S.N.C. DI TOMARELLI RENZO E POLIDORI IGOR, která působí v Maso a uzeniny - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Zařízení na solení masa aj. potravin, Zařízení na vaření a uzení uzenin, Zařízení na solení masa aj. potravin, a Zařízení na vaření a uzení uzenin. Sídlí v Bastia Umbra, Itálie.

 4. NURLU

  Turecko

  Společnost NURLU, je Výrobce, která působí v Zařízení na solení masa aj. potravin sektoru. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 5. DIVAN MAKINE SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI

  Turecko

  Společnost DIVAN MAKINE SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI, je Výrobce, která působí v Maso a uzeniny - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Zařízení na solení masa aj. potravin, a Zařízení na solení masa aj. potravin. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 6. SAVANNAH CO. LTD

  Spojené království

 7. SOMIL

  Itálie

 8. CM SERVICES S.R.L.

  Itálie

 1. CAVALLI MEAT PROCESSING MACHINERY S.R.L.

  Itálie

 2. STEFANOINOX S.R.L.

  Itálie

 3. TECSAL S.P.A. TECSAL S.R.L.

  Itálie

 4. PADERNA CLADOR S.R.L.

  Itálie

 5. SALUMIFICIO SAN PIETRO S.R.L.

  Itálie

 6. ORLANDINI DI ORLANDINI ACHILLE

  Itálie

 7. RONDANINI S.R.L.

  Itálie

 8. GIGA AUTOMAZIONI INDUSTRIALI S.R.L.

  Itálie

 9. COPPI FOOD MACHINERY S.R.L.

  Itálie

 10. SALA TECHNOLOGY S.R.L.

  Itálie

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma