• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • zatavování obalů - stroje

Výsledky hledání pro

Zatavování obalů - stroje - Dovoz vývoz

 1. GUANGZHOU WORLDE PACKAGING MACHINERY CO.,LTD

  Čína

  Verified by europages badge

  Guangzhou Worlde Packaging Machinery Co., Ltd founded in 2003 and located in guangzhou China. Integrated R&D, production, sales and service departments, World packaging machine specialized in packing machine, filling machine, sealing machine, wrapping machine, such as screw packing machine, hardware counting machine, powder packing machine, tea packing machine, chips packing machine, snack packing machine, coffee packing machine, sugar packing machine, sauce packing machine, spice packing machine, sauce packing machine, bottle filling capping machine, pouch packing machine, form fill seal machine, weighing bag machine, stick bag machine, doypack packaging machine, vacuum packaging machine, wrapping machine. Package style including sachet, pouch, bag, bottle, jar, can, carton, box. Our machines are widely used in food, medicine, pharmaceutical, chemistry, daily necessities, hardware, furniture, toy industry. With the mission of constant innovation in technology and critical quality control, we strictly follow the ISO9001: 2000 quality management system, CE security standard and other world product safety requirements. World packaging machine enjoyed a good reputation in domestic and overseas like United Kingdom, Poland, Romania, Switzerland, Swedish, Norway, Germany, Spain, Ukraine, Sweden, USA, Canada, Peru, Italy, Russia, Turkey, UAE, South Africa, Malaysia, Thailand, Indonesia, Vietnam, South Korea , etc.

 2. HT-VERPACKUNGEN INH. H. KAHRAMAN

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost HT-VERPACKUNGEN INH. H. KAHRAMAN, je Velkoprodejce, která působí v Zatavování obalů - stroje sektoru. Sídlí v Leinfelden-Echterdingen, Německo.

 3. AUDION ELEKTRO GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost AUDION ELEKTRO GMBH, je Výrobce, která působí v Zatavování obalů - stroje sektoru. Sídlí v Kleve, Německo.

 4. PUREPACK GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost PUREPACK GMBH, je Výrobce, která působí v Zatavování obalů - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Cleanroom film, Clean room packaging, Anti-static film, Continuous package sealing machinery, Package sealing machinery for sterile material packaging, Hot sealing machines for medical products, Hot sealing machines for clean rooms, Plastic bags, sterile, a Plastic bags, sterilisable. Sídlí v Heilbronn, Německo.

 5. SCHÄRER+KUNZ GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost SCHÄRER+KUNZ GMBH, je Distributor, která působí v Zatavování obalů - stroje sektoru. Sídlí v Bad Feilnbach-Au, Německo.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. ZAMBAK KAGIT

  Turecko

  Společnost ZAMBAK KAGIT, je Výrobce, která působí v Zatavování obalů - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech automatic hand towels, a packing machines for packing. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 2. HARKOM MAKINA SAN. TIC. LTD. ŞTI

  Turecko

  Společnost HARKOM MAKINA SAN. TIC. LTD. ŞTI, je Výrobce, která působí v Zatavování obalů - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Balení a adjustace - stroje a zařízení, vertical packaging machines, Balení a adjustace - stroje a zařízení, a machines for packaging. Sídlí v Konya, Turecko.

 3. HEKU-PACK VERPACKUNGSMITTEL GMBH

  Německo

  Společnost HEKU-PACK VERPACKUNGSMITTEL GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Zatavování obalů - stroje sektoru. Sídlí v Allersberg, Německo.

 4. HERMANN ZARUBA VERPACKUNG GESELLSCHAFT M.B.H.

  Rakousko

  Společnost HERMANN ZARUBA VERPACKUNG GESELLSCHAFT M.B.H., je Výrobce, která působí v Zatavování obalů - stroje sektoru. Sídlí v Salzburg, Rakousko.

 5. ZENTRAPAC VERTRIEBS-GMBH

  Rakousko

  Společnost ZENTRAPAC VERTRIEBS-GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Zatavování obalů - stroje sektoru. Sídlí v Vöcklamarkt, Rakousko.

 1. WILLI KOPP E.K. VERPACKUNGSSYSTEME, INH. FLORIAN GOLLER

  Německo

  Společnost WILLI KOPP E.K. VERPACKUNGSSYSTEME, INH. FLORIAN GOLLER, je Výrobce, která působí v Zatavování obalů - stroje sektoru. Sídlí v Reichenbach, Německo.

 2. GERI TRADING SRL

  Rumunsko

  Společnost GERI TRADING SRL, je Maloprodejce, která působí v Zatavování obalů - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Sáčkování - stroje a zařízení, Sáčkování - stroje a zařízení, a Sewing machines. Sídlí v Bucharest, Rumunsko.

 1. ATHAPACK

  Turecko

  Společnost ATHAPACK, je Výrobce, která působí v Zatavování obalů - stroje sektoru. Sídlí v Izmir, Turecko.

 2. PEMAX KUNSTSTOFF GMBH

  Německo

  Společnost PEMAX KUNSTSTOFF GMBH, je Výrobce, která působí v Zatavování obalů - stroje sektoru. Sídlí v Stuttgart, Německo.

 3. ONARE ENDÜSTRIYEL AMBALAJLAMA VE CEMBER MAKINASI

  Turecko

  Společnost ONARE ENDÜSTRIYEL AMBALAJLAMA VE CEMBER MAKINASI, je Výrobce, která působí v Zatavování obalů - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech hoop machines, a automatic strapping machines. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 4. HEBEI WANHEFENG PACKAGE CO., LTD. .

  Spojené státy americké

  Společnost HEBEI WANHEFENG PACKAGE CO., LTD. ., je Výrobce, která působí v Zatavování obalů - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Bulk bags. Sídlí v Shijiazhuang, Spojené státy americké.

 5. DA-PACK GMBH & CO KG

  Německo

  Společnost DA-PACK GMBH & CO KG, je Velkoprodejce, která působí v Zatavování obalů - stroje sektoru. Sídlí v Datteln, Německo.

 6. BLIPACK AG

  Švýcarsko

  Společnost BLIPACK AG, je Velkoprodejce, která působí v Zatavování obalů - stroje sektoru. Sídlí v Wittenbach, Švýcarsko.

 7. GECAM

  Francie

  Společnost GECAM, je Výrobce, která působí v Zatavování obalů - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech heat sealers, Tray sealers, sealing machines, a automatic heat sealers. Sídlí v Gaillac, Francie.

 8. RM SEALERS LTD

  Spojené království

  Společnost RM SEALERS LTD, je Výrobce, která působí v Zatavování obalů - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech plastic bag sealer, heat-sealing machines for packing, vacuum sealing machines, a heat sealing machines for plastic materials. Sídlí v Dagnall, Spojené království.

 1. SONIMAT ULTRASONS

  Francie

  Společnost SONIMAT ULTRASONS, je Výrobce, která působí v Svařování plastů - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Zatavování obalů - stroje, ultrasound cutting equipment, Zatavování obalů - stroje, ultrasound welding, a hot-blade welders. Sídlí v Lencloître, Francie.

 2. TUVA PACKAGING MACHINES AND ROBOTIC SYSTEMS

  Turecko

  Společnost TUVA PACKAGING MACHINES AND ROBOTIC SYSTEMS, která působí v Balení a adjustace - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Zatavování obalů - stroje, pallet wrapping machine, taping machines for boxes, labelling machines, a Zatavování obalů - stroje. Sídlí v Konya, Turecko.

 3. MOOSMANN GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost MOOSMANN GMBH & CO. KG, je Velkoprodejce, která působí v Zatavování obalů - stroje sektoru. Sídlí v Ravensburg, Německo.

 4. STAR PACK SA

  Francie

  Společnost STAR PACK SA, je Výrobce, která působí v Balení a adjustace - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Zatavování obalů - stroje, Plasty - obaly, Zatavování obalů - stroje, plastic storage boxes, a Plasty - obaly. Sídlí v Boissy L'aillerie, Francie.

 5. WERNER FRANTES GESMBH

  Rakousko

  Společnost WERNER FRANTES GESMBH, je Výrobce, která působí v Zatavování obalů - stroje sektoru. Sídlí v Grund, Rakousko.

 6. ORME PACKAGING CO.LTD.

  Turecko

  Společnost ORME PACKAGING CO.LTD., je Výrobce, která působí v Zatavování obalů - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech food packaging, Packaging machine, machines for packaging, a packaging of various shapes. Sídlí v Izmir, Turecko.

 7. ESWE VERSANDPACK GMBH

  Německo

  Společnost ESWE VERSANDPACK GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Zatavování obalů - stroje sektoru. Sídlí v Sternenfels, Německo.

 8. TEKNIKA STRAPPING SYSTEMS

  Spojené státy americké

  Společnost TEKNIKA STRAPPING SYSTEMS, je Výrobce, která působí v Zatavování obalů - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Pásková ocel pro svazkování, strapping tools, strapping equipment for packing, a Pásková ocel pro svazkování. Sídlí v San Jose, Spojené státy americké.

 9. FOLIENSCHWEISSGERÄTE JÜRGEN BERN

  Německo

  Společnost FOLIENSCHWEISSGERÄTE JÜRGEN BERN, je Výrobce, která působí v Plasty - průmyslové stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Svařování plastů - stroje, Balení a adjustace - stroje a zařízení, Zatavování obalů - stroje, Domácí elektrospotřebiče - import-export, Svařování plastů - stroje, Balení a adjustace - stroje a zařízení, Zatavování obalů - stroje, a Domácí elektrospotřebiče - import-export. Sídlí v Ascheberg, Německo.

 10. PADA MAKINE

  Turecko

  Společnost PADA MAKINE, je Výrobce, která působí v Zatavování obalů - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Balení a adjustace - stroje a zařízení, cartoners, a Balení a adjustace - stroje a zařízení. Sídlí v Istanbul, Turecko.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Zatavování obalů - stroje - Dovoz vývoz

Počet výsledků

1 507 Podniky