• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • zhutňovače a drtiče odpadů

Výsledky hledání pro

Zhutňovače a drtiče odpadů - Dovoz vývoz

 1. NARA MACHINERY CO. LTD. ZWEIGNIEDERLASSUNG EUROPA

  Německo

  Verified by europages badge

  Welcome to Nara Machinery CO., LTD.'s European branch. Thank you for your interest in our products. We will be happy to answer any questions you may have. Contact us now! We are continually building on our research into grinding, drying and nanotechnology to bring you new and optimised processes.

 2. MACFAB SYSTEMS LTD

  Irsko

  Verified by europages badge

  Společnost MACFAB SYSTEMS LTD, je Výrobce, která působí v Zhutňovače a drtiče odpadů sektoru. Působí rovněž v sektorech Vertical balers, baling presses, compactors cardboard baler, drum crushers, Glass crusher, Balers, bale presses, vertical compactors, waste compactor design, a plants and equipment for industrial waste. Sídlí v Carrickmacross,, Irsko.

 3. ECOLOGIA ESPOSITO

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost ECOLOGIA ESPOSITO, je Poskytovatel služeb, která působí v Průmyslové odpady - dekontaminační služby sektoru. Působí rovněž v sektorech Zhutňovače a drtiče odpadů, a Zhutňovače a drtiče odpadů. Sídlí v Volla, Itálie.

 4. IDS ENVIRONNEMENT

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost IDS ENVIRONNEMENT, je Poskytovatel služeb, která působí v Hospodaření s průmyslovými odpady sektoru. Působí rovněž v sektorech Recyklace kartonu, Zpracování a recyklace odpadů, Zhutňovače a drtiče odpadů, cardboard balls, bale presses, plastic press, cardboard removal, cardboard removal, a Recyklace kartonu. Sídlí v St Trivier De Courtes, Francie.

 5. IDEAL TECHNOLOGIES

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost IDEAL TECHNOLOGIES, je Multi-Category, která působí v Recyklace - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Hospodaření s průmyslovými odpady, Recyklace obalů, Sušičky a odstředivky, průmyslové, Zhutňovače a drtiče odpadů, Hospodaření s průmyslovými odpady, Recyklace obalů, Sušičky a odstředivky, průmyslové, a Zhutňovače a drtiče odpadů. Sídlí v Rambouillet, Francie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. AB-EX

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost AB-EX, je Poskytovatel služeb, která působí v Zhutňovače a drtiče odpadů sektoru. Sídlí v Bramsche, Německo.

 2. STRAUTMANN UMWELTTECHNIK GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost STRAUTMANN UMWELTTECHNIK GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Zhutňovače a drtiče odpadů sektoru. Sídlí v Glandorf, Německo.

 3. GETECHA GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost GETECHA GMBH, je Výrobce, která působí v Zhutňovače a drtiče odpadů sektoru. Sídlí v Aschaffenburg, Německo.

 4. BARRADAS GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost BARRADAS GMBH, je Výrobce, která působí v Zhutňovače a drtiče odpadů sektoru. Působí rovněž v sektorech LI-ION battery recycling, EV battery recycling, tyre recycling, Used tyre recycling, WEEE recycling, Refrigerator recycling, Machine building and plant construction, Service, a Used machines. Sídlí v Dortmund, Německo.

 5. PAPENBROCK ENTSORGUNGSTECHNIK

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost PAPENBROCK ENTSORGUNGSTECHNIK, je Výrobce, která působí v Zhutňovače a drtiče odpadů sektoru. Sídlí v Bad Iburg, Německo.

 1. AGICOM- PEDERGNANA OG

  Rakousko

  Společnost AGICOM- PEDERGNANA OG, je Distributor, která působí v Železný šrot - sběr a recyklace sektoru. Působí rovněž v sektorech Manipulační dopravníky - systémy, Zhutňovače a drtiče odpadů, plants for recovering and recycling rubber from waste, plants for recovering and recycling metals from waste, Manipulační dopravníky - systémy, a Zhutňovače a drtiče odpadů. Sídlí v Puch Bei Hallein, Rakousko.

 2. AUSTROPRESSEN - ROITHER MASCHINENBAU GESMBH

  Rakousko

  Společnost AUSTROPRESSEN - ROITHER MASCHINENBAU GESMBH, je Výrobce, která působí v Zhutňovače a drtiče odpadů sektoru. Působí rovněž v sektorech Bale presses for waste disposal, Baling presses, hydraulic, a compactors. Sídlí v Seewalchen, Rakousko.

 1. GRUPO CODESA COMPACSA, S.L.

  Španělsko

  Společnost GRUPO CODESA COMPACSA, S.L., je Výrobce, která působí v Kontejnery kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech Zhutňovače a drtiče odpadů, Dveře a vrata pancéřová a protipožární, pro průmysl, garbage compactors, Zhutňovače a drtiče odpadů, a Dveře a vrata pancéřová a protipožární, pro průmysl. Sídlí v Castellar Del Valles, Španělsko.

 2. ALTERVAL

  Francie

  Společnost ALTERVAL, je Výrobce, která působí v Zhutňovače a drtiče odpadů sektoru. Působí rovněž v sektorech Recyklace - stroje a zařízení, bale presses, Recyklace - stroje a zařízení, grinder shredders, a reuse of wood waste. Sídlí v Epouville, Francie.

 3. COMITEC S.R.L.

  Itálie

  Společnost COMITEC S.R.L., je Prodejce/ Zástupce, která působí v Nátěry, tepelně izolační sektoru. Působí rovněž v sektorech Zhutňovače a drtiče odpadů, a Zhutňovače a drtiče odpadů. Sídlí v Godega Di Sant'urbano, Itálie.

 4. EUREC ENVIRONMENTAL TECHNOLOGY GMBH

  Německo

  Společnost EUREC ENVIRONMENTAL TECHNOLOGY GMBH, je Výrobce, která působí v Zhutňovače a drtiče odpadů sektoru. Sídlí v Krayenberggemeinde, Německo.

 5. BEMA VERPACKUNGSABFALL DEUTSCHLAND GMBH

  Německo

  Společnost BEMA VERPACKUNGSABFALL DEUTSCHLAND GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Zhutňovače a drtiče odpadů sektoru. Sídlí v Niefern-Öschelbronn, Německo.

 6. ENTSORGUNGSTECHNIK ZEHETLEITNER GMBH

  Rakousko

  Společnost ENTSORGUNGSTECHNIK ZEHETLEITNER GMBH, je Výrobce, která působí v Zhutňovače a drtiče odpadů sektoru. Sídlí v Meggenhofen, Rakousko.

 7. DRUIDS PROCESS TECHNOLOGY

  Španělsko

  Společnost DRUIDS PROCESS TECHNOLOGY, je Výrobce, která působí v Zpracování a recyklace odpadů - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Zhutňovače a drtiče odpadů, metal waste reclamation, Zhutňovače a drtiče odpadů, re-use of plastic waste, a reuse of wood waste. Sídlí v Granollers, Španělsko.

 8. NIELSEN-ARAMIS GROUP

  Tunisko

  Společnost NIELSEN-ARAMIS GROUP, je Výrobce, která působí v Zpracování a recyklace odpadů - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Zhutňovače a drtiče odpadů, Třídění odpadů - stroje a zařízení, Zhutňovače a drtiče odpadů, Třídění odpadů - stroje a zařízení, a bale presses. Sídlí v Tunis, Tunisko.

 1. SE SHREDDERS

  Turecko

  Společnost SE SHREDDERS, je Výrobce, která působí v Zhutňovače a drtiče odpadů sektoru. Sídlí v Bolu, Turecko.

 2. BINOLOGY LLC

  Rusko

  Společnost BINOLOGY LLC, je Výrobce, která působí v Třídění odpadů - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Popelnice, kontejnery, Skladování a sběr odpadů - zařízení, Zhutňovače a drtiče odpadů, Popelnice, kontejnery, Skladování a sběr odpadů - zařízení, Zhutňovače a drtiče odpadů, a waste collection containers. Sídlí v Moscow, Rusko.

 3. PINI SRL

  Itálie

  Společnost PINI SRL, je Výrobce, která působí v Skladování a sběr odpadů - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Zpracování a recyklace odpadů - stroje a zařízení, Zhutňovače a drtiče odpadů, Zpracování a recyklace odpadů - stroje a zařízení, Zhutňovače a drtiče odpadů, vertical compactors, a Waste compacting installations. Sídlí v Gerenzano, Itálie.

 4. SMELLWELL VERTRIEBS GMBH

  Rakousko

  Společnost SMELLWELL VERTRIEBS GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Zhutňovače a drtiče odpadů sektoru. Sídlí v Altach, Rakousko.

 5. WEIMA MASCHINENBAU GMBH

  Německo

  Společnost WEIMA MASCHINENBAU GMBH, je Výrobce, která působí v Zhutňovače a drtiče odpadů sektoru. Působí rovněž v sektorech brick makers, grinder shredders, a shredders. Sídlí v Ilsfeld, Německo.

 6. KADANT PAAL GMBH

  Německo

  Společnost KADANT PAAL GMBH, je Výrobce, která působí v Zhutňovače a drtiče odpadů sektoru. Působí rovněž v sektorech Lisy, hydraulické, Chain conveyors, Baling presses, hydraulic, replacement press parts, a Lisy, hydraulické. Sídlí v Georgsmarienhütte, Německo.

 7. FRANZ KAHL GMBH

  Německo

  Společnost FRANZ KAHL GMBH, je Distributor, která působí v Zhutňovače a drtiče odpadů sektoru. Sídlí v Frankfurt, Německo.

 8. JOSÉ ALONSO VALOR E HIJOS, S.L

  Španělsko

  Společnost JOSÉ ALONSO VALOR E HIJOS, S.L, je Výrobce, která působí v Recyklace - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Zhutňovače a drtiče odpadů, Bale presses for waste disposal, Zhutňovače a drtiče odpadů, presses for waste recycling, a paper roll core cutters. Sídlí v Gaianes, Španělsko.

 9. MORAN AG

  Německo

  Společnost MORAN AG, je Poskytovatel služeb, která působí v Zhutňovače a drtiče odpadů sektoru. Působí rovněž v sektorech Pískování - ocele a kovy, Lakování ocele a kovů, Pískování - ocele a kovy, Lakování ocele a kovů, support and scheduled maintenance service, a waste presses. Sídlí v Grettstadt, Německo.

 10. DENEYER ALAIN

  Belgie

  Společnost DENEYER ALAIN, je Poskytovatel služeb, která působí v Skladování a sběr odpadů - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Zpracování a recyklace odpadů - stroje a zařízení, Zhutňovače a drtiče odpadů, Zpracování a recyklace odpadů - stroje a zařízení, Zhutňovače a drtiče odpadů, a demolitions. Sídlí v St-Genesius-Rode, Belgie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma