• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • zpracování komunálního odpadu - stroje a systémy

Výsledky hledání pro

Zpracování komunálního odpadu - stroje a systémy - Dovoz vývoz

 1. INCIPROM LLC

  Rusko

  Společnost INCIPROM LLC, je Výrobce, která působí v Zpracování a recyklace odpadů sektoru. Působí rovněž v sektorech Recyklace nemocničního odpadu, Spalování odpadů - zařízení, Zpracování komunálního odpadu - stroje a systémy, Hospodaření s průmyslovými odpady, Recyklace nemocničního odpadu, Spalování odpadů - zařízení, Zpracování komunálního odpadu - stroje a systémy, a Hospodaření s průmyslovými odpady. Sídlí v Krasnodar, Rusko.

 2. GALLOO KONSTRUKTIE

  Belgie

  Společnost GALLOO KONSTRUKTIE, je Výrobce, která působí v Zpracování a recyklace odpadů - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Recyklace - stroje a zařízení, Zpracování komunálního odpadu - stroje a systémy, Třídění odpadů - stroje a zařízení, Recyklace - stroje a zařízení, Zpracování komunálního odpadu - stroje a systémy, a Třídění odpadů - stroje a zařízení. Sídlí v Menen, Belgie.

 3. LA MECANIQUE ET SES APPLICATIONS

  Francie

  Společnost LA MECANIQUE ET SES APPLICATIONS, je Poskytovatel služeb, která působí v Zpracování komunálního odpadu - stroje a systémy sektoru. Sídlí v Rouffignac Saint-Cernin De Reilhac, Francie.

 4. HYGEA

  Belgie

  Společnost HYGEA, je Poskytovatel služeb, která působí v Zpracování a recyklace odpadů - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Zpracování komunálního odpadu - stroje a systémy, Zpracování a recyklace odpadů, Recyklace biologického odpadu, Zpracování komunálního odpadu - stroje a systémy, waste recycling advice, Zpracování a recyklace odpadů, a Recyklace biologického odpadu. Sídlí v Havré, Belgie.

 5. LIMBURG.NET

  Belgie

  Společnost LIMBURG.NET, je Poskytovatel služeb, která působí v Zpracování komunálního odpadu - stroje a systémy sektoru. Působí rovněž v sektorech Refuse drums, a waste collection. Sídlí v Hasselt, Belgie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. MENART

  Belgie

  Společnost MENART, je Výrobce, která působí v Třídění odpadů - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Zhutňovače a drtiče odpadů, Recyklace - stroje a zařízení, Zpracování komunálního odpadu - stroje a systémy, industrial crushers for recycling waste, Zhutňovače a drtiče odpadů, Recyklace - stroje a zařízení, a Zpracování komunálního odpadu - stroje a systémy. Sídlí v Dour, Belgie.

 2. EXPRUM D.O.O.

  Slovinsko

  Společnost EXPRUM D.O.O., je Velkoprodejce, která působí v Vozy na svoz odpadků sektoru. Působí rovněž v sektorech Doprava odpadů, Obytné buňky, Zpracování komunálního odpadu - stroje a systémy, Doprava odpadů, Obytné buňky, a Zpracování komunálního odpadu - stroje a systémy. Sídlí v Ljubljana, Slovinsko.

 3. OKTAGON ENGINEERING GMBH

  Německo

  Společnost OKTAGON ENGINEERING GMBH, je Výrobce, která působí v Zpracování komunálního odpadu - stroje a systémy sektoru. Sídlí v Graben-Neudorf, Německo.

 4. PANNÓNIA-Z KFT

  Maďarsko

  Společnost PANNÓNIA-Z KFT, která působí v Zpracování a recyklace odpadů - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Zpracování komunálního odpadu - stroje a systémy, Průmyslové odpady - dekontaminační služby, Odpady z domácností - zpracování, Zpracování a recyklace odpadů, Zpracování komunálního odpadu - stroje a systémy, Průmyslové odpady - dekontaminační služby, Odpady z domácností - zpracování, a Zpracování a recyklace odpadů. Sídlí v Budapest, Maďarsko.

 5. BIOMETSA S.L.

  Španělsko

  Společnost BIOMETSA S.L., je Distributor, která působí v Zpracování komunálního odpadu - stroje a systémy sektoru. Působí rovněž v sektorech biogas torches, garbage compactors, pounders, a hospital and assimilated waste incineration plants. Sídlí v El Masnou ( Barcelona), Španělsko.

 1. LANGIPEX IRODA KFT

  Maďarsko

  Společnost LANGIPEX IRODA KFT, je Velkoprodejce, která působí v Zpracování a recyklace odpadů - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Zpracování komunálního odpadu - stroje a systémy, Elektrospotřebiče - bílá technika, Zpracování komunálního odpadu - stroje a systémy, a Elektrospotřebiče - bílá technika. Sídlí v Budapest, Maďarsko.

 2. TWENCE B.V.

  Nizozemsko

  Společnost TWENCE B.V., je Výrobce, která působí v Zpracování a recyklace odpadů - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Zpracování komunálního odpadu - stroje a systémy, a Zpracování komunálního odpadu - stroje a systémy. Sídlí v Hengelo Ov, Nizozemsko.

 1. LUTTJEBOER B.V.

  Nizozemsko

  Společnost LUTTJEBOER B.V., která působí v Zpracování a recyklace odpadů - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Zpracování komunálního odpadu - stroje a systémy, a Zpracování komunálního odpadu - stroje a systémy. Sídlí v Veendam, Nizozemsko.

 2. TIRME SA

  Španělsko

  Společnost TIRME SA, je Výrobce, která působí v Zpracování a recyklace odpadů - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Zpracování komunálního odpadu - stroje a systémy, a Zpracování komunálního odpadu - stroje a systémy. Sídlí v Palma, Španělsko.

 3. STE INDUSTRIELLE DU LITTORAL MEDITERRANEEN POUR ENVIRONNEMENT

  Francie

  Společnost STE INDUSTRIELLE DU LITTORAL MEDITERRANEEN POUR ENVIRONNEMENT, která působí v Zpracování a recyklace odpadů - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Zpracování komunálního odpadu - stroje a systémy, a Zpracování komunálního odpadu - stroje a systémy. Sídlí v Marseille, Francie.

 4. GRESSANI SRL

  Itálie

  Společnost GRESSANI SRL, je Výrobce, která působí v Zpracování komunálního odpadu - stroje a systémy sektoru. Sídlí v Susegana, Itálie.

 5. RE ENTSORGUNG GMBH

  Německo

  Společnost RE ENTSORGUNG GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Zpracování a recyklace odpadů - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Zpracování komunálního odpadu - stroje a systémy, a Zpracování komunálního odpadu - stroje a systémy. Sídlí v Herten, Německo.

 6. KOTLARNIA S.A. KOPALNIA PIASKU

  Polsko

  Společnost KOTLARNIA S.A. KOPALNIA PIASKU, je Výrobce, která působí v Zpracování komunálního odpadu - stroje a systémy sektoru. Působí rovněž v sektorech Písky a štěrky, a Písky a štěrky. Sídlí v Kotlarnia, Polsko.

 7. SPAARNELANDEN N.V.

  Nizozemsko

  Společnost SPAARNELANDEN N.V., je Poskytovatel služeb, která působí v Zpracování a recyklace odpadů - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Zpracování komunálního odpadu - stroje a systémy, a Zpracování komunálního odpadu - stroje a systémy. Sídlí v Haarlem, Nizozemsko.

 8. KAPELLA CHUTES

  Turecko

  Společnost KAPELLA CHUTES, je Výrobce, která působí v Zpracování komunálního odpadu - stroje a systémy sektoru. Sídlí v Menemen, Turecko.

 1. VADS SPOL. S.R.O.

  Česká republika

  Společnost VADS SPOL. S.R.O., je Poskytovatel služeb, která působí v Zpracování a recyklace odpadů - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Zpracování komunálního odpadu - stroje a systémy, a Zpracování komunálního odpadu - stroje a systémy. Sídlí v Bohumin, Česká republika.

 2. COMPAGNIE DE NETTOIEMENT ET TRANSPORTS

  Francie

  Společnost COMPAGNIE DE NETTOIEMENT ET TRANSPORTS, je Poskytovatel služeb, která působí v Zpracování a recyklace odpadů - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Zpracování komunálního odpadu - stroje a systémy, a Zpracování komunálního odpadu - stroje a systémy. Sídlí v Rennes, Francie.

 3. H.E.W. A/S

  Dánsko

  Společnost H.E.W. A/S, která působí v Zpracování a recyklace odpadů - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Zpracování komunálního odpadu - stroje a systémy, a Zpracování komunálního odpadu - stroje a systémy. Sídlí v Soendersoe, Dánsko.

 4. DANISH COMPUTER RECYCLING A/S

  Dánsko

  Společnost DANISH COMPUTER RECYCLING A/S, je Poskytovatel služeb, která působí v Zpracování a recyklace odpadů sektoru. Působí rovněž v sektorech Zpracování komunálního odpadu - stroje a systémy, a Zpracování komunálního odpadu - stroje a systémy. Sídlí v Roskilde, Dánsko.

 5. SIBYLLE STELLRECHT GMBH

  Německo

  Společnost SIBYLLE STELLRECHT GMBH, je Výrobce, která působí v Zpracování a recyklace odpadů - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Zpracování komunálního odpadu - stroje a systémy, a Zpracování komunálního odpadu - stroje a systémy. Sídlí v Heilbronn, Německo.

 6. URBANTECHNOLOGY

  Španělsko

  Společnost URBANTECHNOLOGY, která působí v Zpracování a recyklace odpadů - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Zpracování komunálního odpadu - stroje a systémy, a Zpracování komunálního odpadu - stroje a systémy. Sídlí v Valencia, Španělsko.

 7. DYANAMIC FLOOR S.L.

  Španělsko

  Společnost DYANAMIC FLOOR S.L., je Výrobce, která působí v Zpracování komunálního odpadu - stroje a systémy sektoru. Sídlí v Lleida, Španělsko.

 8. ECOSIR OY

  Finsko

 9. MARDEL WASTE CARE PRODUCTS LIMITED

  Irsko

 10. ØVERLAND RENOVASJON AS

  Norsko

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma