• europages
  • >
  • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
  • >
  • průmyslové chlazení - zařízení

Výsledky hledání pro

Průmyslové chlazení - zařízení - Dovoz vývoz

Německo

Verified by europages badge

Transformátory s nucenými chladicími systémy oleje vyžadují spolehlivá bezucpávková čerpadla transformátorového oleje. Nabízíme široký sortiment našich čerpadel, z něhož si zákazníci mohou vybrat typ, který vyhovuje jejich specifickým požadavkům a zajišťuje optimální provozní podmínky. Naše oběhová olejová čerpadla mají jednoduchý, přímý konstrukční návrh a robustní provedení. Díky své kompaktní velikosti lze tato čerpadla jednoduše integrovat do olejového okruhu. Pro různé aplikace se dodávají čtyři návrhy čerpadel: Aplikace pro výkonové transformátory Vertikální a úhlová čerpadla s radiálními oběžnými koly a vertikální čerpadla s oběžnými koly použitými jako rotory. Aplikace pro trakční transformátory Čerpadla s radiálními oběžnými koly pro trakční transformátory v drážních vozidlech.

Německo

Verified by europages badge

Naše upravené modulární chladiče přizpůsobené pro různá energetická pásma nabízejí robustní a spolehlivý konstrukční návrh. Více než 40 let zkušeností s výrobou všech typů chladičů a suchých chladičů je zárukou řešení, které zajistí u různých aplikací vysoký výkon.

Německo

Verified by europages badge

Náš sortiment vzduchových chladičů transformátorového oleje pro chladicí systémy oleje s nuceným oběhem může být dodáván v různých montážních variantách. Standardní verze vzduchového chladiče je určena pro přímou montáž na nádobu transformátoru. Sortiment našich výrobků dále zahrnuje volně stojící chladiče transformátorového oleje navržené podle specifikací zákazníků. Vzduchové chladiče transformátorového oleje se dodávají v různých konstrukčních provedeních.

Německo

Verified by europages badge

Vzduchem chlazené kondenzátory jsou navrženy pro projekty produktů se složitou architekturou a přizpůsobeným konstrukčním návrhem. Vzduchem chlazený kondenzátor patří mezi suché chladicí systémy. U přímého suchého chlazení prochází pára z parní turbíny žebrovanými trubkami chlazenými vzduchem. Kondenzát není v kontaktu s chladicím vzduchem.

Německo

Verified by europages badge

Chladiče s uzavřeným okruhem jsou navrženy podle požadavků zákazníků a zajišťují úplnou shodu s jejich výkonnostními specifikacemi. Naše žebrované systémy zdokonalují výměnu tepla s trubkovým systémem a umožňují redukovat spotřebu materiálu bez ztráty výkonu. Flexibilita provedení umožňuje, aby byl každý systém přizpůsoben pomocí skupin trubek vedle sebe nebo na sobě, a nabízí možnosti pro splnění i těch nejnáročnějších zákaznických požadavků. Úřední souhlasy a certifikace, které máme k dispozici, nám umožňují navrhovat a vyrábět chladiče s uzavřeným okruhem pro mnoho rozmanitých aplikací.

Prodáváte nebo vyrábíte podobné výrobky?

Přihlašte se k europages a můžete odkazovat na své výrobky

Přidat mou společnost

Německo

Verified by europages badge

Kondenzátory a chladiče plynů společnosti Kelvion mají modulární konstrukční princip. Nabízíme ventilátory různých velikostí, s větším počtem rychlostí, od více dodavatelů spolu s rozsáhlým sortimentem trubek a profilů, abychom zajistili, že naše produkty bude možné vybrat tak, aby přesně odpovídaly potřebám uživatele. Široký sortiment ventilátorů zajišťuje, že bude dosažena optimální rovnováha mezi průtokem vzduchu a výkonem, optimální hladina provozního hluku a že spotřeba energie bude v její tržní cenu. Trubky a žebra lze dodávat z různých materiálů podle nároků na ochranu proti vnitřní a vnější korozi.

Německo

Verified by europages badge

Skříňový chladič je vodní chladicí systém pro plavidla. Sestává ze svazku trubic ve tvaru písmene U, který je osazen v lodním kufru na boku plavidla, čímž se šetří místo ve strojovně. Lodní kufr je vybaven vstupní a výstupní mřížkou. Chladicí mořská voda vtéká přes vstupní mřížku a protéká kolem svazku trubic ve tvaru písmene U směrem k výstupní mřížce, a ochlazuje tak vodu v trubicích. Chladicího účinku se dosahuje nucenou cirkulací mořské vody, když je plavidlo v pohybu, nebo přirozeným prouděním, když stojí. Skříňové chladiče lze použít pro širokou škálu aplikací snižování teploty na plavidle, počínaje chlazením hlavních motorů,pomocných motorů a příďových dokormidlovacích zařízení až po klimatizaci a hydraulické systémy. Skříňové chladiče společnosti Kelvion jsou ideální pro malá a středně velká plavidla, mezi něž patří například remorkéry, říční čluny, rybářské lodě, transportéry, říční bagry, zásobovací plavidla, trajekty, ledoborce, nákladní lodě, tankery a chladírenské lodě.

Německo

Verified by europages badge

Většina průmyslových procesů vyžaduje zařízení pro výměnu tepla a různé tlakové nádoby. Široké spektrum průmyslových procesů a aplikací vyžaduje velkou schopnost projektovat složitá tepelná a strojní zařízení, ale i kapacitu a zkušenosti s výrobou těžkého zařízení vyrobeného ze speciálních materiálů, aby odolalo náročným provozním podmínkám. Zařízení typu shell & tube představuje velmi širokou kategorii produktů, které jsou vhodné pro velmi jednoduché zásobní nádrže pro aplikace vyžadující nízký tlak a nízkou teplotu, ale i složité reaktory pro velmi náročné aplikace. Nejběžnější procesy v odvětví těžby a zpracování ropy a plynu, petrochemickém a chemickém průmyslu, v potravinářství a výrobě nápojů a v těžkém a lehkém průmyslu vyžadují velké množství zařízení pro výměnu tepla nebo skladování různých tekutin nebo komponent. Pro všechny máme specifické řešení.

Německo

Verified by europages badge

Po staletí jsme lídrem ve vývoji a výrobě chladičů plnicího vzduchu pro spalovací motory. Tyto chladiče, které jsou osazeny na tisících dieselových a plynových motorech, jsou známy po celém světě díky svému vynikajícímu výkonu a spolehlivosti. Dlouhodobě spolupracujeme s nejznámějšími výrobci a držiteli licence na výrobu 2dobých a 4dobých motorů. Tato spolupráce vyústila v rozsáhlou databázi konstrukčních návrhů chladičů plnicího vzduchu pro dieselové a plynové motory různých typů. Naše globální stopa s prodejci po celém světě a výrobními zařízeními v Evropě, Asii a Jižní Americe garantuje našim zákazníkům služby a technickou podporu v globálním měřítku v souvislosti s jakoukoli problematikou týkající se chladičů plnicího vzduchu.

Německo

Verified by europages badge

Optimalizace celkové účinnosti elektrárny využívající Rankinův cyklus vyžaduje integraci vysoce specializovaných zařízení, která podporují maximalizaci účinnosti parního cyklu, snižují spotřebu energie z primárních zdrojů, minimalizují dopady na životní prostředí a pomáhají optimalizovat provozní náklady (OPEX), a tím i návratnost investice. Rychle rostoucí konkurence mezi různými centralizovanými technologiemi pro výrobu elektřiny a zvyšující se povědomí o problematice ochrany životního prostředí nutí všechny stávající technologie výroby, aby zdokonalovaly svou účinnost a snižovaly spotřebu energie z primárních zdrojů.

Německo

Verified by europages badge

Náš sortiment vodních chladičů transformátorového oleje může být dodáván v různých montážních variantách. Standardní verze vodního chladiče je určena pro přímou montáž na nádobu transformátoru. Sortiment našich výrobků dále zahrnuje volně stojící chladiče transformátorového oleje navržené podle specifikací zákazníků. Tyto chladiče se obecně používají pro konkrétní druhy transformátorů, jako jsou například transformátory pro pece nebo transformátory pro usměrňovače. Další aplikací je chlazení transformátorů strojních zařízení ve vodních elektrárnách. Vodní chladiče transformátorového oleje se dodávají v různých konstrukčních provedeních.

Filtry

Výsledky hledání pro

Průmyslové chlazení - zařízení - Dovoz vývoz

Počet výsledků

12 Produkty

Druhu podniku