• europages
  • >
  • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
  • >
  • ultrazvukové systémy - zpracování plastů

Výsledky hledání pro

Ultrazvukové systémy - zpracování plastů - Dovoz vývoz

Švýcarsko

Verified by europages badge

Proces torzního svařování SONIQTWIST® vyvinutý a patentovaný společností TELSONIC představuje mimořádně šetrný postup přivádění energie, který výrazně snižuje nežádoucí vibrace přenášené na svařovaný objekt. To umožňuje jemné svařování i choulostivých výrobků, jako jsou snímače. Oblasti nasazení a průmyslová odvětví Torzní proces společnosti TELSONIC se úspěšně používá tam, kde klasická technologie podélného šíření ultrazvuku dosahuje svých limitů. Svařování a tavné formování termoplastů Separační svařování (cut'n'seal) textilií, rouna a fólií Kovové svařované spoje s bodovou i průběžnou obvodovou geometrií Svařování elektronických součástek nízkými vibracemi Generování funkce peel-off (odlupování), např. hliníkové kryty Těsnicí svařování hliníkových obalů bez plastového povlaku

Švýcarsko

Verified by europages badge

Řada ultrazvukových generátorů MAG společnosti Telsonic je určena pro jednoduché i komplexní svařovací a dělicí úlohy na výrobních linkách, jednotlivých pracovních stanicích a speciálních systémech. Typickými oblastmi použití jsou svařování plastů a neželezných kovů, procesy separačního svařování (cut'n'seal) netkaných textilií nebo porcování potravin. Funkční design a nízká tvorba tepla splňují vysoké požadavky moderního technologického zařízení. Generátor se ovládá analogovými nebo digitálními signály. Integrace do řídicího systému PLC je možná pomocí průmyslových standardů, osvědčených a moderních rozhraní pro průmyslové sběrnice. Generátor MAG je proto ideální pro koncepty Průmyslu 4.0.

Švýcarsko

Verified by europages badge

Protihluková skříň SSK je vhodná pro všechny lineární a torzní lisy do 5 000 N. Díky svému ergonomickému krytu představuje SSK účinnou ochranu pro zaměstnance. Interiér nabízí dostatek prostoru pro lisy s distančním podstavcem, podavačem fólie a dalším příslušenstvím. Automatické zvedací dveře mají velké pozorovací okno a výšku zdvihu lze parametrovat pro co nejkratší doby cyklu. Pro optimální přístup a změnu aplikace lze přední dveře snadno otevřít nahoru. Zadní stěnu a horní kryt je možné při instalaci a údržbě odejmout.

Švýcarsko

Verified by europages badge

Ultrazvukové svařovací systémy USP pro svařování a tavné formování termoplastů a dělení textilií, roun i fólií jsou vhodné jak pro malé, tak také pro rozsáhlé aplikace. Stabilní, modulárně rozšiřitelná konstrukce lisu Telsonic v kombinaci s řídicí jednotkou Telso®Flex a generátorem MAG umožňuje dokonalou kontrolu nad vaším procesem. Řada režimů svařování a druhů spouští umožňuje optimální zpracování plastových dílů pomocí ultrazvuku. Výsledky svařování jsou monitorovány v oknech kvality a automaticky graficky i statisticky vyhodnocovány.

Švýcarsko

Verified by europages badge

Aktuátor AC350 Aktuátor AC350 se vyznačuje kompaktní konstrukcí, která umožňuje prostorově úspornou instalaci. Tento kompaktní aktuátor se dodává pro silové působení na úrovni 350 N a lze u něj integrovat frekvence 20 kHz a 35 kHz s výstupním výkonem do 1200 W. Aktuátor AC450 Aktuátor AC450 byl navržen s ohledem na hospodárný provoz a dodává se s 5 délkami zdvihu. Je optimalizován pro silové působení na úrovni 450 N a frekvenci 35 kHz s výstupním výkonem 1200 W. Aktuátor AC750/1200 Aktuátor AC750/1200 má modulární konstrukci a umožňuje rychlou změnu celého oscilačního systému přes rozhraní QuickChange (QC 72). Aktuátor se dodává pro silové působení na úrovni 750 N a 1200 N a lze u něj integrovat frekvence 20 kHz a 35 kHz s výstupním výkonem do 2400 W. Aktuátor AC1900 Aktuátor AC1900 má obzvláště stabilní vedení a umožňuje snadnou výměnu sonotrody. Tento aktuátor se dodává pro silové působení na úrovni 1900 N, s frekvencí 20 kHz a výstupními výkony 1200 W, 2400 W a 3600 W.

Prodáváte nebo vyrábíte podobné výrobky?

Přihlašte se k europages a můžete odkazovat na své výrobky

Přidat mou společnost

Švýcarsko

Verified by europages badge

Ultrazvukovou řídicí jednotku ACC lze použít k integraci svařovacích komponent TELSONIC do instalace výrobního zařízení. Komponenty, jako je pneumatická jednotka P4, generátor MAG-W, konvertor a lineární aktuátory, jsou vzájemně přizpůsobeny, a zajišťují tak spolehlivé řízení procesu svařování.

Švýcarsko

Verified by europages badge

Převodníky řady SE se vyznačují vysokou kvalitou a spolehlivostí. Série pokrývá frekvence 15, 20, 30 a 35 kHz a výstupní výkony od 500 W do 8 kW. Pro použití v potravinářském a zdravotnickém sektoru jsou k dispozici verze vyrobené z chemicky odolných materiálů se stupněm krytí až IP67. Ve všech speciálních strojírenských aplikacích i při výrobě standardních produktů, kde se využívá metoda lineárních ultrazvukových vibrací. Svařování a tavné formování termoplastů Svařování neželezných kovů, např. slaněných vodičů a svorek Nýtování, lemování a zatavení kovových dílů do plastů Separační svařování (cut'n'seal) textilií, rouna a fólií Řezání pevných materiálů, jako je guma, pěna a umělá kůže Krájení potravin, jako jsou sýry, pekařské výrobky a cukrovinky

Švýcarsko

Verified by europages badge

Systém řízení procesu ultrazvukového svařování TSC5 umožňuje snadnou integraci do automatizačních linek. Spolu se softwarem Telso®Flex orientovaným na budoucnost budete těžit z nejmodernějšího operačního softwaru. Ten vám také umožní zvýšit efektivitu pomocí přehledné vizualizace. Všechny relevantní funkce, parametry a výsledky jsou zde k dispozici prostřednictvím moderního a standardizovaného datového rozhraní OPC UA. Plný přístup k uživatelskému rozhraní je také možný prostřednictvím šifrovaného protokolu VPN. Vzdáleně je tak možné kontrolovat stav systému a podporovat operátora. Kvůli sledovatelnosti a kontrole kvality se všechny svary, včetně všech parametrů a výsledků zaznamenávají do protokolu. Tento protokol lze uložit lokálně na USB flash disk, síťový disk nebo FTP server a automaticky jej aktualizovat. Software Telso®Flex lze díky jeho moderní architektuře přizpůsobit vašim potřebám. Proto lze nové funkce nainstalovat také později.

Filtry

Výsledky hledání pro

Ultrazvukové systémy - zpracování plastů - Dovoz vývoz

Počet výsledků

9 Produkty

Druhu podniku