ACCRAPLY EUROPE LTD

Spojené království

Factory icon Výrobce

ACCRAPLY EUROPE LTD
Web icon

Náhled katalogu výrobků

Spojené království

Ověřeno přes Europages

Řada DF společnosti Graham & Sleevit je řada odolných aplikátorů etiket, které jsou vhodné pro širokou škálu aplikací. Společnost Accraply je již více než půl století předním britským dodavatelem etiketovacích zařízení. Tyto etiketovací stroje lze přizpůsobit tak, aby přesně odpovídaly vašim specifikacím. Jsou konstruovány pro snadnou instalaci a údržbu, což vám umožní snadno dosáhnout vašich výrobních cílů. Řada etiketovacích strojů Graham & Sleevit společnosti Accraply s ochranou proti manipulaci může dosahovat rychlosti výroby až 300 výrobků za minutu. Zvládnou mnoho materiálů, přičemž se ukázalo, že jsou nejvhodnější pro PVC, rPET/PETG, OPS a PLA. Tyto stroje jsou vhodné pro balení výrobků o rozměrech od 20 mm do 195 mm při délce rukávu od 20 mm do 50 mm. Nejmodernější servo posuv fólie usnadňuje snadné nastavení a zajišťuje přesné umístění rukávu. Filozofie konstrukce použitá u naší řady aplikátorů pro kontrolu neoprávněného vniknutí je přizpůsobena našim aplikátorům celého / části těla rukávu.

Požádat o cenovou nabídku

Spojené království

Ověřeno přes Europages

Rychlost až 600 kontejnerů za minutu. Systém Trine Model 4800 s rolovacím zařízením vychází z průmyslového standardu Trine Model 4500. Model 4800 je navržen se stejnými malými rozměry a poskytuje rychlost etiketování až 600 cpm (36 000 cph). Je vybaven pokročilými rychlovýměnnými díly a indikátory polohy klíčových součástí, takže výměnu výrobku lze provést za méně než 20 minut. Model 4800 je vybaven nejmodernějším řízením etiketování a také rozšířenou konstrukcí podávacího šneku a stabilizátorem výtlaku s kontrolou stability produktu. Díky rychlejší výměně a cenově dostupným výměnným dílům je model 4800 ideální pro maximalizaci návratnosti investic v náročných podmínkách.

Požádat o cenovou nabídku

Spojené království

Ověřeno přes Europages

Modely smršťovacích manžet Accraply RF150 a RF250 jsou kompaktní a snadno udržovatelné aplikátory smršťovacích manžet, které lze použít k nanášení celoplošných manžet nebo manžet s ochranou proti manipulaci na různé tvary a velikosti obalů. Smrštitelný materiál je řezán na délku a synchronně aplikován rychlostí dopravníku pro co nejlepší přesnost umístění materiálu do kontejneru. Oválné, kulaté a hranaté kontejnery z plastu, skla nebo kovu lze zpracovávat rychlostí až 150 (RF150) nebo 250 (RF250) za minutu při délce řezu 30 mm. Rukávové materiály z PVC, PET/PETG, OPS nebo PLA lze zpracovávat při tloušťce 40 až 70 mikronů. Aplikátory řady RF lze snadno přizpůsobit přesným požadavkům projektu pomocí standardních kompatibilních modulů. Výměnné díly pro aplikátory řady RF jsou levné položky, které lze namontovat během několika minut bez nutnosti použití nářadí, což omezuje prostoje na minimum.

Požádat o cenovou nabídku

Spojené království

Ověřeno přes Europages

Zlepšete výkonnost, zkraťte prostoje a zvyšte produktivitu pomocí nové generace šicího řešení Accraply - Accraply Revolve. Revolve má intuitivní design, který snižuje závislost na obsluze a umožňuje zefektivnit a zlepšit vaše operace. Modulární a konfigurovatelné řešení pro šití Accraply a design přívětivý k obsluze nabízí bezkonkurenční flexibilitu, přizpůsobení a škálovatelnost.

Požádat o cenovou nabídku
English Podívejte se na 6 produktů Deutsch Podívejte se na 6 produktů Български Podívejte se na 6 produktů Dansk Podívejte se na 6 produktů Español Podívejte se na 6 produktů Suomi Podívejte se na 6 produktů Français Podívejte se na 6 produktů Eλληνική Podívejte se na 6 produktů Magyar Podívejte se na 6 produktů Italiano Podívejte se na 6 produktů Lietuvių Podívejte se na 6 produktů Nederlands Podívejte se na 6 produktů Norsk Podívejte se na 6 produktů Polski Podívejte se na 6 produktů Português Podívejte se na 6 produktů Română Podívejte se na 6 produktů Svenska Podívejte se na 6 produktů Slovenščina Podívejte se na 6 produktů Türkçe Podívejte se na 6 produktů

No matter how your product is packaged – bottles, cans, boxes, flexible packaging and others – Accraply has an industrial labelling machine for you. We are a Barry-Wehmiller Packaging Systems company providing labelling and shrink sleeve converting equipment, specialising in pressure sensitive labellers, roll-fed labelling systems and shrink sleeve label application technology. Our trusted brands of labelling machines – Accraply, Harland, Trine and Graham & Sleevit – serve a wide variety of industries, including food and drinks, pharmaceutical, household and consumer goods, health and beauty and others. Our Stanford shrink sleeve converting equipment gives us the ability to guide our customers confidently throughout all aspects of shrink sleeve labelling technology. Accraply solutions are designed to meet the specific needs of the different markets by delivering URS Compliance, Serialisation capability, Validation/ Documentation, CFR21 compliance and are Track and eject/trace compatible solutions. Our global expertise and support, delivered locally, allows us to be a focused and responsive partner that supports all your labeling needs. Don't hesitate to contact us for more information !

Dokumenty

Packaging platform

Domain icon Výrobce

ACCRAPLY EUROPE LTD

Northbank Industrial Estate

Gilchrist road, irlam, manchester m44 5ay

M44 5AY Manchester - Spojené království

Kontaktovat

Informace o společnosti

Klíčové ukazatele

 • Počet zaměstnanců
  201 – 500
 • Obchodní zástupci
  11 – 50

Organizace

 • Rok založení
  1970
 • Typ společnosti
  Sídlo společnosti – Mateřská společnost - Filiálka
 • Hlavní činnost
  Výrobce

Obchodní informace

Spádové oblasti zákazníků

 • Check Circle Outline icon Mezinárodní

Způsob platby

 • Kreditní karta - V hotovosti - Šek
 • Převod Telex
 • Převod SWIFT
 • Dokumentární úvěr

Zóny dodání

Dodací podmínky (incoterms)

Odpovědnost
 • Kupující
 • Sdílená
 • Prodávající

Činnosti společnosti ACCRAPLY EUROPE LTD

 • Balení a adjustace - stroje a zařízení
 • Značení a etiketování - stroje
 • Stroje na tisk čárového kódu
 • Etiketovací stroje
 • Tisk
 • ovens
 • heat-shrink sleeves
 • labellers
 • packaging machinery
 • PS Labelling Machine