CALYPSO MARKETING - Quality Liners made in Belgium

Belgie

Factory icon Výrobce

CALYPSO MARKETING
Web icon

Náhled katalogu výrobků

Belgie

Ověřeno přes Europages

Historické stránky Abychom reagovali na potřeby našich zákazníků a trend trhu, uvedli jsme v roce 2013 na trh velké pero na líčení rtů. Toto pero těží z naší řady složení a barev vyvinutých pro naše tužky na oči a rty. Charakteristika Vzduchotěsný obal, odolnost vůči teplu, dlouhá skladovatelnost Stabilní složení, beze změny barvy při sušení Dlouhodobá výdrž Odolný proti rozmazání, nerozmazatelný, vhodný pro nositele kontaktních čoček K dispozici skladem v 6 různých odstínech.

Belgie

Ověřeno přes Europages

Dlouhotrvající barva na oči a rty Naše elegantní tužky na oči a rty byly vyvinuty s použitím osvědčeného a testovaného tekutého složení, jehož cílem je snížit dehydrataci rtů, zabránit krvácení a rozmazávání a zaručit stálost barvy a dlouhotrvající efekt. Jejich plstěný hrot umožňuje mimořádně přesnou aplikaci. Kolekce obsahuje více než 30 odstínů, které jsou pravidelně doplňovány o nové barvy. Součástí kolekce je také korekční pero (bílé tělo, černý aplikátor) pro korekci případných nedokonalostí vzniklých při aplikaci. Charakteristika Balení: voděodolné, odolné vůči teplu, dlouhá trvanlivost Stabilní složení: žádné změny při sušení Dlouhodobá výdrž: Odolný proti rozmazání, nevytéká do vrásek a je vhodný pro nositele kontaktních čoček Aplikátory jsou k dispozici v různých formách a tloušťkách.

Belgie

Ověřeno přes Europages

Intenzita, snadné použití, spolehlivost a trvanlivost Dodáváme řadu černých očních linek, jejichž technologie je založena na kontrole sedimentace černého pigmentu a dokonalém zvládnutí fyzikálně-chemických parametrů inkoustu ve vztahu k pórovitosti a hustotě filtrační kazety a aplikátoru. Naše základní složení se skládá z upraveného nenano sazí. Naše výrobky mají na výběr od dlouhotrvajících až po voděodolné receptury a různé systémy konzervace. Charakteristika Obal: vodotěsný, odolný vůči teplu, dlouhá trvanlivost Stabilní složení: pero není třeba skladovat hrotem dolů Bez nanočástic (testováno i na hotovém výrobku, viz zpráva o testu SIKEMIA. Intenzivní černá barva Odolný proti rozmazání, nevytéká do vráseka je vhodný pro nositele kontaktních čoček K dispozici jsou různé typy aplikátorů Možnost výběru receptur Různé konzervační systémy (s parabeny nebo bez nich) Oftalmologicky testováno Kompatibilní s Öko-Testem

Belgie

Ověřeno přes Europages

Naše korektorové pero vám umožní přesně a hladce odstranit část nebo celý make-up. Jeho složení bylo vyvinuto speciálně pro naše dlouhotrvající barvy na oči a rtěnky. Je k dispozici také s bílým tělem a méně znečišťující černou špičkou.

English Podívejte se na 7 produktů Deutsch Podívejte se na 7 produktů Български Podívejte se na 7 produktů Dansk Podívejte se na 7 produktů Español Podívejte se na 7 produktů Suomi Podívejte se na 7 produktů Français Podívejte se na 7 produktů Eλληνική Podívejte se na 7 produktů Magyar Podívejte se na 7 produktů Italiano Podívejte se na 7 produktů Lietuvių Podívejte se na 7 produktů Nederlands Podívejte se na 7 produktů Polski Podívejte se na 7 produktů Português Podívejte se na 7 produktů Română Podívejte se na 7 produktů Svenska Podívejte se na 7 produktů Slovenščina Podívejte se na 7 produktů Türkçe Podívejte se na 7 produktů

With over 20 years' experience in cosmetics, CALYPSO MARKETING creates and produces a wide range of make-up pencils for eyes, lips and the skin. Pioneers in our market, we created the very first carbon black eye-liner formulations. Today we have several formulations that range from "water resistant" to "super waterproof" including nano particle-free versions. Our colour range now has over 30 references.

Poslední novinky ve firmě

Salon BeautyWorld à Dubai

Salon BeautyWorld à Dubai

Účast na události ・ 22. 6. 2022 další informace Open In New icon

Participation au salon Beautyworld à Dubai du 3/10 au 2/11/2022. Au pavillon Belge.

Dokumenty

Domain icon Výrobce

CALYPSO MARKETING

avenue des Métallurgistes 22A

1490 Court-Saint-Etienne - Belgie

Číslo DPH

Informace o společnosti

Organizace

 • Typ společnosti
  Sídlo společnosti – Mateřská společnost
 • Hlavní činnost
  Výrobce

Obchodní informace

Spádové oblasti zákazníků

 • Check Circle Outline icon Národní
 • Check Circle Outline icon Evropský
 • Check Circle Outline icon Mezinárodní

Zóny dodání

Činnosti společnosti CALYPSO MARKETING

 • Výrobky - líčení
 • Potřeby pro líčení
 • Kosmetika
 • eyeliners
 • Lip pencils
 • Private label eye-liner make-up
 • Contract make-up manufacturer
 • Eye-liner supplier
 • Felt tip liners
 • Felt tip make-up pens