IT4IP S.A. - DEVELOPER, MANUFACTURER AND SUPPLIER OF TRACK-ETCHED FILTERS

Belgie

Factory icon Výrobce

IT4IP S.A.
Web icon
7 Produkty

Belgie

Ověřeno přes Europages

Filtry ipPORE™ | Filtry ipBLACK™ | Filtry ipCELLCULTURE™ | Filtry CUSTOMIZED MEMBRÁNOVÉ FILTRY ipPORE™ TRACK-ETCHED polykarbonát (PC) a polyester (PET) Vhodné pro sterilizaci (autokláv, EtO a gama záření) Dobrá chemická odolnost (tabulky), biokompatibilita a nízká vazba proteinů. Maximální provozní teplota: 140 °C pro membrány z PC a PET.

Požádat o cenovou nabídku

Belgie

Ověřeno přes Europages

Pro tónované polykarbonátové (PC) membránové filtry Pro tónované polyesterové (PET) membránové filtry Možnost šedé barvy a PVP úpravy (hydrofilní) Vhodné pro sterilizaci (gama záření) Hladký, rovný povrch s nízkou nespecifickou absorpcí zajišťuje zachycení všech mikroorganismů v jedné rovině (žádné mikroorganismy nejsou zachyceny v objemovém filtru).

Požádat o cenovou nabídku

Belgie

Ověřeno přes Europages

Ošetřeno patentovanou povrchovou úpravou, která podporuje růst a diferenciaci široké škály buněčných linií a také výjimečnou buněčnou adhezi. Jsou k dispozici ve vysoce transparentním provedení s hladkým povrchem připomínajícím sklo, takže jsou ideálně vhodné jako podložka pro buněčné kultury a pro vizualizaci živých buněk pomocí světla. - Plně vyráběné ve vlastní režii z vysoce kvalitní polykarbonátové fólie. - Vyrobeno (ISO5) a upraveno (ISO7) v prostředí čistých prostor. - Pohodlné a přesné označování číslem šarže zajišťující úplnou sledovatelnost výrobku. - Konzistentní velikost pórů pro přesné oddělení vzorků podle velikosti. - Plochý a hladký povrch pro snadnou analýzu vzorků. - Nízká extrahovatelnost, nízká vazba na bílkoviny, zanedbatelná adsorpce a absorpce. - Biokompatibilita, vynikající chemická odolnost a tepelná stabilita. - Dodáváno s certifikátem kvality. - Certifikace ISO 9001.

Požádat o cenovou nabídku

Belgie

Ověřeno přes Europages

Jsou vyrobeny z bílých stopových leptaných membrán pomocí inovativního a patentovaného procesu barvení a vyznačují se nízkou úrovní autofluorescence. Snižují interferenci s fluorescenčními markery používanými v cytologii a umožňují přímé pozorování a reprodukovatelnou detekci a kvantifikaci živočišných buněk nebo mikroorganismů. - Plně vlastní výroba z vysoce kvalitního polymerního materiálu (fólie). - Vyrobeno (ISO5) a převedeno (ISO7) v prostředí čistých prostor. - Pohodlné a přesné označování číslem šarže zajišťující úplnou sledovatelnost výrobku. - Konzistentní velikost pórů pro přesné oddělení vzorků podle velikosti. - Plochý a hladký povrch pro snadnou analýzu vzorků. - Nízká extrahovatelnost, nízká vazba na bílkoviny, zanedbatelná adsorpce a absorpce. - Biokompatibilita, vynikající chemická odolnost a tepelná stabilita. - Dodáváno s certifikátem kvality. - Certifikace ISO 9001.

Požádat o cenovou nabídku

Belgie

Ověřeno přes Europages

K dispozici jsou bílé a průsvitné membránové filtry v celém rozsahu velikosti pórů, které mají široké a rozmanité použití, včetně monitorování ovzduší, analýzy vody, zachycování mikroorganismů a filtrace krve; k dispozici jsou také v hydrofilní (s úpravou PVP) nebo hydrofobní (bez PVP) verzi. - Plně vyráběné ve vlastní režii z vysoce kvalitního polymerního materiálu (fólie). - Vyrobeno (ISO5) a upraveno (ISO7) v prostředí čistých prostor. - Pohodlné a přesné značení s číslem šarže zajišťující úplnou sledovatelnost výrobku. - Konzistentní velikost pórů pro přesné oddělení vzorků podle velikosti. - Plochý a hladký povrch pro snadnou analýzu vzorků. - Nízká extrahovatelnost, nízká vazba na bílkoviny, zanedbatelná adsorpce a absorpce. - Biokompatibilita, vynikající chemická odolnost a tepelná stabilita. - Dodáváno s certifikátem kvality. - Certifikace ISO 9001.

Požádat o cenovou nabídku

Belgie

Ověřeno přes Europages

Filtrační membrány z polykarbonátu (PC), polyesteru (PET) a polyimidu (PI). Na základě výsledků testů proveditelnosti a po případné optimalizaci procesu leptání stop vám poskytneme vhodné zkušební vzorky: Pro ověření účinnosti membrány ve vašich aplikacích; k postupné optimalizaci specifikací membrány. Po konečném ověření specifikací vašeho patentovaného výrobku bude v našich čistých prostorách provedena rozsáhlá výroba, která dodá vysoce kvalitní kontrolované výrobky opatřené certifikátem shody.

Požádat o cenovou nabídku

Belgie

Ověřeno přes Europages

Průhledné membrány s nízkou pórovitostí pro vizualizaci živých buněk pomocí optické mikroskopie průsvitné membrány s vysokou porézností a vysokou hustotou pórů pro transportní studie Povrchové vlastnosti Exkluzivní povrchová úprava pro tkáňové kultury (TC) Možnost paralelního nebo křížového pórování Vhodné pro sterilizaci (gama záření) Dobrá chemická odolnost (tabulky), biokompatibilita a nízká vazba proteinů Maximální provozní teplota: 140 °C pro PC a PET membrány.

Požádat o cenovou nabídku

Domain icon Výrobce

IT4IP S.A.

avenue Jean-Etienne Lenoir, 1

1348 Louvain-La-Neuve - Belgie

Číslo DPH
Kontaktovat