KELVION GERMANY GMBH Verified by Europages badge

KELVION GERMANY GMBH

Vítejte ve společnosti Kelvion! Tam, kde se zabýváme výměnou tepla Jsme jedním z předních světových výrobců výměníků tepla a dodáváme řešení pro téměř každé představitelné průmyslové využití již od 20. let 20. století. Specializujeme se na upravená řešení vhodná do extrémních podmínek prostředí – od roku 2015 pod názvem Kelvion. Díky jedné z nejširších nabídek výměníků tepla na světě jsme dobře známým partnerem v mnoha průmyslových odvětvích, včetně sektoru dopravy, energetiky, těžby a zpracování ropy a plynu, chemického průmyslu, námořní dopravy, ale i potravinářství a výroby nápojů, datových center, vzduchotechniky a technologie chlazení. Mezi naše produkty patří kompaktní žebrované výměníky tepla, deskové výměníky tepla, trubkové výměníky tepla s jednoduchou stěnou, chladicí systémy pro transformátory, chladicí věže a plášťové a trubkové výměníky tepla. Díky mnohaletým zkušenostem a hlubokým odborným znalostem se z nás v tomto oboru stali specialisté. Naše výměníky tepla jsou speciálně navrženy tak, aby splňovaly potřeby příslušných strojů nebo systémů zařízení a zajišťovaly tak vynikající energetickou účinnost a spolehlivost v jakémkoliv segmentu trhu. Naši zákazníci tak získávají strategickou výhodu oproti konkurenci a zároveň dlouhodobě snižují své provozní náklady.

Náhled katalogu výrobků

Německo

Verified by Europages badge

Dvoutrubkové bezpečnostní výměníky tepla hrají důležitou roli u zařízení, u kterých je prvořadé zabránit mísení médií v případě úniku. Jsou nejčastěji využívány a považovány za standard v chemickém, energetickém, lehkém i těžkém průmyslu, při zpracování ropy a plynu, při pracích na moři, v dopravě a v potravinářství při výrobě nápojů. Společnost Kelvion dlouhodobě vykazuje velmi dobré dosažené výsledky ve vývoji průkopnických technologií, které vždy usilují o maximální úroveň zabezpečení, ochrany životního prostředí a cenově příznivého provozu. Naši zkušení technici jsou plně kvalifikováni k poskytování těch nejlepších možných řešení vyhotovených na míru vašim specifickým požadavkům. S tím, jak jsou regulace bezpečnostních požadavků na ochranu životního prostředí a vodních zdrojů pro průmysl stále přísnější, stávají se dvojité bezpečnostní výměníky tepla tou správnou technologickou volbou.

Německo

Verified by Europages badge

K°Bond představuje náš nový výměník tepla s technologií difuzního svařování, který je vhodnou volbou pro aplikace v prostředí s nejvyššími provozními teplotami a hodnotami tlaku v omezeném prostoru, jako jsou například vrtné plošiny a plovoucí zařízení. Seznamte se s výhodami použití naší nové technologie Kelvion K°Bond. K°Bond, výměník tepla s technologií difuzního svařování společnosti Kelvion je ideální pro aplikace s výskytem extrémních provozních hodnot teploty a tlaku. Díky kombinaci konstrukčního provedení a našich zkušeností v oblasti svařování K°Bond odolává hodnotám tlaku až 1 000 barů a teplotám od velmi nízkých (-200 °C) až po velmi vysoké (600 °C). Ve srovnání s běžně používanými výměníky tepla bylo dosaženo výrazně nižší hmotnosti a menší ekologické stopy.

Německo

Verified by Europages badge

Kondenzátory a chladiče plynů společnosti Kelvion mají modulární konstrukční princip. Nabízíme ventilátory různých velikostí, s větším počtem rychlostí, od více dodavatelů spolu s rozsáhlým sortimentem trubek a profilů, abychom zajistili, že naše produkty bude možné vybrat tak, aby přesně odpovídaly potřebám uživatele. Široký sortiment ventilátorů zajišťuje, že bude dosažena optimální rovnováha mezi průtokem vzduchu a výkonem, optimální hladina provozního hluku a že spotřeba energie bude v její tržní cenu. Trubky a žebra lze dodávat z různých materiálů podle nároků na ochranu proti vnitřní a vnější korozi.

Německo

Verified by Europages badge

Široké portfolio produktů s trubkami různých průměrů a vzorů, profily žeber a materiály s příslušenstvím nám umožňuje upravit naše bloky pro jakoukoli specifickou aplikaci a tekutiny: ohříváky vzduchu, vzduchové chladiče, kondenzátory a výparníky pro vzduchotechnické systémy a různé průmyslové aplikace. Bloky výměníku tepla Kelvion jsou vyrobeny z měděných trubek a hliníkových nebo měděných žeber (lamel). Žebra jsou tvarována speciálními profily vytvořenými naším oddělením výzkumu a vývoje pro zdokonalení přenosu tepla a udržování poklesu tlaku vzduchu na středně vysoké úrovni. Vzdálenost jednotlivých lamel od sebe je dosažena díky krčkům, které také zajišťují kontakt mezi blokem lamelou a trubkou. Mechanické roztažení trubek garantuje vynikající vazbu mezi lamelami a trubkami, která vede k maximálnímu přenosu tepla mezi médiem a vzduchem.

Poslední novinky ve firmě

Avatar

Die neue Wärmetauscher-Platte NX350M

Uvedení nového produktu ・ May 11, 2020 další informace Open In New icon

Sehr große Leistungen und eine hervorragende Wärmeübertragung selbst bei geringen Temperaturdifferenzen – das sind die Anforderungen an Wärmeübertrager im Kraftwerks- und Stahlbau, in der Fernwärme- und Fernkälteversorgung oder zur Kühlung von Rechenzentren. Die passende Platte für diese Aufgabe hat Kelvion entwickelt: die neue NX350M. Dank 350 mm Anschlussdurchmesser und Plattenabmessungen von ca. 1.000 mm Breite und 3.000 mm Höhe lassen sich mit ihr Apparate für Wärmeleistungen im zweistelligen Megawattbereich bauen. Dabei sorgen dünne, druckfeste Platten mit einer Prägetiefe von nur 2,4 mm sowie eine höchst turbulente Medienströmung für eine effiziente Wärmeübertragung. Das Optiwave-Design verstärkt diesen Effekt, indem es eine äußerst gleichmäßige Beströmung der gesamten Plattenbreite herbeiführt. Lesen Sie hier mehr: https://www.kelvion.com/de/unternehmen/presse-meldung/die-neue-waermetauscher-platte/

Informace o společnosti

Klíčové ukazatele

  • Počet zaměstnanců
    > 500

Organizace

  • Rok založení
    1920
  • Hlavní činnost
    Výrobce
Webové stránky