KELVION HOLDING GMBH

Německo

Factory icon Výrobce

KELVION HOLDING GMBH
Web icon

Náhled katalogu výrobků

Německo

Ověřeno přes Europages

Sortiment komerčních, živnostenských vzduchových chladičů společnosti Kelvion je navržen pro většinu aplikací v živnostenském a poloprůmyslovém chlazení. Kromě standardního příslušenství nabízíme i flexibilní řešení umožňující zahrnout volitelné doplňky a příslušenství, které vyhovují potřebám zákazníků. Chladiče jsou optimálně navrženy co do výkonu a velikosti, aby se usnadnila jejich přeprava i skladování prostřednictvím našich distribučních a velkoobchodních kanálů. Živnostenské chladiče jsou presentovány v brožurách, v software/konfigurátoru určeném pro výběr produktů – vždy včetně ceny.

Požádat o cenovou nabídku

Německo

Ověřeno přes Europages

Náš sortiment vodních chladičů transformátorového oleje může být dodáván v různých montážních variantách. Standardní verze vodního chladiče je určena pro přímou montáž na nádobu transformátoru. Sortiment našich výrobků dále zahrnuje volně stojící chladiče transformátorového oleje navržené podle specifikací zákazníků. Tyto chladiče se obecně používají pro konkrétní druhy transformátorů, jako jsou například transformátory pro pece nebo transformátory pro usměrňovače. Další aplikací je chlazení transformátorů strojních zařízení ve vodních elektrárnách. Vodní chladiče transformátorového oleje se dodávají v různých konstrukčních provedeních.

Požádat o cenovou nabídku

Německo

Ověřeno přes Europages

Optimalizace celkové účinnosti elektrárny využívající Rankinův cyklus vyžaduje integraci vysoce specializovaných zařízení, která podporují maximalizaci účinnosti parního cyklu, snižují spotřebu energie z primárních zdrojů, minimalizují dopady na životní prostředí a pomáhají optimalizovat provozní náklady (OPEX), a tím i návratnost investice. Rychle rostoucí konkurence mezi různými centralizovanými technologiemi pro výrobu elektřiny a zvyšující se povědomí o problematice ochrany životního prostředí nutí všechny stávající technologie výroby, aby zdokonalovaly svou účinnost a snižovaly spotřebu energie z primárních zdrojů.

Požádat o cenovou nabídku

Německo

Ověřeno přes Europages

Dvoutrubkové bezpečnostní výměníky tepla hrají důležitou roli u zařízení, u kterých je prvořadé zabránit mísení médií v případě úniku. Jsou nejčastěji využívány a považovány za standard v chemickém, energetickém, lehkém i těžkém průmyslu, při zpracování ropy a plynu, při pracích na moři, v dopravě a v potravinářství při výrobě nápojů. Společnost Kelvion dlouhodobě vykazuje velmi dobré dosažené výsledky ve vývoji průkopnických technologií, které vždy usilují o maximální úroveň zabezpečení, ochrany životního prostředí a cenově příznivého provozu. Naši zkušení technici jsou plně kvalifikováni k poskytování těch nejlepších možných řešení vyhotovených na míru vašim specifickým požadavkům. S tím, jak jsou regulace bezpečnostních požadavků na ochranu životního prostředí a vodních zdrojů pro průmysl stále přísnější, stávají se dvojité bezpečnostní výměníky tepla tou správnou technologickou volbou.

Požádat o cenovou nabídku
English Podívejte se na 19 produktů Deutsch Podívejte se na 19 produktů Español Podívejte se na 19 produktů Français Podívejte se na 19 produktů Italiano Podívejte se na 19 produktů Nederlands Podívejte se na 19 produktů Polski Podívejte se na 19 produktů Português Podívejte se na 19 produktů Pусский Podívejte se na 19 produktů 简体 Podívejte se na 19 produktů

Vítejte ve společnosti Kelvion! Tam, kde se zabýváme výměnou tepla Kelvion je globálním výrobcem průmyslových výměníků tepla pro velmi diverzifikovanou řadu segmentů trhu. Od roku 1920 společnost vyrábí a dodává své produkty prostřednictvím mnoha odvětvových trhů – a od listopadu 2015 působí pod novou značkou Kelvion. Specializovaná profesionální kompetence, rozsáhlé odborné znalosti, blízkost k zákazníkovi a multidimenzionální portfolio produktů umožňují společnosti Kelvion být preferovaným partnerem výměníků tepla. Společnost dodává deskové výměníky tepla, plášťové výměníky tepla s žebrovanými trubkami, systémy modulárních chladicích věží a výměníky tepla pro chlazení svým zákazníkům na globální úrovni v celé řadě odvětví: energetika, datacentra, chemický průmysl, těžba a zpracování ropy a zemního plynu, použití v oblasti námořní dopravy, vzduchotechnika a chlazení, oblast ochrany životního prostředí, ale i potravinářský průmysl a výroba nápojů. Kelvion je specialistou na dodávku produktů a služeb specifických pro jednotlivé odběratele a podporuje své cílové zákazníky v rámci globální sítě prodeje, služeb a výroby. Kelvion – Experti na výměnu tepla.

Poslední novinky ve firmě

Die neue Wärmetauscher-Platte NX350M

Die neue Wärmetauscher-Platte NX350M

Uvedení nového produktu ・ 10. 5. 2020 další informace Open In New icon

Sehr große Leistungen und eine hervorragende Wärmeübertragung selbst bei geringen Temperaturdifferenzen – das sind die Anforderungen an Wärmeübertrager im Kraftwerks- und Stahlbau, in der Fernwärme- und Fernkälteversorgung oder zur Kühlung von Rechenzentren. Die passende Platte für diese Aufgabe hat Kelvion entwickelt: die neue NX350M. Dank 350 mm Anschlussdurchmesser und Plattenabmessungen von ca. 1.000 mm Breite und 3.000 mm Höhe lassen sich mit ihr Apparate für Wärmeleistungen im zweistelligen Megawattbereich bauen. Dabei sorgen dünne, druckfeste Platten mit einer Prägetiefe von nur 2,4 mm sowie eine höchst turbulente Medienströmung für eine effiziente Wärmeübertragung. Das Optiwave-Design verstärkt diesen Effekt, indem es eine äußerst gleichmäßige Beströmung der gesamten Plattenbreite herbeiführt. Lesen Sie hier mehr: https://www.kelvion.com/de/unternehmen/presse-meldung/die-neue-waermetauscher-platte/

Dokumenty

Videa

Domain icon Výrobce

KELVION HOLDING GMBH

Von-der-Heydt-Straße 2

44623 Herne - Německo

Číslo DPH
Kontaktovat

Informace o společnosti

Klíčové ukazatele

 • Počet zaměstnanců
  > 500

Organizace

 • Rok založení
  1920
 • Hlavní činnost
  Výrobce

Obchodní informace

Spádové oblasti zákazníků

 • Check Circle Outline icon Mezinárodní

Zóny dodání

Činnosti společnosti KELVION HOLDING GMBH

 • Průmyslové chlazení - zařízení
 • Výměníky tepla
 • Chladicí věže
 • Těsnění
 • Čerpadla průmyslová tepelná
 • Chladírenské sklady
 • Chladiče vody
 • plate-type heat exchangers
 • Heat exchangers
 • Single-tube heat exchangers