KELVION GERMANY GMBH

Německo

Factory icon Výrobce

Verified by Europages badge
KELVION GERMANY GMBH
Web icon
Kontaktovat

Německo

Verified by Europages badge

Sortiment komerčních, živnostenských vzduchových chladičů společnosti Kelvion je navržen pro většinu aplikací v živnostenském a poloprůmyslovém chlazení. Kromě standardního příslušenství nabízíme i flexibilní řešení umožňující zahrnout volitelné doplňky a příslušenství, které vyhovují potřebám zákazníků. Chladiče jsou optimálně navrženy co do výkonu a velikosti, aby se usnadnila jejich přeprava i skladování prostřednictvím našich distribučních a velkoobchodních kanálů. Živnostenské chladiče jsou presentovány v brožurách, v software/konfigurátoru určeném pro výběr produktů – vždy včetně ceny.

Německo

Verified by Europages badge

Náš sortiment vodních chladičů transformátorového oleje může být dodáván v různých montážních variantách. Standardní verze vodního chladiče je určena pro přímou montáž na nádobu transformátoru. Sortiment našich výrobků dále zahrnuje volně stojící chladiče transformátorového oleje navržené podle specifikací zákazníků. Tyto chladiče se obecně používají pro konkrétní druhy transformátorů, jako jsou například transformátory pro pece nebo transformátory pro usměrňovače. Další aplikací je chlazení transformátorů strojních zařízení ve vodních elektrárnách. Vodní chladiče transformátorového oleje se dodávají v různých konstrukčních provedeních.

Německo

Verified by Europages badge

Modulární systém chladicích věží může být rozšířen nebo modifikoán. K dispozici jsou také standardní řešení pro různé požadavky na výkon. Tento systém je do značné míry standardizován a byl přizpůsoben potřebám velkého počtu zákazníků. Přibližně 80 % sortimentu je k dispozici ve formě standardních řešení a zbývajících 20 % bylo realizováno jako technický vývoj přizpůsobený potřebám jednotlivých zákazníků. Moduly, jejichž montáž je částečně prováděna u výrobce, se používají převážně u malých projektů, což zákazníkům přináší značné cenové výhody. Na druhé straně platí, že čím je projekt větší, tím jsou chladicí věže vybudované na místě účinnější. Naši odborní techničtí pracovníci provádějí zakázkové úpravy, aby vyhověli speciálním požadavkům.

Německo

Verified by Europages badge

Od vynálezu přepínacího kondenzátoru v roce 1954 jsme po celém světě dodali přibližně 1500 přepínacích kondenzátorů. Neustále u nich zdokonalujeme strojní i technologický konstrukční návrh. Upravili jsme zejména speciálně navržený systém žebrovaných trubek sestávající z obdélníkových žeber podle nejnovějších požadavků procesu výroby polyamidových vláken (PA) díky zvyšování plnění vstupních surovin na vzduchu. Nejdůležitější technologické hodnoty nejnovějších přepínacích kondenzátorů jsou následující: průtok plynu: max. 40 000 Nm³/h kapacita: max. 10 000 kg PA/cyklus účinnost: min. 99,5 % oX-plnění: 100 g/(Nm³ vzduchu) a vyšší Vstupní suroviny o-xylen, naftalen nebo smíchaná vsázka

Německo

Verified by Europages badge

Optimalizace celkové účinnosti elektrárny využívající Rankinův cyklus vyžaduje integraci vysoce specializovaných zařízení, která podporují maximalizaci účinnosti parního cyklu, snižují spotřebu energie z primárních zdrojů, minimalizují dopady na životní prostředí a pomáhají optimalizovat provozní náklady (OPEX), a tím i návratnost investice. Rychle rostoucí konkurence mezi různými centralizovanými technologiemi pro výrobu elektřiny a zvyšující se povědomí o problematice ochrany životního prostředí nutí všechny stávající technologie výroby, aby zdokonalovaly svou účinnost a snižovaly spotřebu energie z primárních zdrojů.

Německo

Verified by Europages badge

Většina průmyslových procesů vyžaduje zařízení pro výměnu tepla a různé tlakové nádoby. Široké spektrum průmyslových procesů a aplikací vyžaduje velkou schopnost projektovat složitá tepelná a strojní zařízení, ale i kapacitu a zkušenosti s výrobou těžkého zařízení vyrobeného ze speciálních materiálů, aby odolalo náročným provozním podmínkám. Zařízení typu shell & tube představuje velmi širokou kategorii produktů, které jsou vhodné pro velmi jednoduché zásobní nádrže pro aplikace vyžadující nízký tlak a nízkou teplotu, ale i složité reaktory pro velmi náročné aplikace. Nejběžnější procesy v odvětví těžby a zpracování ropy a plynu, petrochemickém a chemickém průmyslu, v potravinářství a výrobě nápojů a v těžkém a lehkém průmyslu vyžadují velké množství zařízení pro výměnu tepla nebo skladování různých tekutin nebo komponent. Pro všechny máme specifické řešení.

Německo

Verified by Europages badge

Dvoutrubkové bezpečnostní výměníky tepla hrají důležitou roli u zařízení, u kterých je prvořadé zabránit mísení médií v případě úniku. Jsou nejčastěji využívány a považovány za standard v chemickém, energetickém, lehkém i těžkém průmyslu, při zpracování ropy a plynu, při pracích na moři, v dopravě a v potravinářství při výrobě nápojů. Společnost Kelvion dlouhodobě vykazuje velmi dobré dosažené výsledky ve vývoji průkopnických technologií, které vždy usilují o maximální úroveň zabezpečení, ochrany životního prostředí a cenově příznivého provozu. Naši zkušení technici jsou plně kvalifikováni k poskytování těch nejlepších možných řešení vyhotovených na míru vašim specifickým požadavkům. S tím, jak jsou regulace bezpečnostních požadavků na ochranu životního prostředí a vodních zdrojů pro průmysl stále přísnější, stávají se dvojité bezpečnostní výměníky tepla tou správnou technologickou volbou.

Německo

Verified by Europages badge

Skříňový chladič je vodní chladicí systém pro plavidla. Sestává ze svazku trubic ve tvaru písmene U, který je osazen v lodním kufru na boku plavidla, čímž se šetří místo ve strojovně. Lodní kufr je vybaven vstupní a výstupní mřížkou. Chladicí mořská voda vtéká přes vstupní mřížku a protéká kolem svazku trubic ve tvaru písmene U směrem k výstupní mřížce, a ochlazuje tak vodu v trubicích. Chladicího účinku se dosahuje nucenou cirkulací mořské vody, když je plavidlo v pohybu, nebo přirozeným prouděním, když stojí. Skříňové chladiče lze použít pro širokou škálu aplikací snižování teploty na plavidle, počínaje chlazením hlavních motorů,pomocných motorů a příďových dokormidlovacích zařízení až po klimatizaci a hydraulické systémy. Skříňové chladiče společnosti Kelvion jsou ideální pro malá a středně velká plavidla, mezi něž patří například remorkéry, říční čluny, rybářské lodě, transportéry, říční bagry, zásobovací plavidla, trajekty, ledoborce, nákladní lodě, tankery a chladírenské lodě.

Německo

Verified by Europages badge

Různá zařízení vyžadují pro optimální výkon různý design, proto naše nabídka zahrnuje plášťové a trubkové výměníky tepla v jednotrubkovém designu s hladkým povrchem, vysokým a nízkým žebrováním a stejně tak i s kompaktním svazkem žebrování. Konstrukční návrh s hladkou trubkou podá nejlepší výkon v případě, že média mají podobně teplosměnné vlastnosti. Konstrukční návrh s žebrovanou trubkou bude mít optimální výsledky, pokud bude existovat významný rozdíl v rychlostech přenosu tepla, například když chladíte olej pomocí vody. Řešení s nízkými a vysokými žebry je hybridem mezi předcházejícími dvěma konstrukčními návrhy, který dále optimalizuje průtok, pokles tlaku a rychlosti médií.

Německo

Verified by Europages badge

V mnoha průmyslových procesech se i dnes horký odpadní vzduch nebo plyn vypouští do prostředí bez využití jeho tepelné energie. Ale v kontextu vyšších nákladů na energie a omezení týkajících se emisí CO2 se vyžaduje, aby společnosti zefektivnily své procesy. Prvním krokem je vždy realizace interního systému regenerace odpadního tepla. V tomto případě předehřívání čerstvého vzduchu odpadním vzduchem. Výměníky tepla Kelvion AirToAir jsou pro tento účel volbou číslo jedna. Funguje to následovně: Teplý vzduch z procesu proudí kolem tenkostěnných hladkých trubek, ochlazuje je a způsobuje kondenzaci podle potřeby. Studený čerstvý vzduch proudí uvnitř trubek, předehřeje se odpadním vzduchem a následně je zaveden do procesu, a tím je realizována efektivní regenerace tepla. Výměníky tepla AirToAir jsou navrženy s jednoduchým příčným prouděním i jako protiproudé s reverzními kryty.