SCHÖPP-SPORTBODEN GMBH

Německo

Factory icon Výrobce

SCHÖPP-SPORTBODEN GMBH
Web icon

Náhled katalogu výrobků

Německo

Ověřeno přes Europages

V roce 1999 uvedla společnost Schöpp-Sportboden GmbH na trh první textilní tenisovou podlahu Slide quality se smyčkovou strukturou, která představuje absolutní inovaci na trhu. Revoluční výhodou této generace povrchů bylo, že větší množství granulí potřebných pro hru s profilovanou tenisovou obuví se díky výrazné smyčkové struktuře mnohem lépe drží. Výrazná struktura pryže zajišťuje rovnoměrné klouzání při hře s profilovanou obuví! V roce 2010 jsme strukturu našeho strukturovaného smyčkového povrchu s granulemi dále rozvinuli. Nová struktura herringbone Winner se vyznačuje obzvláště hrubou strukturou pro ještě udržitelnější, rovnoměrné rozložení granulí a vlastnosti velmi podobné písku při odrazu míče. S počtem přízí 1 000 g/m2 a 256 000 N/m2, ověřeným na přibližně 1 000 hřištích Slide a Winner, má SCHÖPP® Winner mimořádně kvalitní strukturu chomáčů.

Požádat o cenovou nabídku

Německo

Ověřeno přes Europages

Kombinace našich velmi pohodlných tenisových povrchů (bodová pružnost) s odpruženou podlahovou konstrukcí (povrchová pružnost) rozhodně nabízí maximální snížení síly! Provozovatelé hal mohou inzerovat, že jejich volba sportovní podlahy nabízí maximum z hlediska ochrany kloubů a snížení síly! Na druhou stranu odpružená podlaha rozvíjí svůj komfort pouze při velkém pohybu. Hráči, kteří se pohybují jen málo, proto nepociťují žádný dodatečný komfort! Z hlediska odrazu míče (plošší) a celkového chování při hře (např. akustika) jsou odpružené podlahy otázkou vkusu. Hráči si však na změněné herní podmínky zpravidla rychle zvyknou. Kompaktní odpruženou podlahu lze instalovat na stávající tenisovou podlahovou krytinu, pokud je povrch rovný. Starou podlahovou krytinu není třeba odstraňovat a likvidovat! Pokud je třeba povrch renovovat, lze lepenou tenisovou podlahu odstranit.

Požádat o cenovou nabídku

Německo

Ověřeno přes Europages

Klasická hladká velurová podlaha dominovala na trhu tenisových povrchů zaměřených na výkon až do 90. let 20. století. Vyráběl se ze speciální tenisové příze o tloušťce vláken 30-40 dtex (průřez vláken). Další vývoj tenisových plátů v posledních 20 letech zásadně změnil tenisovou hru. Vývoj raket umožnil rekreačním hráčům výrazně zrychlit míč. Dnes musí tenisový povrch míček více zpomalit a umožnit mu vyšší odskok. Velmi rychlý klasický velur v důsledku změněných požadavků na tenisové povrchy téměř zcela zmizel z trhu ve většině zemí. Naopak bezstrukturní a nevyplněný povrch upřednostňují výkonnostně orientovaní tenisté. S ohledem na tuto klientelu je nejnovějším vývojem společnosti Schöpp velurová podlaha s velmi hrubým vláknem o tloušťce jediného vlákna 200 dtex!

Požádat o cenovou nabídku

Německo

Ověřeno přes Europages

V minulosti používané kluzné plochy měly řadu slabých míst, což lze přičíst použitým granulím: Křemenný písek je příliš tvrdý a velmi rychle ničí podkladové krytiny, zatímco různé pryžové granule jsou příliš měkké a mají příliš nerovný tvar, takže se zase poměrně rychle rozmělňují. Obě kluzná média jsou kontroverzní kvůli prachu, který vytvářejí, a přinášejí s sebou nepříjemné vedlejší účinky, jako jsou dýchací potíže, změna barvy oblečení a velké množství úklidových prací v tenisové hale a sociálních prostorách. Významný pokrok umožnil nový výrobní proces: tenisové granule Perfect-Glide se nemelou z bloku pryže jako běžné granule, ale pomocí extrudéru se spřádají do vláken a poté se v chladicí lázni řežou na definovanou délku. Tento proces umožňuje výrobu jemných, bezprašných extruderových mikrogranulí v novém, optimalizovaném tvaru čočky.

Požádat o cenovou nabídku
English Podívejte se na 10 produktů Deutsch Podívejte se na 10 produktů Български Podívejte se na 10 produktů Dansk Podívejte se na 10 produktů Español Podívejte se na 10 produktů Suomi Podívejte se na 10 produktů Français Podívejte se na 10 produktů Eλληνική Podívejte se na 10 produktů Magyar Podívejte se na 10 produktů Italiano Podívejte se na 10 produktů Lietuvių Podívejte se na 10 produktů Nederlands Podívejte se na 10 produktů Polski Podívejte se na 10 produktů Português Podívejte se na 10 produktů Română Podívejte se na 10 produktů Svenska Podívejte se na 10 produktů Slovenščina Podívejte se na 10 produktů Türkçe Podívejte se na 10 produktů

Schöpp-Sportboden GmbH is known for the production, supply and laying/installation of tennis floors, mobile and permanent badminton courts, artificial grass for agility sports, as well as ball stopping curtains and granulates. Over the years, we have claimed an excellent reputation for ourselves as an innovative manufacturer and supplier of tennis floor coverings in all matters concerning indoor tennis court refurbishment. In addition to our many years of experience, our company group is particularly characterised by our flexibility, high quality-awareness and innovative product development. In contrast to other manufacturers of tennis coverings, we choose to sell directly to hall owners, thus providing everything – from development right up to the installed covering – FROM A SINGLE SOURCE.

Dokumenty

Domain icon Výrobce

SCHÖPP-SPORTBODEN GMBH

Am Weidenbroich 3

42897 Remscheid - Německo

Číslo DPH
Kontaktovat

Informace o společnosti

Klíčové ukazatele

 • Počet zaměstnanců
  1 – 10

Organizace

 • Rok založení
  1994
 • Hlavní činnost
  Výrobce

Obchodní informace

Spádové oblasti zákazníků

 • Check Circle Outline icon Regionální
 • Check Circle Outline icon Národní
 • Check Circle Outline icon Evropský

Činnosti společnosti SCHÖPP-SPORTBODEN GMBH

 • Tenis - zařízení
 • Sportovní zařízení
 • Tělocvičny a stadiony - sportovní zařízení
 • sports facilities equipment
 • Sports floors
 • Sports floor coverings for tennis
 • Tennis court surround net
 • tennis courts
 • Curtain separation for sports halls
 • Indoor sports floors