• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • čerpadla tepelná - vytápění domácností

Výsledky hledání pro

Čerpadla tepelná - vytápění domácností - Dovoz vývoz

 1. CLIM SOLAIRE ENERGY

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost CLIM SOLAIRE ENERGY, je Výrobce, která působí v Čerpadla průmyslová tepelná sektoru. Působí rovněž v sektorech Čerpadla tepelná - vytápění domácností, Obnovitelné zdroje energie, Čerpadla tepelná - vytápění domácností, a Obnovitelné zdroje energie. Sídlí v Carbonne, Francie.

 2. ECOCYCLE HEAT PUMPS

  Turecko

  Verified by europages badge

  Společnost ECOCYCLE HEAT PUMPS, je Výrobce, která působí v Klimatizace, větrání a ventilace - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Obnovitelné zdroje energie, Čerpadla tepelná - vytápění domácností, Zařízení - klimatizace, Čerpadla průmyslová tepelná, heat pump air conditioning system, heat pump installation, heat pump heating, Obnovitelné zdroje energie, a industrial heating. Sídlí v Antalya, Turecko.

 3. 4HEAT S.R.O.

  Česká republika

  Dodavatel největších globálních výrobců průmyslového vytápění na poli plynových ohřívačů vzduchu a infrazářičů (tmavých a nízkoteplotních) - ApenGroup a Carlieuklima. Návrh a dodání adiabatického chlazení. Kromě dodávky umíme komplexně navrhnout a projektovat řešení vytápění nejen pro průmyslové haly, ale také pro komerční stavby (nákupní centra, kanceláře apod.). Dalším segmentem jsou tepelná čerpadla - vzduch-vdzuch, vzduch-voda, vzduch-země a hybridní tepelná čerpadla s kondenzačním kotlem pro efektivní dohřev a nízké provozní náklady. Pro bytové domy jsou řešení bytelné kondenzační kotel Aquakond, které jsou vhodné i pro instalaci ve venkovním prostředí. Lze je skládat do kaskády. Modelové řady jednotlivých kotlů jsou od 35 kW do 100 kW. Pro úplnost řešení v hale jsou dostupné vratové clony, teplovodní ohřívače vzduchu kalorifer, sálavé panely.

 4. FROSTIK SPOL.S R.O.

  Česká republika

  Společnost Frostik spol. s r.o. nabízí komplexní služby v oblasti klimatizací a tepelných čerpadel. Firma dodává domácí i profesionální klimatizace. Provádí dodávky, montáž, čištění, servis i opravy klimatizací a instalace tepelných čerpadel pro vytápění domácností v Praze, Středočeském a Ústeckém kraji. Služby firmy Frostik jsou rychlé a spolehlivé včetně následného úklidu.

 5. KRYOKLIMA - MONTÁŽ A SERVIS KLIMATIZACÍ

  Česká republika

  Provádíme instalace a opravy klimatizací, vzduchotechniky, tepelných čerpadel a rekuperací. Působíme v Praze a Středočeském kraji.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. REGULUS - SOLÁRNÍ SYSTÉMY PRO VYTÁPĚNÍ

  Česká republika

  Naše společnost dodává solární systémy, tepelná čerpadla, rekuperační systémy a další techniku pro úsporné vytápění. Vytváříme technická řešení na míru konkrétním stavbám.

 2. REMKO - TEPELNÁ ČERPADLA A MOBILNÍ KLIMATIZACE

  Česká republika

  Naše firma nabízí tepelná čerpadla vzduch/voda a vzduch/vzduch. Dodáváme rovněž stacionární i mobilní klimatizace. Součástí naší nabídky jsou také mobilní topidla.

 3. ENCOFA SERVIS - DODÁVKA A MONTÁŽ KLIMATIZACE

  Česká republika

  Jsme specialisté na klimatizační zařízení. Pro své zákazníky zajišťujeme dodávky a montáže klimatizací. Součástí našeho zaměření jsou také tepelná čerpadla.

 4. ELOENZ ENTREPRISE

  Francie

  Společnost ELOENZ ENTREPRISE, je Poskytovatel služeb, která působí v Čerpadla tepelná - vytápění domácností sektoru. Působí rovněž v sektorech Práce elektrikářské, advice for solar energy, photovoltaic systems, air-conditioning system design, a Práce elektrikářské. Sídlí v Brignoles, Francie.

 5. KANE - EQUIPEMENTS ET TESTS PORTATIFS

  Francie

  Společnost KANE - EQUIPEMENTS ET TESTS PORTATIFS, je Výrobce, která působí v Čerpadla tepelná - vytápění domácností sektoru. Působí rovněž v sektorech smoke detectors, manometers, Thermal cameras, a opacimeters. Sídlí v Douai, Francie.

 1. MB TEAM SERBIA

  Srbsko

  Společnost MB TEAM SERBIA, je Velkoprodejce, která působí v Vytápění domácností - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Čerpadla tepelná - vytápění domácností, plumbing installation, Čerpadla tepelná - vytápění domácností, floor heating systems, a heating radiators. Sídlí v Belgrade, Srbsko.

 2. REDFERN HEAT PUMPS

  Spojené království

  Společnost REDFERN HEAT PUMPS, je Poskytovatel služeb, která působí v Čerpadla tepelná - vytápění domácností sektoru. Působí rovněž v sektorech boiler installation, heat pumps, boilers technical service, a Underfloor heating. Sídlí v Plymouth, Spojené království.

 1. TEMPLARI S.R.L.

  Itálie

  Společnost TEMPLARI S.R.L., je Výrobce, která působí v Čerpadla tepelná - vytápění domácností sektoru. Působí rovněž v sektorech Alternativní zdroje energie - zařízení, Obnovitelné zdroje energie, Alternativní zdroje energie - zařízení, a Obnovitelné zdroje energie. Sídlí v Rubano, Itálie.

 2. ALDEA HEATING SYSTEMS

  Turecko

  Společnost ALDEA HEATING SYSTEMS, je Výrobce, která působí v Čerpadla tepelná - vytápění domácností sektoru. Působí rovněž v sektorech Topení průmyslové - zařízení, Čerpadla průmyslová tepelná, Topení průmyslové - zařízení, Underfloor heating, Čerpadla průmyslová tepelná, a circulation pumps. Sídlí v İzmir, Turecko.

 3. MAXNELL SRLS

  Itálie

  Společnost MAXNELL SRLS, je Distributor, která působí v Čerpadla tepelná - vytápění domácností sektoru. Působí rovněž v sektorech Industrial temperature sensors, atex certified sensors, industrial machines, a International trade. Sídlí v Sesto San Giovanni, Itálie.

 4. STRUCTURA 34 - STRUCTURA ÉNERGIE

  Francie

  Společnost STRUCTURA 34 - STRUCTURA ÉNERGIE, je Poskytovatel služeb, která působí v Čerpadla tepelná - vytápění domácností sektoru. Sídlí v Aniane, Francie.

 5. KLIMAAT TECHNIEK NEDERLAND

  Nizozemsko

  Společnost KLIMAAT TECHNIEK NEDERLAND, je Poskytovatel služeb, která působí v Čerpadla tepelná - vytápění domácností sektoru. Sídlí v Gennep, Nizozemsko.

 6. TERMO SHOP D.O.O.

  Slovinsko

  Společnost TERMO SHOP D.O.O., je Výrobce, která působí v Čerpadla tepelná - vytápění domácností sektoru. Působí rovněž v sektorech Čerpadla průmyslová tepelná, Air conditioning and heating, heat pump heating, Čerpadla průmyslová tepelná, a heat pumps. Sídlí v Šempeter v Sav. Dolini, Slovinsko.

 7. HUEGAERTS ERIC

  Belgie

  Společnost HUEGAERTS ERIC, je Poskytovatel služeb, která působí v Průmyslové chlazení - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Klimatizace, větrání a ventilace - zařízení, Práce topenářské a klimatizace, Čerpadla tepelná - vytápění domácností, industrial refrigeration, Klimatizace, větrání a ventilace - zařízení, Práce topenářské a klimatizace, a Čerpadla tepelná - vytápění domácností. Sídlí v Welkenraedt, Belgie.

 8. BLU SKY

  Belgie

  Společnost BLU SKY, je Velkoprodejce, která působí v Čerpadla tepelná - vytápění domácností sektoru. Působí rovněž v sektorech solar panel, Solar Water Heaters, heat pumps, a boilers. Sídlí v Gent, Belgie.

 1. GRAINDORGE

  Belgie

  Společnost GRAINDORGE, je Poskytovatel služeb, která působí v Zařízení - klimatizace sektoru. Působí rovněž v sektorech Úprava vzduchu - zařízení, Čerpadla tepelná - vytápění domácností, Úprava vzduchu - zařízení, Čerpadla tepelná - vytápění domácností, decentralised ventilation, a wine shop. Sídlí v Flémalle-Haute, Belgie.

 2. VAILLANT

  Belgie

  Společnost VAILLANT, je Výrobce, která působí v Vytápění domácností - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Čerpadla tepelná - vytápění domácností, Čerpadla tepelná - vytápění domácností, condensation boilers, photovoltaic solar panels, a hot hydro cleaners. Sídlí v Drogenbos, Belgie.

 3. COOL-TECHNICS

  Belgie

  Společnost COOL-TECHNICS, je Výrobce, která působí v Klimatizace, větrání a ventilace - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Zařízení - klimatizace, Úprava vzduchu - zařízení, Čerpadla tepelná - vytápění domácností, Zařízení - klimatizace, Úprava vzduchu - zařízení, heat pumps, a Čerpadla tepelná - vytápění domácností. Sídlí v Oostende, Belgie.

 4. CLOET KOELTECHNIEK

  Belgie

  Společnost CLOET KOELTECHNIEK, je Poskytovatel služeb, která působí v Čerpadla tepelná - vytápění domácností sektoru. Působí rovněž v sektorech domestic refrigeration equipment, industrial refrigeration plants, industrial ventilation, a ventilation systems. Sídlí v Hulste, Belgie.

 5. LJ MONTAGE

  Dánsko

  Společnost LJ MONTAGE, je Maloprodejce, která působí v Čerpadla tepelná - vytápění domácností sektoru. Působí rovněž v sektorech heat pump installation, a heat pumps. Sídlí v Skanderborg, Dánsko.

 6. FONEX LAHARNAR D.O.O.

  Slovinsko

  Společnost FONEX LAHARNAR D.O.O., je Poskytovatel služeb, která působí v Čerpadla tepelná - vytápění domácností sektoru. Působí rovněž v sektorech Zařízení - klimatizace, Systémy pro videodohled, Rozhlasové a televizní antény, Zařízení - klimatizace, Systémy pro videodohled, a Rozhlasové a televizní antény. Sídlí v Tolmin, Slovinsko.

 7. UAB EXPOSITO

  Litva

  Společnost UAB EXPOSITO, je Výrobce, která působí v Obnovitelné zdroje energie sektoru. Působí rovněž v sektorech Čerpadla tepelná - vytápění domácností, Zařízení - klimatizace, Čerpadla tepelná - vytápění domácností, Geothermal heating, Zařízení - klimatizace, a cooling solutions. Sídlí v Utena, Litva.

 8. CHAUFFAGE ARTISANAL

  Lucembursko

  Společnost CHAUFFAGE ARTISANAL, je Poskytovatel služeb, která působí v Ústřední topení - instalace sektoru. Působí rovněž v sektorech Čerpadla tepelná - vytápění domácností, sanitary fixtures, Solar panels, floor heating systems, a Čerpadla tepelná - vytápění domácností. Sídlí v Peppange, Lucembursko.

 9. ERSET SARL ETUDES REALISATION SUIVI D'EQUIPEMENT THERMO

  Francie

  Společnost ERSET SARL ETUDES REALISATION SUIVI D'EQUIPEMENT THERMO, je Výrobce, která působí v Průmyslové chlazení - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Čerpadla tepelná - vytápění domácností, Čerpadla průmyslová tepelná, heat pump air conditioning system, Čerpadla tepelná - vytápění domácností, Čerpadla průmyslová tepelná, a heat pump installation. Sídlí v Colmar, Francie.

 10. EKO-CIEPŁO S.C

  Polsko

  Společnost EKO-CIEPŁO S.C, je Poskytovatel služeb, která působí v Čerpadla tepelná - vytápění domácností sektoru. Působí rovněž v sektorech renewable energy sources, a heating system. Sídlí v Białystok, Polsko.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma