• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • čerstvý králík

Výsledky hledání pro

Čerstvý králík - Dovoz vývoz

 1. SKY-AGRICULTURE

  Turecko

  Společnost SKY-AGRICULTURE, je Výrobce, která působí v Čerstvý králík sektoru. Sídlí v istanbul, Turecko.

 2. VERATAVŞAN

  Turecko

  Společnost VERATAVŞAN, je Výrobce, která působí v Čerstvý králík sektoru. Působí rovněž v sektorech Chov drůbeže, králíků a zvěřiny, frozen rabbit, rabbit-breeding, systems and equipment for rabbit breeding, a Chov drůbeže, králíků a zvěřiny. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 3. COGAL

  Španělsko

  Společnost COGAL, je Výrobce, která působí v Čerstvý králík sektoru. Působí rovněž v sektorech fresh rabbit meat, frozen rabbit, a rabbit meat. Sídlí v Pontevedra, Španělsko.

 4. TAVET TAVŞAN

  Turecko

  Společnost TAVET TAVŞAN, je Výrobce, která působí v Čerstvý králík sektoru. Sídlí v Kayseri, Turecko.

 5. PENTACOELHO SA

  Portugalsko

  Společnost PENTACOELHO SA, je Výrobce, která působí v Čerstvý králík sektoru. Působí rovněž v sektorech frozen rabbit. Sídlí v Bombarral, Portugalsko.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. TAVSUN TAVŞAN

  Turecko

  Společnost TAVSUN TAVŞAN, je Distributor, která působí v Čerstvý králík sektoru. Působí rovněž v sektorech fresh rabbit meat, frozen rabbit, rabbit meat, a rabbit-breeding. Sídlí v Adana, Turecko.

 2. PLUDIS

  Belgie

  Společnost PLUDIS, která působí v Maso a drůbež čerstvé sektoru. Působí rovněž v sektorech Čerstvý králík, Čerstvé slepice a kuřata, Čerstvý králík, a Čerstvé slepice a kuřata. Sídlí v Bree, Belgie.

 3. LONKI

  Belgie

  Společnost LONKI, která působí v Čerstvý králík sektoru. Působí rovněž v sektorech rabbit meat, a fresh rabbit meat. Sídlí v Temse, Belgie.

 4. FPUH AMCIU

  Polsko

  Společnost FPUH AMCIU, je Výrobce, která působí v Čerstvý králík sektoru. Působí rovněž v sektorech rabbit meat, a fresh rabbit meat. Sídlí v Liszki, Polsko.

 5. GEORGIADIS RABBIT FARM

  Řecko

  Společnost GEORGIADIS RABBIT FARM, je Velkoprodejce, která působí v Čerstvý králík sektoru. Působí rovněž v sektorech rabbit-breeding, a rabbit meat. Sídlí v AGIOS ATHANASIOS-THESALONIKI, Řecko.

 1. KROLIKOFF, LTD.

  Ukrajina

  Společnost KROLIKOFF, LTD., je Výrobce, která působí v Čerstvý králík sektoru. Působí rovněž v sektorech rabbit-breeding, a rabbit meat. Sídlí v Cherkassy Region, Yvanky Village, Lenina Str., 1b, Ukrajina.

 2. VAN ASSCHE

  Belgie

  Společnost VAN ASSCHE, je Výrobce, která působí v Čerstvý králík sektoru. Působí rovněž v sektorech butchery. Sídlí v Deinze, Belgie.

 1. OLIVIA LTD.

  Maďarsko

  Společnost OLIVIA LTD., je Výrobce, která působí v Čerstvý králík sektoru. Sídlí v Lajosmizse, Maďarsko.

 2. LE LAPIN D'ARTOIS

  Francie

  Společnost LE LAPIN D'ARTOIS, je Distributor, která působí v Maso a drůbež čerstvé sektoru. Působí rovněž v sektorech Čerstvý králík, a Čerstvý králík. Sídlí v Lillers, Francie.

 3. BON SERVICE S.R.L.

  Itálie

 4. COQ DES PRES

  Belgie

  Verified by europages badge

  Společnost COQ DES PRES, je Výrobce, která působí v BIOLOGICKÉ ZEMĚDĚLSTVÍ sektoru. Působí rovněž v sektorech Čerstvé slepice a kuřata, Maso a drůbež čerstvé, Chov drůbeže, králíků a zvěřiny, Vejce, chicken pate, organic chickens, vol au vent, chicken roasts, a Rillettes. Sídlí v Fernelmont, Belgie.

 5. F.LLI BONATTI DI GUIDO E ORNELLA BONATTI S.N.C.

  Itálie

 6. FRESCHINI SIMONA

  Itálie

  Společnost FRESCHINI SIMONA, která působí v Chov drůbeže, králíků a zvěřiny sektoru. Působí rovněž v sektorech Drůbež hrabavá, Vaječné žloutky, sušené a čerstvé, Drůbež hrabavá, a Vaječné žloutky, sušené a čerstvé. Sídlí v Perugia, Itálie.

 7. VENATUS S.R.L.

  Itálie

 8. POLI S.N.C.

  Itálie

 1. WALTER HÖCKER FLEISCHWAREN GMBH

  Německo

  Společnost WALTER HÖCKER FLEISCHWAREN GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Mušle a korýši sektoru. Působí rovněž v sektorech Ryby, Chov drůbeže, králíků a zvěřiny, Maso a drůbež čerstvé, Vepřové maso, čerstvé, Ryby, Chov drůbeže, králíků a zvěřiny, Maso a drůbež čerstvé, a Vepřové maso, čerstvé. Sídlí v Versmold, Německo.

 2. PAVESELLO S.R.L.

  Itálie

  Společnost PAVESELLO S.R.L., která působí v Chov drůbeže, králíků a zvěřiny sektoru. Působí rovněž v sektorech Drůbež hrabavá, Čerstvé slepice a kuřata, Drůbež hrabavá, a Čerstvé slepice a kuřata. Sídlí v Pinarolo Po, Itálie.

 3. TRE D S.R.L.

  Itálie

 4. PEROTTI DI PEROTTI CLAUDIO - PIETRO & C. S.N.C.

  Itálie

 5. GRASSO MARIO

  Itálie

 6. POLLO CASTELLANO DI GAMBA IDO & C. ( S.N.C. )

  Itálie

 7. FACCIONI DARIO

  Itálie

 8. STRUISVOGELBOERDERIJ MONNIKENWERVE

  Nizozemsko

  Společnost STRUISVOGELBOERDERIJ MONNIKENWERVE, která působí v Maso a drůbež čerstvé sektoru. Působí rovněž v sektorech Chov drůbeže, králíků a zvěřiny, Čerstvý pštros, Chov drůbeže, králíků a zvěřiny, a Čerstvý pštros. Sídlí v Sluis, Nizozemsko.

 9. DUSSIN DAMIANO

  Itálie

 10. AEROPIC

  Španělsko

  Společnost AEROPIC, která působí v Chov drůbeže, králíků a zvěřiny sektoru. Působí rovněž v sektorech Maso a drůbež čerstvé, Maso a drůbež čerstvé, quail eggs, a quail. Sídlí v Lleida, Španělsko.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma