• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • čerstvý králík

Výsledky hledání pro

Čerstvý králík - Dovoz vývoz

 1. SKY-AGRICULTURE

  Turecko

  Společnost SKY-AGRICULTURE, je Výrobce, která působí v Čerstvý králík sektoru. Sídlí v istanbul, Turecko.

 2. TAVSUN TAVŞAN

  Turecko

  Společnost TAVSUN TAVŞAN, je Distributor, která působí v Čerstvý králík sektoru. Působí rovněž v sektorech fresh rabbit meat, frozen rabbit, rabbit meat, a rabbit-breeding. Sídlí v Adana, Turecko.

 3. COGAL

  Španělsko

  Společnost COGAL, je Výrobce, která působí v Čerstvý králík sektoru. Působí rovněž v sektorech fresh rabbit meat, frozen rabbit, a rabbit meat. Sídlí v Pontevedra, Španělsko.

 4. PENTACOELHO SA

  Portugalsko

  Společnost PENTACOELHO SA, je Výrobce, která působí v Čerstvý králík sektoru. Působí rovněž v sektorech frozen rabbit. Sídlí v Bombarral, Portugalsko.

 5. VERATAVŞAN

  Turecko

  Společnost VERATAVŞAN, je Výrobce, která působí v Čerstvý králík sektoru. Působí rovněž v sektorech Chov drůbeže, králíků a zvěřiny, frozen rabbit, rabbit-breeding, systems and equipment for rabbit breeding, a Chov drůbeže, králíků a zvěřiny. Sídlí v Istanbul, Turecko.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. TAVET TAVŞAN

  Turecko

  Společnost TAVET TAVŞAN, je Výrobce, která působí v Čerstvý králík sektoru. Sídlí v Kayseri, Turecko.

 2. LONKI

  Belgie

  Společnost LONKI, která působí v Čerstvý králík sektoru. Působí rovněž v sektorech rabbit meat, a fresh rabbit meat. Sídlí v Temse, Belgie.

 3. PLUDIS

  Belgie

  Společnost PLUDIS, která působí v Maso a drůbež čerstvé sektoru. Působí rovněž v sektorech Čerstvý králík, Čerstvé slepice a kuřata, Čerstvý králík, a Čerstvé slepice a kuřata. Sídlí v Bree, Belgie.

 4. GEORGIADIS RABBIT FARM

  Řecko

  Společnost GEORGIADIS RABBIT FARM, je Velkoprodejce, která působí v Čerstvý králík sektoru. Působí rovněž v sektorech rabbit-breeding, a rabbit meat. Sídlí v AGIOS ATHANASIOS-THESALONIKI, Řecko.

 5. VAN ASSCHE

  Belgie

  Společnost VAN ASSCHE, je Výrobce, která působí v Čerstvý králík sektoru. Působí rovněž v sektorech butchery. Sídlí v Deinze, Belgie.

 1. KROLIKOFF, LTD.

  Ukrajina

  Společnost KROLIKOFF, LTD., je Výrobce, která působí v Čerstvý králík sektoru. Působí rovněž v sektorech rabbit-breeding, a rabbit meat. Sídlí v Cherkassy Region, Yvanky Village, Lenina Str., 1b, Ukrajina.

 2. FPUH AMCIU

  Polsko

  Společnost FPUH AMCIU, je Výrobce, která působí v Čerstvý králík sektoru. Působí rovněž v sektorech rabbit meat, a fresh rabbit meat. Sídlí v Liszki, Polsko.

 1. GNISSEKO FARM

  Kamerun

  Společnost GNISSEKO FARM, je Výrobce, která působí v Čerstvý králík sektoru. Působí rovněž v sektorech fresh rabbit meat. Sídlí v Douala, Kamerun.

 2. OLIVIA LTD.

  Maďarsko

  Společnost OLIVIA LTD., je Výrobce, která působí v Čerstvý králík sektoru. Sídlí v Lajosmizse, Maďarsko.

 3. LE LAPIN D'ARTOIS

  Francie

  Společnost LE LAPIN D'ARTOIS, je Distributor, která působí v Maso a drůbež čerstvé sektoru. Působí rovněž v sektorech Čerstvý králík, a Čerstvý králík. Sídlí v Lillers, Francie.

 4. BON SERVICE S.R.L.

  Itálie

 5. COQ DES PRES

  Belgie

  Verified by europages badge

  Společnost COQ DES PRES, je Výrobce, která působí v BIOLOGICKÉ ZEMĚDĚLSTVÍ sektoru. Působí rovněž v sektorech Čerstvé slepice a kuřata, Maso a drůbež čerstvé, Chov drůbeže, králíků a zvěřiny, Vejce, chicken pate, organic chickens, vol au vent, chicken roasts, a Rillettes. Sídlí v Fernelmont, Belgie.

 6. STORTEBOOM FRESH B.V.

  Nizozemsko

  Společnost STORTEBOOM FRESH B.V., je Výrobce, která působí v Maso a drůbež čerstvé sektoru. Působí rovněž v sektorech Chov drůbeže, králíků a zvěřiny, a Chov drůbeže, králíků a zvěřiny. Sídlí v Putten, Nizozemsko.

 7. AZZURRA CARNI S.R.L.

  Itálie

  Společnost AZZURRA CARNI S.R.L., je Velkoprodejce, která působí v Chov drůbeže, králíků a zvěřiny sektoru. Působí rovněž v sektorech Maso a drůbež čerstvé, Maso a uzeniny, Maso a drůbež čerstvé, a Maso a uzeniny. Sídlí v Caraglio, Itálie.

 8. MELONCELLI CARNI S.R.L.

  Itálie

 1. ADALPOL DI BERGNUCCHINI A.&C. S.A.S.

  Itálie

 2. WALTER HÖCKER FLEISCHWAREN GMBH

  Německo

  Společnost WALTER HÖCKER FLEISCHWAREN GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Mušle a korýši sektoru. Působí rovněž v sektorech Ryby, Chov drůbeže, králíků a zvěřiny, Maso a drůbež čerstvé, Vepřové maso, čerstvé, Ryby, Chov drůbeže, králíků a zvěřiny, Maso a drůbež čerstvé, a Vepřové maso, čerstvé. Sídlí v Versmold, Německo.

 3. KOSTRHON GEFLÜGELHANDELS GESELLSCHAFT M.B.H.

  Rakousko

  Společnost KOSTRHON GEFLÜGELHANDELS GESELLSCHAFT M.B.H., je Velkoprodejce, která působí v Mušle a korýši sektoru. Působí rovněž v sektorech Ryby, Chov drůbeže, králíků a zvěřiny, Maso a drůbež čerstvé, Vnitřnosti, Ryby, Chov drůbeže, králíků a zvěřiny, Maso a drůbež čerstvé, a Vnitřnosti. Sídlí v Boheimkirchen, Rakousko.

 4. RÜTIHOF GEFLÜGEL GMBH

  Švýcarsko

  Společnost RÜTIHOF GEFLÜGEL GMBH, je Distributor, která působí v Chov drůbeže, králíků a zvěřiny sektoru. Působí rovněž v sektorech Vejce, Maso a drůbež čerstvé, Vnitřnosti, Mléčné výrobky, Vejce, Maso a drůbež čerstvé, Vnitřnosti, a Mléčné výrobky. Sídlí v Haslen, Švýcarsko.

 5. SALMO FUMICA AG

  Švýcarsko

  Společnost SALMO FUMICA AG, je Distributor, která působí v Mušle a korýši sektoru. Působí rovněž v sektorech Ryby, Chov drůbeže, králíků a zvěřiny, Maso a drůbež čerstvé, Vnitřnosti, Ryby, Chov drůbeže, králíků a zvěřiny, Maso a drůbež čerstvé, a Vnitřnosti. Sídlí v Nussbaumen, Švýcarsko.

 6. GLOOR GES.M.B.H.

  Rakousko

  Společnost GLOOR GES.M.B.H., je Distributor, která působí v Mušle a korýši sektoru. Působí rovněž v sektorech Ryby, Chov drůbeže, králíků a zvěřiny, Maso a drůbež čerstvé, Vnitřnosti, Ryby, Chov drůbeže, králíků a zvěřiny, Maso a drůbež čerstvé, a Vnitřnosti. Sídlí v Gerasdorf Bei Wien, Rakousko.

 7. DRAXLER GEFLÜGEL-WILD GMBH

  Rakousko

  Společnost DRAXLER GEFLÜGEL-WILD GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Mušle a korýši sektoru. Působí rovněž v sektorech Ryby, Chov drůbeže, králíků a zvěřiny, Vejce, Maso a drůbež čerstvé, Ryby, Chov drůbeže, králíků a zvěřiny, Vejce, a Maso a drůbež čerstvé. Sídlí v Mooskirchen, Rakousko.

 8. NUTRI BOURGOGNE

  Francie

  Společnost NUTRI BOURGOGNE, je Poskytovatel služeb, která působí v Chov drůbeže, králíků a zvěřiny sektoru. Působí rovněž v sektorech Maso a drůbež čerstvé, a Maso a drůbež čerstvé. Sídlí v Chailley, Francie.

 9. QUAJA VENETA SOCIETA' COOPERATIVA AGRICOLA

  Itálie

  Společnost QUAJA VENETA SOCIETA' COOPERATIVA AGRICOLA, která působí v Chov drůbeže, králíků a zvěřiny sektoru. Působí rovněž v sektorech Drůbež hrabavá, Čerstvé slepice a kuřata, Drůbež hrabavá, a Čerstvé slepice a kuřata. Sídlí v Malo, Itálie.

 10. ALEMAS S.R.L.

  Itálie

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma