• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • česneky

Výsledky hledání pro

Česneky - Dovoz vývoz

 1. RNC BUSINESS INTERNATIONAL

  Francie

  Verified by europages badge

  RNC BUSINESS INTERNATIONAL was founded in 2020 and is based in Asnières Sur Seine, France. We are specialised in the import-export of food products, namely garlic, turnips, oranges, olive oil, wine, etc. The agrifood produces consumer goods from products farming and breeding. products like yoghurts, cheese, frozen dishes, pâté, chocolate and other confectionery from these companies. Feel free to contact us for more information.

 2. L'ÉTUVERIE

  Francie

  Verified by europages badge
 3. GB EXPORT INTERNATIONAL BV

  Belgie

  Verified by europages badge

  Společnost GB EXPORT INTERNATIONAL BV, je Velkoprodejce, která působí v Brambory sektoru. Působí rovněž v sektorech Česneky, Zemědělství - import-export, Léčivé rostliny a byliny, medical herbs, Česneky, Zemědělství - import-export, Léčivé rostliny a byliny, coffee beans, a cinnamon. Sídlí v Nazareth, Belgie.

 4. HAMBURGER GEWÜRZ-MÜHLE HERMANN SCHULZ GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost HAMBURGER GEWÜRZ-MÜHLE HERMANN SCHULZ GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Česneky sektoru. Sídlí v Hamburg, Německo.

 5. AJOS Y CEBOLLAS DROESMAR S.L.

  Španělsko

  Verified by europages badge

  Společnost AJOS Y CEBOLLAS DROESMAR S.L., je Výrobce, která působí v Česneky sektoru. Působí rovněž v sektorech Ovoce, onions, purple garlic, red garlic, Ovoce, garlic wholesaler, onion wholesaler, a garlic and onion from jaen. Sídlí v Jamilena (jaén), Španělsko.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. PASTACALDI & C. SRL

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost PASTACALDI & C. SRL, je Výrobce, která působí v Česneky sektoru. Sídlí v Signa, Itálie.

 2. AJOS MAJITO GOMEZ

  Španělsko

  Společnost AJOS MAJITO GOMEZ, je Velkoprodejce, která působí v Česneky sektoru. Působí rovněž v sektorech peeled garlic, distributors of fresh vegetables, fruit and vegetable wholesaler, a export of vegetables. Sídlí v Las Pedroñeras, Španělsko.

 3. AMEFRUITS SL

  Španělsko

  Společnost AMEFRUITS SL, je Výrobce, která působí v Ovoce a zelenina - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech Česneky, Citrusové plody, Česneky, Citrusové plody, lemons, a garlic bulbs. Sídlí v Bigastro-Alicante, Španělsko.

 4. AJOS GALLARDO

  Španělsko

  Společnost AJOS GALLARDO, je Výrobce, která působí v Česneky sektoru. Působí rovněž v sektorech Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci, Zahradnictví, garlic, Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci, red garlic, a Zahradnictví. Sídlí v Jamilena-Jaén, Španělsko.

 5. AJOS PITIRRI

  Španělsko

  Společnost AJOS PITIRRI, je Výrobce, která působí v Česneky sektoru. Sídlí v Portillo-Valladolid, Španělsko.

 1. YANTAI EVERSUN FOOD CO., LTD.

  Čína

  Společnost YANTAI EVERSUN FOOD CO., LTD., je Výrobce, která působí v Česneky sektoru. Sídlí v Yantai, Shandong, Čína.

 2. NEROSANO BIOTEK SRL

  Itálie

  Společnost NEROSANO BIOTEK SRL, je Výrobce, která působí v Česneky sektoru. Působí rovněž v sektorech controlled fermentation. Sídlí v Milano, Itálie.

 1. COOPERATIVA EXTREMEÑA DE AJOS DE ACEUCHAL, S.COOP.

  Španělsko

  Společnost COOPERATIVA EXTREMEÑA DE AJOS DE ACEUCHAL, S.COOP., je Výrobce, která působí v Česneky sektoru. Působí rovněž v sektorech garlic stripper. Sídlí v Aceuchal, Badajoz, Španělsko.

 2. FRESH & DRY GARLIC

  Španělsko

  Společnost FRESH & DRY GARLIC, je Výrobce, která působí v Česneky sektoru. Působí rovněž v sektorech Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci, packaged garlic, garlic, a Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci. Sídlí v Jaén, Španělsko.

 3. SYBARIS MARKET SL

  Španělsko

  Společnost SYBARIS MARKET SL, je Velkoprodejce, která působí v Česneky sektoru. Působí rovněž v sektorech Ovoce a zelenina - import-export, Ovoce a zelenina - import-export, fruit export, garlic, a onions. Sídlí v Valencia, Španělsko.

 4. AJOPEL

  Španělsko

  Společnost AJOPEL, je Distributor, která působí v Česneky sektoru. Sídlí v Muro De Aguas-La Rioja, Španělsko.

 5. CERRONANDO S.C.A

  Španělsko

  Společnost CERRONANDO S.C.A, je Výrobce, která působí v Česneky sektoru. Sídlí v Puente Del Obispo (jaen), Španělsko.

 6. L'AIL DROMOIS

  Francie

  Společnost L'AIL DROMOIS, je Výrobce, která působí v Česneky sektoru. Působí rovněž v sektorech Sazenice, cibule a osiva, scallion, garlic bulbs, organic garlic, a Sazenice, cibule a osiva. Sídlí v Eurre, Francie.

 7. IBÉRICA DE PATATAS NATURALES

  Španělsko

  Společnost IBÉRICA DE PATATAS NATURALES, je Výrobce, která působí v Brambory sektoru. Působí rovněž v sektorech Česneky, onions, new potatoes, Česneky, a Potato supplier. Sídlí v Madrid, Španělsko.

 8. AJOS GUTIÉRREZ

  Španělsko

  Společnost AJOS GUTIÉRREZ, je Výrobce, která působí v Česneky sektoru. Působí rovněž v sektorech packaged garlic, red garlic, garlic bulbs, a organic garlic. Sídlí v Jamilena-Jaén, Španělsko.

 1. MAPEKSA GIDA IMPORT & EXPORT LTD.

  Turecko

  Společnost MAPEKSA GIDA IMPORT & EXPORT LTD., je Výrobce, která působí v Česneky sektoru. Působí rovněž v sektorech Luskoviny, Dietetika - potraviny, fruit & vegetables, Luskoviny, a Dietetika - potraviny. Sídlí v Mersin, Turecko.

 2. BENJAMÍN DE LEÓN S.L.

  Španělsko

  Společnost BENJAMÍN DE LEÓN S.L., je Distributor, která působí v Zelenina, čerstvá sektoru. Působí rovněž v sektorech Česneky, carrots, a Česneky. Sídlí v Boecillo-Valladolid, Španělsko.

 3. BRL FOODS

  Brazílie

  Společnost BRL FOODS, je Multi-Category, která působí v Ovoce a zelenina - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech Česneky, Nápoje - import-export, Česneky, a Nápoje - import-export. Sídlí v São Paulo, Brazílie.

 4. SARL CONDIFRANCE

  Francie

  Společnost SARL CONDIFRANCE, je Výrobce, která působí v Ovoce a zelenina - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech Česneky, Česneky, onions, scallion, a Seasonings. Sídlí v Beaumont De Lomagne, Francie.

 5. PAN UNITED

  Spojené království

  Společnost PAN UNITED, je Distributor, která působí v Česneky sektoru. Působí rovněž v sektorech peeled garlic. Sídlí v Harrow, Spojené království.

 6. EMİRGROUP

  Turecko

  Společnost EMİRGROUP, je Výrobce, která působí v Česneky sektoru. Působí rovněž v sektorech dehydrated garlic, packaged garlic, a garlic pate. Sídlí v Hatay, Turecko.

 7. AJOS NEXUS

  Španělsko

  Společnost AJOS NEXUS, je Výrobce, která působí v Česneky sektoru. Působí rovněž v sektorech purple garlic, a spring garlic. Sídlí v Sevilla, Španělsko.

 8. BAYMAR GEWÜRZE GMBH

  Německo

  Společnost BAYMAR GEWÜRZE GMBH, je Výrobce, která působí v Česneky sektoru. Sídlí v Berlin, Německo.

 9. AEQUO GB

  Španělsko

  Společnost AEQUO GB, je Distributor, která působí v Česneky sektoru. Působí rovněž v sektorech onions, dry fruits, a wholesale organic foods. Sídlí v Albacete, Španělsko.

 10. MASSONNET CLEMENT

  Francie

  Společnost MASSONNET CLEMENT, je Výrobce, která působí v Česneky sektoru. Působí rovněž v sektorech purple garlic, packaged garlic, a peeled garlic. Sídlí v Piolenc, Francie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma