• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • čištění odpadní vody - zařízení

Výsledky hledání pro

Čištění odpadní vody - zařízení - Dovoz vývoz

 1. KMU LOFT CLEANWATER SE

  Německo

  Verified by europages badge

  KMU LOFT Cleanwater SE is the professional and reliable partner of the water treatment industry – worldwide. From initial analysis and design to installation and commissioning, our industry experts, engineers and chemists are here to help you every step of the way. We have been designing and producing KMU LOFT vacuum evaporators as efficient solutions for waste water treatment since 1989. Currently, over 2400 of our vacuum evaporators are treating waste water all over the world, 24/7. Our evaporators recover up to 98% reusable high-quality distillate, allowing our customers from a wide variety of sectors to treat their waste water efficiently and safely. Using vacuum evaporators helps not only to reuse treated waste water as a resource, but also minimises costs, since you can recover and reuse valuable by-products from your waste water.

 2. O.M.C. COLLAREDA S.R.L.

  Itálie

  Verified by europages badge

  O.M.C. Collareda di Schio (VI) specialises in innovative solutions for the environmental sector. O.M.C. Collareda is a world leader in designing, producing, installing, mobilising and marketing industrial and domestic water treatment equipment. Its installations are marketed across the world, thanks to an extensive and well-structured sales network.

 3. FLUIDTEC FLÜSSIGKEITSTECHNOLOGIE JAN PETER KIEL

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost FLUIDTEC FLÜSSIGKEITSTECHNOLOGIE JAN PETER KIEL, je Výrobce, která působí v Čištění odpadní vody - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Rozvod vody, Čerpadla, Úprava vody - přístroje a zařízení, Odtok vody - zařízení, Filtrace - zařízení a materiál, Ultrafiltration plants, Microfiltration systems, Nanofiltration systems, a Demineralisation systems. Sídlí v Kempenich, Německo.

 4. ESB ROZVADECE A.S.

  Česká republika

  ESB Rozvaděče nabízí široké spektrum výrobků. Od výroby plechových dílců a rozvaděčových skříní, až po výrobu plně vybavených rozvaděčů a technologií pro čištění odpadních vod. ESB produkuje např. různé plechové dílce včetně lakování, kontrolní panely a boxy, distribuční rozvaděče, kompletní technologii pro čištění odpadních vod nebo pouze komponenty pro ČOV.

 5. PRIMO TEKNIK A.S

  Turecko

  Společnost PRIMO TEKNIK A.S, je Velkoprodejce, která působí v Čištění odpadní vody - zařízení sektoru. Sídlí v Istanbul, Turecko.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. AAT ABWASSER- UND ABFALLTECHNIK GMBH

  Rakousko

  Společnost AAT ABWASSER- UND ABFALLTECHNIK GMBH, je Výrobce, která působí v Filtrace - zařízení a materiál sektoru. Působí rovněž v sektorech Úprava vody - přístroje a zařízení, Čištění odpadní vody - zařízení, Odtok vody - zařízení, Zplynování, bioenergie - zařízení, Úprava vody - přístroje a zařízení, Čištění odpadní vody - zařízení, Odtok vody - zařízení, a Zplynování, bioenergie - zařízení. Sídlí v Wolfurt, Rakousko.

 2. BELKI FILTERTECHNIK GMBH

  Německo

  Společnost BELKI FILTERTECHNIK GMBH, je Výrobce, která působí v Čištění odpadní vody - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Recyklace odpadních vod, water treatment, Filter systems, water-oil separators, a Recyklace odpadních vod. Sídlí v Heinsberg, Německo.

 3. ENKI WATER TREATMENT TECH. LTD

  Turecko

  Společnost ENKI WATER TREATMENT TECH. LTD, je Výrobce, která působí v Čištění odpadní vody - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech filters and filtration systems, reverse osmosis equipment, a ultrafiltration of waste water. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 4. UWO-WATER GMBH

  Německo

  Společnost UWO-WATER GMBH, je Výrobce, která působí v Rozvod vody sektoru. Působí rovněž v sektorech Čištění odpadní vody - zařízení, a Čištění odpadní vody - zařízení. Sídlí v Mannheim, Německo.

 5. THE FILTER PRESS COMPANY LTD

  Spojené království

  Společnost THE FILTER PRESS COMPANY LTD, je Distributor, která působí v Čištění odpadní vody - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech industrial centrifuges, dewatering machines for mines and quarries, a Effluent and wastewater treatment. Sídlí v Huddersfield, Spojené království.

 1. IAEE SRL

  Itálie

  Společnost IAEE SRL, je Výrobce, která působí v Čištění vzduchu - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Čištění odpadní vody - zařízení, household air cleaners, germicide disinfection of buildings, environments and plants, engineering for water treatment plants, a Čištění odpadní vody - zařízení. Sídlí v Bondeno, Itálie.

 2. HOSEUNG ENT.CO.,LTD

  Jižní Korea

  Společnost HOSEUNG ENT.CO.,LTD, je Výrobce, která působí v Čištění odpadní vody - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Lodě námořní - stavba, Ventilátory průmyslové, Lodě námořní - stavba, a Ventilátory průmyslové. Sídlí v Busan, Jižní Korea.

 1. COLD&PURE

  Španělsko

  Společnost COLD&PURE, je Distributor, která působí v Čištění odpadní vody - zařízení sektoru. Sídlí v Valencia, Španělsko.

 2. TIVOLI JET S.R.L.

  Itálie

  Společnost TIVOLI JET S.R.L., je Poskytovatel služeb, která působí v Čištění odpadní vody - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Zpracování odpadů - podniky, automated draining, consulting for environmental improvement and controls, Zpracování odpadů - podniky, a videoinspection of pipe routes. Sídlí v Guidonia Montecelio, Itálie.

 3. AQUAFIDES GMBH

  Rakousko

  Společnost AQUAFIDES GMBH, je Výrobce, která působí v Čištění odpadní vody - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech ultraviolet lights. Sídlí v Schörfling Am Attersee, Rakousko.

 4. ITAL SITI

  Itálie

  Společnost ITAL SITI, je Poskytovatel služeb, která působí v Změkčování vody - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Čištění odpadní vody - zařízení, building - renovations, a Čištění odpadní vody - zařízení. Sídlí v Marano Di Napoli, Itálie.

 5. Kähmann

  Německo

  Společnost Kähmann, je Výrobce, která působí v Čištění odpadní vody - zařízení sektoru. Sídlí v Herne, Německo.

 6. SYNTECH INTERNATIONAL SRL

  Itálie

  Společnost SYNTECH INTERNATIONAL SRL, je Poskytovatel služeb, která působí v Průmyslový design - poradenství sektoru. Působí rovněž v sektorech Čištění odpadní vody - zařízení, consultants on explosive articles and pyrotechnics, Nitric acid systems, distilling equipment, a Čištění odpadní vody - zařízení. Sídlí v Brescia, Itálie.

 7. SOLARSPRING GMBH MEMBRANE SOLUTIONS

  Německo

  Společnost SOLARSPRING GMBH MEMBRANE SOLUTIONS, je Výrobce, která působí v Čištění odpadní vody - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech water purifying plants, Air purification, a vaporizers. Sídlí v Freiburg, Německo.

 8. UMBERTO SCHIAVONI

  Itálie

  Společnost UMBERTO SCHIAVONI, je Poskytovatel služeb, která působí v Čištění odpadní vody - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Čištění vod - služby, water treatment, waste water purification, Čištění vod - služby, a complete desalination plants. Sídlí v Grottaferrata, Itálie.

 1. KD WASSERTECHNIK GMBH

  Německo

  Společnost KD WASSERTECHNIK GMBH, je Výrobce, která působí v Čištění odpadní vody - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Anti-scale treatment, a Legionella control. Sídlí v Aschheim, Německo.

 2. FRUKKO. ŁUKASZ WIŚNIEWSKI

  Polsko

  Společnost FRUKKO. ŁUKASZ WIŚNIEWSKI, je Multi-Category, která působí v Čištění odpadních vod sektoru. Působí rovněž v sektorech Čištění odpadní vody - zařízení, Odstraňování znečištění - čištění prostor, Čištění odpadní vody - zařízení, septic tanks, a Odstraňování znečištění - čištění prostor. Sídlí v Pniewo, Polsko.

 3. ECOTERM SNC

  Itálie

  Společnost ECOTERM SNC, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Čištění odpadní vody - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Životní prostředí - služby, technical assistance, household water purifiers, Životní prostředí - služby, a environmental analyses. Sídlí v Montagnana, Itálie.

 4. LILONG INDUSTRIAL COMPANY LIMITED

  Čína

  Společnost LILONG INDUSTRIAL COMPANY LIMITED, je Výrobce, která působí v Čištění odpadní vody - zařízení sektoru. Sídlí v Liaoyang, Čína.

 5. HT HYDRO TECHNOLOGY

  Itálie

  Společnost HT HYDRO TECHNOLOGY, je Poskytovatel služeb, která působí v Úprava vody - přístroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Úprava vody - přípravky, Čištění odpadní vody - zařízení, inverse osmosis, industrial water softeners, Úprava vody - přípravky, a Čištění odpadní vody - zařízení. Sídlí v Canossa, Itálie.

 6. BITEC S.R.L

  Itálie

  Společnost BITEC S.R.L, je Výrobce, která působí v Čištění odpadní vody - zařízení sektoru. Sídlí v Sambuceto, Itálie.

 7. ABN APPARATEBAU NITTENAU GMBH

  Německo

  Společnost ABN APPARATEBAU NITTENAU GMBH, je Výrobce, která působí v Úprava vody - přístroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Opravy průmyslového vybavení, Čištění odpadní vody - zařízení, Opravy průmyslového vybavení, compressed-air tanks, Čištění odpadní vody - zařízení, a lobed compressors. Sídlí v Nittenau, Německo.

 8. H2O PRODUCTION

  Francie

  Společnost H2O PRODUCTION, je Výrobce, která působí v Čištění odpadní vody - zařízení sektoru. Sídlí v Pithiviers, Francie.

 9. MATEC S.R.L.

  Itálie

  Společnost MATEC S.R.L., je Výrobce, která působí v Filtrace - zařízení a materiál sektoru. Působí rovněž v sektorech Úprava vody - přístroje a zařízení, Ochrana životního prostředí - stroje a zařízení, Čištění odpadní vody - zařízení, Čištění vody - zařízení a systémy, Úprava vody - přístroje a zařízení, Ochrana životního prostředí - stroje a zařízení, Čištění odpadní vody - zařízení, a Čištění vody - zařízení a systémy. Sídlí v Massa, Itálie.

 10. ONI -WÄRMETRAFO GMBH

  Německo

  Společnost ONI -WÄRMETRAFO GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Průmyslové chlazení - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Systémy pro čisté místnosti a postupy, Čištění odpadní vody - zařízení, heat regeneration systems, Systémy pro čisté místnosti a postupy, air conditioning and ventilation systems for buildings, a Čištění odpadní vody - zařízení. Sídlí v Lindlar, Německo.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Čištění odpadní vody - zařízení - Dovoz vývoz

Počet výsledků

1 288 Podniky