• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • řepa

Výsledky hledání pro

Řepa - Dovoz vývoz

 1. HORTICOLAS CASAL DA AVÓ, LDA.

  Portugalsko

  Verified by europages badge

  Společnost HORTICOLAS CASAL DA AVÓ, LDA., je Výrobce, která působí v Zelenina, čerstvá sektoru. Působí rovněž v sektorech Řepa, Ovoce, Ovoce a zelenina - import-export, Potraviny - import-export, cabbage plants, fresh fruit, melon, vegetables, a turnips. Sídlí v Torres Novas, Portugalsko.

 2. FRUTAS Y VERDURAS HERMANOS MONRÓS

  Španělsko

  Verified by europages badge

  Společnost FRUTAS Y VERDURAS HERMANOS MONRÓS, je Výrobce, která působí v Ovoce sektoru. Působí rovněž v sektorech Řepa, Fresh fruits and vegetables, carrots, PARSNIPS, Řepa, celery, turnips, a cardoons. Sídlí v Alboraya-Valencia, Španělsko.

 3. INTERNATIONAL TRADERS

  Egypt

  Společnost INTERNATIONAL TRADERS, která působí v Luštěniny sektoru. Působí rovněž v sektorech Řepa, Citrusové plody, fresh vegetables, olives, Řepa, a Citrusové plody. Sídlí v Alexandria, Egypt.

 4. VERDUYN FRANCE

  Francie

  Společnost VERDUYN FRANCE, je Velkoprodejce, která působí v Ovoce sektoru. Působí rovněž v sektorech Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci, Řepa, Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci, carrots, celery, a Řepa. Sídlí v Phalempin, Francie.

 5. AGRARGENOSSENSCHAFT DREI GLEICHEN MÜHLBERG E.G.

  Německo

  Společnost AGRARGENOSSENSCHAFT DREI GLEICHEN MÜHLBERG E.G., která působí v Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci sektoru. Působí rovněž v sektorech Dojnice, Ovce a kozy, Řepa, Dojnice, Ovce a kozy, a Řepa. Sídlí v Mühlberg, Německo.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. PB DIALOG

  Ukrajina

  Společnost PB DIALOG, je Výrobce, která působí v Zelenina, čerstvá sektoru. Působí rovněž v sektorech Řepa, carrots, Řepa, a onions. Sídlí v Kakhovka, Ukrajina.

 2. BTG BOUTHEGOURD

  Francie

  Společnost BTG BOUTHEGOURD, je Výrobce, která působí v Řepa sektoru. Sídlí v St Benoit Sur Loire, Francie.

 3. J.L. PRIESTLEY & CO. LTD

  Spojené království

  Společnost J.L. PRIESTLEY & CO. LTD, je Velkoprodejce, která působí v Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci sektoru. Působí rovněž v sektorech Zelenina, čerstvá, Řepa, Zelenina, čerstvá, a Řepa. Sídlí v Sleaford, Spojené království.

 4. GUT DUMMERSTORF GMBH

  Německo

  Společnost GUT DUMMERSTORF GMBH, je Výrobce, která působí v Obilniny a obilí sektoru. Působí rovněž v sektorech Skot, Řepa, Skot, a Řepa. Sídlí v Dummerstorf, Německo.

 5. DE WULF AGRO

  Belgie

  Společnost DE WULF AGRO, je Výrobce, která působí v Řepa sektoru. Sídlí v Gembloux, Belgie.

 1. DUTCH FARMERS SP. Z O.O.

  Polsko

  Společnost DUTCH FARMERS SP. Z O.O., je Velkoprodejce, která působí v Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci sektoru. Působí rovněž v sektorech Obilniny a obilí, Řepa, Obilniny a obilí, a Řepa. Sídlí v Stargard Szczecinski, Polsko.

 2. WIELKOPOLSKA HODOWLA BURAKA CUKROWEGO SP. Z O.O.

  Polsko

  Společnost WIELKOPOLSKA HODOWLA BURAKA CUKROWEGO SP. Z O.O., je Velkoprodejce, která působí v Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci sektoru. Působí rovněž v sektorech Řepa, Obilniny a obilí, Řepa, a Obilniny a obilí. Sídlí v Poznan, Polsko.

 1. STE BTG AGR I

  Francie

  Společnost STE BTG AGR I, je Výrobce, která působí v Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci sektoru. Působí rovněž v sektorech Řepa, a Řepa. Sídlí v St Benoit Sur Loire, Francie.

 2. SZILARD-3KERESKEDO SZOLGALTATO ES TERMELO BT

  Maďarsko

  Společnost SZILARD-3KERESKEDO SZOLGALTATO ES TERMELO BT, je Výrobce, která působí v Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci sektoru. Působí rovněž v sektorech Obilniny a obilí, Řepa, Obilniny a obilí, a Řepa. Sídlí v Hajduszoboszlo, Maďarsko.

 3. BOVINAS SP. Z O.O. GOSPODARSTWO NASIENNO ROLNE

  Polsko

  Společnost BOVINAS SP. Z O.O. GOSPODARSTWO NASIENNO ROLNE, je Výrobce, která působí v Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci sektoru. Působí rovněž v sektorech Zahradnictví, Řepa, Zahradnictví, a Řepa. Sídlí v Chodow, Polsko.

 4. REPA AG

  Švýcarsko

  Společnost REPA AG, je Velkoprodejce, která působí v Automaty sektoru. Působí rovněž v sektorech Nápojové automaty, a Nápojové automaty. Sídlí v Seon, Švýcarsko.

 5. RE.PA S.R.L.

  Itálie

  Společnost RE.PA S.R.L., která působí v Požáry - zařízení na ochranu sektoru. Působí rovněž v sektorech Předcházení požárům - zařízení, Požární hlásiče a detektory - zařízení, Předcházení požárům - zařízení, a Požární hlásiče a detektory - zařízení. Sídlí v Roma, Itálie.

 6. CIXI LOTEK ELECTRICAL APPLIANCE CO., LTD

  Spojené státy americké

  Společnost CIXI LOTEK ELECTRICAL APPLIANCE CO., LTD, je Výrobce, která působí v Řepa sektoru. Sídlí v Cixi, Spojené státy americké.

 7. GARAWOL

  Spojené království

  Společnost GARAWOL, je Výrobce, která působí v Řepa sektoru. Sídlí v Birmingham, Spojené království.

 8. STJÖRNUGRÍS HF

  Island

  Společnost STJÖRNUGRÍS HF, je Velkoprodejce, která působí v Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci sektoru. Působí rovněž v sektorech Řepa, a Řepa. Sídlí v Reykjavík, Island.

 1. A.P.N. AGRARPRODUKTION NEBELTAL GMBH

  Německo

 2. NORMAN OLVERSON LIMITED

  Spojené království

 3. LHOTE SA

  Francie

 4. SDAD COOP CATALANA Y SECCIO DE CREDIT DE RESPONSABILIDAD LIMITADA

  Španělsko

 5. STE TRAVAUX AGRIC RICHER FILS

  Francie

 6. NAPLES INVESTISSEMENTS

  Francie

 7. DANCKERT KROHN AS

  Norsko

 8. SKANDIA OERREDEKSPORT A/S

  Dánsko

 9. MATROT U.K. LTD

  Spojené království

 10. S.I.D.E.SUP.

  Francie

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma