• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • řepa

Výsledky hledání pro

Řepa - Dovoz vývoz

 1. HORTICOLAS CASAL DA AVÓ, LDA.

  Portugalsko

  Verified by europages badge

  Společnost HORTICOLAS CASAL DA AVÓ, LDA., je Výrobce, která působí v Zelenina, čerstvá sektoru. Působí rovněž v sektorech Řepa, Ovoce, Ovoce a zelenina - import-export, Potraviny - import-export, cabbage plants, fresh fruit, melon, vegetables, a turnips. Sídlí v Torres Novas, Portugalsko.

 2. FRUTAS Y VERDURAS HERMANOS MONRÓS

  Španělsko

  Verified by europages badge

  Společnost FRUTAS Y VERDURAS HERMANOS MONRÓS, je Výrobce, která působí v Ovoce sektoru. Působí rovněž v sektorech Řepa, Fresh fruits and vegetables, carrots, PARSNIPS, Řepa, celery, turnips, a cardoons. Sídlí v Alboraya-Valencia, Španělsko.

 3. INTERNATIONAL TRADERS

  Egypt

  Společnost INTERNATIONAL TRADERS, která působí v Luštěniny sektoru. Působí rovněž v sektorech Řepa, Citrusové plody, fresh vegetables, olives, Řepa, a Citrusové plody. Sídlí v Alexandria, Egypt.

 4. VERDUYN FRANCE

  Francie

  Společnost VERDUYN FRANCE, je Velkoprodejce, která působí v Ovoce sektoru. Působí rovněž v sektorech Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci, Řepa, Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci, carrots, celery, a Řepa. Sídlí v Phalempin, Francie.

 5. BTG BOUTHEGOURD

  Francie

  Společnost BTG BOUTHEGOURD, je Výrobce, která působí v Řepa sektoru. Sídlí v St Benoit Sur Loire, Francie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. PB DIALOG

  Ukrajina

  Společnost PB DIALOG, je Výrobce, která působí v Zelenina, čerstvá sektoru. Působí rovněž v sektorech Řepa, carrots, Řepa, a onions. Sídlí v Kakhovka, Ukrajina.

 2. AGRARGENOSSENSCHAFT DREI GLEICHEN MÜHLBERG E.G.

  Německo

  Společnost AGRARGENOSSENSCHAFT DREI GLEICHEN MÜHLBERG E.G., která působí v Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci sektoru. Působí rovněž v sektorech Dojnice, Ovce a kozy, Řepa, Dojnice, Ovce a kozy, a Řepa. Sídlí v Mühlberg, Německo.

 3. WIELKOPOLSKA HODOWLA BURAKA CUKROWEGO SP. Z O.O.

  Polsko

  Společnost WIELKOPOLSKA HODOWLA BURAKA CUKROWEGO SP. Z O.O., je Velkoprodejce, která působí v Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci sektoru. Působí rovněž v sektorech Řepa, Obilniny a obilí, Řepa, a Obilniny a obilí. Sídlí v Poznan, Polsko.

 4. DUTCH FARMERS SP. Z O.O.

  Polsko

  Společnost DUTCH FARMERS SP. Z O.O., je Velkoprodejce, která působí v Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci sektoru. Působí rovněž v sektorech Obilniny a obilí, Řepa, Obilniny a obilí, a Řepa. Sídlí v Stargard Szczecinski, Polsko.

 5. GUT DUMMERSTORF GMBH

  Německo

  Společnost GUT DUMMERSTORF GMBH, je Výrobce, která působí v Obilniny a obilí sektoru. Působí rovněž v sektorech Skot, Řepa, Skot, a Řepa. Sídlí v Dummerstorf, Německo.

 1. DE WULF AGRO

  Belgie

  Společnost DE WULF AGRO, je Výrobce, která působí v Řepa sektoru. Sídlí v Gembloux, Belgie.

 2. J.L. PRIESTLEY & CO. LTD

  Spojené království

  Společnost J.L. PRIESTLEY & CO. LTD, je Velkoprodejce, která působí v Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci sektoru. Působí rovněž v sektorech Zelenina, čerstvá, Řepa, Zelenina, čerstvá, a Řepa. Sídlí v Sleaford, Spojené království.

 1. SZILARD-3KERESKEDO SZOLGALTATO ES TERMELO BT

  Maďarsko

  Společnost SZILARD-3KERESKEDO SZOLGALTATO ES TERMELO BT, je Výrobce, která působí v Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci sektoru. Působí rovněž v sektorech Obilniny a obilí, Řepa, Obilniny a obilí, a Řepa. Sídlí v Hajduszoboszlo, Maďarsko.

 2. BOVINAS SP. Z O.O. GOSPODARSTWO NASIENNO ROLNE

  Polsko

  Společnost BOVINAS SP. Z O.O. GOSPODARSTWO NASIENNO ROLNE, je Výrobce, která působí v Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci sektoru. Působí rovněž v sektorech Zahradnictví, Řepa, Zahradnictví, a Řepa. Sídlí v Chodow, Polsko.

 3. STE BTG AGR I

  Francie

  Společnost STE BTG AGR I, je Výrobce, která působí v Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci sektoru. Působí rovněž v sektorech Řepa, a Řepa. Sídlí v St Benoit Sur Loire, Francie.

 4. REPA AG

  Švýcarsko

  Společnost REPA AG, je Velkoprodejce, která působí v Automaty sektoru. Působí rovněž v sektorech Nápojové automaty, a Nápojové automaty. Sídlí v Seon, Švýcarsko.

 5. RE.PA S.R.L.

  Itálie

  Společnost RE.PA S.R.L., která působí v Požáry - zařízení na ochranu sektoru. Působí rovněž v sektorech Předcházení požárům - zařízení, Požární hlásiče a detektory - zařízení, Předcházení požárům - zařízení, a Požární hlásiče a detektory - zařízení. Sídlí v Roma, Itálie.

 6. CIXI LOTEK ELECTRICAL APPLIANCE CO., LTD

  Spojené státy americké

  Společnost CIXI LOTEK ELECTRICAL APPLIANCE CO., LTD, je Výrobce, která působí v Řepa sektoru. Sídlí v Cixi, Spojené státy americké.

 7. GARAWOL

  Spojené království

  Společnost GARAWOL, je Výrobce, která působí v Řepa sektoru. Sídlí v Birmingham, Spojené království.

 8. STJÖRNUGRÍS HF

  Island

  Společnost STJÖRNUGRÍS HF, je Velkoprodejce, která působí v Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci sektoru. Působí rovněž v sektorech Řepa, a Řepa. Sídlí v Reykjavík, Island.

 1. NORMAN OLVERSON LIMITED

  Spojené království

 2. A.P.N. AGRARPRODUKTION NEBELTAL GMBH

  Německo

 3. MATROT U.K. LTD

  Spojené království

 4. S.I.D.E.SUP.

  Francie

 5. LHOTE SA

  Francie

 6. NAPLES INVESTISSEMENTS

  Francie

 7. STE TRAVAUX AGRIC RICHER FILS

  Francie

 8. AGRARGENOSSENSCHAFT KRIPPEHNA EG

  Německo

 9. SKANDIA OERREDEKSPORT A/S

  Dánsko

 10. SDAD COOP CATALANA Y SECCIO DE CREDIT DE RESPONSABILIDAD LIMITADA

  Španělsko

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma