• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • řezání plazmové - stroje

Výsledky hledání pro

Řezání plazmové - stroje - Dovoz vývoz

 1. CNC-STEP GMBH & CO. KG

  Německo

  Verified by europages badge

  We are a German manufacturer of CNC milling machines, CNC engraving machines, CNC plasma cutting machines, water jet cutting systems, as well as marking systems, metering systems, cutting plotters and CAD/CAM software. Our machinery is manufactured in Germany and can be used for a virtually unlimited number of applications. Just a few of the main applications are 2D milling, 3D milling, engraving, metering, bonding, 3D scanning, cutting, welding, plasma cutting, water jet cutting, erosion and ultrasonic welding.

 2. BIZERBA SE & CO. KG

  Německo

  Verified by europages badge

  For generations, the Bizerba name has been closely associated with all things relating to weighing and measuring – not to mention high quality, innovative solutions and a comprehensive range of services. Bizerba offers customers in handicraft, trade, industry and logistics a globally unique portfolio of hardware and software solutions relating to the key parameter of weight. Comprehensive services that include consultation, servicing, labelling, consumables and leasing round off the range of solutions we have to offer. Since 1866, Bizerba has considerably shaped technological developments in the field of weighing technology and now operates in approximately 120 countries. Our customer base ranges from international commercial and industrial enterprises to the retail industry, and we also cater to the bakery and butchery trades. Our Group has over 3900 employees worldwide, has been family-run for five generations and is headquartered in Balingen in the German state of Baden-Württemberg.

 3. PLASMATECHNIK MARKUS COLLING GMBH & CO. KG

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost PLASMATECHNIK MARKUS COLLING GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Řezání plazmové - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Machines and installations for plasma cutting, Machinery and equipment for plasma welding, Micro-plasma welding, Plasma torches, Machinery and equipment for arc welding, Plasma cutting torches, Robotic welding torches, welding torches, a Welding nozzles. Sídlí v Oberthal, Německo.

 4. MESSER CUTTING SYSTEMS

  Belgie

  Společnost MESSER CUTTING SYSTEMS, je Výrobce, která působí v Laser - stroje na sváření a řezání sektoru. Působí rovněž v sektorech Řezání plazmové - stroje, Sváření autogenem - stroje, Řezání plazmové - stroje, a Sváření autogenem - stroje. Sídlí v Edingen, Belgie.

 5. HÄRTEL LASER + WASSER GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost HÄRTEL LASER + WASSER GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Řezání plazmové - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Výroba průmyslových plechů, Výroba průmyslových plechů, water jet cutting systems, a high-pressure pumps. Sídlí v Monheim Am Rhein, Německo.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. WOUTERS CUTTING & WELDING

  Belgie

  Společnost WOUTERS CUTTING & WELDING, je Distributor, která působí v Řezání ocele a kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Řezání plazmové - stroje, Řezání plazmové - stroje, a water jet cutting. Sídlí v Turnhout, Belgie.

 2. AGNELLO METALLURGICA SRL

  Itálie

  Společnost AGNELLO METALLURGICA SRL, je Výrobce, která působí v Řezání plazmové - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Kotlárenské výrobky pro námořnictví, certified metal carpentry, Kotlárenské výrobky pro námořnictví, a sheets made to measure. Sídlí v Termini Imerese, Itálie.

 3. ARPEL D.O.O.

  Srbsko

  Společnost ARPEL D.O.O., je Výrobce, která působí v Řezání plazmové - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech high-definition laser cutting, a cutting machines for marble, granite and stone. Sídlí v Belgrade, Srbsko.

 4. JMSCOLPITORI

  Itálie

  Společnost JMSCOLPITORI, je Výrobce, která působí v Řezání plazmové - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech machine tools for cutting metals, computerised pantographs, a plasma cut machines. Sídlí v Mori, Itálie.

 5. NUKON BULGARIA EOOD

  Bulharsko

  Společnost NUKON BULGARIA EOOD, je Výrobce, která působí v Železářské zboží průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech Laser - stroje na sváření a řezání, Řezání plazmové - stroje, Laser engraving machines, Laser - stroje na sváření a řezání, a Řezání plazmové - stroje. Sídlí v Kuklen, Bulharsko.

 1. AUTOSABINA METAL

  Litva

  Společnost AUTOSABINA METAL, je Subdodavatel, která působí v Řezání plazmové - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Konstrukční systémy skeletové kovové lehké, Schodiště kovová, Nábytkové kování, Konstrukční systémy skeletové kovové lehké, Schodiště kovová, a Nábytkové kování. Sídlí v Kaunas, Litva.

 2. SPECIAL STEEL STOCK - C.S.C. S.P.A.

  Itálie

  Společnost SPECIAL STEEL STOCK - C.S.C. S.P.A., je Multi-Category, která působí v Řezání plazmové - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech metal cutting, aluminum machining, Plasma cutting, a metal cutting. Sídlí v Schio, Itálie.

 1. B&BARTONI SPOL. S.R.O.

  Česká republika

  Společnost B&BARTONI SPOL. S.R.O., je Výrobce, která působí v Řezání plazmové - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Plasma cutting. Sídlí v Dolni Cetno, Česká republika.

 2. ESAB SALDATURA S.P.A.

  Itálie

  Společnost ESAB SALDATURA S.P.A., je Distributor, která působí v Sváření a pájení - stroje a potřeby sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocele a kovy - sváření a pájení, Sváření ocele a kovů - práce, Řezání kyslíkovým plamenem - stroje, Řezání plazmové - stroje, Ocele a kovy - sváření a pájení, Sváření ocele a kovů - práce, Řezání kyslíkovým plamenem - stroje, a Řezání plazmové - stroje. Sídlí v Locate Di Triulzi, Itálie.

 3. ORMASALD SRL

  Itálie

  Společnost ORMASALD SRL, je Distributor, která působí v Sváření ocele a kovů - práce sektoru. Působí rovněž v sektorech Řezání plazmové - stroje, welding machine repairs, welding materials, plasma welding, a Řezání plazmové - stroje. Sídlí v Gorgonzola, Itálie.

 4. OTTO KLOSTERMANN GMBH

  Německo

  Společnost OTTO KLOSTERMANN GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Ohýbání ocele a kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Řezání plazmové - stroje, cold deformation of sheet metal, a Řezání plazmové - stroje. Sídlí v Castrop-Rauxel, Německo.

 5. SPEDNASKALIP

  Turecko

  Společnost SPEDNASKALIP, je Výrobce, která působí v Řezání plazmové - stroje sektoru. Sídlí v Izmir, Turecko.

 6. ER-SAN MAKINA VE KALIP SANAYI

  Turecko

  Společnost ER-SAN MAKINA VE KALIP SANAYI, je Výrobce, která působí v Řezání plazmové - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech copper pigs, Mould design using CAD/CAM technology, mould design and construction, a Mould design and production. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 7. KOBILL SRL

  Rumunsko

  Společnost KOBILL SRL, je Velkoprodejce, která působí v Ruční nářadí bez pohonu pro obrábění kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Laser - stroje na sváření a řezání, Řezání plazmové - stroje, Válcovaný dráty ze železných kovů, Solária - vybavení, Laser - stroje na sváření a řezání, Řezání plazmové - stroje, Válcovaný dráty ze železných kovů, a Solária - vybavení. Sídlí v Brasov, Rumunsko.

 8. BRETAGNE OXYCOUPAGE

  Francie

  Společnost BRETAGNE OXYCOUPAGE, je Výrobce, která působí v Řezání ocele a kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocele a kovy - tváření a řezání, Řezání plazmové - stroje, Ocele a kovy - tváření a řezání, a Řezání plazmové - stroje. Sídlí v Arzal, Francie.

 1. FRANCOIS DE RONNE

  Francie

  Společnost FRANCOIS DE RONNE, je Výrobce, která působí v Řezání plazmové - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech welding stations. Sídlí v Maisons Alfort, Francie.

 2. PLASMA INNOVATIONS GMBH

  Rakousko

  Společnost PLASMA INNOVATIONS GMBH, je Výrobce, která působí v Ocele a kovy - povrchová úprava a nátěry sektoru. Působí rovněž v sektorech Obráběcí stroje - obrábění kovů, Stroje a zařízení pro povrchovou úpravu, Řezání plazmové - stroje, Dokončovací práce a vazba - stroje a zařízení, Obráběcí stroje - obrábění kovů, Stroje a zařízení pro povrchovou úpravu, Řezání plazmové - stroje, a Dokončovací práce a vazba - stroje a zařízení. Sídlí v Attnang-Puchheim, Rakousko.

 3. GAZTEK MAKINA

  Turecko

  Společnost GAZTEK MAKINA, je Výrobce, která působí v Řezání plazmové - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Plasma cutting. Sídlí v Konya, Turecko.

 4. AUTO ZÁVOD CESKÝ DUB, SPOL. S R.O.

  Česká republika

  Společnost AUTO ZÁVOD CESKÝ DUB, SPOL. S R.O., je Multi-Category, která působí v Ocele a kovy - obrábění sektoru. Působí rovněž v sektorech Zámečnické práce, Řezání plazmové - stroje, Vozíky motorové manipulační, Zemědělství a lesnictví - stroje a příslušenství, Zámečnické práce, Řezání plazmové - stroje, Vozíky motorové manipulační, a Zemědělství a lesnictví - stroje a příslušenství. Sídlí v Ceský Dub, Česká republika.

 5. GELSO S.R.O.

  Česká republika

  Společnost GELSO S.R.O., je Výrobce, která působí v Ocele a kovy - obrábění sektoru. Působí rovněž v sektorech Výroba průmyslových plechů, Klimatizace, větrání a ventilace - zařízení, Frézování - obráběcí stroje, Řezání plazmové - stroje, Výroba průmyslových plechů, Klimatizace, větrání a ventilace - zařízení, Frézování - obráběcí stroje, a Řezání plazmové - stroje. Sídlí v Okrísky , Česká republika.

 6. FBI INDUSTRIEVERTRETUNGEN

  Německo

  Společnost FBI INDUSTRIEVERTRETUNGEN, je Velkoprodejce, která působí v Výroba průmyslových plechů sektoru. Působí rovněž v sektorech Řezání plazmové - stroje, panel finishing, Řezání plazmové - stroje, a plates for laser cutting. Sídlí v Heimsheim, Německo.

 7. TEKNIKSA MAKINA KALIP SANAYI VE TICARET LTD. STI

  Turecko

  Společnost TEKNIKSA MAKINA KALIP SANAYI VE TICARET LTD. STI, je Výrobce, která působí v Řezání plazmové - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Hnací soukolí, import and export declarations, design, Strip conveyors, a Hnací soukolí. Sídlí v Tekirdag, Turecko.

 8. YONTAR KALIP MAKINA VE INSAAT SANAYI TICARET L.T.D. S.T.I

  Turecko

  Společnost YONTAR KALIP MAKINA VE INSAAT SANAYI TICARET L.T.D. S.T.I, je Výrobce, která působí v Řezání plazmové - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Stavební materiály - průmyslové stroje a zařízení, Stavební stroje, Výrobky z betonu a tvárnic pro stavebnictví, Stavební materiály - průmyslové stroje a zařízení, Stavební stroje, a Výrobky z betonu a tvárnic pro stavebnictví. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 9. PLUSTECH KALIP VE MAKINA

  Turecko

  Společnost PLUSTECH KALIP VE MAKINA, je Výrobce, která působí v Řezání plazmové - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech dies for machining sheet metal, a game pate. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 10. FRAUNHOFER-INSTITUT FÜR ORGANISCHE ELEKTRONIK, ELEKTRONENSTRAHL- UND PLASMATECHNIK FEP

  Německo

  Společnost FRAUNHOFER-INSTITUT FÜR ORGANISCHE ELEKTRONIK, ELEKTRONENSTRAHL- UND PLASMATECHNIK FEP, je Výrobce, která působí v Stroje a zařízení pro povrchovou úpravu sektoru. Působí rovněž v sektorech Řezání plazmové - stroje, Vozidla - inteligentní naváděcí systémy, Chirurgie léčebná - zařízení a vybavení, Chirurgie léčebná - nástroje, Řezání plazmové - stroje, Vozidla - inteligentní naváděcí systémy, Chirurgie léčebná - zařízení a vybavení, a Chirurgie léčebná - nástroje. Sídlí v Dresden, Německo.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Řezání plazmové - stroje - Dovoz vývoz

Počet výsledků

6 065 Podniky