• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • šampaňské a šumivá vína

Výsledky hledání pro

Šampaňské a šumivá vína - Dovoz vývoz

 1. SARL FOINON V SÉLECTION

  Francie

  Verified by europages badge

  SARL FOINON V SELECTION, located in Fleury-le-Rivière, specialises in producing champagne. Traders in French champagne. Excessive alcohol is bad for your health. Drink responsibly.

 2. E.H.W. WORLDWIDE

  Nizozemsko

  Verified by europages badge

  E.H.W. Worldwide, established in 2011 in Cyprus, is a global force in sourcing and distributing quality products at exceptional prices. Our commitment to "quality products for the best price" drives our year-round accessibility. We rigorously select premium suppliers, ensuring only the finest products reach our customers. Spanning Europe, Africa, the Middle East, Asia, and the Americas, we directly import from leading sources such as Chile, Uruguay, South Africa, and more. With a recent expansion in Germany, we adeptly serve diverse markets, fostering enduring partnerships. Our upcoming logistics hub in South Africa exemplifies our strategic growth. Fueled by our devoted team, E.H.W. Worldwide thrives as a market leader, delivering an unparalleled customer experience. At E.H.W. Worldwide, our mission stands as a testament to our dedication. We endeavor to provide our customers with a transcendent experience, marked by the procurement, supply, and distribution of products that exceed expectations. As we transcend boundaries and traverse industries, we remain committed to making every business interaction with us an unforgettable journey, replete with unparalleled quality and value.

 3. DRINK SHOP ONLINE

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost DRINK SHOP ONLINE, je Subdodavatel, která působí v Vína - Itálie sektoru. Působí rovněž v sektorech Nápoje - import-export, Pivo, Minerálky přírodní, Šampaňské a šumivá vína, liquors, Drink Shop Online wines, home-made beer, Nápoje - import-export, a Online sales of beer. Sídlí v Nave, Itálie.

 4. AG VINS

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost AG VINS, je Velkoprodejce, která působí v Víno sektoru. Působí rovněž v sektorech Šumivá vína, Vína - Bordeaux, Šampaňské a šumivá vína, Vína - Itálie, Wine wholesaler, wholesale of wine, french wine, Wines - Bordeaux, a Šumivá vína. Sídlí v Bordeaux, Francie.

 5. CHAMPAGNE HERMIONE QUEEN

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost CHAMPAGNE HERMIONE QUEEN, je Výrobce, která působí v Šampaňské a šumivá vína sektoru. Působí rovněž v sektorech Nápoje, Alkohol a lihoviny, Gastronomie - speciality, Víno, Nápoje, Alkohol a lihoviny, Gastronomie - speciality, a Víno. Sídlí v Roche La Moliere, Francie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. BAUCHET PERE ET FILS

  Francie

  Společnost BAUCHET PERE ET FILS, je Výrobce, která působí v Šampaňské a šumivá vína sektoru. Působí rovněž v sektorech champagne, Premier cru Champagne, a Vintage champagne. Sídlí v Bisseuil, Francie.

 2. VINIVERDE - PROMOÇÃO E COMÉRCIO DE VINHOS VERDES, S.A

  Portugalsko

  Společnost VINIVERDE - PROMOÇÃO E COMÉRCIO DE VINHOS VERDES, S.A, je Výrobce, která působí v Víno sektoru. Působí rovněž v sektorech Šampaňské a šumivá vína, Wines - Portugal, red wines, a Šampaňské a šumivá vína. Sídlí v Ponte Da Barca, Portugalsko.

 3. PRESTIGE GROUP LTD

  Ukrajina

  Společnost PRESTIGE GROUP LTD, je Velkoprodejce, která působí v Šampaňské a šumivá vína sektoru. Sídlí v Odessa, Ukrajina.

 4. NUTRAMED SRL

  Itálie

  Společnost NUTRAMED SRL, je Výrobce, která působí v Šampaňské a šumivá vína sektoru. Sídlí v Monsano, Itálie.

 5. VILLA DES ROIS

  Francie

  Společnost VILLA DES ROIS, je Multi-Category, která působí v Šampaňské a šumivá vína sektoru. Působí rovněž v sektorech Classic rosé champagne, Premier cru Champagne, champagne bottles, a Champagne cellars. Sídlí v Paris, Francie.

 1. CAVAS VÍA DE LA PLATA

  Španělsko

  Společnost CAVAS VÍA DE LA PLATA, je Výrobce, která působí v Šampaňské a šumivá vína sektoru. Působí rovněž v sektorech wine shop, small-scale distillery, Cavas, a Champagne cellars. Sídlí v Almendralejo, Španělsko.

 2. CHAMP SVP

  Francie

  Společnost CHAMP SVP, je Distributor, která působí v Šampaňské a šumivá vína sektoru. Působí rovněž v sektorech Prestige vintage rosé Champagne, a pinot noir champagne. Sídlí v PARIS, Francie.

 1. ADR MARKETING

  Itálie

  Společnost ADR MARKETING, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Šampaňské a šumivá vína sektoru. Působí rovněž v sektorech coffee. Sídlí v Villaricca Na, Itálie.

 2. MELBA GASTRONOMIE

  Francie

  Společnost MELBA GASTRONOMIE, je Distributor, která působí v Gastronomie - speciality sektoru. Působí rovněž v sektorech Alkohol a lihoviny, Potraviny - import-export, Import-export - zemědělskopotravinářský komplex, Šampaňské a šumivá vína, Alkohol a lihoviny, Potraviny - import-export, Import-export - zemědělskopotravinářský komplex, a Šampaňské a šumivá vína. Sídlí v la Trinité, Francie.

 3. CHAMPAGNE CLAUDE PERRARD

  Francie

  Společnost CHAMPAGNE CLAUDE PERRARD, je Výrobce, která působí v Šampaňské a šumivá vína sektoru. Působí rovněž v sektorech wine producers, champagne, grape-grower, a chardonnay. Sídlí v Rouvres Les Vignes, Francie.

 4. MAVAM - CARISMA & INTUIÇÃO

  Portugalsko

  Společnost MAVAM - CARISMA & INTUIÇÃO, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Šampaňské a šumivá vína sektoru. Působí rovněž v sektorech sweet liqueurs, Wines - Portugal, vintners and representatives, a sparkling wines. Sídlí v Braga, Portugalsko.

 5. CHAMPAGNE BOULACHIN-CHAPUT

  Francie

  Společnost CHAMPAGNE BOULACHIN-CHAPUT, je Výrobce, která působí v Šampaňské a šumivá vína sektoru. Působí rovněž v sektorech champagne, pink champagne, Premier cru Champagne, a pinot noir champagne. Sídlí v Arrentieres, Francie.

 6. WINE AMBASSADORS SAS

  Francie

  Společnost WINE AMBASSADORS SAS, je Distributor, která působí v Nápoje - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech Šampaňské a šumivá vína, Víno, Šampaňské a šumivá vína, a Víno. Sídlí v PARIS, Francie.

 7. VINOTHELLO WEINE & SPEZIALITÄTEN

  Německo

  Společnost VINOTHELLO WEINE & SPEZIALITÄTEN, je Velkoprodejce, která působí v Gastronomie - speciality sektoru. Působí rovněž v sektorech Alkohol a lihoviny, Víno, Šampaňské a šumivá vína, Vína - Francie, Alkohol a lihoviny, Víno, Šampaňské a šumivá vína, a Vína - Francie. Sídlí v Neunkirchen, Německo.

 8. CHAMPAGNE CRISTIAN SENEZ

  Francie

  Společnost CHAMPAGNE CRISTIAN SENEZ, je Výrobce, která působí v Šampaňské a šumivá vína sektoru. Působí rovněž v sektorech champagne, pink champagne, a marc de champagne. Sídlí v Fontette, Francie.

 1. SA.BA. SRL

  Itálie

  Společnost SA.BA. SRL, je Distributor, která působí v Minerálky sektoru. Působí rovněž v sektorech Šampaňské a šumivá vína, drinks, beers, a Šampaňské a šumivá vína. Sídlí v Livorno, Itálie.

 2. DUCA DI CAPUA

  Itálie

  Společnost DUCA DI CAPUA, je Výrobce, která působí v Šampaňské a šumivá vína sektoru. Sídlí v Villafranca, Itálie.

 3. CHARDONNAY MEERDAEL

  Belgie

  Společnost CHARDONNAY MEERDAEL, je Výrobce, která působí v Alkohol a lihoviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Šampaňské a šumivá vína, wine producers, production of wines, Šampaňské a šumivá vína, a white wines. Sídlí v Oud-Heverlee, Belgie.

 4. TERRE DI GIURFO

  Itálie

  Společnost TERRE DI GIURFO, je Výrobce, která působí v Šampaňské a šumivá vína sektoru. Sídlí v Licodia Eubea, Itálie.

 5. UNIVERSAL WINE

  Belgie

  Společnost UNIVERSAL WINE, je Velkoprodejce, která působí v Šampaňské a šumivá vína sektoru. Působí rovněž v sektorech Vína - Španělsko, Wines - Australia, Vína - Španělsko, a Wines - South Africa. Sídlí v Beernem, Belgie.

 6. VINICOM - COMÉRCIO E DISTRIBUIÇÃO DE BEBIDAS LDA.

  Portugalsko

  Společnost VINICOM - COMÉRCIO E DISTRIBUIÇÃO DE BEBIDAS LDA., je Distributor, která působí v Alkohol a lihoviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Šampaňské a šumivá vína, Wines - Portugal, a Šampaňské a šumivá vína. Sídlí v Linhó, Portugalsko.

 7. ROGER RENE ET FILS

  Francie

  Společnost ROGER RENE ET FILS, je Výrobce, která působí v Šampaňské a šumivá vína sektoru. Sídlí v Ay, Francie.

 8. GARCIAS GOURMET, LDA

  Portugalsko

  Společnost GARCIAS GOURMET, LDA, je Distributor, která působí v Víno sektoru. Působí rovněž v sektorech Šampaňské a šumivá vína, moscato bianco, Šampaňské a šumivá vína, a hard liquors. Sídlí v Alcochete, Portugalsko.

 9. CHAMPAGNE GERMAR BRETON

  Francie

  Společnost CHAMPAGNE GERMAR BRETON, je Výrobce, která působí v Šampaňské a šumivá vína sektoru. Působí rovněž v sektorech pink champagne. Sídlí v Colombe La Fosse, Francie.

 10. ALMA AZUL WINE

  Španělsko

  Společnost ALMA AZUL WINE, je Výrobce, která působí v Víno sektoru. Působí rovněž v sektorech Šampaňské a šumivá vína, a Šampaňské a šumivá vína. Sídlí v Almeria, Španělsko.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma