• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • šicí stroje a příslušenství- průmyslové

Výsledky hledání pro

Šicí stroje a příslušenství- průmyslové - Dovoz vývoz

 1. RI.VE.MAC. SRL

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost RI.VE.MAC. SRL, je Distributor, která působí v Šicí stroje a příslušenství, průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech Obuv - průmyslové stroje, machinery and equipment for shoe factories and shoemakers, ATOM, staplers, Obuv - průmyslové stroje, a Sewing machines for leather. Sídlí v Montebelluna, Itálie.

 2. JESTMA MÁQUINAS DE COSTURA

  Portugalsko

  Společnost JESTMA MÁQUINAS DE COSTURA, je Distributor, která působí v Šicí stroje a příslušenství, průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech Konfekce - stroje a zařízení, Konfekce - stroje a zařízení, a Sewing machines for textiles. Sídlí v Barcelos, Portugalsko.

 3. RDF GROUP LLC

  Rusko

  Společnost RDF GROUP LLC, je Výrobce, která působí v Panny do výkladních skříní sektoru. Působí rovněž v sektorech Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, Didaktické pomůcky, Šicí stroje a příslušenství, průmyslové, Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, Didaktické pomůcky, Šicí stroje a příslušenství, průmyslové, a tailoring accessory. Sídlí v Moscow, Rusko.

 4. CRISAFULLI PACKING SRL

  Itálie

  Společnost CRISAFULLI PACKING SRL, je Poskytovatel služeb, která působí v Šicí stroje a příslušenství, průmyslové sektoru. Sídlí v Canicattini Bagni, Itálie.

 5. BONOTEC - TECNOLOGIAS, LDA

  Portugalsko

  Společnost BONOTEC - TECNOLOGIAS, LDA, je Výrobce, která působí v Šicí stroje a příslušenství, průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech spark erosion. Sídlí v Trofa, Portugalsko.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. COMERCIAL CATALANA DE MAQUINARIA TEXTIL

  Španělsko

  Společnost COMERCIAL CATALANA DE MAQUINARIA TEXTIL, je Distributor, která působí v Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení sektoru. Působí rovněž v sektorech Konečná úprava textilu - stroje a zařízení, Textilní tisk - stroje a zařízení, Šicí stroje a příslušenství, průmyslové, Konečná úprava textilu - stroje a zařízení, Textilní tisk - stroje a zařízení, a Šicí stroje a příslušenství, průmyslové. Sídlí v Esparreguera-Barcelona, Španělsko.

 2. RILMAN LTD.

  Bulharsko

  Společnost RILMAN LTD., je Velkoprodejce, která působí v Šicí stroje a příslušenství, průmyslové sektoru. Sídlí v Sofia, Bulharsko.

 3. BEFRAKO

  Belgie

  Společnost BEFRAKO, je Velkoprodejce, která působí v Šicí stroje a příslušenství, průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech Šicí stroje pro domácnost, Šicí stroje pro domácnost, craft sewing machines, wholesale of sewing machines, a sewing machine for household use. Sídlí v Zonhoven, Belgie.

 4. FROMAC SRL

  Itálie

  Společnost FROMAC SRL, je Výrobce, která působí v Šicí stroje a příslušenství, průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech sewing machines for leather goods, a industrial sewing machines. Sídlí v Tricesimo, Itálie.

 5. A COSER

  Španělsko

  Společnost A COSER, která působí v Šicí stroje a příslušenství, průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech Šicí stroje pro domácnost, Vyšívací stroje a příslušenství, Šicí stroje pro domácnost, Vyšívací stroje a příslušenství, sewing machine repairs, a accessories for sewing machines. Sídlí v Madrid, Španělsko.

 1. AMIGTEX OÜ

  Estonsko

  Společnost AMIGTEX OÜ, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Šicí stroje a příslušenství, průmyslové sektoru. Sídlí v Tallinn, Estonsko.

 2. F.LLI FOGGIATO SRL

  Itálie

  Společnost F.LLI FOGGIATO SRL, je Velkoprodejce, která působí v Vyšívací stroje a příslušenství sektoru. Působí rovněž v sektorech Šicí stroje a příslušenství, průmyslové, Šicí stroje a příslušenství, průmyslové, accessories for sewing machines, sewing machine dealers, a wholesale of sewing machines. Sídlí v Montebelluna, Itálie.

 1. VAELLA MASCHINEN SRL

  Rumunsko

  Společnost VAELLA MASCHINEN SRL, je Distributor, která působí v Šicí stroje a příslušenství, průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech Šicí stroje pro domácnost, Řezačky, textilní, Žehlicí stroje, průmyslové, Pletené zboží - stroje a příslušenství, Šicí stroje pro domácnost, Řezačky, textilní, Žehlicí stroje, průmyslové, a Pletené zboží - stroje a příslušenství. Sídlí v Bucuresti, Rumunsko.

 2. MACHINEHANDEL BOS

  Belgie

  Společnost MACHINEHANDEL BOS, je Velkoprodejce, která působí v Šicí stroje a příslušenství, průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech professional ironer, flat irons, staplers, a sewing machine repairs. Sídlí v Destelbergen, Belgie.

 3. TMAC

  Francie

  Společnost TMAC, je Distributor, která působí v Šicí stroje a příslušenství, průmyslové sektoru. Sídlí v Paris, Francie.

 4. SEW ESSENTIAL

  Spojené království

  Společnost SEW ESSENTIAL, je Maloprodejce, která působí v Šicí stroje a příslušenství, průmyslové sektoru. Sídlí v Marquis Drive, Spojené království.

 5. NÄHTECHNIK STOPPER GBR

  Německo

  Společnost NÄHTECHNIK STOPPER GBR, je Distributor, která působí v Šicí stroje a příslušenství, průmyslové sektoru. Sídlí v Rottenburg, Německo.

 6. EURO MERCERIE

  Belgie

  Společnost EURO MERCERIE, je Velkoprodejce, která působí v Šicí stroje a příslušenství, průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech zip fasteners, textile re-reelers, a meters. Sídlí v Alken, Belgie.

 7. COLLEGE SEWING MACHINE PARTS LTD

  Spojené království

  Společnost COLLEGE SEWING MACHINE PARTS LTD, je Distributor, která působí v Šicí stroje a příslušenství, průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech cutting and sewing machines. Sídlí v Bury, Spojené království.

 8. HDB SOLUTIONS + BE0718851855

  Belgie

  Společnost HDB SOLUTIONS + BE0718851855, je Velkoprodejce, která působí v Šicí stroje a příslušenství, průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech wholesale industrial technical articles, automatic and manual stapling machines for leather goods, industrial sewing machine service, a industrial sewing machines. Sídlí v Izegem, Belgie.

 1. CHEE SIANG SEWING MACHINE EUROPE (GOLDEN-WHEEL)

  Německo

  Společnost CHEE SIANG SEWING MACHINE EUROPE (GOLDEN-WHEEL), je Výrobce, která působí v Šicí stroje a příslušenství, průmyslové sektoru. Sídlí v Kaiserslautern, Německo.

 2. GLOBAL INDUSTRIAL SEWING MACHINES

  Nizozemsko

  Společnost GLOBAL INDUSTRIAL SEWING MACHINES, je Multi-Category, která působí v Šicí stroje a příslušenství, průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech industrial sewing machines, professional sewing machines, sewing machines, a Sewing machines for leather. Sídlí v Haarlem, Nizozemsko.

 3. RAMAC DI STEFANO DOLORES GRAZIA

  Itálie

  Společnost RAMAC DI STEFANO DOLORES GRAZIA, je Multi-Category, která působí v Šicí stroje a příslušenství, průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech accessories for sewing machines, industrial sewing machine service, sewing machine repairs, a sewing machine replacements. Sídlí v Casarano, Itálie.

 4. MK NÄHTECHNISCHE SYSTEME GMBH

  Německo

  Společnost MK NÄHTECHNISCHE SYSTEME GMBH, je Výrobce, která působí v Šicí stroje a příslušenství, průmyslové sektoru. Sídlí v Oberhaching, Německo.

 5. HELION SARL

  Francie

  Společnost HELION SARL, je Distributor, která působí v Šicí stroje a příslušenství, průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech Usně a kůže - průmyslové stroje, Kožená galanterie - průmyslové stroje, Šicí stroje pro domácnost, Usně a kůže - průmyslové stroje, Kožená galanterie - průmyslové stroje, Šicí stroje pro domácnost, a Sewing machines for leather. Sídlí v Sainte Magnance, Francie.

 6. BARONE TERESA

  Itálie

  Společnost BARONE TERESA, je Distributor, která působí v Šicí stroje pro domácnost sektoru. Působí rovněž v sektorech Šicí stroje a příslušenství, průmyslové, sewing machines, embroidery machines, Šicí stroje a příslušenství, průmyslové, a punch cutters. Sídlí v Avellino, Itálie.

 7. BO-MA, BOJANA NOVAK S.P.

  Slovinsko

  Společnost BO-MA, BOJANA NOVAK S.P., je Distributor, která působí v Šicí stroje pro domácnost sektoru. Působí rovněž v sektorech Obchodní zástupci pro dovoz a vývoz, Supermarkety a hypermarkety, Žehličky pro domácnost, Šicí stroje a příslušenství, průmyslové, Obchodní zástupci pro dovoz a vývoz, Supermarkety a hypermarkety, Žehličky pro domácnost, a Šicí stroje a příslušenství, průmyslové. Sídlí v Maribor, Slovinsko.

 8. K. KUHNERT GMBH

  Německo

  Společnost K. KUHNERT GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Plyn a ropa - těžba sektoru. Působí rovněž v sektorech Voda - výroba a rozvod, Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, Šicí stroje a příslušenství, průmyslové, Automobily, Voda - výroba a rozvod, Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, Šicí stroje a příslušenství, průmyslové, a Automobily. Sídlí v Berlin, Německo.

 9. HERZ AUSTRIA GMBH

  Rakousko

  Společnost HERZ AUSTRIA GMBH, je Výrobce, která působí v Nářadí motorové přenosné sektoru. Působí rovněž v sektorech Šicí stroje a příslušenství, průmyslové, Plasty - průmyslové stroje, Svařování plastů - stroje, Balení a adjustace - stroje a zařízení, Šicí stroje a příslušenství, průmyslové, Plasty - průmyslové stroje, Svařování plastů - stroje, a Balení a adjustace - stroje a zařízení. Sídlí v Wolkersdorf Im Weinviertel, Rakousko.

 10. SIMET MASCHINEN GMBH

  Švýcarsko

  Společnost SIMET MASCHINEN GMBH, je Distributor, která působí v Textil - stroje pro přípravu, spřádání a tkaní sektoru. Působí rovněž v sektorech Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, Šicí stroje a příslušenství, průmyslové, Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení, Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, Šicí stroje a příslušenství, průmyslové, a Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení. Sídlí v Oberglatt, Švýcarsko.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Šicí stroje a příslušenství- průmyslové - Dovoz vývoz

Počet výsledků

1 354 Podniky