• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • šoupátka a ventily

Výsledky hledání pro

Šoupátka a ventily - Dovoz vývoz

 1. FERGO ARMATUREN GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  With FERGO Armaturen GmbH, you have a professional and reliable partner in the control engineering sector. We would be happy to advise you on all types of slide valves, shut-off and check valves, as well as pneumatic and electric actuators. Naturally we also offer comprehensive solutions with regard to peripheral devices – for example solenoid valves, positioners, limit switch boxes and many more; no matter under what conditions and for what industrial application our products are required. We take care of it – that is our company philosophy. Complete customer satisfaction is a top priority at FERGO Armaturen GmbH. High-quality components and materials, favourable terms, as well as minimal processing and delivery times help us to exceed our customers' high demands again and again. Put us to the test. We develop flexible solutions in the shortest possible time, tailored to your individual needs.

 2. SCHUBERT & SALZER CONTROL SYSTEMS GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Schubert & Salzer Control Systems is a fast-growing high-tech company that develops, manufactures and distributes high-precision control and shut-off valves for industrial use in process engineering methods. Our valves are among the most efficient products on the market in terms of energy consumption, service life and noise generation. Their compact design and high level of control accuracy minimise installation and maintenance work while ensuring a high level of operating and process safety across extremely long service lives. Schubert & Salzer Control Systems GmbH is based in Ingolstadt in south eastern Germany and provides customers with "Made in Germany" high-quality products either directly or via our subsidiaries in Belgium, the Netherlands, Luxembourg, the United Kingdom, France, India and the USA, as well as over 40 Schubert & Salzer partners all around the world.

 3. FRITZ GYGER AG

  Švýcarsko

  Verified by europages badge

  Fritz Gyger AG is a specialist in micro-technology for micro-valves and dispensing devices. We develop, produce, sell and offer services all over the world, either ourselves or through our partners. Founded in 1959, the company began with gramophone needles made of sapphire. In 1978, it introduced high-end diamond wands with the patented Gyger cut. Today, two generations later, it's still the unstoppable curiosity, inventiveness and love of perfection driving us to brave the impossible. In 1992, the patented electromagnetic 2/2-way micro-valve made of hard material and stainless steel components was developed and produced for contactless metering. New standards in terms of size, precision, speed and service life. Modular metering systems in the micro-litre and nano-litre range. The CERTUS FLEX liquid dispenser dispenses liquids with low volumes. Multi-channel metering up to eight independent channels, precise at high speed, individual or parallel operation. Valve head with straight dispensing jet or dispensing jet pointed at an angle, for dispensing different liquids and volumes. Unlimited programming options in a wide range of applications. Dispensing of liquids from bottles or syringes into all common microtitre plates. Can be integrated into your automation workflow via the SiLA interface. CLEANING STATION, for fast and automated cleaning of three cleaning solutions for up to eight micro-valves together for optimum cleaning results

 4. ADIS FRANCE

  Francie

  Verified by europages badge
 5. GEP VALVES SAS

  Itálie

  Verified by europages badge

  For over 20 years Gep Valves sas has been a reference point for technical assistance and supply of industrial valves for the activities carried out in steelworks, petrochemical, naval and mechanical plants. Backed by the constant innovation research and by the improvements of our production chain we have grown during the course of the years. Up to the point we have become partners of many national an international companies.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. SCHARFF TECHNIEK

  Nizozemsko

  Verified by europages badge

  Společnost SCHARFF TECHNIEK, je Multi-Category, která působí v Průmyslové kotle sektoru. Působí rovněž v sektorech Šoupátka a ventily, Manometry, Šoupátka a ventily, a Manometry. Sídlí v Utrecht, Nizozemsko.

 2. IMEBUR ASYSER

  Španělsko

  Verified by europages badge

  Společnost IMEBUR ASYSER, je Výrobce, která působí v Šoupátka a ventily sektoru. Působí rovněž v sektorech lpg regulator, lpg valves, high pressure regulators, LPG, valves for natural gas, REGULATORS, a regulator for natural gas. Sídlí v Burgos, Španělsko.

 3. ANDRÉ RAMSEYER AG

  Švýcarsko

  Verified by europages badge

  Společnost ANDRÉ RAMSEYER AG, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Šoupátka a ventily sektoru. Sídlí v Flamatt, Švýcarsko.

 4. AST GMBH & CO. KG

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost AST GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Šoupátka a ventily sektoru. Sídlí v Dorsten, Německo.

 5. VALVOMEC SRL

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost VALVOMEC SRL, je Výrobce, která působí v Ventily průmyslových armatur sektoru. Působí rovněž v sektorech Šoupátka a ventily, Slévárny mědi, bronzu a mosazi, valves, bronze filters, Šoupátka a ventily, drawer valves and valves, Slévárny mědi, bronzu a mosazi, spherical valves, a copper bronze brass foundry. Sídlí v Varallo, Itálie.

 1. RUBINETTERIE PARACCHINI SRL

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost RUBINETTERIE PARACCHINI SRL, je Výrobce, která působí v Ventily průmyslových armatur sektoru. Působí rovněž v sektorech Šoupátka a ventily, Průmyslové armatury, Šoupátka a ventily, a Průmyslové armatury. Sídlí v Borgosesia, Itálie.

 2. KÜHME ARMATUREN GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost KÜHME ARMATUREN GMBH, je Výrobce, která působí v Šoupátka a ventily sektoru. Sídlí v Bochum, Německo.

 1. A & S FÖRDERANLAGEN GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost A & S FÖRDERANLAGEN GMBH, je Výrobce, která působí v Šoupátka a ventily sektoru. Sídlí v Oelde, Německo.

 2. ČÍNA YAO KOVÁNÍ VENTIL CO., LTD

  Česká republika

  Čína YAAO ventil Co., Ltd se specializuje na navrhování a výrobu kovaných ventilů (Kované ocelové uzavírací šoupátko, zpětný ventil, kulový ventil, kované Kulový ventil, pneumatické Pohon ventilu a ventil Limited switch) po dobu více než 30 let a vytvořila vynikající pověst kvalitních a úsporných výrobků na světovém trhu. YAAO ventilová společnost provádí vědecký výzkum, vývoj, výrobu, distribuci a poprodejní servis. Máme vlastní kované továrny, CNC obrábění použití ve všech výrobních procesů, a to zpracování fosfátů sami. YAAO poskytuje širokou škálu ventilů včetně kované oceli šoupátka, kované oceli Ventily z kované oceli, zpětné klapky, kované oceli, kulových kohoutů, které jsou v souladu s API 602, CE, TS, ISO a dalšími mezinárodními standardy. Naše návrhy jsou speciálně vyrobené dát vysoká míra spolehlivosti, udržitelnosti, trvanlivost a nejvyšší standardy v celém výrobním procesu. Inovativní výrobky se používají v plynu, ropy, rafinace, chemikálie, výroby energie a přenosových potrubí průmyslu. Naše výrobky jsou vyváženy do více než 40 zemí např USA, Velká Británie, Německo, Itálie, Írán, Spojené arabské emiráty, Singapur, Brazílie, Jižní Afrika, atd.

 3. KWP, S.R.O. - TERMOSTATICKÉ HLAVICE PRO OTOPNÉ SOUSTAVY

  Česká republika

  V naší společnosti se zabýváme výrobou termostatických hlavic a ventilů. Součástí našich služeb je také kovoobrábění na zakázku, v souladu s požadavky našich zákazníků.

 4. TUBOTECH SPOL. S R.O. - REGULAČNÍ VENTILY K RADIÁTORŮM

  Česká republika

  Specializujeme se na prodej a montáž regulačních ventilů a kohoutů k radiátorům. Nabízíme vypracování projektů tepelného systému s dodávkou výměníkové stanice. Prodáváme moduly pro výrobu teplé vody.

 5. SOPAL

  Tunisko

  Společnost SOPAL, je Výrobce, která působí v Sanitární armatury sektoru. Působí rovněž v sektorech Šoupátka a ventily, Šoupátka a ventily, manifolds, brass rings, a taps for gas bottles. Sídlí v Sfax, Tunisko.

 6. TURKOGLU

  Turecko

  Společnost TURKOGLU, je Výrobce, která působí v Stavební hmoty sektoru. Působí rovněž v sektorech Šoupátka a ventily, Akční členy průmyslových armatur, water valves, ball valves, Šoupátka a ventily, a Akční členy průmyslových armatur. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 7. HIZIR METAL SANAYI VE TICARET A.S

  Turecko

  Společnost HIZIR METAL SANAYI VE TICARET A.S, je Výrobce, která působí v Šoupátka a ventily sektoru. Působí rovněž v sektorech started flow valves, flywheels, tap casting, a spare parts for taps. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 8. MARCO TECH SAS

  Francie

  Společnost MARCO TECH SAS, je Výrobce, která působí v Cisternová vozidla sektoru. Působí rovněž v sektorech Šoupátka a ventily, suction tube reels, a Šoupátka a ventily. Sídlí v Mios, Francie.

 1. KNIPPENBURG ARMATUREN GMBH

  Německo

  Společnost KNIPPENBURG ARMATUREN GMBH, je Výrobce, která působí v Průmyslové armatury sektoru. Působí rovněž v sektorech Šoupátka a ventily, butterfly valves, motors for industrial valves, valve manufacture, a Šoupátka a ventily. Sídlí v Bottrop, Německo.

 2. INOXPA S.A.U

  Španělsko

  Společnost INOXPA S.A.U, je Výrobce, která působí v Stroje a zařízení pro farmaceutický průmysl sektoru. Působí rovněž v sektorech Šoupátka a ventily, Potravinářský průmysl různé - stroje a zařízení, Čerpadla, Šoupátka a ventily, Potravinářský průmysl různé - stroje a zařízení, Čerpadla, a Mixers. Sídlí v Banyoles, Španělsko.

 3. RISTERM VALVES & MAINTENANCE

  Belgie

  Společnost RISTERM VALVES & MAINTENANCE, je Distributor, která působí v Průmyslové armatury sektoru. Působí rovněž v sektorech Šoupátka a ventily, a Šoupátka a ventily. Sídlí v Villers-Le-Bouillet, Belgie.

 4. INDUS AGAR SA

  Španělsko

  Společnost INDUS AGAR SA, je Výrobce, která působí v Šoupátka a ventily sektoru. Působí rovněž v sektorech fluid control valves, valve accessories, closing valves, a industrial supplies. Sídlí v Santander-Cantabria, Španělsko.

 5. SODELUX SA

  Belgie

  Společnost SODELUX SA, je Distributor, která působí v Litinové trouby a trubky sektoru. Působí rovněž v sektorech Hadice, trubky a roury, plastové, Příruby armatur, Šoupátka a ventily, PVC tubes and pipes, Hadice, trubky a roury, plastové, Příruby armatur, a Šoupátka a ventily. Sídlí v Recogne, Belgie.

 6. TECVAL, S.L.

  Španělsko

  Společnost TECVAL, S.L., je Výrobce, která působí v Šoupátka a ventily sektoru. Působí rovněž v sektorech check valve, special alloys, a Ball valves. Sídlí v Vacarisses, Španělsko.

 7. HÜCOBI GMBH

  Německo

  Společnost HÜCOBI GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Potrubní tvarovky ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Průmyslové armatury, Šoupátka a ventily, Pneumatická spojení, Kompresory, Průmyslové armatury, Šoupátka a ventily, Pneumatická spojení, a Kompresory. Sídlí v Bielefeld, Německo.

 8. GESA TERMÓMETROS SL

  Španělsko

  Společnost GESA TERMÓMETROS SL, je Výrobce, která působí v Měření a regulace tlaku - přístroje a nástroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Teploměry, Šoupátka a ventily, Teploměry, Pressure gauges, a Šoupátka a ventily. Sídlí v Urduliz-Vizcaya, Španělsko.

 9. THELEN ARMATUREN GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost THELEN ARMATUREN GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Šoupátka a ventily sektoru. Sídlí v Solingen, Německo.

 10. STEINCONNECTOR GMBH

  Německo

  Společnost STEINCONNECTOR GMBH, je Výrobce, která působí v Šoupátka a ventily sektoru. Působí rovněž v sektorech Pneumatická spojení, Pneumatická spojení, a Quick-connect tab receptacles. Sídlí v Wermelskirchen, Německo.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma