• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • šrouby a matice na objednávku

Výsledky hledání pro

Šrouby a matice na objednávku - Dovoz vývoz

 1. KALELILER CIVATA SAN VE TIC A.S / FASTENERS

  Turecko

  Verified by europages badge

  Established in 1995, KALELILER FASTENERS is a leading steel fastener manufacturer based in Ankara, Turkey. We provide high-quality products and becoming the preferred global supplier of fasteners. With a 14, 000 m2 production facility, including a 10, 000 m2 covered area in Ankara/Saray, we blend our rich heritage with a customer-centric approach. At KALELILER FASTENERS, customer satisfaction is paramount. We excel in bolt, stud bolt, anchor bolt, and nut production using hot forging and cold forming methods. Our expertise extends to diverse steel raw materials, offering electro-galvanized and hot-dip galvanized coatings. We also specialize in geomet and Zn-Nickel coating applications, focusing on large-scale bolts and special fasteners through hot forging. We cater to various industries, such as energy, construction, industrial parts, steel construction, airport construction, refineries, and the machine industry. Our advanced machinery and equipment enable us to produce superior-quality custom-made parts efficiently. Our capabilities encompass automatic cutting, hot forging, cold forming, machining, thread rolling, heat treatment, coating, and quality control. Under the KLR marking, we provide bolts and screws from M 12 to M 80 in diameter, threaded rods and studs from M 8 to M 220 mm, and nuts from M 20 to M 80 in length. We also offer anchorage bolts, U-Bolts, and J-Bolts, and maintain an extensive stock of various fasteners. Contact us for more !

 2. HEINRICH KIPP WERK

  Německo

  Verified by europages badge

  HEINRICH KIPP WERK je výrobcem pro oblast upínací techniky, normovaných prvků a ovládacích dílů. Vyrábíme v lokaci Německo s velkým strojovým parkem. Díky velké výrobní hloubce lze realizovat stadnardní prvky, konstrukční skupiny, jakož i speciální řešení. Náš výrobní program zahrnuje 65.000 dílů, které jsou díky logistickému centru rychle k dispozici. Společnost KIPP vyvíjí produkty přímo na místě a několikrát je kontroluje v oddělení zajištění kvality. Všechny fungují spolehlivě, mají dlouhou životnost a jsou dlouhodobě k dostání. V našem centru se při vývoji nových produktů koncentruje pozornost jak na ergonomii, tak i na stabilitu. V našem katalogu KIPP naleznete jen výrobky, o kterých jsme 100% přesvědčeni. Toto vše zaručuje tradiční, vlastníkem řízený podnik.

 3. ARTAFAST SNC

  Itálie

  Verified by europages badge

  Certified company. Since 1980, Artafast de Sovico (MB) has specialised in the manufacture of M3 to M12 stainless and tempered steel captive nuts. The firm also makes square captive nuts for ground continuity, captive wing nuts and screws.

 4. SHUTDOWN FASTENERS AND SPECIALS BELGIUM

  Belgie

  Verified by europages badge

  SFSB is your main partner (20 years of experience ) for all rush / short delivery fasteners (bolts, studs, nuts, stud bolts stud bolt studbolt studbolts) with material certificates EN 10204 3.1, according to drawing / specification, and in all materials. We service offshore, energy, petrochemical and heavy industry customers with their urgent requirements. Special parts can be delivered in matter of hours/days. Not comitted to some manufacturers so we will always find a solution to the problem. ASTM Studbolts, Turbine bolting, high temperature bolting, reduced shank bolting (DIN 2510 all types and to customer specification). Any diameter or length and any type of material : B7, L7, L43, B16, B7M, L7M, B8, B8CL2, B8M, B8MCL2, B8T and nuts in 2H, G3, G4, G7, G8, G8M, G8T ; Monel 400 and K500, Inconel / Alloy 601 / 625 / 825, Titanium (all types), Inconel, B8C, B5/3, B6/6, Duplex / Superduplex / UNS S 32760 / 32750 / 31803, Zeron 100, 1.4462, B22, B23CL2, B24, Uranus B6 (904L)...

 5. NINGBO FRIMA INDUSTRY CO. LTD.

  Čína

  Verified by europages badge

  Společnost NINGBO FRIMA INDUSTRY CO. LTD., je Výrobce, která působí v Osobní automobily sektoru. Působí rovněž v sektorech Šrouby a matice na objednávku, CNC turned parts, motorcycle parts, precision machining parts, aluminium machining parts, brass machined parts, stainless steel machined part, cnc machining part, a cnc milling part. Sídlí v Ningbo, Čína.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. ASSOCIATED NORM+DREH GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost ASSOCIATED NORM+DREH GMBH, je Distributor, která působí v Pružiny závitové sektoru. Působí rovněž v sektorech Šrouby, Šrouby a matice na objednávku, Dříky se závitem, Turned parts for mechanical engineering, cup springs, rivets, Shim washers, Supporting rings, a Profile stamped parts. Sídlí v Velbert, Německo.

 2. SONDERSCHRAUBEN GÜLDNER GMBH & CO. KG

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost SONDERSCHRAUBEN GÜLDNER GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Šrouby a matice na objednávku sektoru. Sídlí v Niederstetten, Německo.

 3. I.C.F. SRL - VITERIA E MINUTERIE METALLICHE

  Itálie

  Společnost I.C.F. SRL - VITERIA E MINUTERIE METALLICHE, je Multi-Category, která působí v Šrouby a matice na objednávku sektoru. Působí rovněž v sektorech kovové součásti malé, kovové součásti malé, Special nuts and bolts, Special screw, a standard screws. Sídlí v Origgio, Itálie.

 4. AXXATRONIC GMBH

  Německo

  Společnost AXXATRONIC GMBH, je Výrobce, která působí v Šrouby a matice na objednávku sektoru. Působí rovněž v sektorech Housings for electrical engineering, Plastic Housings, a emergency switches. Sídlí v Heimsheim, Německo.

 5. SMG INDUSTRIE

  Francie

  Společnost SMG INDUSTRIE, je Subdodavatel, která působí v Přesná mechanika sektoru. Působí rovněž v sektorech Šrouby a matice na objednávku, Special nuts and bolts, Special screw, a Šrouby a matice na objednávku. Sídlí v Neyron, Francie.

 1. MASSARD SAS

  Francie

  Společnost MASSARD SAS, je Výrobce, která působí v Soustružení ocele a kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Výroba šroubů a matic, Šrouby a matice na objednávku, Matice, Výroba šroubů a matic, Šrouby a matice na objednávku, a Matice. Sídlí v Bas En Basset, Francie.

 2. SFC (EUROPE) LTD

  Spojené království

  Společnost SFC (EUROPE) LTD, je Výrobce, která působí v Šrouby a matice na objednávku sektoru. Sídlí v Wolverhampton, Spojené království.

 1. VEDIA GROUP

  Turecko

  Společnost VEDIA GROUP, je Velkoprodejce, která působí v Tašky sektoru. Působí rovněž v sektorech Šrouby a matice na objednávku, Závlačky, Šrouby a matice na objednávku, set of luggage, a Závlačky. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 2. RATTAN INDUSTRIES (INDIA)

  Indie

  Společnost RATTAN INDUSTRIES (INDIA), je Výrobce, která působí v Šrouby a matice na objednávku sektoru. Sídlí v Ludhiana, Indie.

 3. WAGENER & SIMON WASI GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost WAGENER & SIMON WASI GMBH & CO. KG, je Velkoprodejce, která působí v Ocele a kovy - obrábění sektoru. Působí rovněž v sektorech Pružiny, Upevňování - prostředky, Výroba šroubů a matic, Šrouby a matice na objednávku, Pružiny, Upevňování - prostředky, Výroba šroubů a matic, a Šrouby a matice na objednávku. Sídlí v Wuppertal, Německo.

 4. BECK TECHNOLOGIES

  Francie

  Společnost BECK TECHNOLOGIES, je Výrobce, která působí v Výroba šroubů a matic sektoru. Působí rovněž v sektorech Šrouby a matice na objednávku, Ocele a kovy - obrábění, Šrouby a matice na objednávku, fastening articles, clamping devices, a Ocele a kovy - obrábění. Sídlí v Aillevillers-Et-Lyaumont, Francie.

 5. BOULONNERIES ET VISSERIES DE SABLE

  Francie

  Společnost BOULONNERIES ET VISSERIES DE SABLE, je Výrobce, která působí v Výroba šroubů a matic sektoru. Působí rovněž v sektorech Šrouby a matice na objednávku, Nýty, Šrouby a matice na objednávku, a Nýty. Sídlí v Sablé-Sur-Sarthe, Francie.

 6. ZOBEL

  Francie

  Společnost ZOBEL, je Výrobce, která působí v Šrouby a matice na objednávku sektoru. Působí rovněž v sektorech Special nuts and bolts, a Petrochemical grade bolting. Sídlí v Fleurbaix, Francie.

 7. BROOKS FORGINGS LTD

  Spojené království

  Společnost BROOKS FORGINGS LTD, je Výrobce, která působí v Šrouby a matice na objednávku sektoru. Působí rovněž v sektorech Domácí potřeby kovové, a Domácí potřeby kovové. Sídlí v Cradley Heath, Spojené království.

 8. INFA S.R.L.

  Itálie

  Společnost INFA S.R.L., je Velkoprodejce, která působí v Šrouby a matice na objednávku sektoru. Působí rovněž v sektorech Výroba šroubů a matic, kovové součásti malé, Výroba šroubů a matic, kovové součásti malé, a Manufacturer of stoppers. Sídlí v Milano, Itálie.

 1. DELMON TRADING LIMITED

  Spojené království

  Společnost DELMON TRADING LIMITED, je Výrobce, která působí v Šrouby a matice na objednávku sektoru. Působí rovněž v sektorech fresh pistachios, a pistachio pesto. Sídlí v London, Spojené království.

 2. MCS KELEPCE VE HAVLUPAN

  Turecko

  Společnost MCS KELEPCE VE HAVLUPAN, je Výrobce, která působí v Šrouby a matice na objednávku sektoru. Působí rovněž v sektorech pipe collars, metal clips, a bolts. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 3. BOLT KING

  Spojené království

  Společnost BOLT KING, je Výrobce, která působí v Výroba šroubů a matic sektoru. Působí rovněž v sektorech Šrouby a matice na objednávku, nuts and bolts, Šrouby a matice na objednávku, a Special nuts and bolts. Sídlí v Telford, Spojené království.

 4. ZOPPELLETTO S.P.A.

  Itálie

  Společnost ZOPPELLETTO S.P.A., je Výrobce, která působí v Šrouby a matice na objednávku sektoru. Působí rovněž v sektorech radiator caps, bushings, a plugs. Sídlí v Torri Di Quartesolo, Itálie.

 5. ETS THEVENIN COMPAGNIE

  Francie

  Společnost ETS THEVENIN COMPAGNIE, je Výrobce, která působí v Výroba šroubů a matic sektoru. Působí rovněž v sektorech Šrouby a matice na objednávku, Šrouby a matice na objednávku, fasteners, Bolts - machines, a Titanium bolts and bolt fastenings. Sídlí v Thilay, Francie.

 6. COMMERCIAL FASTENERS SRL

  Itálie

  Společnost COMMERCIAL FASTENERS SRL, je Distributor, která působí v Dříky se závitem sektoru. Působí rovněž v sektorech Výroba šroubů a matic, Šrouby a matice na objednávku, screws, stainless steel, Výroba šroubů a matic, a Šrouby a matice na objednávku. Sídlí v Ostra Vetere (fraz. Pongelli), Itálie.

 7. RM MINUTERIE SRL

  Itálie

  Společnost RM MINUTERIE SRL, je Výrobce, která působí v Šrouby a matice na objednávku sektoru. Sídlí v MONTE MARENZO, Itálie.

 8. BERRANG FRANCE

  Francie

  Společnost BERRANG FRANCE, je Výrobce, která působí v Šrouby a matice na objednávku sektoru. Působí rovněž v sektorech metal anchoring, manufacture of special parts, a assembly. Sídlí v Semoy, Francie.

 9. GERIMEX

  Nizozemsko

  Společnost GERIMEX, je Výrobce, která působí v Obrušování ocele a kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Šrouby a matice na objednávku, Frézování a soustružení pryže a plastů, Surface coating - steels and metals, Šrouby a matice na objednávku, a Frézování a soustružení pryže a plastů. Sídlí v Hengelo Ov, Nizozemsko.

 10. TROJAN SPECIAL FASTENERS LTD

  Spojené království

  Společnost TROJAN SPECIAL FASTENERS LTD, je Výrobce, která působí v Šrouby a matice na objednávku sektoru. Sídlí v Birmingham, Spojené království.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma