• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • žehlicí stroje- průmyslové

Výsledky hledání pro

Žehlicí stroje- průmyslové - Dovoz vývoz

 1. LGM GROUP INDUSTRIAL PRESSING

  Turecko

  Společnost LGM GROUP INDUSTRIAL PRESSING, je Výrobce, která působí v Žehlicí stroje, průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech Žehličky pro domácnost, Konečná úprava textilií, Textil - stroje a zařízení, ironing boards, Žehličky pro domácnost, Konečná úprava textilií, a Textil - stroje a zařízení. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 2. VOMATEX TEXTIL- UND KUNSTSTOFF-GMBH - INDUSTRIAL IRONING COVERS

  Německo

  Společnost VOMATEX TEXTIL- UND KUNSTSTOFF-GMBH - INDUSTRIAL IRONING COVERS, je Multi-Category, která působí v Žehlicí stroje, průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech ironing board covers. Sídlí v Bremen, Německo.

 3. PRIMULA S.A.

  Řecko

  Společnost PRIMULA S.A., je Výrobce, která působí v Žehlicí stroje, průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech professional washing machines. Sídlí v Thessaloniki, Řecko.

 4. PRIMA SRL

  Itálie

  Společnost PRIMA SRL, je Výrobce, která působí v Žehlicí stroje, průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech professional irons. Sídlí v Palazzolo Sull'oglio, Itálie.

 5. IRONS.IE

  Irsko

  Společnost IRONS.IE, je Velkoprodejce, která působí v Žehlicí stroje, průmyslové sektoru. Sídlí v Castlebellingham, Irsko.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. SILC S.P.A.

  Itálie

  Společnost SILC S.P.A., je Výrobce, která působí v Žehlicí stroje, průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech machines for dry cleaners, ironing boards, a stain-removing machines. Sídlí v Jesi, Itálie.

 2. SEKAISA

  Španělsko

  Společnost SEKAISA, která působí v Konečná úprava textilu - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Žehlicí stroje, průmyslové, Žehlicí stroje, průmyslové, textile machinery, machines for treating and finishing textile fibres, a textile machine repair. Sídlí v Banyoles - Girona, Španělsko.

 3. ATLANTIK TUKETIM MALLARI TICARET VE SANAYI LIMITED SIRKETI

  Turecko

  Společnost ATLANTIK TUKETIM MALLARI TICARET VE SANAYI LIMITED SIRKETI, je Výrobce, která působí v Žehlicí stroje, průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech ironing board covers, aerosol production, a cushions. Sídlí v Yalova, Turecko.

 4. BEST SPRING ECOCLEAN SRL

  Rumunsko

  Společnost BEST SPRING ECOCLEAN SRL, je Poskytovatel služeb, která působí v Úklid - služby sektoru. Působí rovněž v sektorech Vysokotlaké čištění, Průmyslová mycí zařízení, Čisticí zařízení na vodu, Žehlicí stroje, průmyslové, Vysokotlaké čištění, Průmyslová mycí zařízení, Čisticí zařízení na vodu, a Žehlicí stroje, průmyslové. Sídlí v Botosani, Rumunsko.

 5. VAELLA MASCHINEN SRL

  Rumunsko

  Společnost VAELLA MASCHINEN SRL, je Distributor, která působí v Šicí stroje a příslušenství, průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech Šicí stroje pro domácnost, Řezačky, textilní, Žehlicí stroje, průmyslové, Pletené zboží - stroje a příslušenství, Šicí stroje pro domácnost, Řezačky, textilní, Žehlicí stroje, průmyslové, a Pletené zboží - stroje a příslušenství. Sídlí v Bucuresti, Rumunsko.

 1. MALKAN IC VE DIS PAZARLAMA ANONIM SIRKETI

  Turecko

  Společnost MALKAN IC VE DIS PAZARLAMA ANONIM SIRKETI, je Výrobce, která působí v Žehlicí stroje, průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech professional irons, ironer, ironing board, a components for irons. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 2. HASEL IRONING MACHINES

  Turecko

  Společnost HASEL IRONING MACHINES, je Výrobce, která působí v Žehlicí stroje, průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech ironing board, suction ironing-boards, steam boilers for laundries and dry-cleaners, a equipment for ironing shops. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 1. JIFFY STEAMER DEUTSCHHLAND / INH. GERALD SCHULZ

  Německo

  Společnost JIFFY STEAMER DEUTSCHHLAND / INH. GERALD SCHULZ, je Velkoprodejce, která působí v Oděvy - průmyslové stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Šicí stroje a příslušenství, průmyslové, Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení, Žehlicí stroje, průmyslové, Domácí elektrospotřebiče - malé, Šicí stroje a příslušenství, průmyslové, Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení, Žehlicí stroje, průmyslové, a Domácí elektrospotřebiče - malé. Sídlí v Hamburg, Německo.

 2. HEPROTEX MASCHINEN GMBH

  Německo

  Společnost HEPROTEX MASCHINEN GMBH, je Distributor, která působí v Pračky a odstředivky, průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech Žehlicí stroje, průmyslové, steam wand, a Žehlicí stroje, průmyslové. Sídlí v Klingenberg, Německo.

 3. GL-MASCHINENVERTRIEB

  Německo

  Společnost GL-MASCHINENVERTRIEB, je Distributor, která působí v Textil - stroje pro přípravu, spřádání a tkaní sektoru. Působí rovněž v sektorech Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení, Žehlicí stroje, průmyslové, Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení, a Žehlicí stroje, průmyslové. Sídlí v Hofheim, Německo.

 4. MESEL INDUSTRIAL IRONING MACHINE

  Turecko

  Společnost MESEL INDUSTRIAL IRONING MACHINE, je Výrobce, která působí v Žehlicí stroje, průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech textile washing machines, a machinery for dying items. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 5. KLIMAKS MAKINA

  Turecko

  Společnost KLIMAKS MAKINA, je Výrobce, která působí v Žehlicí stroje, průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení, women's jackets, men's shirts, a Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 6. STIRO SERVICE S.R.L.

  Itálie

  Společnost STIRO SERVICE S.R.L., je Velkoprodejce, která působí v Žehlicí stroje, průmyslové sektoru. Sídlí v Peschiera Borromeo, Itálie.

 7. MORGAN TECNICA S.P.A.

  Itálie

  Společnost MORGAN TECNICA S.P.A., je Výrobce, která působí v Žehlicí stroje, průmyslové sektoru. Sídlí v Coccaglio, Itálie.

 8. I.M.E.C.E.

  Itálie

  Společnost I.M.E.C.E., je Výrobce, která působí v Žehlicí stroje, průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech laundry machinery, a machines and equipment for sizing fabrics. Sídlí v Este, Itálie.

 1. LIA STIR S.R.L. A SOCIO UNICO

  Itálie

  Společnost LIA STIR S.R.L. A SOCIO UNICO, která působí v Konečná úprava textilií sektoru. Působí rovněž v sektorech Žehlicí stroje, průmyslové, ironing and bagging in cellophane, a Žehlicí stroje, průmyslové. Sídlí v Isso, Itálie.

 2. SIL FIM SOCIETA' A RESPONSABILITA' LIMITATA

  Itálie

  Společnost SIL FIM SOCIETA' A RESPONSABILITA' LIMITATA, je Výrobce, která působí v Žehlicí stroje, průmyslové sektoru. Sídlí v Jesi, Itálie.

 3. STIROVAP S.R.L.

  Itálie

  Společnost STIROVAP S.R.L., je Výrobce, která působí v Žehlicí stroje, průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech laundry machinery, a machinery for dying items. Sídlí v Reggio Nell'emilia, Itálie.

 4. JOSEF ROSENBERGER INH. ROBERT HARTLIEB

  Německo

  Společnost JOSEF ROSENBERGER INH. ROBERT HARTLIEB, je Maloprodejce, která působí v Žehlicí stroje, průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech Žehličky pro domácnost, a Žehličky pro domácnost. Sídlí v Würzburg, Německo.

 5. GTK W. GRUNDLER BÜGEL- UND FIXIERMASCHINEN GMBH

  Německo

  Společnost GTK W. GRUNDLER BÜGEL- UND FIXIERMASCHINEN GMBH, je Výrobce, která působí v Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Upevňování - stroje na výrobu, Žehlicí stroje, průmyslové, Upevňování - stroje na výrobu, a Žehlicí stroje, průmyslové. Sídlí v Leichlingen, Německo.

 6. DILAS S.N.C. DI DEL BIANCO ROBERTO & C S.N.C.

  Itálie

  Společnost DILAS S.N.C. DI DEL BIANCO ROBERTO & C S.N.C., která působí v Žehlicí stroje, průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech professional irons, a flat irons. Sídlí v Pesaro, Itálie.

 7. METALMECCANICA

  Itálie

  Společnost METALMECCANICA, je Výrobce, která působí v Žehlicí stroje, průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech machines for applying zippers, a machines and equipment for shirt factories. Sídlí v Campiglia Dei Berici, Itálie.

 8. BATTISTELLA BG S.R.L.

  Itálie

  Společnost BATTISTELLA BG S.R.L., je Výrobce, která působí v Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Opravy spotřebního zboží, Žehlicí stroje, průmyslové, Opravy spotřebního zboží, a Žehlicí stroje, průmyslové. Sídlí v Rossano Veneto, Itálie.

 9. SILTER BUHARLI UTU KAYNAK MAKINA SANAYI VE TICARET LTD STI

  Turecko

  Společnost SILTER BUHARLI UTU KAYNAK MAKINA SANAYI VE TICARET LTD STI, je Výrobce, která působí v Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Žehlicí stroje, průmyslové, Sváření autogenem - stroje, Žehlicí stroje, průmyslové, a Sváření autogenem - stroje. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 10. STIMAC S.R.L.

  Itálie

  Společnost STIMAC S.R.L., je Velkoprodejce, která působí v Žehlicí stroje, průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech professional irons. Sídlí v Sarcedo, Itálie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Žehlicí stroje- průmyslové - Dovoz vývoz

Počet výsledků

11 424 Podniky