• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • železářství a hutnictví - import-export

Výsledky hledání pro

Železářství a hutnictví - import-export - Dovoz vývoz

 1. BASAK LAZER

  Turecko

  Verified by europages badge

  Since its inception in 1983, Basak Laser has consistently set the industry standard as a premier manufacturer specializing in precision sheet metal processing and applications. Our Diverse Range of Services Includes: •Fiber Laser •Press Brake •Cylinder Bending •Scissors Cutting •Argon Welding •Aluminum Welding •Welded Manufacturing •Wrought Iron Laser Cutting •Explore more, including Modular Wrought Iron, on our website! Basak Laser extends its excellence into machine manufacturing and spare parts production, catering to a diverse array of sectors, including automotive, marine, and the elevator/escalator industries, through our subsidiary, Basak Machine. Our vision is to elevate our standing as a top-tier company renowned for its steadfast dedication to quality and efficiency, ensuring the contentment of our employees, suppliers, and esteemed customers. We are steadfast in our commitment to remaining at the forefront of technological advancements and fostering a culture of innovation. Moreover, we take pride in our manufacturing of camping equipment under our secondary brand, Basak Camping. Our collaborative approach with customers remains the cornerstone of consistently delivering exceptional project outcomes. Contact us today to delve into further information and engage in a productive dialogue regarding your inquiries.

 2. ARPIAL - METALURGICA LIGEIRA LDA

  Portugalsko

  Verified by europages badge

  Společnost ARPIAL - METALURGICA LIGEIRA LDA, je Výrobce, která působí v Frézování ocele a kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Řezání ocele a kovů, Zakružování ocele a kovů, Železářství a hutnictví - import-export, kovové součásti malé, precision turning, CNC finishing, precision milling, CNC prototypes, a cnc cut. Sídlí v Pontinha-Lisboa, Portugalsko.

 3. LUMASTEEL LITVÍNOV - ARMOVNA A ZINKOVNA

  Česká republika

  Věnujeme se prodeji a úpravám hutního materiálu. Naše armovna zajišťuje výrobu armovacího železa pro stavební účely. V zinkovně provádíme pozinkování oceli, jako ochranu proti korozi.

 4. KUPCUOGLU METAL

  Turecko

  Společnost KUPCUOGLU METAL, je Výrobce, která působí v Železářství a hutnictví - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech gas boilers for the home. Sídlí v Eskishehir, Turecko.

 5. METALLI RARI

  Maďarsko

  Společnost METALLI RARI, je Poskytovatel služeb, která působí v Železářství a hutnictví - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech Purchase of iron. Sídlí v Budapest, Maďarsko.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. DAVUTOGLU METAL

  Turecko

  Společnost DAVUTOGLU METAL, je Velkoprodejce, která působí v Železářství a hutnictví - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech equipment for institutions, sectioned tubes, drawn metal sheets, a galvanized metal rods. Sídlí v Kocaeli, Turecko.

 2. HUBOR ENDUESTRIYEL UERUENLER MAKINA SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI

  Turecko

  Společnost HUBOR ENDUESTRIYEL UERUENLER MAKINA SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI, je Distributor, která působí v Železářství a hutnictví - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech Metal processing, a cutting tools. Sídlí v Konya, Turecko.

 3. CIHAN DOKUMCULUK

  Turecko

  Společnost CIHAN DOKUMCULUK, je Výrobce, která působí v Železářství a hutnictví - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech foundry products, a steel moulding. Sídlí v Basaksehir, Turecko.

 4. APEX STEEL INTERNATIONAL

  Česká republika

  Společnost APEX STEEL INTERNATIONAL, je Distributor, která působí v Železářství a hutnictví - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech Pásová ocel válcovaná za studena, Pásová ocel válcovaná za studena, a hot-rolled steel strips. Sídlí v Ostrava, Česká republika.

 5. LASER COATING DIAMOND TECHNOLOGY

  Belgie

  Společnost LASER COATING DIAMOND TECHNOLOGY, která působí v Železářství a hutnictví - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech Čerpadla, a Čerpadla. Sídlí v Strepy-bracquegnies, Belgie.

 1. DIMMTEX SA

  Španělsko

  Společnost DIMMTEX SA, která působí v Stroje a zařízení, použité sektoru. Působí rovněž v sektorech Metalurgie a železárny - stroje a zařízení, Železářství a hutnictví - import-export, welding, used machinery bought and sold, Metalurgie a železárny - stroje a zařízení, a Železářství a hutnictví - import-export. Sídlí v Manresa-Barcelona, Španělsko.

 2. BAYKAN STEEL

  Turecko

  Společnost BAYKAN STEEL, je Distributor, která působí v Železářství a hutnictví - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocele a kovy, Plechy a pásková ocel ze železných kovů, iron sheet, iron sections, Ocele a kovy, a Plechy a pásková ocel ze železných kovů. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 1. VISIO ING CONSULT

  Belgie

  Společnost VISIO ING CONSULT, která působí v Železářství a hutnictví - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech Správa a podpora počítačových sítí, stock management, project management, Správa a podpora počítačových sítí, a Stock management software. Sídlí v Hannut, Belgie.

 2. ONUR FERFORJE

  Turecko

  Společnost ONUR FERFORJE, je Velkoprodejce, která působí v Železářství a hutnictví - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech forged iron, wrought iron parts, a wrought iron railing. Sídlí v Izmir, Turecko.

 3. MARINHO STEEL TRADING

  Lucembursko

  Společnost MARINHO STEEL TRADING, je Multi-Category, která působí v Obchodování s ocelářskými výrobky sektoru. Působí rovněž v sektorech Železářství a hutnictví - import-export, Ocelové plechy a pásky, Železářství a hutnictví - import-export, Steel girders, Ocelové plechy a pásky, a rolled iron sections. Sídlí v Sanem, Lucembursko.

 4. ADA PORT FOREIGN TRADE LIMITED COMPANY

  Turecko

  Společnost ADA PORT FOREIGN TRADE LIMITED COMPANY, je Velkoprodejce, která působí v Železářství a hutnictví - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech High Quality Constructional steel. Sídlí v Bursa, Turecko.

 5. SUER GLOBAL IMPORT EXPORT

  Turecko

  Společnost SUER GLOBAL IMPORT EXPORT, je Multi-Category, která působí v Obchodní zástupci pro dovoz a vývoz sektoru. Působí rovněž v sektorech Železářství a hutnictví - import-export, Chov - import-export, Dovoz a vývoz energií a surovin, Železářství a hutnictví - import-export, foodstuffs - import/export, Chov - import-export, a Dovoz a vývoz energií a surovin. Sídlí v Van, Turecko.

 6. DELTA PROJECT ENGINEERING

  Belgie

  Společnost DELTA PROJECT ENGINEERING, která působí v Petrochemie - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Železářství a hutnictví - import-export, industrial pipes, industrial filters, Železářství a hutnictví - import-export, a refractory concrete. Sídlí v Ivoz-ramet, Belgie.

 7. INOXFLOW HASSAS DÖKÜM

  Turecko

  Společnost INOXFLOW HASSAS DÖKÜM, je Výrobce, která působí v Železářství a hutnictví - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech precision casting, cast iron, a foundry products. Sídlí v Bursa, Turecko.

 8. MARMARA METAL MAMULLERI TIC. A.S.

  Turecko

  Společnost MARMARA METAL MAMULLERI TIC. A.S., je Velkoprodejce, která působí v Železářství a hutnictví - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech Ferrous and non-ferrous metals - mining, graphite electrodes, Alloys, iron, a metal cored wire. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 1. ATIMA-TPIM

  Belgie

  Společnost ATIMA-TPIM, je Výrobce, která působí v Železářství a hutnictví - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech aluminum machining. Sídlí v Pepinster, Belgie.

 2. ENTREPRISE LEPAGE & FRERES

  Belgie

  Společnost ENTREPRISE LEPAGE & FRERES, která působí v Průmyslové armatury sektoru. Působí rovněž v sektorech Mostové jeřáby a portálová zvedací zařízení, Železářství a hutnictví - import-export, industrial pipes, industrial assemblies, Mostové jeřáby a portálová zvedací zařízení, a Železářství a hutnictví - import-export. Sídlí v Jumet, Belgie.

 3. FIN-LEX LTD BELGRADE

  Srbsko

  Společnost FIN-LEX LTD BELGRADE, je Poskytovatel služeb, která působí v Obchodní informace sektoru. Působí rovněž v sektorech Železářství a hutnictví - import-export, Železářství a hutnictví - import-export, a military supplies. Sídlí v Belgrade, Srbsko.

 4. SIMEX ITALIA SRL

  Itálie

  Společnost SIMEX ITALIA SRL, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Železářství a hutnictví - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech Obchodní zástupci pro dovoz a vývoz, a Obchodní zástupci pro dovoz a vývoz. Sídlí v Asti, Itálie.

 5. BRODER METALS GROUP LIMTED

  Spojené království

  Společnost BRODER METALS GROUP LIMTED, je Distributor, která působí v Železářství a hutnictví - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech nickel alloys bars, duplex steels, a bar steel, stainless. Sídlí v Sheffield, Spojené království.

 6. ECOCHIM

  Belgie

  Společnost ECOCHIM, která působí v Železářství a hutnictví - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech process control. Sídlí v Gerpinnes, Belgie.

 7. BOCHI INTERNATIONAL SPA

  Itálie

  Společnost BOCHI INTERNATIONAL SPA, je Maloprodejce, která působí v Železářství a hutnictví - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech coils. Sídlí v Parma, Itálie.

 8. STALEVAR COMPANY

  Ukrajina

  Společnost STALEVAR COMPANY, je Velkoprodejce, která působí v Železářství a hutnictví - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech brass metallization, a aluminium alloy metallization. Sídlí v Dnepropetrovsk, Ukrajina.

 9. TECHNIC GUM

  Belgie

  Společnost TECHNIC GUM, je Poskytovatel služeb, která působí v Železářství a hutnictví - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech industrial assemblies. Sídlí v Soignies, Belgie.

 10. HGM METAL IŞLEME

  Turecko

  Společnost HGM METAL IŞLEME, je Výrobce, která působí v Železářství a hutnictví - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech office and store furnishings, a shopfitting showcases. Sídlí v Istanbul, Turecko.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma