• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • železářství a hutnictví - import-export

Výsledky hledání pro

Železářství a hutnictví - import-export - Dovoz vývoz

 1. BASAK LAZER

  Turecko

  Verified by europages badge

  Since its inception in 1983, Basak Laser has consistently set the industry standard as a premier manufacturer specializing in precision sheet metal processing and applications. Our Diverse Range of Services Includes: •Fiber Laser •Press Brake •Cylinder Bending •Scissors Cutting •Argon Welding •Aluminum Welding •Welded Manufacturing •Wrought Iron Laser Cutting •Explore more, including Modular Wrought Iron, on our website! Basak Laser extends its excellence into machine manufacturing and spare parts production, catering to a diverse array of sectors, including automotive, marine, and the elevator/escalator industries, through our subsidiary, Basak Machine. Our vision is to elevate our standing as a top-tier company renowned for its steadfast dedication to quality and efficiency, ensuring the contentment of our employees, suppliers, and esteemed customers. We are steadfast in our commitment to remaining at the forefront of technological advancements and fostering a culture of innovation. Moreover, we take pride in our manufacturing of camping equipment under our secondary brand, Basak Camping. Our collaborative approach with customers remains the cornerstone of consistently delivering exceptional project outcomes. Contact us today to delve into further information and engage in a productive dialogue regarding your inquiries.

 2. ARPIAL - METALURGICA LIGEIRA LDA

  Portugalsko

  Verified by europages badge

  Společnost ARPIAL - METALURGICA LIGEIRA LDA, je Výrobce, která působí v Frézování ocele a kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Řezání ocele a kovů, Zakružování ocele a kovů, Železářství a hutnictví - import-export, kovové součásti malé, precision turning, CNC finishing, precision milling, CNC prototypes, a cnc cut. Sídlí v Pontinha-Lisboa, Portugalsko.

 3. VECCHI

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost VECCHI, je Poskytovatel služeb, která působí v Železářství a hutnictví - import-export sektoru. Sídlí v Curtatone, Itálie.

 4. LUMASTEEL LITVÍNOV - ARMOVNA A ZINKOVNA

  Česká republika

  Věnujeme se prodeji a úpravám hutního materiálu. Naše armovna zajišťuje výrobu armovacího železa pro stavební účely. V zinkovně provádíme pozinkování oceli, jako ochranu proti korozi.

 5. SORETOL

  Tunisko

  Společnost SORETOL, je Výrobce, která působí v Železářství a hutnictví - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech Plechové mřížoviny - plechy, Ocele a kovy - tváření a řezání, Distributor of welded pipes, Plechové mřížoviny - plechy, pipe manufacturer, a Ocele a kovy - tváření a řezání. Sídlí v Sfax, Tunisko.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. KUPCUOGLU METAL

  Turecko

  Společnost KUPCUOGLU METAL, je Výrobce, která působí v Železářství a hutnictví - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech gas boilers for the home. Sídlí v Eskishehir, Turecko.

 2. METALLI RARI

  Maďarsko

  Společnost METALLI RARI, je Poskytovatel služeb, která působí v Železářství a hutnictví - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech Purchase of iron. Sídlí v Budapest, Maďarsko.

 3. HUBOR ENDUESTRIYEL UERUENLER MAKINA SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI

  Turecko

  Společnost HUBOR ENDUESTRIYEL UERUENLER MAKINA SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI, je Distributor, která působí v Železářství a hutnictví - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech Metal processing, a cutting tools. Sídlí v Konya, Turecko.

 4. DAVUTOGLU METAL

  Turecko

  Společnost DAVUTOGLU METAL, je Velkoprodejce, která působí v Železářství a hutnictví - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech equipment for institutions, sectioned tubes, drawn metal sheets, a galvanized metal rods. Sídlí v Kocaeli, Turecko.

 5. HGM METAL IŞLEME

  Turecko

  Společnost HGM METAL IŞLEME, je Výrobce, která působí v Železářství a hutnictví - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech office and store furnishings, a shopfitting showcases. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 1. TAYLOR FORGINGS

  Spojené království

  Společnost TAYLOR FORGINGS, je Výrobce, která působí v Import-export - ocele a kovy sektoru. Působí rovněž v sektorech Železářství a hutnictví - import-export, Železářství a hutnictví - import-export, a forging metals. Sídlí v Sheffield, Spojené království.

 2. FIN-LEX LTD BELGRADE

  Srbsko

  Společnost FIN-LEX LTD BELGRADE, je Poskytovatel služeb, která působí v Obchodní informace sektoru. Působí rovněž v sektorech Železářství a hutnictví - import-export, Železářství a hutnictví - import-export, a military supplies. Sídlí v Belgrade, Srbsko.

 1. DIMMTEX SA

  Španělsko

  Společnost DIMMTEX SA, která působí v Stroje a zařízení, použité sektoru. Působí rovněž v sektorech Metalurgie a železárny - stroje a zařízení, Železářství a hutnictví - import-export, welding, used machinery bought and sold, Metalurgie a železárny - stroje a zařízení, a Železářství a hutnictví - import-export. Sídlí v Manresa-Barcelona, Španělsko.

 2. NEK STEEL

  Turecko

  Společnost NEK STEEL, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Ocel nererezová sektoru. Působí rovněž v sektorech Železářství a hutnictví - import-export, Plechy a trubky, rolled steels, Ferrous and non-ferrous metals - mining, Železářství a hutnictví - import-export, a Plechy a trubky. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 3. OJSC BSW - MANAGEMENT COMPANY OF BMC HOLDING

  Bělorusko

  Společnost OJSC BSW - MANAGEMENT COMPANY OF BMC HOLDING, je Výrobce, která působí v Železářství a hutnictví - import-export sektoru. Sídlí v Zhlobin, Bělorusko.

 4. A.I.S. CONSTRUCT

  Belgie

  Společnost A.I.S. CONSTRUCT, která působí v Železářství a hutnictví - import-export sektoru. Sídlí v Buetgenbach, Belgie.

 5. CAB INCORPORATED

  Spojené státy americké

  Společnost CAB INCORPORATED, je Výrobce, která působí v Železářství a hutnictví - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech flanges, cast iron, Wind-powered turbines, a stainless steel flanges. Sídlí v Buford, Spojené státy americké.

 6. IMPERIAL MACK

  Brazílie

  Společnost IMPERIAL MACK, je Výrobce, která působí v Železářství a hutnictví - import-export sektoru. Sídlí v Bragança Paulista, Brazílie.

 7. NOKTA ALUMINYUM AKSESUAR SAN.TIC.VE.LTD.STI

  Turecko

  Společnost NOKTA ALUMINYUM AKSESUAR SAN.TIC.VE.LTD.STI, je Výrobce, která působí v Železářství a hutnictví - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech aluminium profiles, a aluminium accessories. Sídlí v Samsun, Turecko.

 8. INDUCTOTHERM

  Belgie

  Společnost INDUCTOTHERM, je Výrobce, která působí v Železářství a hutnictví - import-export sektoru. Sídlí v Herstal, Belgie.

 1. M. DROSTE STAHLHANDEL GMBH

  Německo

  Společnost M. DROSTE STAHLHANDEL GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Ocel surová sektoru. Působí rovněž v sektorech Železářství a hutnictví - import-export, Ocel speciální, Železářství a hutnictví - import-export, Steel trading, Bar steel, a Ocel speciální. Sídlí v Bochum, Německo.

 2. ANTAREX LLC

  Ukrajina

  Společnost ANTAREX LLC, je Výrobce, která působí v Železářství a hutnictví - import-export sektoru. Sídlí v Kharkov, Ukrajina.

 3. SOCIETE D'EXPLOITATION DE CARRIERES DE TERRES PLASTIQUES

  Belgie

  Společnost SOCIETE D'EXPLOITATION DE CARRIERES DE TERRES PLASTIQUES, která působí v Sklo průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech Železářství a hutnictví - import-export, Důlní těžba - stroje a zařízení, refractory concrete, Železářství a hutnictví - import-export, a Důlní těžba - stroje a zařízení. Sídlí v Anhee, Belgie.

 4. SUER GLOBAL IMPORT EXPORT

  Turecko

  Společnost SUER GLOBAL IMPORT EXPORT, je Multi-Category, která působí v Obchodní zástupci pro dovoz a vývoz sektoru. Působí rovněž v sektorech Železářství a hutnictví - import-export, Chov - import-export, Dovoz a vývoz energií a surovin, Železářství a hutnictví - import-export, foodstuffs - import/export, Chov - import-export, a Dovoz a vývoz energií a surovin. Sídlí v Van, Turecko.

 5. BAYKAN STEEL

  Turecko

  Společnost BAYKAN STEEL, je Distributor, která působí v Železářství a hutnictví - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocele a kovy, Plechy a pásková ocel ze železných kovů, iron sheet, iron sections, Ocele a kovy, a Plechy a pásková ocel ze železných kovů. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 6. BOCHI INTERNATIONAL SPA

  Itálie

  Společnost BOCHI INTERNATIONAL SPA, je Maloprodejce, která působí v Železářství a hutnictví - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech coils. Sídlí v Parma, Itálie.

 7. ATIMA-TPIM

  Belgie

  Společnost ATIMA-TPIM, je Výrobce, která působí v Železářství a hutnictví - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech aluminum machining. Sídlí v Pepinster, Belgie.

 8. J.K. SERVICE

  Belgie

  Společnost J.K. SERVICE, je Distributor, která působí v Železářství a hutnictví - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech Cast parts, forged parts, a Machined parts. Sídlí v Gràce-Hollogne, Belgie.

 9. ONUR FERFORJE

  Turecko

  Společnost ONUR FERFORJE, je Velkoprodejce, která působí v Železářství a hutnictví - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech forged iron, wrought iron parts, a wrought iron railing. Sídlí v Izmir, Turecko.

 10. SIMEX ITALIA SRL

  Itálie

  Společnost SIMEX ITALIA SRL, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Železářství a hutnictví - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech Obchodní zástupci pro dovoz a vývoz, a Obchodní zástupci pro dovoz a vývoz. Sídlí v Asti, Itálie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Železářství a hutnictví - import-export - Dovoz vývoz

Počet výsledků

750 Podniky