• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • žula

Výsledky hledání pro

Žula - Dovoz vývoz

 1. XIAMEN HERISING ARCHITECTURALS CO.,LTD

  Čína

  Verified by europages badge

  Xiamen Herising Architecturals Co., Ltd, equivalent to experts in monuments mason, has been enjoying enviable reputation in this industry for more than 2-decade in supplying assorted general granite monuments & bespoke ones worldwide due to our good workmanship, shorter delivery time, prompt & caring services. All our current customers, who used to be monument retailers in their countries have become wholesalers in the shortest time since they moved orders done in our premise. Choosing Herising is a good guarantee & worry free, for we always have this concept in mind that your success is also ours. Contact us today!

 2. SEMKON STONE GRANITE SINK

  Turecko

  Verified by europages badge

  Společnost SEMKON STONE GRANITE SINK, je Výrobce, která působí v Žula sektoru. Působí rovněž v sektorech granite sink, sinks, Kitchen Sink, bathroom tiles, Granite Sink Kitchen, Granite Sink Bathroom, Handmade Granite Sink, bathroom tops, a Granite drop-in sink. Sídlí v Ankara, Turecko.

 3. MÜLLER NATURSTEINWERK AG

  Švýcarsko

  Verified by europages badge

  Společnost MÜLLER NATURSTEINWERK AG, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Žula sektoru. Sídlí v Neuhaus, Švýcarsko.

 4. MAGRIPEDRA-PREPARAÇÃO DE GRANITOS LDA

  Portugalsko

  Verified by europages badge

  Společnost MAGRIPEDRA-PREPARAÇÃO DE GRANITOS LDA, je Výrobce, která působí v Doly a kamenolomy - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Kameny a rudy, Mlýnské kameny, Žula, marketing of granite, Granite sales, Granite Guides, provision of labor, subcontracting staff management, a Granite cubes. Sídlí v Penafiel, Portugalsko.

 5. STEIN UND GARTENDESIGN PFLASTERUNGS GESMBH

  Rakousko

  Verified by europages badge

  Společnost STEIN UND GARTENDESIGN PFLASTERUNGS GESMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Žula sektoru. Sídlí v Groß-Enzersdorf, Rakousko.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. GRANITI BUA

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost GRANITI BUA, je Výrobce, která působí v Žula sektoru. Působí rovněž v sektorech Granolitový beton, granite fireplaces, Sardinian granite, column, Granolitový beton, handcrafted working of granite, blocks of granite for paving streets, granite curb, a granite aggregates. Sídlí v Budduso', Itálie.

 2. ANTOLINI LUIGI & C. S.P.A.

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost ANTOLINI LUIGI & C. S.P.A., je Výrobce, která působí v Mramor sektoru. Působí rovněž v sektorech Žula, Granolitový beton, marble, natural stone, Žula, international natural stones, Granolitový beton, working of marble and granite, a granite floors. Sídlí v Cavaion Veronese, Itálie.

 3. HAIGIS & SCHULTZ GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost HAIGIS & SCHULTZ GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Žula sektoru. Sídlí v Otterndorf, Německo.

 4. AZIENDA MOHAMED CHABAANE

  Rakousko

  Společnost AZIENDA MOHAMED CHABAANE, je Velkoprodejce, která působí v Žula sektoru. Působí rovněž v sektorech s/steel strip, Refuse containers, wood, a disposable articles. Sídlí v Wien, Rakousko.

 5. ROCAS DECOR HUNGARY KFT

  Maďarsko

  Společnost ROCAS DECOR HUNGARY KFT, je Výrobce, která působí v Mramor a přírodní kámen sektoru. Působí rovněž v sektorech Žula, Vápenec průmyslový, Žula, a Vápenec průmyslový. Sídlí v Üröm, Maďarsko.

 1. LYM JAR

  Španělsko

  Společnost LYM JAR, je Výrobce, která působí v Mramor a přírodní kámen sektoru. Působí rovněž v sektorech Žula, crema marfil quarry, marble blocks, a Žula. Sídlí v El Rodriguillo-Pinoso-Alicante, Španělsko.

 2. THOMASTONE

  Francie

  Společnost THOMASTONE, je Distributor, která působí v Mramor a přírodní kámen sektoru. Působí rovněž v sektorech Žula, Schodiště mramorová, Žula, Schodiště mramorová, granite covering, a marble coverings. Sídlí v Mondelange, Francie.

 1. GRANITE MINE EGE PUSULA GRANIT

  Turecko

  Společnost GRANITE MINE EGE PUSULA GRANIT, je Výrobce, která působí v Žula sektoru. Působí rovněž v sektorech basalt, a stair treads. Sídlí v Usak, Turecko.

 2. SOMAGRA

  Španělsko

  Společnost SOMAGRA, je Výrobce, která působí v Mramor sektoru. Působí rovněž v sektorech Žula, Podlahy a stropy, průmyslové, dolomite, Quartz and quartzites, Žula, a Podlahy a stropy, průmyslové. Sídlí v A Coruña, Španělsko.

 3. ANTONIO ROSALES ARTE EN PIEDRA

  Španělsko

  Společnost ANTONIO ROSALES ARTE EN PIEDRA, je Výrobce, která působí v Žula sektoru. Působí rovněž v sektorech Plastiky, Ornamental stones, natural stone fireplaces, Plastiky, a handcrafted working of granite. Sídlí v Covas (cotobade)-Pontevedra, Španělsko.

 4. MÁRMOLES RONIMAR SL

  Španělsko

  Společnost MÁRMOLES RONIMAR SL, je Výrobce, která působí v Mramor sektoru. Působí rovněž v sektorech Žula, a Žula. Sídlí v Novelda-Alicante, Španělsko.

 5. GRANIJARDIM - GRANITOS PARA EXTERIORES LDA

  Portugalsko

  Společnost GRANIJARDIM - GRANITOS PARA EXTERIORES LDA, je Výrobce, která působí v Žula sektoru. Sídlí v Vilar Formoso, Portugalsko.

 6. MARBOLUX

  Lucembursko

  Společnost MARBOLUX, je Výrobce, která působí v Křemík a křemičitý písek sektoru. Působí rovněž v sektorech Žula, Mramor a přírodní kámen, kitchen counters, Žula, Mramor a přírodní kámen, a ceramic. Sídlí v Pétange, Lucembursko.

 7. CM GRANIT

  Turecko

  Společnost CM GRANIT, je Výrobce, která působí v Žula sektoru. Působí rovněž v sektorech cut granite. Sídlí v Izmir, Turecko.

 8. GRANITE-SERVICE

  Ukrajina

  Společnost GRANITE-SERVICE, je Výrobce, která působí v Žula sektoru. Působí rovněž v sektorech Natural wainscot stones, a Natural stone tiles. Sídlí v Kiev, Ukrajina.

 1. LCC UNIKUM

  Ukrajina

  Společnost LCC UNIKUM, je Výrobce, která působí v Žula sektoru. Působí rovněž v sektorech granite polishing, granite floors, granite blocks, a granite fireplaces. Sídlí v Kyiv, Ukrajina.

 2. BMS MADEN

  Turecko

  Společnost BMS MADEN, je Výrobce, která působí v Žula sektoru. Působí rovněž v sektorech dolomite, a natural stone. Sídlí v Izmir, Turecko.

 3. DESENVOLMENTE UNIPESSOAL LDA

  Portugalsko

  Společnost DESENVOLMENTE UNIPESSOAL LDA, je Výrobce, která působí v Žula sektoru. Působí rovněž v sektorech granite floors, marketing of granite, natural stone, a granite for construction work. Sídlí v Penafiel, Portugalsko.

 4. GNS MACIEJ ZYLINSKI

  Polsko

  Společnost GNS MACIEJ ZYLINSKI, je Velkoprodejce, která působí v Žula sektoru. Sídlí v Swidnica, Polsko.

 5. OMEGA MERMER MADENCILIK LTD.STI.

  Turecko

  Společnost OMEGA MERMER MADENCILIK LTD.STI., je Výrobce, která působí v Mramor a přírodní kámen sektoru. Působí rovněž v sektorech Žula, Dlaždice a obklady, Žula, travertine, marble slabs, a Dlaždice a obklady. Sídlí v Elazig, Turecko.

 6. UNIKOM-PROM GMBH

  Ukrajina

  Společnost UNIKOM-PROM GMBH, je Výrobce, která působí v Žula sektoru. Působí rovněž v sektorech natural stone, a stone paving stones. Sídlí v Zhytomyr, Ukrajina.

 7. LLCCOUNTRY TRADE COMPANY

  Ukrajina

  Společnost LLCCOUNTRY TRADE COMPANY, je Výrobce, která působí v Žula sektoru. Působí rovněž v sektorech granite covering, road kerbs, granite for funeral art, a Natural stone tiles. Sídlí v Kiev, Ukrajina.

 8. EDDA YAPI MIM.MÜH.INŞ.TAAH.MAD.GID.NAKL.SAN VE DIŞ TIC.A.Ş

  Turecko

  Společnost EDDA YAPI MIM.MÜH.INŞ.TAAH.MAD.GID.NAKL.SAN VE DIŞ TIC.A.Ş, je Výrobce, která působí v Žula sektoru. Působí rovněž v sektorech Mramor a přírodní kámen, Schodiště kamenná, Břidlice, Dlaždice a obklady, Mramor a přírodní kámen, Schodiště kamenná, Břidlice, a Dlaždice a obklady. Sídlí v Gölbaşi/ankara, Turecko.

 9. DP REMZAVOD

  Ukrajina

  Společnost DP REMZAVOD, je Výrobce, která působí v Žula sektoru. Působí rovněž v sektorech Natural stone tiles, granite for construction work, a blocks of granite for paving streets. Sídlí v Nova Borova Village, Ukrajina.

 10. LIMIT DIABASE, BASALT, MONZONITE BLOCK AND SLAB.MANUFACTURE FOREGIN INC.

  Turecko

  Společnost LIMIT DIABASE, BASALT, MONZONITE BLOCK AND SLAB.MANUFACTURE FOREGIN INC., je Výrobce, která působí v Žula sektoru. Sídlí v Ankara, Turecko.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma