• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • aerosolové ventily

Výsledky hledání pro

Aerosolové ventily - Dovoz vývoz

 1. KENDRION KUHNKE AUTOMATION GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Kendrion Kuhnke Automation is your specialist for magnet, fluid and control technology and offers safe, precise and innovative components and assemblies for a wide range of applications. Kendrion Kuhnke Automation is part of the industrial division of Kendrion N.V. und trades under the Industrial Actuators and Controls (IAC) business unit. When it comes to developing and manufacturing electromagnets and actuators, IAC benefits from over 100 years of experience and offers a wide range of products. In addition, IAC is a fluid technology manufacturer specialising in the development of custom valves, valve blocks and pressure regulators. In the field of control technology, IAC uses the internationally recognised industry standards in order to enable integration into a wide variety of infrastructures, as well as inductive heating systems that enable emission-free heating in industrial processes. Our products are primarily used in medical equipment, such as dialysis machines, anaesthesia machines, respirators, dental units, treatment equipment and therapy equipment. They are also used in automation and robotics, such as for FTS, material handling systems and cobots. Furthermore, they are used for mechanical engineering in the food and drink industry, in printing and paper processing and in the textile industry. Further applications include fire protection and access controls in building technology and emergency oxygen supply and in-cabin applications in aviation. Find out more about Kendrion at www.kendrion.com

 2. THALECK GROUP - C3 GMBH WERK 03

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost THALECK GROUP - C3 GMBH WERK 03, je Velkoprodejce, která působí v Aerosolové ventily sektoru. Sídlí v Magdeburg, Německo.

 3. ČÍNA YAO KOVÁNÍ VENTIL CO., LTD

  Česká republika

  Čína YAAO ventil Co., Ltd se specializuje na navrhování a výrobu kovaných ventilů (Kované ocelové uzavírací šoupátko, zpětný ventil, kulový ventil, kované Kulový ventil, pneumatické Pohon ventilu a ventil Limited switch) po dobu více než 30 let a vytvořila vynikající pověst kvalitních a úsporných výrobků na světovém trhu. YAAO ventilová společnost provádí vědecký výzkum, vývoj, výrobu, distribuci a poprodejní servis. Máme vlastní kované továrny, CNC obrábění použití ve všech výrobních procesů, a to zpracování fosfátů sami. YAAO poskytuje širokou škálu ventilů včetně kované oceli šoupátka, kované oceli Ventily z kované oceli, zpětné klapky, kované oceli, kulových kohoutů, které jsou v souladu s API 602, CE, TS, ISO a dalšími mezinárodními standardy. Naše návrhy jsou speciálně vyrobené dát vysoká míra spolehlivosti, udržitelnosti, trvanlivost a nejvyšší standardy v celém výrobním procesu. Inovativní výrobky se používají v plynu, ropy, rafinace, chemikálie, výroby energie a přenosových potrubí průmyslu. Naše výrobky jsou vyváženy do více než 40 zemí např USA, Velká Británie, Německo, Itálie, Írán, Spojené arabské emiráty, Singapur, Brazílie, Jižní Afrika, atd.

 4. PTEC PRESSURE TECHNOLOGY GMBH

  Německo

  Společnost PTEC PRESSURE TECHNOLOGY GMBH, je Výrobce, která působí v Potrubí dálkové sektoru. Působí rovněž v sektorech Ventily pro pneumatická zařízení, Aerosolové ventily, Valves, customised special valves, Ventily pro pneumatická zařízení, a Aerosolové ventily. Sídlí v Burscheid, Německo.

 5. HPM TECHNOLOGIE GMBH (VORMALS PFEIFFER TECHNIK GMBH)

  Německo

  Společnost HPM TECHNOLOGIE GMBH (VORMALS PFEIFFER TECHNIK GMBH), je Výrobce, která působí v Trysky ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Aerosolové ventily, Průmyslová maziva, Maziva pro automobily, Oleje pro nepotravinářské účely, Aerosolové ventily, Průmyslová maziva, Maziva pro automobily, a Oleje pro nepotravinářské účely. Sídlí v Münsingen, Německo.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. COSTER TECNOLOGIE SPECIALI GMBH

  Německo

  Společnost COSTER TECNOLOGIE SPECIALI GMBH, je Výrobce, která působí v Aerosolové ventily sektoru. Sídlí v Ettlingen, Německo.

 2. EVERTON S.R.L

  Itálie

  Společnost EVERTON S.R.L, je Výrobce, která působí v Kosmetika sektoru. Působí rovněž v sektorech Aerosoly - obaly, Aerosolové ventily, Kovové obaly a nádoby, Aerosoly - obaly, Aerosolové ventily, a Kovové obaly a nádoby. Sídlí v Povegliano Veronese, Itálie.

 3. PACK-PART GMBH

  Švýcarsko

  Společnost PACK-PART GMBH, je Distributor, která působí v Kovové obaly a nádoby sektoru. Působí rovněž v sektorech Aerosolové ventily, Všeobecné strojírenství - práce bez dodání suroviny, Průmyslová maziva, Úprava vody - přípravky, Aerosolové ventily, Všeobecné strojírenství - práce bez dodání suroviny, Průmyslová maziva, a Úprava vody - přípravky. Sídlí v Kaiseraugst, Švýcarsko.

 4. VALVULAS DE PRECISION ESPAÑOLA SA

  Španělsko

  Společnost VALVULAS DE PRECISION ESPAÑOLA SA, je Velkoprodejce, která působí v Kovové obaly a nádoby sektoru. Působí rovněž v sektorech Aerosolové ventily, Aerosolové ventily, pulverisers, valves for aerosol containers, a actuators. Sídlí v Morata De Tajuña, Španělsko.

 5. JIANGSU SNVELON AEROSOL PACKING CO.,LTD

  Čína

  Společnost JIANGSU SNVELON AEROSOL PACKING CO.,LTD, je Výrobce, která působí v Aerosolové ventily sektoru. Působí rovněž v sektorech Air fresheners, household, a Aerosol filling machinery and equipment. Sídlí v Nantong, Čína.

 1. GREGDANIL ALLIED LTD

  Kanada

  Společnost GREGDANIL ALLIED LTD, je Maloprodejce, která působí v Aerosolové ventily sektoru. Působí rovněž v sektorech air blowing valves, a adjustable valves for gas welding machines. Sídlí v Orleans, Kanada.

 2. SILICONI CHIMICA S.R.L.

  Itálie

  Společnost SILICONI CHIMICA S.R.L., je Výrobce, která působí v Kovové obaly a nádoby sektoru. Působí rovněž v sektorech Aerosoly - obaly, Aerosolové ventily, Aerosoly - obaly, a Aerosolové ventily. Sídlí v Marostica, Itálie.

 1. HUNAN SHINESTAR STEEL GROUP

  Čína

  Společnost HUNAN SHINESTAR STEEL GROUP, je Výrobce, která působí v Aerosolové ventily sektoru. Působí rovněž v sektorech steel tubes. Sídlí v Changsha, Čína.

 2. AEROSOL TECHNIQUE LINDAL (UK) LIMITED

  Spojené království

  Společnost AEROSOL TECHNIQUE LINDAL (UK) LIMITED, je Výrobce, která působí v Kovové obaly a nádoby sektoru. Působí rovněž v sektorech Aerosolové ventily, a Aerosolové ventily. Sídlí v Leighton Buzzard, Spojené království.

 3. AIR PLANTS LTD

  Spojené království

  Společnost AIR PLANTS LTD, je Výrobce, která působí v Kovové obaly a nádoby sektoru. Působí rovněž v sektorech Aerosolové ventily, a Aerosolové ventily. Sídlí v Leicester, Spojené království.

 4. AEROSOL-TECHNIK LINDAL GMBH

  Německo

  Společnost AEROSOL-TECHNIK LINDAL GMBH, je Výrobce, která působí v Kovové obaly a nádoby sektoru. Působí rovněž v sektorech Aerosolové ventily, a Aerosolové ventily. Sídlí v Bad Oldesloe, Německo.

 5. LINDAL FRANCE

  Francie

  Společnost LINDAL FRANCE, která působí v Kovové obaly a nádoby sektoru. Působí rovněž v sektorech Aerosolové ventily, a Aerosolové ventily. Sídlí v Briey, Francie.

 6. F.I.A. S.R.L.

  Itálie

  Společnost F.I.A. S.R.L., je Subdodavatel, která působí v Kovové obaly a nádoby sektoru. Působí rovněž v sektorech Aerosoly - obaly, Aerosolové ventily, Aerosoly - obaly, a Aerosolové ventily. Sídlí v San Giuliano Milanese, Itálie.

 7. LINDAL HOLDINGS PLC

  Spojené království

  Společnost LINDAL HOLDINGS PLC, je Výrobce, která působí v Kovové obaly a nádoby sektoru. Působí rovněž v sektorech Aerosolové ventily, a Aerosolové ventily. Sídlí v Leighton Buzzard, Spojené království.

 8. VALVE PRECISION

  Francie

  Společnost VALVE PRECISION, je Výrobce, která působí v Kovové obaly a nádoby sektoru. Působí rovněž v sektorech Aerosolové ventily, a Aerosolové ventily. Sídlí v St Michel Sur Orge, Francie.

 1. COSTERTEC SA

  Španělsko

  Společnost COSTERTEC SA, je Velkoprodejce, která působí v Kovové obaly a nádoby sektoru. Působí rovněž v sektorech Aerosolové ventily, a Aerosolové ventily. Sídlí v Barcelona, Španělsko.

 2. AEROSOL FILLING MACHINE

  Kanada

  Společnost AEROSOL FILLING MACHINE, je Výrobce, která působí v Aerosolové ventily sektoru. Sídlí v Winnipeg, Kanada.

 3. PROFILE PHARMA LIMITED

  Spojené království

  Společnost PROFILE PHARMA LIMITED, je Výrobce, která působí v Kovové obaly a nádoby sektoru. Působí rovněž v sektorech Aerosolové ventily, a Aerosolové ventily. Sídlí v Guildford, Spojené království.

 4. COSMOSOL S.R.L.

  Itálie

  Společnost COSMOSOL S.R.L., je Subdodavatel, která působí v Kovové obaly a nádoby sektoru. Působí rovněž v sektorech Aerosoly - obaly, Aerosolové ventily, Aerosoly - obaly, a Aerosolové ventily. Sídlí v Mulazzano, Itálie.

 5. PARAFARMACIA DI VARRASO ANTONIA

  Itálie

  Společnost PARAFARMACIA DI VARRASO ANTONIA, která působí v Kovové obaly a nádoby sektoru. Působí rovněž v sektorech Aerosoly - obaly, Aerosolové ventily, Aerosoly - obaly, a Aerosolové ventily. Sídlí v Foggia, Itálie.

 6. ARMATURES D AQUITAINE

  Francie

  Společnost ARMATURES D AQUITAINE, je Výrobce, která působí v Kovové obaly a nádoby sektoru. Působí rovněž v sektorech Aerosolové ventily, a Aerosolové ventily. Sídlí v Pommevic, Francie.

 7. TEMPO POMPA VANA SAN. TIC. LTD STI.

  Turecko

  Společnost TEMPO POMPA VANA SAN. TIC. LTD STI., je Výrobce, která působí v Kovové obaly a nádoby sektoru. Působí rovněž v sektorech Hydraulika - vybavení a zařízení, Aerosolové ventily, Hydraulika - vybavení a zařízení, a Aerosolové ventily. Sídlí v Ankara, Turecko.

 8. AEROSOL VALF SANAYI A S

  Turecko

  Společnost AEROSOL VALF SANAYI A S, je Výrobce, která působí v Kovové obaly a nádoby sektoru. Působí rovněž v sektorech Aerosolové ventily, a Aerosolové ventily. Sídlí v Kocaeli, Turecko.

 9. EUSKO SA

  Španělsko

  Společnost EUSKO SA, která působí v Kovové obaly a nádoby sektoru. Působí rovněž v sektorech Aerosolové ventily, a Aerosolové ventily. Sídlí v Bergara, Španělsko.

 10. DCP SP Z O O

  Polsko

  Společnost DCP SP Z O O, je Výrobce, která působí v Kovové obaly a nádoby sektoru. Působí rovněž v sektorech Aerosolové ventily, a Aerosolové ventily. Sídlí v Pabianice, Polsko.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma