• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • akční členy průmyslových armatur

Výsledky hledání pro

Akční členy průmyslových armatur - Dovoz vývoz

 1. ROTEX AUTOMATION EUROPE

  Nizozemsko

  Verified by europages badge

  Rotex is India's largest solenoid valve manufacturer and a global supplier of solenoid valves, Pulse valves, and angle seat valves.. In the last 55 years, Rotex has supplied over 9, 500, 000 valves to over 7000 customers across 73 countries from 71, 000 catalog and over 6100 customized solutions. We provide worldwide coverage with our 3 international offices in UAE, Netherlands, and Malaysia and 83 international distributors spread across over 55 countries. We offer a broad range of solenoid valves including 2-way solenoid valves, 3-way solenoid valves, 5-way solenoid valves, Low power Solenoid valves, High-Pressure Solenoid valves, Explosion Proof Solenoid valves, SIL3 rated solenoid valves, Intrinsically Safe solenoid valve etc. Rotex is also a leading manufacturer of positioners and electro-hydraulic actuators with a wide range of capabilities like smart positioners, electro-pneumatic positioners, and electro-hydraulic actuators providing torque from 25 NM to 600K NM. Founded in 1967, the company has a long history of excellence in developing highly engineered products to meet the fast-paced technological needs of the process industries. Rotex has over 18+ utilities patents over Solenoid valves and 14+ patents over electro-hydraulic actuators and positioners. It has over 11+ international Product certifications like SIL3, ATEX, UL, IECeX, INMETRO, etc, and Quality system certifications like ISO9001, ISO14001, ISO45001, AS9100D, and IATF 16949.

 2. BENE INOX - RACCORDS & ROBINETTERIE

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost BENE INOX - RACCORDS & ROBINETTERIE, je Distributor, která působí v Potrubní tvarovky ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Průmyslové armatury, Plechy a trubky, Akční členy průmyslových armatur, stainless steel connections, Valves, solenoid, Piping accessories, stainless steel flanges, tightening clamps, a butterfly valves. Sídlí v Saint Priest, Francie.

 3. BALVINOX

  Belgie

  Verified by europages badge

  Společnost BALVINOX, je Distributor, která působí v Průmyslové armatury sektoru. Působí rovněž v sektorech Přechodové trubky armatur, Akční členy průmyslových armatur, Přechodové trubky armatur, Industrial piping, Akční členy průmyslových armatur, pneumatic valves, Silicone tubes and hoses, butterfly valves, a Ball valves. Sídlí v Perwez, Belgie.

 4. PETRAS

  Francie

  Společnost PETRAS, je Výrobce, která působí v Průmyslové armatury sektoru. Působí rovněž v sektorech Armatury pro ropný a petrochemický průmysl, Ventily průmyslových armatur, Akční členy průmyslových armatur, pneumatic actuators, Armatury pro ropný a petrochemický průmysl, Ventily průmyslových armatur, a Akční členy průmyslových armatur. Sídlí v Pourrieres, Francie.

 5. WUHAN GRAT CONTROL VALVE CO.,LTD

  Čína

  Společnost WUHAN GRAT CONTROL VALVE CO.,LTD, je Výrobce, která působí v Akční členy průmyslových armatur sektoru. Sídlí v Wuhan, Čína.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. TURKOGLU

  Turecko

  Společnost TURKOGLU, je Výrobce, která působí v Stavební hmoty sektoru. Působí rovněž v sektorech Šoupátka a ventily, Akční členy průmyslových armatur, water valves, ball valves, Šoupátka a ventily, a Akční členy průmyslových armatur. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 2. AFC VALVES UK LIMITED (ALPINE FLOW CONTROL)

  Spojené království

  Společnost AFC VALVES UK LIMITED (ALPINE FLOW CONTROL), je Velkoprodejce, která působí v Akční členy průmyslových armatur sektoru. Působí rovněž v sektorech control valves, air valves, check valves, a ball valves. Sídlí v Glasgow, Spojené království.

 3. CREISCENDO

  Francie

  Společnost CREISCENDO, je Multi-Category, která působí v Obchodní zástupci pro dovoz a vývoz sektoru. Působí rovněž v sektorech Akční členy průmyslových armatur, Doly a kamenolomy - stroje a zařízení, Transformátory, měniče a usměrňovače, Akční členy průmyslových armatur, Doly a kamenolomy - stroje a zařízení, thermal insulation - materials, a Transformátory, měniče a usměrňovače. Sídlí v Chisseaux, Francie.

 4. FLOLINE CORPORATION

  Indie

  Společnost FLOLINE CORPORATION, je Výrobce, která působí v Akční členy průmyslových armatur sektoru. Působí rovněž v sektorech ball valves, gate valves, a globe valves. Sídlí v Mumbai, Indie.

 5. TIANJIN JINTONG WATTS VALVE MANUFACTURING CO. LTD

  Čína

  Společnost TIANJIN JINTONG WATTS VALVE MANUFACTURING CO. LTD, je Výrobce, která působí v Akční členy průmyslových armatur sektoru. Působí rovněž v sektorech butterfly valves, gate valves, check valve, a ball valves. Sídlí v Tianjin, Čína.

 1. WALWORTH

  Španělsko

  Společnost WALWORTH, je Výrobce, která působí v Akční členy průmyslových armatur sektoru. Působí rovněž v sektorech ball valves, gate valves, a globe valves. Sídlí v Sevilla, Španělsko.

 2. SINWA VALVE INDUSTRY LIMTED

  Čína

  Společnost SINWA VALVE INDUSTRY LIMTED, je Výrobce, která působí v Akční členy průmyslových armatur sektoru. Působí rovněž v sektorech ball valves, gate valves, butterfly valves, a globe valves. Sídlí v Oubei Wenzhou, Čína.

 1. I G ASHBROOK FLUIDS HANDLING LTD

  Spojené království

  Společnost I G ASHBROOK FLUIDS HANDLING LTD, je Multi-Category, která působí v Akční členy průmyslových armatur sektoru. Působí rovněž v sektorech Čerpadla odstředivá, Měřiče průtoku, Čerpadla odstředivá, a Měřiče průtoku. Sídlí v Northwich, Spojené království.

 2. ICMA S.P.A.

  Itálie

  Společnost ICMA S.P.A., je Výrobce, která působí v Průmyslové armatury sektoru. Působí rovněž v sektorech Akční členy průmyslových armatur, regulating and control valves for equipment and systems, a Akční členy průmyslových armatur. Sídlí v Cuggiono, Itálie.

 3. WOOSUNG VALVE CO., LTD

  Jižní Korea

  Společnost WOOSUNG VALVE CO., LTD, je Výrobce, která působí v Akční členy průmyslových armatur sektoru. Působí rovněž v sektorech valves, fluid control valves, industrial valve manufacturer, a check valves. Sídlí v BUSAN, Jižní Korea.

 4. XIAMEN LANDEE VALVE IMPORT AND EXPORT CO., LTD

  Spojené státy americké

  Společnost XIAMEN LANDEE VALVE IMPORT AND EXPORT CO., LTD, je Výrobce, která působí v Akční členy průmyslových armatur sektoru. Působí rovněž v sektorech Ball valves, butterfly valves, check valve, a industrial valves. Sídlí v Xiamen, Spojené státy americké.

 5. HOLMBURY LTD

  Spojené království

  Společnost HOLMBURY LTD, je Multi-Category, která působí v Hydraulika - vybavení a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Ventily, hydraulické, Akční členy průmyslových armatur, Ventily, hydraulické, couplings, hydraulic systems, a Akční členy průmyslových armatur. Sídlí v Tonbridge, Spojené království.

 6. MECATORK ACTIONNEURS

  Francie

  Společnost MECATORK ACTIONNEURS, je Výrobce, která působí v Akční členy průmyslových armatur sektoru. Působí rovněž v sektorech Průmyslové armatury, Elektromotory a díly, Průmyslové armatury, a Elektromotory a díly. Sídlí v Seynod, Francie.

 7. WENZHOU RUIXIN VALVE CO.,LTD

  Austrálie

  Společnost WENZHOU RUIXIN VALVE CO.,LTD, je Výrobce, která působí v Akční členy průmyslových armatur sektoru. Působí rovněž v sektorech ball valves, gate valves, a globe valves. Sídlí v Perth, Austrálie.

 8. BURACCO SAS

  Francie

  Společnost BURACCO SAS, je Výrobce, která působí v Akční členy průmyslových armatur sektoru. Působí rovněž v sektorech Ventily průmyslových armatur, Vazby, hydraulické, Kohouty sanitárních armatur, Průmyslové armatury, Ventily průmyslových armatur, Vazby, hydraulické, Kohouty sanitárních armatur, a Průmyslové armatury. Sídlí v Montceau Les Mines, Francie.

 1. ALPHATECH ARMATUREN- UND ANTRIEBSTECHNIK HANDELS GMBH & CO KG

  Rakousko

  Společnost ALPHATECH ARMATUREN- UND ANTRIEBSTECHNIK HANDELS GMBH & CO KG, je Velkoprodejce, která působí v Akční členy průmyslových armatur sektoru. Sídlí v Wien, Rakousko.

 2. VALPES

  Francie

  Společnost VALPES, je Výrobce, která působí v Průmyslové armatury sektoru. Působí rovněž v sektorech Akční členy průmyslových armatur, Akční členy průmyslových armatur, pneumatic actuators, a Electric actuators. Sídlí v Moirans, Francie.

 3. GLOBAL OILFIELD SUPPLIES

  Spojené království

  Společnost GLOBAL OILFIELD SUPPLIES, je Distributor, která působí v Akční členy průmyslových armatur sektoru. Působí rovněž v sektorech forged valves, butterfly valves, ball valves, a gate valves. Sídlí v Brandon, Spojené království.

 4. AMOT USA

  Spojené státy americké

  Společnost AMOT USA, je Výrobce, která působí v Akční členy průmyslových armatur sektoru. Sídlí v Houston, Tx, Spojené státy americké.

 5. IVALTEC

  Francie

  Společnost IVALTEC, je Výrobce, která působí v Průmyslové armatury sektoru. Působí rovněž v sektorech Akční členy průmyslových armatur, butterfly valves, valves, Akční členy průmyslových armatur, a industrial valve manufacturer. Sídlí v Villeurbanne, Francie.

 6. AUMA RIESTER GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost AUMA RIESTER GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Akční členy průmyslových armatur sektoru. Sídlí v Müllheim, Německo.

 7. MUCON

  Spojené království

  Společnost MUCON, je Výrobce, která působí v Akční členy průmyslových armatur sektoru. Sídlí v Macclesfield, Spojené království.

 8. VALTORQUE VALVES KFT

  Maďarsko

  Společnost VALTORQUE VALVES KFT, je Výrobce, která působí v Akční členy průmyslových armatur sektoru. Sídlí v Budapest, Maďarsko.

 9. ZHEJIANG ONERO VALVE CO.,LTD.

  Čína

  Společnost ZHEJIANG ONERO VALVE CO.,LTD., je Výrobce, která působí v Akční členy průmyslových armatur sektoru. Působí rovněž v sektorech ball valves, gate valves, globe valves, a check valves. Sídlí v Wenzhou, Čína.

 10. KSB

  Francie

  Společnost KSB, je Výrobce, která působí v Čerpadla sektoru. Působí rovněž v sektorech Akční členy průmyslových armatur, purification pumps, taps and fittings, pumps for industrial uses, a Akční členy průmyslových armatur. Sídlí v Gennevilliers, Francie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma