• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • alkoholy- fenoly a deriváty

Výsledky hledání pro

Alkoholy- fenoly a deriváty - Dovoz vývoz

 1. TIANJIN YR CHEMSPEC TECHNOLOGY CO.,LTD.

  Čína

  Verified by europages badge

  YR Chemspec® is a qualified manufacturer and supplier which audited and approved by SGS, the company is strictly following the Quality Management System ISO9001: 2015. YR Chemspec® is engaged in the production and distribution a broad range portfolio of specialty, raw materials, active ingredients for the global cosmetic industries. We are always dedicated in state-of-the-art technology innovations, manufacturing process, distributing, sourcing high quality raw materials and ingredients. YR Chemspec® is an Industry-University-Research oriented company, to prompt high-quality development through innovation and fostering new growth drivers. YR Chemspec® is raising its capacity for pursuing scientific and technological innovation via cooperating with the famous universities and institutes. Main of our industry-university-research collaborative projects including, Vitamin Derivatives, Fermented Actives, Plant extracts, PVP Polymers, Polyquaterniums and other active ingredients.

 2. CADES PENEDES

  Španělsko

  Verified by europages badge

  Společnost CADES PENEDES, je Výrobce, která působí v Alkoholy, fenoly a deriváty sektoru. Působí rovněž v sektorech ethyl alcohol, tartaric acid, Grapeseed oil, wine alcohol, grapeseed oil, grape oil, a ethyl alcohols. Sídlí v Avinyonet Del Penedes-Barcelona, Španělsko.

 3. JSC BIOKIMYO

  Uzbekistán

  Verified by europages badge

  Společnost JSC BIOKIMYO, je Výrobce, která působí v Alkoholy, fenoly a deriváty sektoru. Působí rovněž v sektorech Chemický průmysl - import-export, Chemický průmysl - import-export, distillates, ethyl alcohol, plants and equipment for the production of pure alcohol, pure alcohol, spirit levels, Rectified alcohol production, a High quality alfa. Sídlí v Yangiyul, Uzbekistán.

 4. KIMIA ALCOHOL ZANJAN

  Írán

  Společnost KIMIA ALCOHOL ZANJAN, je Výrobce, která působí v Alkoholy, fenoly a deriváty sektoru. Působí rovněž v sektorech Disinfectants. Sídlí v Tehran, Írán.

 5. ENIPEASEVOO

  Řecko

  Společnost ENIPEASEVOO, je Výrobce, která působí v Alkoholy, fenoly a deriváty sektoru. Působí rovněž v sektorech customised decoration for shops, a Extra virgin organic olive oil. Sídlí v Athens, Řecko.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. ALPHA DISTILLATE

  Irsko

  Společnost ALPHA DISTILLATE, je Velkoprodejce, která působí v Alkoholy, fenoly a deriváty sektoru. Působí rovněž v sektorech antiseptics. Sídlí v Dublin, Irsko.

 2. MODAAKIMI ELEKT. MAG. VE TIC. LTD. STI.

  Turecko

  Společnost MODAAKIMI ELEKT. MAG. VE TIC. LTD. STI., je Výrobce, která působí v Alkoholy, fenoly a deriváty sektoru. Působí rovněž v sektorech ethyl alcohol. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 3. VKG OIL AS

  Estonsko

  Společnost VKG OIL AS, která působí v Destilační zbytek ropy (dehet) sektoru. Působí rovněž v sektorech Koksování - zařízení a stroje, Chemie - základní a odvozené výrobky, Alkoholy, fenoly a deriváty, Pryskyřice, Koksování - zařízení a stroje, Chemie - základní a odvozené výrobky, Alkoholy, fenoly a deriváty, a Pryskyřice. Sídlí v Kohtla-Järve, Estonsko.

 4. EQUILEX BV

  Nizozemsko

  Společnost EQUILEX BV, je Distributor, která působí v Organická chemie - výchozí produkty a sloučeniny sektoru. Působí rovněž v sektorech Rozpouštědla a ředidla, Import-export - chemický a farmaceutický průmysl, Alkoholy, fenoly a deriváty, Rozpouštědla a ředidla, Import-export - chemický a farmaceutický průmysl, Alkoholy, fenoly a deriváty, a chemical additives. Sídlí v Schiedam, Nizozemsko.

 5. VINDEGA

  Německo

  Společnost VINDEGA, je Výrobce, která působí v Alkoholy, fenoly a deriváty sektoru. Působí rovněž v sektorech champagne. Sídlí v Düsseldorf, Německo.

 1. QUIMIDROGA FRANCE

  Francie

  Společnost QUIMIDROGA FRANCE, je Distributor, která působí v Alkoholy, fenoly a deriváty sektoru. Působí rovněž v sektorech distribution and retail trade associations, a raw chemicals. Sídlí v Rungis, Francie.

 2. SPIRTPROM

  Ukrajina

  Společnost SPIRTPROM, je Velkoprodejce, která působí v Alkoholy, fenoly a deriváty sektoru. Působí rovněž v sektorech Alcohols and epoxy composites - organic chemistry, pure alcohol, a denatured alcohol. Sídlí v Kiev, Ukrajina.

 1. ORIGEN CHEMICALS

  Brazílie

  Společnost ORIGEN CHEMICALS, je Výrobce, která působí v Alkoholy, fenoly a deriváty sektoru. Působí rovněž v sektorech Tiskařské barvy, isopropyl alcohol, a Tiskařské barvy. Sídlí v Belo Horizonte, Brazílie.

 2. FJU GMBH

  Německo

  Společnost FJU GMBH, je Výrobce, která působí v Alkoholy, fenoly a deriváty sektoru. Působí rovněž v sektorech alcohol for the beverage industry, alcoholic beverages, a site distribution boards. Sídlí v Hatten, Německo.

 3. QUAD LAB

  Francie

  Společnost QUAD LAB, je Poskytovatel služeb, která působí v Alkoholy, fenoly a deriváty sektoru. Sídlí v Lisses, Francie.

 4. WEST WAY, LLC

  Ukrajina

  Společnost WEST WAY, LLC, je Výrobce, která působí v Alkoholy, fenoly a deriváty sektoru. Sídlí v Lviv, Ukrajina.

 5. CAME SRL

  Itálie

  Společnost CAME SRL, která působí v Import-export - chemický a farmaceutický průmysl sektoru. Působí rovněž v sektorech Chemická abraziva, Chemická pojiva, Antikorozní chemické přípravky, Alkoholy, fenoly a deriváty, Chemická abraziva, Chemická pojiva, Antikorozní chemické přípravky, a Alkoholy, fenoly a deriváty. Sídlí v Origgio (Va), Itálie.

 6. ALCOHOLES GUAL, SA

  Španělsko

  Společnost ALCOHOLES GUAL, SA, je Distributor, která působí v Alkoholy, fenoly a deriváty sektoru. Působí rovněž v sektorech ethyl alcohol, methylated spirit, isopropyl alcohol, a alcohols. Sídlí v Pacs Del Penedès, Španělsko.

 7. ETALMAG SAS

  Kolumbie

  Společnost ETALMAG SAS, je Distributor, která působí v Alkoholy, fenoly a deriváty sektoru. Působí rovněž v sektorech alcohols, a trading. Sídlí v Bogota, Kolumbie.

 8. BVE

  Ukrajina

  Společnost BVE, je Výrobce, která působí v Alkoholy, fenoly a deriváty sektoru. Působí rovněž v sektorech ethyl alcohol, alcohol for the beverage industry, antiseptics, a bioethanol. Sídlí v Vinnytsya, Ukrajina.

 1. NEDSTAR

  Nizozemsko

  Společnost NEDSTAR, je Velkoprodejce, která působí v Alkoholy, fenoly a deriváty sektoru. Působí rovněž v sektorech Ethanol. Sídlí v Amsterdam, Nizozemsko.

 2. SYNETAIRISTIKI DIATROFIKI A.S.E.

  Řecko

  Společnost SYNETAIRISTIKI DIATROFIKI A.S.E., je Velkoprodejce, která působí v Alkoholy, fenoly a deriváty sektoru. Působí rovněž v sektorech distilling apparatus, table grapes, alcohol for the beverage industry, a stills for the beverage industry. Sídlí v Soufli, Řecko.

 3. DRINKWELL

  Dánsko

  Společnost DRINKWELL, je Velkoprodejce, která působí v Alkoholy, fenoly a deriváty sektoru. Sídlí v Roskilde, Dánsko.

 4. CETEX PETROCHEMICALS

  Indie

  Společnost CETEX PETROCHEMICALS, je Výrobce, která působí v Alkoholy, fenoly a deriváty sektoru. Sídlí v Chennai, Indie.

 5. NOVIPLAST TRADING SAS

  Itálie

  Společnost NOVIPLAST TRADING SAS, je Distributor, která působí v Alkoholy, fenoly a deriváty sektoru. Působí rovněž v sektorech Plastické hmoty - základní výrobky pro průmysl, import/export service, a Plastické hmoty - základní výrobky pro průmysl. Sídlí v Novi Ligure, Itálie.

 6. RUSSELL LOVEDAY

  Kanada

  Společnost RUSSELL LOVEDAY, je Výrobce, která působí v Alkoholy, fenoly a deriváty sektoru. Působí rovněž v sektorech ethyl alcohol, a corn meal for zootechnics. Sídlí v Calgary, Kanada.

 7. NANJING LONGYUAN NATURAL POLYPHENOL SYNTHESIS FACTORY

  Čína

  Společnost NANJING LONGYUAN NATURAL POLYPHENOL SYNTHESIS FACTORY, je Výrobce, která působí v Alkoholy, fenoly a deriváty sektoru. Sídlí v Nanjing, Čína.

 8. ZHUHAI FULIAN MOLDING MATERIAL INDUSTRY CO., LTD .

  Čína

  Společnost ZHUHAI FULIAN MOLDING MATERIAL INDUSTRY CO., LTD ., je Výrobce, která působí v Alkoholy, fenoly a deriváty sektoru. Působí rovněž v sektorech furan resins. Sídlí v Zhuhai, Čína.

 9. SACCHETTO STÄRKE

  Itálie

  Společnost SACCHETTO STÄRKE, je Výrobce, která působí v Alkoholy, fenoly a deriváty sektoru. Působí rovněž v sektorech wheat. Sídlí v Lagnasco, Itálie.

 10. MCKINN INTERNATIONAL (SHANGHAI) CO. LTD.

  Čína

  Společnost MCKINN INTERNATIONAL (SHANGHAI) CO. LTD., je Distributor, která působí v Alkoholy, fenoly a deriváty sektoru. Sídlí v Shanghai, Čína.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma

Najděte cenové nabídky pro