• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • alobalové tvrdé fólie na pečení na jedno použití

Výsledky hledání pro

Alobalové tvrdé fólie na pečení na jedno použití - Dovoz vývoz

 1. MONDO CARTA

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost MONDO CARTA, je Distributor, která působí v Nádobí a výrobky k jednorázovému použití, karton sektoru. Působí rovněž v sektorech Plastové obaly, Alobalové tvrdé fólie na pečení na jedno použití, Plastové obaly, a Alobalové tvrdé fólie na pečení na jedno použití. Sídlí v Villabate, Itálie.

 2. STUDIOPACK

  Ukrajina

  Společnost STUDIOPACK, je Výrobce, která působí v Alobalové tvrdé fólie na pečení na jedno použití sektoru. Působí rovněž v sektorech cooking containers, containers for food use, aluminium containers, a food containers. Sídlí v Kyiv, Ukrajina.

 3. SINANLI AMBALAJ SANAYI VE DIS TIC. LTD. STI

  Turecko

  Společnost SINANLI AMBALAJ SANAYI VE DIS TIC. LTD. STI, je Výrobce, která působí v Alobal k balení sektoru. Působí rovněž v sektorech Hliník a slitiny, Alobalové tvrdé fólie na pečení na jedno použití, Hliníkové slitiny, Domácí potřeby hliníkové, Hliník a slitiny, Alobalové tvrdé fólie na pečení na jedno použití, Hliníkové slitiny, a Domácí potřeby hliníkové. Sídlí v ISTANBUL, Turecko.

 4. EMBUNIC

  Francie

  Společnost EMBUNIC, je Distributor, která působí v Plastové obaly sektoru. Působí rovněž v sektorech Nádobí a výrobky k jednorázovému použití, karton, Vybavení pro pohostinství, Alobalové tvrdé fólie na pečení na jedno použití, Nádobí a výrobky k jednorázovému použití, karton, Vybavení pro pohostinství, Alobalové tvrdé fólie na pečení na jedno použití, a paper tableware. Sídlí v Bourgoin-Jallieu, Francie.

 5. LEICHT & APPEL GMBH ALUMINIUMSPEZIALVERPACKUNGEN

  Německo

  Společnost LEICHT & APPEL GMBH ALUMINIUMSPEZIALVERPACKUNGEN, je Výrobce, která působí v Alobalové tvrdé fólie na pečení na jedno použití sektoru. Sídlí v Bad Gandersheim, Německo.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. ALUFOIL METAL LIMITED SIRKETI

  Turecko

  Společnost ALUFOIL METAL LIMITED SIRKETI, je Výrobce, která působí v Hliník a slitiny sektoru. Působí rovněž v sektorech Alobalové tvrdé fólie na pečení na jedno použití, tin-foil, aluminium sheeting, Heating foils, flexible, a Alobalové tvrdé fólie na pečení na jedno použití. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 2. FOLRES

  Polsko

  Společnost FOLRES, která působí v Alobalové tvrdé fólie na pečení na jedno použití sektoru. Působí rovněž v sektorech bags, self-adhesive tapes, a gloves. Sídlí v RZESZOW, Polsko.

 3. ZENITH ALLUMINIO SRL

  Itálie

  Společnost ZENITH ALLUMINIO SRL, je Výrobce, která působí v Potravinářské obaly sektoru. Působí rovněž v sektorech Alobalové tvrdé fólie na pečení na jedno použití, industrial packing, food containers, Alobalové tvrdé fólie na pečení na jedno použití, a aluminium cans. Sídlí v Manerbio, Itálie.

 4. QUADRI GRUPI AS

  Estonsko

  Společnost QUADRI GRUPI AS, je Velkoprodejce, která působí v Obaly ze dřeva sektoru. Působí rovněž v sektorech Skleněné obaly, Kovové obaly a nádoby, Pásková ocel pro svazkování, Alobalové tvrdé fólie na pečení na jedno použití, Skleněné obaly, Kovové obaly a nádoby, Pásková ocel pro svazkování, a Alobalové tvrdé fólie na pečení na jedno použití. Sídlí v Tallinn, Estonsko.

 5. PAPETERIES DE NAMUR

  Belgie

  Společnost PAPETERIES DE NAMUR, která působí v Nádobí a výrobky k jednorázovému použití, papír a plast sektoru. Působí rovněž v sektorech Plasty - obaly, Alobalové tvrdé fólie na pečení na jedno použití, Plasty - obaly, a Alobalové tvrdé fólie na pečení na jedno použití. Sídlí v Namur, Belgie.

 1. BATI MAKINA KALIP VE AMBALAJ SAN. TIC. A.Ş

  Turecko

  Společnost BATI MAKINA KALIP VE AMBALAJ SAN. TIC. A.Ş, je Výrobce, která působí v Alobalové tvrdé fólie na pečení na jedno použití sektoru. Působí rovněž v sektorech aluminium sheeting, a Aluminium Products. Sídlí v istanbul, Turecko.

 2. ALFATEC SP. Z O.O.

  Polsko

  Společnost ALFATEC SP. Z O.O., je Velkoprodejce, která působí v Alobalové tvrdé fólie na pečení na jedno použití sektoru. Sídlí v Suchy Las, Polsko.

 1. CUKI COFRESCO SPA

  Itálie

  Společnost CUKI COFRESCO SPA, je Výrobce, která působí v Alobalové tvrdé fólie na pečení na jedno použití sektoru. Působí rovněž v sektorech plastic containers for the food industry, a containers for food use. Sídlí v Volpiano, Itálie.

 2. ALMATEC AG

  Švýcarsko

  Společnost ALMATEC AG, je Výrobce, která působí v Kovové obaly a nádoby sektoru. Působí rovněž v sektorech Alobalové tvrdé fólie na pečení na jedno použití, a Alobalové tvrdé fólie na pečení na jedno použití. Sídlí v Schupfheim, Švýcarsko.

 3. ALMEIDA & FREITAS, LDA.

  Portugalsko

  Společnost ALMEIDA & FREITAS, LDA., je Výrobce, která působí v Alobalové tvrdé fólie na pečení na jedno použití sektoru. Působí rovněž v sektorech Kovové obaly a nádoby, Krabice a plechovky na nápoje, kovové, Kovové obaly a nádoby, a Krabice a plechovky na nápoje, kovové. Sídlí v Vale De Cambra, Portugalsko.

 4. CRISMETAL - CONSTRUÇOES E MONTAGENS METALICAS, LDA.

  Portugalsko

  Společnost CRISMETAL - CONSTRUÇOES E MONTAGENS METALICAS, LDA., je Výrobce, která působí v Alobalové tvrdé fólie na pečení na jedno použití sektoru. Působí rovněž v sektorech Pásková ocel pro svazkování, Láhve, kovové, Pásková ocel pro svazkování, a Láhve, kovové. Sídlí v Vale Fetal, Portugalsko.

 5. ALLBECON MÜNCHEN GMBH

  Německo

  Společnost ALLBECON MÜNCHEN GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Kovové obaly a nádoby sektoru. Působí rovněž v sektorech Alobalové tvrdé fólie na pečení na jedno použití, a Alobalové tvrdé fólie na pečení na jedno použití. Sídlí v München, Německo.

 6. CONSTANTIA TEICH POLAND SP. Z O.O.

  Polsko

  Společnost CONSTANTIA TEICH POLAND SP. Z O.O., je Výrobce, která působí v Kovové obaly a nádoby sektoru. Působí rovněž v sektorech Alobalové tvrdé fólie na pečení na jedno použití, Plasty - obaly, Alobalové tvrdé fólie na pečení na jedno použití, a Plasty - obaly. Sídlí v Kleszczow, Polsko.

 7. ALUPLUS AMBALAJ SANAYI TICARET ANONIM SIRKETI

  Turecko

  Společnost ALUPLUS AMBALAJ SANAYI TICARET ANONIM SIRKETI, je Výrobce, která působí v Alobalové tvrdé fólie na pečení na jedno použití sektoru. Sídlí v Tekirdag, Turecko.

 8. TEICH AKTIENGESELLSCHAFT

  Rakousko

  Společnost TEICH AKTIENGESELLSCHAFT, je Výrobce, která působí v Alobal k balení sektoru. Působí rovněž v sektorech Alobalové tvrdé fólie na pečení na jedno použití, a Alobalové tvrdé fólie na pečení na jedno použití. Sídlí v Weinburg, Rakousko.

 1. SEIDEL GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost SEIDEL GMBH & CO. KG, je Velkoprodejce, která působí v Kovové obaly a nádoby sektoru. Působí rovněž v sektorech Alobalové tvrdé fólie na pečení na jedno použití, a Alobalové tvrdé fólie na pečení na jedno použití. Sídlí v Marburg, Německo.

 2. LINHARDT & CO. GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG

  Německo

  Společnost LINHARDT & CO. GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG, je Výrobce, která působí v Kovové obaly a nádoby sektoru. Působí rovněž v sektorech Alobalové tvrdé fólie na pečení na jedno použití, a Alobalové tvrdé fólie na pečení na jedno použití. Sídlí v Hambrücken, Německo.

 3. SARL LA CREQUOISE

  Francie

  Společnost SARL LA CREQUOISE, je Výrobce, která působí v Kovové obaly a nádoby sektoru. Působí rovněž v sektorech Alobalové tvrdé fólie na pečení na jedno použití, a Alobalové tvrdé fólie na pečení na jedno použití. Sídlí v Fruges, Francie.

 4. STAVANGER INVESTERING AS

  Norsko

  Společnost STAVANGER INVESTERING AS, je Výrobce, která působí v Alobal k balení sektoru. Působí rovněž v sektorech Alobalové tvrdé fólie na pečení na jedno použití, a Alobalové tvrdé fólie na pečení na jedno použití. Sídlí v Stavanger, Norsko.

 5. KOP PRODUKTIONS AG

  Švýcarsko

  Společnost KOP PRODUKTIONS AG, která působí v Krabice a plechovky na nápoje, kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech Alobalové tvrdé fólie na pečení na jedno použití, a Alobalové tvrdé fólie na pečení na jedno použití. Sídlí v Frauenfeld, Švýcarsko.

 6. GAZI METAL

  Turecko

  Společnost GAZI METAL, je Výrobce, která působí v Alobalové tvrdé fólie na pečení na jedno použití sektoru. Sídlí v Gaziantep, Turecko.

 7. SZENNA PACK CSOMAGOLOESZKOZGYARTO KFT

  Maďarsko

  Společnost SZENNA PACK CSOMAGOLOESZKOZGYARTO KFT, je Výrobce, která působí v Alobal k balení sektoru. Působí rovněž v sektorech Alobalové tvrdé fólie na pečení na jedno použití, a Alobalové tvrdé fólie na pečení na jedno použití. Sídlí v Szenna, Maďarsko.

 8. FAVOLS SAS

  Francie

 9. ALUMINIUMARUGYAR RT

  Maďarsko

 10. TEROLAB SURFACE GROUP SA

  Švýcarsko

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma