• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • aromatické byliny

Výsledky hledání pro

Aromatické byliny - Dovoz vývoz

 1. HUBCYCLE

  Francie

  Verified by europages badge

  Hubcycle is a startup that has developed a plant-based upcycling structure that recycles waste (fruit peelings and linseed meal, for example) that it then offers for reuse by other industries. Its aim is to create a genuinely sustainable global network, with by-products from one source meeting demand from another source for plant-based ingredients that are clean and sustainable. Hubcycle brings together industries that use different parts of the same plant, recovering food and plant waste that then become innovative raw materials in food and personal hygiene products. Feel free to contact us for further details!

 2. LA FERME SAINT-SYLVAIN

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost LA FERME SAINT-SYLVAIN, je Výrobce, která působí v Aromatické byliny sektoru. Působí rovněž v sektorech Čaje bylinkové, a Čaje bylinkové. Sídlí v Mazerolles, Francie.

 3. C LIQUIDE FRANCE

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost C LIQUIDE FRANCE, je Výrobce, která působí v Aromatické byliny sektoru. Sídlí v Tilloy Lez Cambrai, Francie.

 4. SMART CLAUPACK SRL

  Rumunsko

  Verified by europages badge

  Společnost SMART CLAUPACK SRL, je Výrobce, která působí v Biologická - strava sektoru. Působí rovněž v sektorech Potravinářské obaly, Balení zboží, Balení na zakázku, Koření, Výtažky z koření a koření, Matice, Aromatické byliny, Potravinové výtažky, a Ovoce a zelenina - import-export. Sídlí v Targoviste, Rumunsko.

 5. AROMES ET SAVEURS DE L'ATLAS

  Maroko

  Verified by europages badge

  Společnost AROMES ET SAVEURS DE L'ATLAS, je Distributor, která působí v Aromatické byliny sektoru. Sídlí v Casablanca, Maroko.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. GERALD MCDONALD & CO LTD

  Spojené království

  Verified by europages badge

  Společnost GERALD MCDONALD & CO LTD, je Výrobce, která působí v Džusy ovocné sektoru. Působí rovněž v sektorech Aromatické byliny, Wholesale Juice Concentrate Suppliers, Fruit Concentrate Suppliers, Fruit Concentrates, Juice Manufacturing Companies, Herbs And Spices Supplier, Herbs Supplier, Spices Companies, a Spice Manufactures. Sídlí v Basildon, Spojené království.

 2. EARL DE LUZAN

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost EARL DE LUZAN, je Velkoprodejce, která působí v Koření sektoru. Působí rovněž v sektorech Aromatické byliny, Léčivé rostliny a byliny, Aromatické byliny, a Léčivé rostliny a byliny. Sídlí v Castéra-Verduzan, Francie.

 3. SIPAL

  Francie

  Společnost SIPAL, je Velkoprodejce, která působí v Aromatické byliny sektoru. Působí rovněž v sektorech tarragon, garden sorrel, oregano, a balm-mint. Sídlí v Perpignan Cedex, Francie.

 4. ZE IMPORT & EXPORT

  Turecko

  Společnost ZE IMPORT & EXPORT, je Výrobce, která působí v Aromatické byliny sektoru. Působí rovněž v sektorech Olej olivový, Koření, Olej olivový, plants and flowers from all over the world, aromatic plant seeds, a Koření. Sídlí v Nilüfer-Bursa / Turkey, Turecko.

 5. PERUVIAN EXPORT

  Peru

  Společnost PERUVIAN EXPORT, je Výrobce, která působí v Aromatické byliny sektoru. Působí rovněž v sektorech natural foods, packaged corn, banana flour, a food-grade flour. Sídlí v Lima, Peru.

 1. HORTALIZAS JUMARSAN SL

  Španělsko

  Společnost HORTALIZAS JUMARSAN SL, je Výrobce, která působí v Aromatické byliny sektoru. Působí rovněž v sektorech Zelenina, čerstvá, Zelenina, čerstvá, spinach, parsley, a mint. Sídlí v El Raal, Španělsko.

 2. CAPITANO NIGERIA LIMITED

  Nigérie

  Společnost CAPITANO NIGERIA LIMITED, je Výrobce, která působí v Aromatické byliny sektoru. Působí rovněž v sektorech Čaje bylinkové, dehydrated herbs, hibiscus, Čaje bylinkové, a dehydrated medical herbs. Sídlí v Lagos, Nigeria, Nigérie.

 1. AROMATURK

  Turecko

  Společnost AROMATURK, je Výrobce, která působí v Aromatické byliny sektoru. Působí rovněž v sektorech lavender, chamomile teas, a aromatic oils. Sídlí v Tekirdag, Turecko.

 2. ADOLO

  Řecko

  Společnost ADOLO, je Výrobce, která působí v Aromatické byliny sektoru. Působí rovněž v sektorech thyme. Sídlí v Patra, Řecko.

 3. AROMAVE

  Francie

  Společnost AROMAVE, je Multi-Category, která působí v Aromatické byliny sektoru. Působí rovněž v sektorech fresh parsley, aromatic herbs, coriander, a aromatic and medicinal plants. Sídlí v Perpignan, Francie.

 4. DURVESH INTERNATIONAL

  Pákistán

  Společnost DURVESH INTERNATIONAL, je Výrobce, která působí v Aromatické byliny sektoru. Sídlí v Karachi, Pákistán.

 5. BIOAGRICOLA BOSCO - ANTONIA BOSCO

  Itálie

  Společnost BIOAGRICOLA BOSCO - ANTONIA BOSCO, je Distributor, která působí v Aromatické byliny sektoru. Působí rovněž v sektorech Výtažky z koření a koření, chilli pepper, rosemary, a Výtažky z koření a koření. Sídlí v Favara, Itálie.

 6. LIPPIA ALBA S.L.

  Španělsko

  Společnost LIPPIA ALBA S.L., je Výrobce, která působí v Aromatické byliny sektoru. Působí rovněž v sektorech phytosanitary product, made-to-measure lounge furniture, aromatic herbs, a vegetable growing. Sídlí v Utrera, Španělsko.

 7. MORINGA DEL SUR.S.L

  Španělsko

  Společnost MORINGA DEL SUR.S.L, je Výrobce, která působí v Aromatické byliny sektoru. Působí rovněž v sektorech aromatic plants, a organic agricultural products. Sídlí v Churriana, Španělsko.

 8. YEŞILXIR BITKISEL ÜRÜNLER

  Turecko

  Společnost YEŞILXIR BITKISEL ÜRÜNLER, je Výrobce, která působí v Aromatické byliny sektoru. Působí rovněž v sektorech Advice and assistance for new vegetable products. Sídlí v Muş, Turecko.

 1. FLORICOLTURA DOTT DAMONTE

  Itálie

  Společnost FLORICOLTURA DOTT DAMONTE, je Velkoprodejce, která působí v Aromatické byliny sektoru. Působí rovněž v sektorech aromatic and medicinal plants, a hot pink. Sídlí v Ceriale, Itálie.

 2. EGY-ORGANIC HERBS

  Egypt

  Společnost EGY-ORGANIC HERBS, je Výrobce, která působí v Aromatické byliny sektoru. Sídlí v Fayoum, Egypt.

 3. DE KRUIDERIE

  Belgie

  Společnost DE KRUIDERIE, je Výrobce, která působí v Léčivé rostliny a byliny sektoru. Působí rovněž v sektorech Aromatické byliny, Výtažky z koření a koření, Seasonings, Aromatické byliny, a Výtažky z koření a koření. Sídlí v Beernem, Belgie.

 4. HERBANIA FOR HERBS & SPICES SRL

  Rumunsko

  Společnost HERBANIA FOR HERBS & SPICES SRL, je Velkoprodejce, která působí v Aromatické byliny sektoru. Působí rovněž v sektorech Léčivé rostliny a byliny, seeds, aromatic herbs, a Léčivé rostliny a byliny. Sídlí v Bucharest, Rumunsko.

 5. MUDRA AGRICULTURE CO.

  Turecko

  Společnost MUDRA AGRICULTURE CO., je Výrobce, která působí v Aromatické byliny sektoru. Působí rovněž v sektorech bay, a packaged laurel. Sídlí v Silifke Mersin Türkiye, Turecko.

 6. LOTUS HERBS

  Egypt

  Společnost LOTUS HERBS, je Výrobce, která působí v Zemědělství - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech Bylinářství, Aromatické byliny, pasta with aromatic herbs, Bylinářství, a Aromatické byliny. Sídlí v Abshway, Egypt.

 7. SEVOA NATURALS

  Bulharsko

  Společnost SEVOA NATURALS, je Výrobce, která působí v Biokosmetika sektoru. Působí rovněž v sektorech Aromatické byliny, Oleje rostlinné surové, Olejoviny, Extrakty pro výrobu farmaceutických produktů, Aromatické byliny, Oleje rostlinné surové, Olejoviny, a Extrakty pro výrobu farmaceutických produktů. Sídlí v Stara Zagora, Bulharsko.

 8. AGROB SAS

  Francie

  Společnost AGROB SAS, je Maloprodejce, která působí v Esence a vůně pro parfumerii sektoru. Působí rovněž v sektorech Aromatické byliny, 100% natural essential oils, Aromatické byliny, a botanic extracts. Sídlí v Paris, Francie.

 9. SPICES LAND

  Egypt

  Společnost SPICES LAND, je Výrobce, která působí v Aromatické byliny sektoru. Sídlí v Cairo, Egypt.

 10. SAFE SPICE A.S.

  Turecko

  Společnost SAFE SPICE A.S., je Výrobce, která působí v Aromatické byliny sektoru. Sídlí v Gaziemir, Turecko.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma