• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • autoklávy

Výsledky hledání pro

Autoklávy - Dovoz vývoz

 1. BBS GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  BBS GmbH, based in Freiberg am Neckar, Germany, has over 75 years of experience in the field of industrial heating technology, thermal post-combustion and boiler design. BBS GmbH was established in 2004 through the merger between BAY Wärmetechnik GmbH and Bay Engineering und Consulting. The new company united the production of industrial boiler systems with the expertise required for engineering modern energy systems and environmental technology. In addition to manufacturing serial products, we also develop and manufacture boilers and apparatus for special applications employed in the cosmetics, chemical and petrochemical industries. Our scope of operation includes steam boilers, hot water boilers and thermal oil boilers. Pure steam generators and waste heat steam boilers for a wide range of applications are also part of our product portfolio.

 2. JING HENG SING TECHNOLOGY CO., LTD.

  Tchaj-wan

  Verified by europages badge

  Společnost JING HENG SING TECHNOLOGY CO., LTD., je Výrobce, která působí v Potravinářský průmysl - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Potravinářské obaly, Autoklávy, Food processing machine, Potravinářské obaly, Autoklávy, Steam Retort, Tofu making machine, Beverage filling machine, a Spring roll pastry making machine. Sídlí v Taichung, Tchaj-wan.

 3. EURAMAC BV

  Belgie

  Verified by europages badge

  Společnost EURAMAC BV, je Poskytovatel služeb, která působí v Umělé líhně sektoru. Působí rovněž v sektorech Obráběcí stroje - obrábění kovů, Autoklávy, industrial refrigeration, vertical lathes, laser cutters, used machines, hydraulic presses, industrial machines, a flanging machine. Sídlí v De Panne, Belgie.

 4. TECNOGEN

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost TECNOGEN, je Výrobce, která působí v Zásobníky kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech Autoklávy, stainless steel tanks, tanks, Autoklávy, systems and equipment for the wine industry, autoclave installation, systems and equipment for the drinks industry, autoclaves for the chemical industry, a steel tanks. Sídlí v Pergine Valsugana, Itálie.

 5. WTM VAGLIO - WOOD TREATMENT MACHINES

  Itálie

  Společnost WTM VAGLIO - WOOD TREATMENT MACHINES, je Výrobce, která působí v Sušárny průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech Autoklávy, Autoklávy, vaporizers, a wood drying systems. Sídlí v Flero, Itálie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. MEDIJOINT

  Itálie

  Společnost MEDIJOINT, je Velkoprodejce, která působí v Autoklávy sektoru. Působí rovněž v sektorech hospital and medical laboratory equipment and supplies, a ozonisers. Sídlí v Belgioioso, Itálie.

 2. STRITZEL DAMPFTECHNIK GMBH

  Německo

  Společnost STRITZEL DAMPFTECHNIK GMBH, je Výrobce, která působí v Autoklávy sektoru. Působí rovněž v sektorech steam wand, steam boilers, a Water softening systems. Sídlí v Mülheim, Německo.

 3. TBT MEDICAL - TURQUOISE BIOMEDICAL TECHNOLOGIES

  Turecko

  Společnost TBT MEDICAL - TURQUOISE BIOMEDICAL TECHNOLOGIES, je Výrobce, která působí v Sterilizace a dezinfekce - zdravotnické vybavení sektoru. Působí rovněž v sektorech Autoklávy, hospital and medical laboratory equipment and supplies, a Autoklávy. Sídlí v Ankara, Turecko.

 4. STERITECH SA

  Francie

  Společnost STERITECH SA, je Výrobce, která působí v Autoklávy sektoru. Působí rovněž v sektorech autoclaves for steam sterilisation, a pasteurisation. Sídlí v Saverne, Francie.

 5. TEKNOLABO A.S.S.I. SRL - TKA

  Itálie

  Společnost TEKNOLABO A.S.S.I. SRL - TKA, je Výrobce, která působí v Stroje a zařízení pro chemický průmysl sektoru. Působí rovněž v sektorech Séra a vakcíny, Autoklávy, Séra a vakcíny, Autoklávy, clinical chemistry analyzers, a water ultra filtration systems. Sídlí v Lacchiarella, Itálie.

 1. TEYCOMUR MAQUINARIA, S.L.

  Španělsko

  Společnost TEYCOMUR MAQUINARIA, S.L., je Výrobce, která působí v Autoklávy sektoru. Sídlí v Ceuti, Španělsko.

 2. STERIFLOW

  Francie

  Společnost STERIFLOW, je Výrobce, která působí v Autoklávy sektoru. Působí rovněž v sektorech sterilisation and pasteurisation autoclaves, a industrial sterilisers. Sídlí v Clichy, Francie.

 1. STERIFLOW

  Francie

  Společnost STERIFLOW, je Výrobce, která působí v Autoklávy sektoru. Působí rovněž v sektorech sterilisation and pasteurisation autoclaves, industrial cooking of food products, accessories for autoclaves, a autoclaves for sterilizing. Sídlí v Roanne Cedex, Francie.

 2. CALLEBAUT DE BLICQUY

  Francie

  Společnost CALLEBAUT DE BLICQUY, je Výrobce, která působí v Stavební materiály - průmyslové stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Stavební stroje, Staveniště - vybavení, Autoklávy, Stavební stroje, Staveniště - vybavení, Autoklávy, a fur dyeing machines. Sídlí v Tourcoing, Francie.

 3. AURIOL

  Francie

  Společnost AURIOL, je Výrobce, která působí v Autoklávy sektoru. Působí rovněž v sektorech sterilisation and pasteurisation autoclaves. Sídlí v Marmande Cedex, Francie.

 4. TICISAN TIBBI CIHAZ SANAYI

  Turecko

  Společnost TICISAN TIBBI CIHAZ SANAYI, je Výrobce, která působí v Autoklávy sektoru. Působí rovněž v sektorech Sterilizace a dezinfekce - zdravotnické vybavení, Chirurgie léčebná - nástroje, Lékařská elektronika - zařízení a vybavení, Sterilizace a dezinfekce - zdravotnické vybavení, Chirurgie léčebná - nástroje, Lékařská elektronika - zařízení a vybavení, a Autoclaves. Sídlí v ANKARA, Turecko.

 5. GRANDIS SRL

  Itálie

  Společnost GRANDIS SRL, je Výrobce, která působí v Ocele a kovy - obrábění sektoru. Působí rovněž v sektorech Konečná úprava textilu - stroje a zařízení, Autoklávy, Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, textile dyeing machines, Konečná úprava textilu - stroje a zařízení, Autoklávy, a Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení. Sídlí v Paderno Dugnano, Itálie.

 6. BROUILLON PROCESS

  Francie

  Společnost BROUILLON PROCESS, je Výrobce, která působí v Autoklávy sektoru. Působí rovněž v sektorech Pasterizační přístroje, Výroba konzerv - stroje a zařízení, Pasterizační přístroje, institutional catering equipment, a Výroba konzerv - stroje a zařízení. Sídlí v Sainte Bazeille, Francie.

 7. ERYIGIT MEDICAL DEVICES& BIOTECHNOLOGYCO

  Turecko

  Společnost ERYIGIT MEDICAL DEVICES& BIOTECHNOLOGYCO, je Výrobce, která působí v Sterilizace a dezinfekce - zdravotnické vybavení sektoru. Působí rovněž v sektorech Autoklávy, Autoklávy, operating room tables, hospital and medical laboratory equipment and supplies, a medical and surgical equipment. Sídlí v Ankara, Turecko.

 8. PRIORCLAVE LIMITED

  Spojené království

  Společnost PRIORCLAVE LIMITED, je Výrobce, která působí v Autoklávy sektoru. Působí rovněž v sektorech autoclaves for laboratory tests, Autoclaves for research institutes, Autoclaves for microbiology, a autoclaves for steam sterilisation. Sídlí v London, Spojené království.

 1. RAYPA

  Španělsko

  Společnost RAYPA, je Výrobce, která působí v Laboratoře - přístroje a nástroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Autoklávy, Autoklávy, Autoclaves for microbiology, autoclaves for food use, a steam sterilisers. Sídlí v Barcelona, Španělsko.

 2. CRYOCAN BASINCLI KAPLAR, ENDUSTRIYEL TESISLER SAN.

  Turecko

  Společnost CRYOCAN BASINCLI KAPLAR, ENDUSTRIYEL TESISLER SAN., je Výrobce, která působí v Autoklávy sektoru. Působí rovněž v sektorech gpl tanks. Sídlí v Kocaeli, Turecko.

 3. BTL - INDÚSTRIAS METALÚRGICAS, S.A.

  Portugalsko

  Společnost BTL - INDÚSTRIAS METALÚRGICAS, S.A., je Výrobce, která působí v Ocel speciální sektoru. Působí rovněž v sektorech Autoklávy, a Autoklávy. Sídlí v Ossela, Portugalsko.

 4. BISECCO SRL

  Itálie

  Společnost BISECCO SRL, je Poskytovatel služeb, která působí v Autoklávy sektoru. Působí rovněž v sektorech Lékařská elektronika - zařízení a vybavení, Zubní lékařství - nástroje, Rentgenologie - zařízení, dental joints, Lékařská elektronika - zařízení a vybavení, Zubní lékařství - nástroje, a Rentgenologie - zařízení. Sídlí v Este, Itálie.

 5. BELSTROUMASH

  Bělorusko

  Společnost BELSTROUMASH, je Výrobce, která působí v Autoklávy sektoru. Sídlí v Vitebsk, Bělorusko.

 6. PESSOT DI PESSOT ROBERTO

  Itálie

  Společnost PESSOT DI PESSOT ROBERTO, je Poskytovatel služeb, která působí v Kotle litinové sektoru. Působí rovněž v sektorech Autoklávy, Průmyslové kotle, Autoklávy, a Průmyslové kotle. Sídlí v Genova, Itálie.

 7. TANKBAU TECHNIK

  Turecko

  Společnost TANKBAU TECHNIK, je Výrobce, která působí v Autoklávy sektoru. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 8. ZJFUYUE FACTORY

  Čína

  Společnost ZJFUYUE FACTORY, je Výrobce, která působí v Autoklávy sektoru. Sídlí v Danyang, Čína.

 9. SÜMER A.S.

  Turecko

  Společnost SÜMER A.S., je Výrobce, která působí v Autoklávy sektoru. Působí rovněž v sektorech sterilisation, a autoclaves for steam sterilisation. Sídlí v Ankara, Turecko.

 10. AUTOS ANKAUF 24

  Německo

  Společnost AUTOS ANKAUF 24, je Subdodavatel, která působí v Autoklávy sektoru. Sídlí v Bochum, Německo.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma