• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • břidlice

Výsledky hledání pro

Břidlice - Dovoz vývoz

 1. ALLBOARDS FRANCE SARL

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost ALLBOARDS FRANCE SARL, je Výrobce, která působí v Tabule sektoru. Působí rovněž v sektorech Břidlice, a Břidlice. Sídlí v Paris, Francie.

 2. VANTO NATURAL STONES, S.R.O.

  Česká republika

  Nabízíme široký výb? r p? írodních okrasných kamenných drtí, ka? írek, valouny, kusové kameny i výjime? né solitéry. Disponujeme také nep? eberným sortimentem kamenných dlažeb, obklad? , šlapák? , formátovaných i nepravidelných. Nabízíme dopl? kový sortiment - lepidla a spárovací malty quick-mix, neviditelné obrubníky.Velkoobchodní ? innost , Full servis v? etn? p? epravy , poradenství .

 3. PIEDRAS SEGOVIA

  Španělsko

  Společnost PIEDRAS SEGOVIA, která působí v Břidlice sektoru. Působí rovněž v sektorech Břidlice - střešní krytina, pebbles, covered products, Břidlice - střešní krytina, a natural stone. Sídlí v Madrid-Madrid, Španělsko.

 4. SNSTONES

  Řecko

  Společnost SNSTONES, je Výrobce, která působí v Břidlice sektoru. Působí rovněž v sektorech natural stone. Sídlí v Kavala, Řecko.

 5. MÁRMOLES SAN CAYETANO MACAEL

  Španělsko

  Společnost MÁRMOLES SAN CAYETANO MACAEL, která působí v Mramor a přírodní kámen sektoru. Působí rovněž v sektorech Břidlice, quartzite, marble quarries, Břidlice, a pebbles. Sídlí v San Cayetano-Murcia, Španělsko.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. EDDA YAPI MIM.MÜH.INŞ.TAAH.MAD.GID.NAKL.SAN VE DIŞ TIC.A.Ş

  Turecko

  Společnost EDDA YAPI MIM.MÜH.INŞ.TAAH.MAD.GID.NAKL.SAN VE DIŞ TIC.A.Ş, je Výrobce, která působí v Žula sektoru. Působí rovněž v sektorech Mramor a přírodní kámen, Schodiště kamenná, Břidlice, Dlaždice a obklady, Mramor a přírodní kámen, Schodiště kamenná, Břidlice, a Dlaždice a obklady. Sídlí v Gölbaşi/ankara, Turecko.

 2. PIZARRAS LOMBA SL

  Španělsko

  Společnost PIZARRAS LOMBA SL, je Výrobce, která působí v Břidlice - střešní krytina sektoru. Působí rovněž v sektorech Břidlice, slate boards, Břidlice, tile extraction, a slate for coverings. Sídlí v Sobradelo (carballeda)-Ourense, Španělsko.

 3. GRANITRANS - TRANSFORMAÇAO DE GRANITOS, LDA.

  Portugalsko

  Společnost GRANITRANS - TRANSFORMAÇAO DE GRANITOS, LDA., je Výrobce, která působí v Mramor a přírodní kámen sektoru. Působí rovněž v sektorech Mramor, Žula, Břidlice, Mramor, Žula, basalt for construction work, a Břidlice. Sídlí v Negrais, Portugalsko.

 4. CUPA PIZARRAS

  Belgie

  Společnost CUPA PIZARRAS, je Výrobce, která působí v Břidlice - střešní krytina sektoru. Působí rovněž v sektorech Břidlice, Břidlice, slate roofs, a slates for construction work. Sídlí v Tournai, Belgie.

 5. T.V.H.

  Belgie

  Společnost T.V.H., je Výrobce, která působí v Mramor a přírodní kámen sektoru. Působí rovněž v sektorech Žula, Břidlice, Žula, white stone, a Břidlice. Sídlí v Peer, Belgie.

 1. MINASSLATE LTDA

  Brazílie

  Společnost MINASSLATE LTDA, je Výrobce, která působí v Břidlice sektoru. Sídlí v Papagaios, Brazílie.

 2. PIZARRAS LOS TRES CUÑADOS

  Španělsko

  Společnost PIZARRAS LOS TRES CUÑADOS, která působí v Břidlice sektoru. Působí rovněž v sektorech Břidlice - střešní krytina, Břidlice - střešní krytina, blackboards, working of slate, a slate roofs. Sídlí v O BARCO DE VALDEORRAS - OURENSE, Španělsko.

 1. ALTO DA BOA VISTA MINERAÇÃO LTDA - ABV SLATE

  Brazílie

  Společnost ALTO DA BOA VISTA MINERAÇÃO LTDA - ABV SLATE, je Výrobce, která působí v Břidlice sektoru. Sídlí v Nova Lima, Brazílie.

 2. XINGTAI LEIXIN NATURE STONE FACTORY

  Čína

  Společnost XINGTAI LEIXIN NATURE STONE FACTORY, je Výrobce, která působí v Břidlice sektoru. Sídlí v Xingtai, Čína.

 3. ALTIVO PEDRAS LTDA

  Brazílie

  Společnost ALTIVO PEDRAS LTDA, je Výrobce, která působí v Břidlice sektoru. Působí rovněž v sektorech Natural stone tiles. Sídlí v Papagaios, Brazílie.

 4. ARDOSIA SLATE

  Spojené království

  Společnost ARDOSIA SLATE, je Výrobce, která působí v Břidlice sektoru. Sídlí v Gunn, Spojené království.

 5. KALKWERK RYGOL GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost KALKWERK RYGOL GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Křída průmyslová sektoru. Působí rovněž v sektorech Břidlice, Vápenec průmyslový, Pískovec, Břidlice, Vápenec průmyslový, a Pískovec. Sídlí v Painten, Německo.

 6. GRANILOURO

  Španělsko

  Společnost GRANILOURO, která působí v Mramor a přírodní kámen sektoru. Působí rovněž v sektorech Mramor, Žula, Břidlice, Mramor, Žula, Břidlice, a industrial indoor flooring. Sídlí v Cerquido - Pontevedra, Španělsko.

 7. GALBANOX

  Španělsko

  Společnost GALBANOX, je Výrobce, která působí v Břidlice sektoru. Působí rovněž v sektorech hangers. Sídlí v O Barco De Valdeorras-Ourense, Španělsko.

 8. COMERCIALIZADORA DE PIEDRA Y ROCAS, S.L.

  Španělsko

  Společnost COMERCIALIZADORA DE PIEDRA Y ROCAS, S.L., je Velkoprodejce, která působí v Břidlice sektoru. Působí rovněž v sektorech Stavební materiál, Natural stonework, Stavební materiál, a ornamental stones and rocks. Sídlí v Camponaraya, Španělsko.

 1. HIDEMOR

  Španělsko

  Společnost HIDEMOR, která působí v Mramor sektoru. Působí rovněž v sektorech Mramor a přírodní kámen, Žula, Břidlice, Fasády, Mramor a přírodní kámen, Žula, Břidlice, a Fasády. Sídlí v Castrelo-Cambados-Pontevedra, Španělsko.

 2. MÄRKER ZEMENT GMBH

  Německo

  Společnost MÄRKER ZEMENT GMBH, která působí v Vápenec průmyslový sektoru. Působí rovněž v sektorech Pískovec, Břidlice, Křída průmyslová, Pískovec, Břidlice, a Křída průmyslová. Sídlí v Harburg , Německo.

 3. TESERA V.O.S.

  Česká republika

  Společnost TESERA V.O.S., je Výrobce, která působí v Podlahy a stropy, průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech Výrobky z betonu a tvárnic pro stavebnictví, Náhrobky, Břidlice, Kamenina - dlaždice a obklady, Výrobky z betonu a tvárnic pro stavebnictví, Náhrobky, Břidlice, a Kamenina - dlaždice a obklady. Sídlí v Ceske Budejovice, Česká republika.

 4. PEREIRA GOMES & CARVALHO, LDA

  Portugalsko

  Společnost PEREIRA GOMES & CARVALHO, LDA, je Výrobce, která působí v Mramor a přírodní kámen sektoru. Působí rovněž v sektorech Břidlice, a Břidlice. Sídlí v Valongo, Portugalsko.

 5. ADI ARDESIA DONDERO ITALIA S.N.C.

  Itálie

  Společnost ADI ARDESIA DONDERO ITALIA S.N.C., je Subdodavatel, která působí v Břidlice sektoru. Působí rovněž v sektorech Břidlice - střešní krytina, rough slate, a Břidlice - střešní krytina. Sídlí v Moconesi, Itálie.

 6. CARDIGAN SAND & GRAVEL LTD

  Spojené království

  Společnost CARDIGAN SAND & GRAVEL LTD, která působí v Křída průmyslová sektoru. Působí rovněž v sektorech Vápenec průmyslový, Břidlice, Vápenec průmyslový, a Břidlice. Sídlí v Cardigan, Spojené království.

 7. GROVE GRANITES LTD

  Spojené království

  Společnost GROVE GRANITES LTD, která působí v Křída průmyslová sektoru. Působí rovněž v sektorech Vápenec průmyslový, Břidlice, Vápenec průmyslový, a Břidlice. Sídlí v Retford, Spojené království.

 8. FORAS LTD

  Spojené království

  Společnost FORAS LTD, která působí v Křída průmyslová sektoru. Působí rovněž v sektorech Vápenec průmyslový, Břidlice, Vápenec průmyslový, a Břidlice. Sídlí v King's Lynn, Spojené království.

 9. FIELD COMPOST LTD

  Spojené království

  Společnost FIELD COMPOST LTD, která působí v Křída průmyslová sektoru. Působí rovněž v sektorech Vápenec průmyslový, Břidlice, Vápenec průmyslový, a Břidlice. Sídlí v Haverhill, Spojené království.

 10. GRANITE PLANET LTD

  Spojené království

  Společnost GRANITE PLANET LTD, která působí v Křída průmyslová sektoru. Působí rovněž v sektorech Vápenec průmyslový, Břidlice, Vápenec průmyslový, a Břidlice. Sídlí v Evesham, Spojené království.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma