• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • balení do beden - stroje

Výsledky hledání pro

Balení do beden - stroje - Dovoz vývoz

 1. RUDOLF STÖFFL GES.M.B.H. TECHNISCHE PRODUKTE

  Rakousko

  Verified by europages badge

  Innovative, skilled and fair ... with this philosophy in mind, a small team around Rudolf Stöffl founded the Austrian company RUDOLF STÖFFL GmbH in 1989. The company, based in Holzhausen and enjoying steady growth, made a name for itself right from the beginning, and took on a soon well established role on the market. Stöffl GmbH was primarily active in the sale and expansion of an extensive range of bonded rubber-metal products for trade and industry. Healthy growth and growing acceptance on the market created the conditions for efficient expansion into new product groups. We can now offer our customers: Profiles in the form of PVC edge trims, sealing profiles, sponge rubber, plastic parts such as moulded tube plugs or sealing elements, standard parts such as knobs and handles, cable glands, connections, and special components for conveyors. The product groups in the area of plastic hoses, PU protection profiles and rubber sheets were expanded.

 2. AGRAMA VERPACKUNGSMASCHINEN GMBH & CO. KG

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost AGRAMA VERPACKUNGSMASCHINEN GMBH & CO. KG, je Velkoprodejce, která působí v Balení do beden - stroje sektoru. Sídlí v Augsburg, Německo.

 3. HERFRAGA

  Španělsko

  Verified by europages badge

  Společnost HERFRAGA, je Výrobce, která působí v Výroba konzerv - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Potravinářský průmysl různé - stroje a zařízení, Balení do beden - stroje, Balení a adjustace - stroje a zařízení, Plnění do láhví a nádob - stroje a zařízení, canning machinery, machining, Potravinářský průmysl různé - stroje a zařízení, machines for the canning and preserving industry, a Balení do beden - stroje. Sídlí v Carballo-A Coruña, Španělsko.

 4. PENTA SERVIS

  Česká republika

  Společnost PENTA-servis spol. s r.o. byla založena v listopadu roku 1992. Základ firmy tvoří pracovníci s čtyřicetiletou praxí v oboru páskovací a obalové techniky. Firma se rychle rozvíjela a získávala nové obchodní partnery a nyní je jedním z nejvýznamnější prodejců balicí techniky v České republice, můžeme pochlubit také titulem největšího distributora vázacích pásků v České republice. Spolupracujeme se společností Granitol, která je největším výrobcem PP vázacích pásku v ČR a významným prodejcem balicích fólií. Dalším významných společníkem je firma Technology, s níž jsme v úzkém obchodním kontaktu. Jsme předními prodejci strojů značek Messersi, Comarme, Band-All, SMB a Transpak.Přijedeme za vámi kamkoli v České republiceNaší prioritou je spokojenost zákazníka, proto obchodní zástupc

 5. SO-MATEC YILONG GMBH

  Německo

  Společnost SO-MATEC YILONG GMBH, je Výrobce, která působí v Balení do beden - stroje sektoru. Sídlí v Crailsheim, Německo.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. PETRI VERPACKUNGSTECHNIK GMBH

  Německo

  Společnost PETRI VERPACKUNGSTECHNIK GMBH, je Výrobce, která působí v Balení do beden - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Paletizace - stroje, Vyztužení - stroje, film wrappers, cartoners for packing, Paletizace - stroje, a Vyztužení - stroje. Sídlí v Löhne, Německo.

 2. SCHUILENBURG

  Belgie

  Společnost SCHUILENBURG, je Distributor, která působí v Etiketovací stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Balení do beden - stroje, Balení do beden - stroje, packaging machines, measuring cups, a weighting systems. Sídlí v Sint-Gillis-Dendermonde, Belgie.

 3. IXAPACK

  Francie

  Společnost IXAPACK, je Výrobce, která působí v Balení a adjustace - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Balení do beden - stroje, wrapping machine installations, Balení do beden - stroje, cartoners, a palleting robots. Sídlí v Mauléon, Francie.

 4. R. WEISS VERPACKUNGSTECHNIK GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost R. WEISS VERPACKUNGSTECHNIK GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Obrubovačky sektoru. Působí rovněž v sektorech Paletizace - stroje, Balení do beden - stroje, Chemický a farmaceutický průmysl - adjustační stroje, Reprodukční technika - stroje a zařízení, Paletizace - stroje, Balení do beden - stroje, Chemický a farmaceutický průmysl - adjustační stroje, a Reprodukční technika - stroje a zařízení. Sídlí v Crailsheim, Německo.

 5. J. ESQUERDA, S.A.

  Španělsko

  Společnost J. ESQUERDA, S.A., je Výrobce, která působí v Balení a adjustace - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Balení do beden - stroje, Plnění do láhví a nádob - stroje a zařízení, Balení do beden - stroje, Plnění do láhví a nádob - stroje a zařízení, fillers, a sealing machines. Sídlí v Terrassa, Španělsko.

 1. WOOD BOX KZ

  Polsko

  Společnost WOOD BOX KZ, je Výrobce, která působí v Balení do beden - stroje sektoru. Sídlí v Kamieniec Ząbkowicki, Polsko.

 2. HAMER PACKAGING TECHNOLOGY S.L.

  Španělsko

  Společnost HAMER PACKAGING TECHNOLOGY S.L., je Výrobce, která působí v Balení do beden - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech thermoforming lines, a blister packing machinery. Sídlí v La Granada, Španělsko.

 1. CAMA GROUP

  Francie

  Společnost CAMA GROUP, je Výrobce, která působí v Balení do beden - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech packaging line. Sídlí v Saint Maur des Fosses, Francie.

 2. MORTET ARMANDO

  Itálie

  Společnost MORTET ARMANDO, je Výrobce, která působí v Balení do beden - stroje sektoru. Sídlí v Oriolo Romano, Itálie.

 3. OLIVIERO INCASSATURE DI OLIVIERO ANIELLO

  Itálie

  Společnost OLIVIERO INCASSATURE DI OLIVIERO ANIELLO, která působí v Balení do beden - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech precious stone setting. Sídlí v Valenza, Itálie.

 4. CTMS

  Francie

  Společnost CTMS, je Velkoprodejce, která působí v Balení do beden - stroje sektoru. Sídlí v Lyon, Francie.

 5. CRISALID NORMANDIE

  Francie

  Společnost CRISALID NORMANDIE, je Velkoprodejce, která působí v Elektrotechnické a elektronické součástky sektoru. Působí rovněž v sektorech Balení do beden - stroje, automatic ticket machine, a Balení do beden - stroje. Sídlí v Montreuil L'argille, Francie.

 6. AMES S.R.O.

  Česká republika

  Společnost AMES S.R.O., je Poskytovatel služeb, která působí v Obaly - podniky sektoru. Působí rovněž v sektorech Balení do beden - stroje, Měření a regulace teploty - přístroje a nástroje, Měření a regulace tlaku - přístroje a nástroje, Balení do beden - stroje, Měření a regulace teploty - přístroje a nástroje, a Měření a regulace tlaku - přístroje a nástroje. Sídlí v Ostrava-Moravska Ostrava A Pri, Česká republika.

 7. GARDNER DENVER NEDERLAND B.V.

  Nizozemsko

  Společnost GARDNER DENVER NEDERLAND B.V., je Poskytovatel služeb, která působí v Balení a adjustace - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Balení do beden - stroje, a Balení do beden - stroje. Sídlí v Woerden, Nizozemsko.

 8. ITALGEM DI CONTINI & CASSIBBA S.N.C.

  Itálie

  Společnost ITALGEM DI CONTINI & CASSIBBA S.N.C., která působí v Balení do beden - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech jewellery engraving. Sídlí v Valenza, Itálie.

 1. SPALLA S.R.L.

  Itálie

  Společnost SPALLA S.R.L., je Subdodavatel, která působí v Balení do beden - stroje sektoru. Sídlí v Valenza, Itálie.

 2. AMATO ANTONINO

  Itálie

  Společnost AMATO ANTONINO, je Výrobce, která působí v Zlato a stříbro - šperky sektoru. Působí rovněž v sektorech Balení do beden - stroje, Stříbrné zboží, Balení do beden - stroje, a Stříbrné zboží. Sídlí v Palermo, Itálie.

 3. GOLD SETTING S.N.C. DI DOLCE ERIS & C.

  Itálie

  Společnost GOLD SETTING S.N.C. DI DOLCE ERIS & C., která působí v Balení do beden - stroje sektoru. Sídlí v Valenza, Itálie.

 4. BORTOLONI E VENTRE

  Itálie

  Společnost BORTOLONI E VENTRE, je Subdodavatel, která působí v Balení do beden - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech jewellery engraving. Sídlí v Valenza, Itálie.

 5. MARIN & MILANESE

  Itálie

  Společnost MARIN & MILANESE, je Subdodavatel, která působí v Balení do beden - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech jewellery engraving. Sídlí v Valenza, Itálie.

 6. NANI ATTILIO

  Itálie

  Společnost NANI ATTILIO, je Výrobce, která působí v Balení do beden - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Dokončovací práce, Práce malířské a natěračské - dodavatelé, Dokončovací práce, a Práce malířské a natěračské - dodavatelé. Sídlí v Bergamo, Itálie.

 7. BORGHI STANISLAO DI GIOVANNI E FRANCESCO BORGHI S.N.C.

  Itálie

  Společnost BORGHI STANISLAO DI GIOVANNI E FRANCESCO BORGHI S.N.C., která působí v Balení do beden - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Náboženské potřeby, candles, a Náboženské potřeby. Sídlí v Malnate, Itálie.

 8. VOLPAK S.A.

  Španělsko

  Společnost VOLPAK S.A., je Výrobce, která působí v Balení a adjustace - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Balení do beden - stroje, a Balení do beden - stroje. Sídlí v Santa Perpetua De Mogoda, Španělsko.

 9. PINAFFO MANUEL GIORGIO

  Itálie

  Společnost PINAFFO MANUEL GIORGIO, je Subdodavatel, která působí v Balení do beden - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech jewellery engraving. Sídlí v Valenza, Itálie.

 10. MALASPINA PREZIOSI

  Itálie

  Společnost MALASPINA PREZIOSI, je Subdodavatel, která působí v Balení do beden - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech jewellery with precious stones, a jewellery engraving. Sídlí v Valenza, Itálie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Balení do beden - stroje - Dovoz vývoz

Počet výsledků

1 090 Podniky